24.02.16, 00:31
Mógłbyś założyć nowe forum pt. "Bolek".
Niech się pisi klakierzy tam przeniosą. Przecież tutaj palmy można dostać. Żadna wiadomość na tematy dotyczące kraju nie może się przepchać przez ich spam.
Obserwuj wątek
    • jola.iza1 Re: Admin! 24.02.16, 00:40
      Jestem za
    • matylda1001 Re: Admin! 24.02.16, 01:24
      Dobry pomysł. Ścierwojady mogłyby się tam podniecać a tu byłby święty spokój.
    • wiarus-pl Słusznie - jestem za! 24.02.16, 01:40
      • xystos Re: Słusznie - jestem za! 24.02.16, 03:21
        Mialem straszny sen,Pan Lechu.W.
        przyadal sobierewolwe skoroni
        Kochani odberie u bron ..i brzytwe tez
        Pospieszcie sie na Boga Dobrego!
    • czekam.na.lewice Re: Admin! 24.02.16, 06:38
      pies_na_czarnych napisała:

      > Mógłbyś założyć nowe forum pt. "Bolek".
      > Niech się pisi klakierzy tam przeniosą. Przecież tutaj palmy można dostać. Żadn
      > a wiadomość na tematy dotyczące kraju nie może się przepchać przez ich spam.
      Upadł mit. Boli. Mnie też boli.
      • matigrypl Re: Admin! 24.02.16, 06:52
        Z twego apelu widać ze ci się marzy sowiecki wynalazek CENZURA!!! Piękny przykład jawnej głupoty czy świadoma walka o DEMOKRACJĘ???

        Jestem zbudowany tym że masz takie poparcie i poglądy na prawdziwą demokrację. Wy tam w peło postawiliście na bezmózgów i użytecznych idiotów i chyba macie ich wszystkich w swojej organizacji? Możecie się nawzajem nakręcać i brnąć w faszyzm, komunizm i zamordyzm. Jeden wódz, jedna myśl i całkowite poparcie i oddanie idei!
        • alistair-p Re: Admin! 24.02.16, 11:15
          A gdzie tu cenzura?Jest osobne forum dla katastrofy w Smoleńsku,mogło by być dla Bolka.A co do CENZURY,to jak nazwiesz wycinanie satyry na PiS z kabaretowych występów w tej za przeproszeniem publicznej TV?
        • pies_na_czarnych Re: Admin! 24.02.16, 13:17
          Z twojego postu jasno wynika, że nie masz pojęcia na czym polega demokracja. Nic dziwnego, że nieustannie ją łamiecie.
      • xystos Re: Admin! 24.02.16, 08:47
        ..aale ja naprawde w srodku nocy ten
        straszny sen mialem,natychmiast
        forumowiczow uprzejmie poinformowalem
        coby zapobiegli tragedi
    • tuskania Bolek to nie Wałęsa! 24.02.16, 07:39

      Ja to wiem i trochę się boję.
    • m.c.hrabia Re: Admin! 24.02.16, 11:20
      popieram , na wzór smoleńskiego, założyć bolkowe ,i niech sowie wyrobnicy Szefernakera dorabiają.
    • kod-kod-gdak Re: Admin! 24.02.16, 13:26
      msz rację tutaj gdaczą tylko POpaprańcy
      • wiarus-pl zapomniałeś dodać kwa kwa kwa... 24.02.16, 13:29

        • kod-kod-gdak Re: zapomniałeś dodać kwa kwa kwa... 24.02.16, 13:30
          nie komitetu kwakania, a za to jest komitet obalania demokracji który gdaka i gdaka...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka