pies_na_czarnych 24.02.16, 00:31 Mógłbyś założyć nowe forum pt. "Bolek". Niech się pisi klakierzy tam przeniosą. Przecież tutaj palmy można dostać. Żadna wiadomość na tematy dotyczące kraju nie może się przepchać przez ich spam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
matylda1001 Re: Admin! 24.02.16, 01:24 Dobry pomysł. Ścierwojady mogłyby się tam podniecać a tu byłby święty spokój. Odpowiedz Link Zgłoś
xystos Re: Słusznie - jestem za! 24.02.16, 03:21 Mialem straszny sen,Pan Lechu.W. przyadal sobierewolwe skoroni Kochani odberie u bron ..i brzytwe tez Pospieszcie sie na Boga Dobrego! Odpowiedz Link Zgłoś
czekam.na.lewice Re: Admin! 24.02.16, 06:38 pies_na_czarnych napisała: > Mógłbyś założyć nowe forum pt. "Bolek". > Niech się pisi klakierzy tam przeniosą. Przecież tutaj palmy można dostać. Żadn > a wiadomość na tematy dotyczące kraju nie może się przepchać przez ich spam. Upadł mit. Boli. Mnie też boli. Odpowiedz Link Zgłoś
matigrypl Re: Admin! 24.02.16, 06:52 Z twego apelu widać ze ci się marzy sowiecki wynalazek CENZURA!!! Piękny przykład jawnej głupoty czy świadoma walka o DEMOKRACJĘ??? Jestem zbudowany tym że masz takie poparcie i poglądy na prawdziwą demokrację. Wy tam w peło postawiliście na bezmózgów i użytecznych idiotów i chyba macie ich wszystkich w swojej organizacji? Możecie się nawzajem nakręcać i brnąć w faszyzm, komunizm i zamordyzm. Jeden wódz, jedna myśl i całkowite poparcie i oddanie idei! Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Admin! 24.02.16, 11:15 A gdzie tu cenzura?Jest osobne forum dla katastrofy w Smoleńsku,mogło by być dla Bolka.A co do CENZURY,to jak nazwiesz wycinanie satyry na PiS z kabaretowych występów w tej za przeproszeniem publicznej TV? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Admin! 24.02.16, 13:17 Z twojego postu jasno wynika, że nie masz pojęcia na czym polega demokracja. Nic dziwnego, że nieustannie ją łamiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
xystos Re: Admin! 24.02.16, 08:47 ..aale ja naprawde w srodku nocy ten straszny sen mialem,natychmiast forumowiczow uprzejmie poinformowalem coby zapobiegli tragedi Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: Admin! 24.02.16, 11:20 popieram , na wzór smoleńskiego, założyć bolkowe ,i niech sowie wyrobnicy Szefernakera dorabiają. Odpowiedz Link Zgłoś
kod-kod-gdak Re: zapomniałeś dodać kwa kwa kwa... 24.02.16, 13:30 nie komitetu kwakania, a za to jest komitet obalania demokracji który gdaka i gdaka... Odpowiedz Link Zgłoś