Dodaj do ulubionych

Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja co n

02.02.18, 23:12
Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja co narobili?
www.tvn24.pl/odpowiedz-kancelarii-prezydenta-na-list-amerykanskich-kongresmenow,811780,s.html
Nastepny nauczyciel sie znalazl. Tum razem od historii. Moze bedzie uczyl Amerykanow zabawy w Indian.
Obserwuj wątek
    • yoma Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 02.02.18, 23:15
      Adrian może nie rozumieć, reszta rozumie aż za dobrze.
      • pies_na_czarnych Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 02.02.18, 23:19
        i po pisowsku ida w zaparte. Jak zwykle. :(
      • lech1966 Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 00:19
        yoma napisała:

        > Adrian może nie rozumieć, reszta rozumie aż za dobrze.

        Tylko szkoda że nie łapiesz się do tej reszty. Prawdą jednak jest że wiele obywateli Polskich to rozumie.
        • buldog2 Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 09:35
          No, lesiu, chyba rekord: "wiele obywateli Polskich". Tyle błędów, rzeczywiście słabo lesia wyszkolili.
          Przymiotnik "polski", "polskich" w języku polskim piszemy małą literą. Z małej litery, tak lepiej zrozumiesz (mam nadzieję).

          Z komentowaniem Yomy daj sobie spokój. Bełkotaniem nie obrazisz, a i tak nie zrozumiesz.
          • lech1966 Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 10:22
            buldog2 napisał:

            > No, lesiu, chyba rekord: "wiele obywateli Polskich". Tyle błędów, rzeczywiście
            > słabo lesia wyszkolili.
            > Przymiotnik "polski", "polskich" w języku polskim piszemy małą literą. Z małej
            > litery, tak lepiej zrozumiesz (mam nadzieję).

            Ja nie pisałem wypracowania z J. Polskiego buldog. Słyszałeś o czymś takim jak dysgrafia lub dysleksja? To wbij sobie do tej belfrowskiej głowy że coś takiego istnieje naprawdę. Widać że już nie masz się do czego przyczepić to czepiasz się gramatyki.

            > Z komentowaniem Yomy daj sobie spokój. Bełkotaniem nie obrazisz, a i tak nie zr
            > ozumiesz.

            Ja jej nie obrażam, skąd ci to przyszło do głowy????. Nie można bowiem obrazić osoby żyjącej w zamkniętej strefie własnych urojeń.
          • yoma Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 12:47
            thx ;)
      • klipard Ale jaja. 03.02.18, 10:06
        Przecież w PISie głupców wcale nie ma.
        Dlatego to PISowi ciągle rośnie w sondażach.
      • pies_na_czarnych Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 11:19
        yoma napisała:

        > Adrian może nie rozumieć, reszta rozumie aż za dobrze.
        >

        Skoro sam PrezesPan udaje, ze nie rozumie to reszta musi rowniez robic dobra mine do zlej gry.
        www.tvn24.pl/jaroslaw-kaczynski-o-nowelizacji-ustawy-o-ipn,811852,s.html
        • lech1966 Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 11:25
          pies_na_czarnych napisała:

          > yoma napisała:
          >
          > > Adrian może nie rozumieć, reszta rozumie aż za dobrze.
          > >
          >
          > Skoro sam PrezesPan udaje, ze nie rozumie to reszta musi rowniez robic dobra mi
          > ne do zlej gry.
          > www.tvn24.pl/jaroslaw-kaczynski-o-nowelizacji-ustawy-o-ipn,811852,s.html
          >
          To nie Kaczyński nie rozumie,,,Tylko ty nie rozumiesz Kaczyńskiego psie///
          • pies_na_czarnych Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 11:43
            Czytaj ze zrozumieniem. Wyraznie napisalem: "PrezesPan udaje, ze nie rozumie...".
            • lech1966 Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 11:47
              pies_na_czarnych napisała:

              > Czytaj ze zrozumieniem. Wyraznie napisalem: "PrezesPan udaje, ze nie rozumie...
              > ".

              "Gadał dziad do obrazu,, a obraz do niego ani razu". Tak jest z Tobą i Kaczyńskim. Jak nie chcesz zrozumieć co on mówi to żeby cie torturowali to nie zrozumiesz.
          • pies_na_czarnych Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 11:46
            > Tylko ty nie rozumiesz Kaczyńskiego psie

            Tutaj sie zgodze. Nie rozumie jak moze odeski Zyd wystepowac przeciwko swoim pobratymcom. Co oni mu zrobili? Macierewicz go przekonal, ze to Mossad ten samolot wysadzil?
            • lech1966 Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 13:01
              pies_na_czarnych napisała:

              > > Tylko ty nie rozumiesz Kaczyńskiego psie
              >
              > Tutaj sie zgodze. Nie rozumie jak moze odeski Zyd wystepowac przeciwko swoim po
              > bratymcom. Co oni mu zrobili? Macierewicz go przekonal, ze to Mossad ten samolo
              > t wysadzil?

              Historia nie jedną ma twarz psie.

              21/22 września 1940 roku obaj stali się więźniami niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau (Konzentrazionlager Auschwitz I, numer obozowy 4427, natomiast Witold Pilecki, który do obozy poszedł z własnej woli miał nr 4859) Bartoszewskiego zwolniono z Oświęcimia po kilku miesiącach – 8 kwietnia 1941, co było wydarzeniem niespotykanym. Natomiast Pilecki dopiero po ponad 2 latach… 27 kwietnia 1943 zdecydował się na ucieczkę z obozu…. Dlaczego wspominanie o Witoldzie Pileckim w tej części historii jest istotnie? – o tym kilka akapitów dalej. Według Bartoszewskiego zwolnienie zawdzięcza przyjaciołom z Polskiego Czerwonego Krzyża oficjalnym powodem był zły stan zdrowia. Nieoficjalnie zwolnienie przypisywano stawiennictwu siostry Bartoszewskiego, która kolaborowała z Niemcami, nawet wyszła za mąż za SSmana. Jednak według relacji prof. Miry Modelskiej-Creech z Georgetown University w Waszyngtonie, pracownika administracji białego domu, istnieje świadek, który przeżył Oświęcim i twierdzi, że Bartoszewski był kolaborantem. Świadek opowiadał, że spotkał się z Bartoszewskim w Oświęcimu, znał m.in., szczegóły na temat wykształcenia Bartoszewskiego. Twierdził, że za sprawą Bartoszewskiego i 14 innych donosicieli, którzy opuścili Oświęcim (notabene pociągiem pierwszej klasy) zlikwidowano 21 wysokich rangą Akowców.

              wzzw.wordpress.com/2013/09/16/%E2%98%9E-wladyslaw-bartoszewski-bartman-zyd-kolaborant-zdrajca-%E2%98%9A%E2%97%99%E2%97%99%E2%97%99%E2%97%99/
    • tanebo2.0 Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 02.02.18, 23:20
      Nie, nie rozumieją. Tak przynajmniej wynika z rozmów z moimi osobistymi pisowcami. Przypomina to jazdę 200 km/h bez trzymanki.
    • j-k Czy PeOviecki naprawde potrafia przejac wladze ? 02.02.18, 23:21
      - bo po twoim belkocie ich chwalacych to szansy na to nie vidze...
      • pies_na_czarnych Re: Czy PeOviecki naprawde potrafia przejac wladz 02.02.18, 23:26
        Dlaczego mnie o to pytasz?
        • j-k Czy PeOviecki naprawde potrafia przejac wladze? 03.02.18, 00:04
          bo ich bronisz :)

          a mnie caly POPiS w PL wisi.

          Buenas Noches.
          • pies_na_czarnych Re: Czy PeOviecki naprawde potrafia przejac wladz 03.02.18, 00:15
            Nie bronie ich. Mam do nich sympatie. Po pewnych zmianach mogliby naprawde dobrze rzadzic Polska. Od 30 lat glosuje na liberalow, ale niestety PO nie jest partia libelarna. Dziennikarze ich tak nazywaja i to wszystko. Nie moja bajka.
    • inocom Szewach Weiss 02.02.18, 23:27
      Ja chciałbym, by młodym Żydom opowiedziano prawdę – że w wielu europejskich państwach były rządy kolaborujące z Niemcami: Francja, Norwegia, Słowacja, Węgry, Chorwacja, ale nie było polskiego państwa współpracującego z Hitlerem! To Polska była chwalebnym wyjątkiem w Europie. Nigdy nie było żadnych polskich obozów zagłady, żadnych. Owszem, były niemieckie wyspy zagłady na polskiej ziemi. Ci młodzi Izraelczycy wracający z Polski muszą to wiedzieć, inaczej może się w nich pojawić nawet jeśli nie agresja, to niechęć, nienawiść do Polaków – oświadczył wówczas Weiss.
      • pies_na_czarnych Re: Szewach Weiss 02.02.18, 23:34
        Wszyscy wiedza, ze w wielu europejskich panstwach kolaborowano z Niemcami. Twoja lista jest tylko fragmentem. Jednak ten pisi gniot, ktory niedlugo podpisze Duda traktuje zupelnie o czyms innym i wszyscy doskonale o tym wiedza. Oczywiscie poza pisdakami, ktorzy na sile chca nam wmowic, ze biale jest czarne.
        • inocom Re: Szewach Weiss 03.02.18, 00:05
          pies_na_czarnych napisała:

          > Wszyscy wiedza, ze w wielu europejskich panstwach kolaborowano z Niemcami. Twoj
          > a lista jest tylko fragmentem. Jednak ten pisi gniot, ktory niedlugo podpisze D
          > uda traktuje zupelnie o czyms innym i wszyscy doskonale o tym wiedza. Oczywisci
          > e poza pisdakami, ktorzy na sile chca nam wmowic, ze biale jest czarne.

          Polska nigdy nie kolaborowała z Niemcami. To jest historyczny fakt. A już na pewno nie odnośnie Holokaustu. To nie Norwegia czy Francja, lub nawet kraje Beneluxu.
          • pies_na_czarnych Re: Szewach Weiss 03.02.18, 00:21
            > Polska nigdy nie kolaborowała z Niemcami.

            Wedlug ciebie Norwegia kolaborowala, a Polska nie. Ja nie twiedze, ze Polska jako panstwo nie kolaborowala, ale Polacy tak. Tak samo jak Holendrzy, Belgowie, czy Szwedzi. Jest jedna roznica. Te panstwa nie wypieraja sie, ze ich obywatele byli kolaborantami w przeciwienstwie do tego co nam szykuja pisi. Belgowie nawet otwarcie mowia, ze ich krol byl kolaborantem i wielu obywateli bylo czlonkami SS.
            • lech1966 Re: Szewach Weiss 03.02.18, 00:27
              pies_na_czarnych napisała:

              > > Polska nigdy nie kolaborowała z Niemcami.
              >
              > Wedlug ciebie Norwegia kolaborowala, a Polska nie. Ja nie twiedze, ze Polska ja
              > ko panstwo nie kolaborowala, ale Polacy tak. Tak samo jak Holendrzy, Belgowie,
              > czy Szwedzi. Jest jedna roznica. Te panstwa nie wypieraja sie, ze ich obywatele
              > byli kolaborantami w przeciwienstwie do tego co nam szykuja pisi. Belgowie naw
              > et otwarcie mowia, ze ich krol byl kolaborantem i wielu obywateli bylo czlonkam
              > i SS.

              Więc według ciebie powinniśmy kolaborować a później wystarczyło uderzyć się w pierś i powiedzieć "przepraszamy" aby mieć święty spokój ze strony Izraela? Idąc tym tokiem rozumowania to naprawdę jesteśmy głupcami. Trzeba było się dogadać z Niemcami i mordować wspólnie, bo teraz po 70 latach od wojny i tak zostaliśmy mordercami w takim samym stopniu jak Hitlerowcy. Czy ty naprawdę tak myślisz psie? Czy liczy się tylko kasa od posta?
              • tanebo2.0 Re: Szewach Weiss 03.02.18, 00:45
                Czyli szmalcowników nie było?
              • pies_na_czarnych Re: Szewach Weiss 03.02.18, 10:45
                > Więc według ciebie powinniśmy kolaborować a później wystarczyło uderzyć się w pierś i powiedzieć "przepraszamy"

                Widzisz lesiu. Co sie stalo to sie nie odstanie. Ja uwazam, ze przyznanie sie do wlasnych bledow jest jedyna sluszna postawa.
                BTW: nauka poprawnego pisania i czytanie ze zrozumieniem poszly u ciebie w las. Zamiast przyznac sie do popelnienia bledu ortograficznego tlumaczysz sie dysgrafia lub dysleksja. Tak samo jak pisi, ktorzy chca zmieniac historie zamiast potulnie uderzyc sie w piers i powiedziec "tak, to nasza wina".
            • inocom Re: Szewach Weiss 03.02.18, 01:17
              pies_na_czarnych napisała:

              > > Polska nigdy nie kolaborowała z Niemcami.
              >
              > Wedlug ciebie Norwegia kolaborowala, a Polska nie.

              www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/928283,Vidkun-Quisling-wstydliwy-problem-Norwegow
              Dzielni Norwedzy zabili go, po zakończeniu wojny. Ba aresztowali go po niej.

              Vidkun Abraham Lauritz Jonssøn Quisling - "dwukrotny premier Norwegii, kolaborant podczas II wojny światowej"

              Widać nie uważali swoich wcześniejszych demokratycznych wyborów za demokratyczne.
              • wariant_b Re: Szewach Weiss 03.02.18, 01:31
                > Widać nie uważali swoich wcześniejszych demokratycznych wyborów za demokratyczne.

                A czy coś zabrania suwerenowi zmienić wcześniejsze zdanie?
                • inocom Re: Szewach Weiss 03.02.18, 01:34
                  wariant_b napisał:

                  > > Widać nie uważali swoich wcześniejszych demokratycznych wyborów za demokr
                  > atyczne.
                  >
                  > A czy coś zabrania suwerenowi zmienić wcześniejsze zdanie?

                  Nic. Nazistowska Norwegia jest rajem :)
      • mariner4 Re: Szewach Weiss 03.02.18, 03:45
        Pytanie tylko czy Niemcy chcieli takiego polskiego rzadu?
        M.
    • lech1966 Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 00:12
      pies_na_czarnych napisała:
      . Moze bedzie uczyl Amery
      > kanow zabawy w Indian.

      W dobie obecnej organizacje międzynarodowe uznały za ludobójstwo cztery zbrodnie, których dopuszczono się w XX wieku: zagładę Żydów podczas drugiej wojny światowej, rzeź Ormian w 1915 roku, wymordowanie Tutsi w Rwandzie w 1994 r. oraz masakrę bośniackich muzułmanów w Srebrenicy w roku 1995. Cztery ludobójstwa zostały zdemaskowane, a ile zbrodni pozostaje nienazwanych? Wśród dramatów, o których się nie pamięta, bądź nie chce pamiętać, znajdują się metodyczne masakry tubylczych ludów dokonane przez państwa kolonialne. Wśród nich, ze względu na rozmiar i zasięg, na czoło wysuwa się wyniszczenie amerykańskich Indian

      Nieobecni nie mają głosu. A narody wyniszczone nie mają prawa domagać się sprawiedliwości w tym pokręconym świecie..

      www.cochise.com.pl/ludobojstwo_indian.html
      • tanebo2.0 Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 00:13
        A u was biją murzynów? Moczar pełną gębą...
        • pies_na_czarnych Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 00:23
          To tylko lesiu. Nasz forumowy glupek.
          • lech1966 Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 12:00
            pies_na_czarnych napisała:

            > To tylko lesiu. Nasz forumowy glupek.

            To i tak niezła odpowiedz,,jak na brak odpowiedzi ale stać cię na więcej. Mogłeś wspomnieć coś o zagładzie dinozaurów albo o UFO
    • pies_na_czarnych Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 00:30
      Jeszcze nigdy tak niewielu zrobilo tak wiele szkod dla Polski.
      www.facebook.com/photo.php?fbid=529910334048161&set=a.162952497410615.1073741830.100010875966755&type=3&theater
      • yoma Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 11:53
        Jak to szło? Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło tak wiele dla zrujnowania reputacji tak wielu w tak krótkim czasie...
        • enrque Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 12:05
          yoma napisała:

          > Jak to szło? Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło tak wiele dla zrujnowania r
          > eputacji tak wielu w tak krótkim czasie...

          Kto i czyją reputację zrujnował oraz na czym ta reputacja polegała?
          • lech1966 Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 12:18
            Yoma jak zwykle błysnęła czarnym humorem,,,,albo kawiorem. Udaje że rozumie to co sama napisała. Zobaczymy jak to wyjaśni. Sam jestem ciekawy jej nowej nocnej projekcji.
            • pies_na_czarnych Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 12:32
              Co tam jest do wyjasniania ciemniaku?
              • lech1966 Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 12:35
                Spadaj pajacu. Tobie nawet Goebbels nie byłby w stanie niczego wyjaśnić. Nawet by nie próbował, tylko oddał by cię do utylizacji
                • pies_na_czarnych Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 12:39
                  Yoma napisala w tak prosty sposob, ze nawet kazdy pisdak powinien to zrozumiec. Prosciej przeciez juz sie nie da. To moze obrazkowy przekaz ci pomoze. www.facebook.com/photo.php?fbid=529910334048161&set=a.162952497410615.1073741830.100010875966755&type=3&theater
                  • yoma Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 12:46
                    Widzę, że tekst "jeszcze nigdy tak niewielu..." nasuwa się na myśl wielu.

                    PS dziękuję, Piesie :)
                    • enrque Re: Czy ci pisowscy glupcy naprawde nie rozumieja 03.02.18, 13:23
                      yoma napisała:

                      > Widzę, że tekst "jeszcze nigdy tak niewielu..." nasuwa się na myśl wielu.
                      >
                      > PS dziękuję, Piesie :)

                      Widzę, że lubisz lizanie psa w podogonie, ale odpowiedzi na proste pytania nadal nie potrafisz udzielić :)
    • inocom Czy wiesz, że gest Sieg Hail 03.02.18, 01:25
      Pochodzi z USA?

      Rzymskie przywitanie to zwyczajowy uścisk dłoni. Bojowe przywitanie, to wyciągnięta ręka z zaciśnięta pięścią.
      • tanebo2.0 Re: Czy wiesz, że gest Sieg Hail 03.02.18, 08:00
        Brednie wypisujesz. Nie mamy pojęcia jak witali się Rzymianie. Przysięga Horacjuszy to żaden dowód. Zresztą to nawet nie przypomina salutu raczej sięgnięcie po broń. Albo przysięgę na broń. Salut Bellamy'ego to też zresztą coś takiego. Jeśli już to pierwszy był Gabriele D'Annunzio - więc to wymysł faszystowski.
      • pies_na_czarnych Re: Czy wiesz, że gest Sieg Hail 03.02.18, 10:38
        A swastyka jest symbolem milosci i szczescia. Oczywista oczywistosc.
    • zapijaczony_ryj Naprawdę, bo to przygłupy, czuli intligencja: 03.02.18, 08:48
      Tu masz przykład takiego PiSiego przygłupa:
      forum.gazeta.pl/forum/w,28,165535492,165535492,Triumf_inteligencji_nad_politycznym_prostactwem.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka