Gość: jurek
IP: *.ny5030.east.verizon.net
11.04.02, 15:53
po lekturze Wprost chcialbym wiedziec czy my Polacy chcemy naplywu
obcych kulturowo, odmiennych rasowo obywateli.
To bedzie rodzic zawsze wiele problemow, a przybysze nigdy sie nie
zaasymiluja. Czy chcemy aby z naszego kraju zrobic jakis smietnik etniczy?