Dodaj do ulubionych

A PiS rośnie

10.03.16, 19:45
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19747820,sondaz-cbos-pis-37-proc-po-18-a-nowoczesna-17.html#sondaz
polska.newsweek.pl/pis-prowadzi-w-sondazu-cbos-i-zyskuje-poparcie,artykuly,381564,1.html
Waluty w dół.

stooq.pl/q/?s=eurpln&c=1m&t=c&a=lg&b=0
Obserwuj wątek
    • cossa.nostra Re: A PiS rośnie 10.03.16, 20:01

      Alleluja!
    • rzewuski1 Re: A PiS rośnie 10.03.16, 20:03
      Dziwny sondaż , zresztą CBOS jest pod kontrolą kaczystów.
      • cossa.nostra Re: A PiS rośnie 10.03.16, 20:05
        I elektorat:)
        • rzewuski1 Re: A PiS rośnie 10.03.16, 20:07
          raczej poddani
      • mara571 akurat tam jeszcze sie nic nie zmienilo 10.03.16, 20:14
        poczekamy do jutra: beda inne sondaze.
        • xystos Re: akurat tam jeszcze sie nic nie zmienilo 10.03.16, 20:22
          jutro prowadzic bedzie PO
          cobysma mieli o czym.ujadac.
          • xystos Re: akurat tam jeszcze sie nic nie zmienilo 10.03.16, 20:30
            noo dobra ludki kochane
            Pani Pielegniarka pieluchomajtki
            mi zalozyla,flachy nieodkryla wiec
            teraz sluchanie radia i pociaganie
            z butelki
            ooj jak fajnie byc staruszkiem
            Spijta dobrze
            Dobranoc
            • xystos Re: akurat tam jeszcze sie nic nie zmienilo 11.03.16, 04:22
              jednak jedna flacha to zamalo
              czuje sie niedopity,co ja teraz zrobie?

              jeszcze nieczytalem newsow-komu
              dokopujemy dzisiaj?

              zastanawiam sie czy zydy spia
              spokkojnie?oni musza miec paskudnie
              bez spowiedzi swietej i grzechow odpuszczenia

              noo nic,wysusze pare piw to moze
              znowu usne

              Spokojnego Schabasu Zycze
    • porannakawa01 Re: A PiS rośnie 10.03.16, 20:33
      Tak jak tkanka rakowa.
      Narasta, żewiąc się ciałem żywiciela, rozrasta i w końcu prowadzi do śmierci organizmu na którym pasożywował.
      Ginie wraz ze śmiercią żywiciela.
    • pav2 Re: A PiS rośnie 10.03.16, 20:40
      Upajają się władzą, stanowiskami i kasą. Odzyskali "dojną" ojczyznę.
    • czekam.na.lewice Re: A PiS rośnie 11.03.16, 05:18
      Im więcej KOD maszeruje, tym większe notowania PiS.
      • sverir Re: A PiS rośnie 11.03.16, 06:34
        Myślę, że marsze KOD są bez znaczenia.
        • xystos Re: A PiS rośnie 11.03.16, 06:37
          oczywiscie,ale nalezalo by dac im lekcje WFu,ciekawe co pisalyby media wrogie polsce? w polsce bija demokratow?
          czy tez w polsce bija zydow?
        • czekam.na.lewice Re: A PiS rośnie 11.03.16, 07:31
          sverir napisał:

          > Myślę, że marsze KOD są bez znaczenia.
          Osłabiają pozycję przeciwników PiS a więc wzmacniają PiS.
    • adam.eu Re: A PiS rośnie 11.03.16, 06:46
      Do Putina ma daleko.
      A do wyników wyborów PZPR w PRL jeszcze dalej.
      Chociaż z propagandą to już depczą zarówno Putinowi jak i PRL po piętach.
      Wysłuchaj sobie przemówienia Dudy, czy Kaczyńskiego.
    • wariant_b Re: A PiS rośnie 11.03.16, 07:30
      Rośnie. We właściwym kierunku.
      W lutym według OBOP było 40:15:13
      • cossa.nostra A PiS rośnie i rośnie... 11.03.16, 09:23

        ...codziennie.
    • zapijaczony_ryj NIe jest zle. po 3 miesiącach rządów Świra 11.03.16, 09:28
      PiS z Kukizem ma 45 i PO z Nowoczesną tak samo, a to dobrze rokuje na przyszłość, bo Kukizowi spadnie niebawem
      • inocom Re: NIe jest zle. po 3 miesiącach rządów Świra 11.03.16, 20:19
        zapijaczony_ryj napisał:

        > PiS z Kukizem ma 45 i PO z Nowoczesną tak samo, a to dobrze rokuje na przyszłoś
        > ć, bo Kukizowi spadnie niebawem

        Ponoć € miało być już po dysze?
    • x2468 Re: A PiS rośnie 11.03.16, 20:30
      Rosnie w odzyskanym CBOS. Dobra zmiana.
    • douglasmclloyd Re: A PiS rośnie 11.03.16, 20:43
      A Podobno Polska była w ruinie. PiSiory nawet opon w samochodzie prezydenta nie zdążyły zmienić, a już się poprawiło.
    • gorszysort Re: A PiS rośnie 11.03.16, 20:54
      rośnie drugi podbródek rezydentowi pałacu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka