Dodaj do ulubionych

Himalaje obłudy. Kongres kobiet.

13.05.16, 19:56
Wielkie brawa dla alimenciarza Kijowskiego.
Jedna Ola Jakubowska, jak zwykle odważna, skomentowała takie zachowanie jako niewłaściwe.
Nic dziwnego, że kandydatki tego Kongresu nie uzyskiwały mandatòw bo nie głosowały na te panie właśnie kobiety.
Obserwuj wątek
    • pies_na_czarnych Re: Himalaje obłudy. Kongres kobiet. 13.05.16, 20:06
      Zachowanie bylo wiecej niz właściwe :)
      www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/gwizdy-buczenie-i-zejdz-ze-sceny-rzadowy-pelnomocnik-na-kongresie-kobiet,1529752.html?playlist_id=12799
      • az43 Re: Himalaje obłudy. Kongres kobiet. 13.05.16, 20:11
        Ten skretyniały obrońca poniewieranych zakonnic na nic innego nie zasłużył.
      • czekajacy.na Re: Himalaje obłudy. Kongres kobiet. 13.05.16, 20:15
        ....czyli , jak to pisały tu lemingi, bydło o pardon krowy buczały.
        Ponadto pisałem swoj? opinię o oklaskach dla alimenciarza. Masz na ten temat zdanie ?
        • pies_na_czarnych Re: Himalaje obłudy. Kongres kobiet. 13.05.16, 20:23
          Ludzik kiedy wreszcie zrobisz kurs poprawnego pisania. Twoja interpunkcja przyprawia o mdlosci.
          Po kiego wymyslasz nowe nicki skoro przez twoja pisownie kazdy od razu wie o kogo chodzi.
          • czekam.na.lewice Re: Himalaje obłudy. Kongres kobiet. 13.05.16, 20:41
            Już pisałem. Nicki zmienia mi admin.
            • freies_man Re: Himalaje obłudy. Kongres kobiet. 13.05.16, 20:56
              czekam.na.lewice napisał:

              > Już pisałem. Nicki zmienia mi admin.

              Zablokowali Ci zakładanie nowych wątków?
              • czekam.na.lewice Re: Himalaje obłudy. Kongres kobiet. 14.05.16, 05:10
                freies_man napisał:
                > Zablokowali Ci zakładanie nowych wątków?
                Tak. Kilkakrotnie.
          • czekam.na.lewice Re: Himalaje obłudy. Kongres kobiet. 13.05.16, 20:42
            pies_na_czarnych napisała:

            > Ludzik kiedy wreszcie zrobisz kurs poprawnego pisania. Twoja interpunkcja przyp
            > rawia o mdlosci.
            > Po kiego wymyslasz nowe nicki skoro przez twoja pisownie kazdy od razu wie o ko
            > go chodzi.
            >
            Kiedy wyrazisz swojà opinię nt owacji dla Kijowskiego- alimenciarza przez kobiety kongresu ?
        • x2468 Re: Himalaje obłudy. Kongres kobiet. 13.05.16, 20:49
          Bydło buczało na cmentarzu. To pewne.
      • erka-4 Re: Himalaje obłudy. Kongres kobiet. 14.05.16, 06:06
        pies_na_czarnych napisała:

        > Zachowanie bylo wiecej niz właściwe :)

        - o kobiecie,w tym przypadku,kobietach nie winno się głośno mówić,zatem milczę,ale co myślę to lepiej nie mówić.
        Jedno jedynie powiem,że pani prezydentowa ni jak mi do nich nie pasuje,bo z torbą na głowie wyszłaby na idiotkę.
        I to mają być reprezentantki polskiej kultury i zasad moralnych.
        Torba na głowie i w tle wniebowzięty alimenciarz Kijowski,te baby het POwariowały.
        • czekam.na.lewice jedna z głów 14.05.16, 07:17
          erka-4 napisał:
          > Jedno jedynie powiem,że pani prezydentowa ni jak mi do nich nie pasuje,bo z tor
          > bą na głowie wyszłaby na idiotkę.
          > I to mają być reprezentantki polskiej kultury i zasad moralnych.
          > Torba na głowie i w tle wniebowzięty alimenciarz Kijowski,te baby het POwariowa
          > ły.
          Trudno więc dziwić się, że nie mają poparcia wśród samych kobiet. To nowa głowa, jednej z wielu głów, tej samej , bolszewickiej hydry.
    • kylax1 Kaczmarczyk? 13.05.16, 20:54
      Ten przygłup od ku klux klanu?
      • pies_na_czarnych Re: Kaczmarczyk? 13.05.16, 20:57
        Tak to on. Cały on..
    • qui-nn Re: Himalaje obłudy. Kongres kobiet. 13.05.16, 20:58
      A czego się spodziewać po kobietach z torbami na głowie? SZCZYT GŁUPOTY:D
      niezalezna.pl/80388-dziwactwo-na-kongresie-kobiet-zalozyly-torby-na-glowy-do-powiedzenia-nic-nie-mialy
    • alistair-p Wiadomo,że Kurdupel nie lubi kobiet 14.05.16, 01:32
      Chyba,że mu któraś pożyczy 200 tyś.Wtedy zrobi ją jakimś tam Prezesem.
      • prawo_zemsty Re: Wiadomo,że Kurdupel nie lubi kobiet 14.05.16, 02:32
        czy zatrudnianie przez Portugalczyka kobiet w Biedronce jest oznaka ich lubienia ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka