Dodaj do ulubionych

Naziści obchodzący urodziny AH nadal na wolności?

07.03.18, 23:48
Naziści obchodzący urodziny AH nadal na wolności?
Ich ugrupowanie nie jest zdelegalizowane?
Kaczyński się wściekł na Białe Róże ale waffelnSS mu nie przeszkadza bo to jego chłopaki i Ziebru - trzymaj się od nich z daleka?
Hłe, hłe?
Obserwuj wątek
    • pkt4a Re: Naziści obchodzący urodziny AH nadal na wolno 07.03.18, 23:51
      PiS ich rozumie ale ich nie popiera. Puszcza do nich oko.

      --
      larg707.03.2018, 22:06
      Jeśli sprawy w Polsce pójdą dalej w kierunku antyzachodnim, nacjonalistycznym i autorytarnym to prześladowani będą nie tylko Żydzi ale wszyscy inaczej myślący niż polsko-katolicy. Czuję, że antysemici są również antyliberałami i antydemokratami
    • inocom Mamy 7 marca 07.03.18, 23:52
      Kiedy się urodził Hitler?
      • x2468 Re: Mamy 7 marca 08.03.18, 00:03
        Niemota nie potrafi poszukać choćby w internecie.
      • porannakawa01 Re: Mamy 7 marca 08.03.18, 00:05
        inocom napisał:

        > Kiedy się urodził Hitler?
        Skąd piszesz?
        Tam nie macie dostępu do Googla?
        • inocom Re: Mamy 7 marca 08.03.18, 10:35
          porannakawa01 napisała:

          > inocom napisał:
          >
          > > Kiedy się urodził Hitler?
          > Skąd piszesz?
          > Tam nie macie dostępu do Googla?

          Ja mam, ale ty widać nie masz, skoro 7 marca piszesz o urodzinach AH.
      • x2468 Re: Mamy 7 marca 08.03.18, 11:43
        Nie wiesz kiedy zakładasz brunatną koszulę z dumnym orłem i idziesz do kościoła?
    • erka-4 Wodzisław to Śląsk... 08.03.18, 06:35
      porannakawa01 napisała:

      > Naziści obchodzący urodziny AH nadal na wolności?
      > Ich ugrupowanie nie jest zdelegalizowane?
      > Kaczyński się wściekł na Białe Róże ale waffelnSS mu nie przeszkadza bo to jego
      > chłopaki i Ziebru - trzymaj się od nich z daleka?
      > Hłe, hłe?
      >
      >
      ...a Polacy póki co nie zamierzają walczyć z mniejszością niemiecką.
      I tak już zbyt dużo mamy frontów otwartych,nie jest nam potrzebny następny.
      • man_sapiens Re: Wodzisław to Śląsk... 08.03.18, 11:34
        Nacjonaliści z Wodzisławia to nie Niemcy. Na górnym Śląsku liczba Niemców jest mikroskopijna.
        Ale co tam fakty dla pisiewicza :-)
    • mariner4 Re: Naziści obchodzący urodziny AH nadal na wolno 08.03.18, 10:00
      Dostaną ordery od PAD.
      M.
      • erte2 Re: Naziści obchodzący urodziny AH nadal na wolno 08.03.18, 10:30
        Przecież to Prawdziwi Patrioci, spadkobiercy Żołnierzy Wyklętych* z Brygady Świętokrzyskiej.

        *nasz forumowy przyjaciel napisałby "Rzołnieży Wyklentyh". Bez spacji.
        • f.a.q [...] 08.03.18, 11:42
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • man_sapiens [...] 08.03.18, 12:16
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • f.a.q Re: Naziści obchodzący urodziny AH nadal na wolno 08.03.18, 12:40
              Jedna prośba europejczyku żebyś mi nie mówił takich rzeczy- "nasze polskie gniazdo", bo ty swoje wyekspediowałeś do Brukseli zaraz po tym jak podziękowałeś za gościnę w Moskwie.


              A wiedzę o tym zaczerpnąłeś z jakiego podręcznika? Nio misu grzebnij w swoim przepastnym czerepie i pomyśl kto ci wpasował w mózg że BŚ to kolaboranci? Kto to był i jaki mogli mieć czel żeby oczerniać polskich żołnierzy?
              Ciężko się będzie przyznać temu środowisku, które po 89 roku nadawało medialny ton i kształtowało opinię publiczną, że ich matki i ich ojcowie byli zdrajcami a bohaterami byli ci, którzy do końca pozostali wierni ojczyźnie.
              • man_sapiens [...] 08.03.18, 15:07
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • man_sapiens Re: Naziści obchodzący urodziny AH nadal na wolno 08.03.18, 15:40
                Co do Brygady Świętokrzyskiej - nie do ciebie, faku, ale do nieświadomych, parę cytatów az Wikipedii (tam są linki do źródeł).
                - Dowódca Brygady wydał też rozkaz do podkomendnych, w którym oświadczył: [...] Dla ratowania brygady porozumiałem się z dowództwem fortyfikacji niemieckich, aby zezwoliło nam przejść przez ich linie na zachód. Tym samym weszliśmy w stan niewojowania z Niemcami na czas nieokreślony.
                - o dotarciu do miejscowości Koziegłowy natrafiono na niemieckie umocnienia obronne. Po kolejnych rozmowach z Niemcami, w których tym razem uczestniczyli mjr H. Karpowicz ps. „Rusin”, kpt. T. Żółkiewski ps. „Most” i por. Karol Karolewicz, uzyskano zgodę na przejście fortyfikacji

                - Do Brygady dołączyło 2 oficerów łącznikowych SS w tym Haupsturmführer SS Paul Fuchs szef Gestapo dystryktu Radom. [...] wyruszono w kierunku Odry. Po pertraktacjach z Niemcami Brygada przeszła przez most na rzece na końcu po oddziałach niemieckich [...] Oficerem do zadań specjalnych Brygady był wówczas nadal Hubert Jura ps. „Tom”, [...] – pośredniczył on w rozmowach z niemieckimi dowódcami wojskowymi i RSHA, posiadając dobre kontakty z Gestapo – od 1943 roku był agentem radomskiego Gestapo. Do takich rozmów doszło 28 stycznia w Bobolicach lub Ząbkowicach Śląskich, podczas którego strona niemiecka nieustannie kontaktowała się telefonicznie z Berlinem. W rezultacie udzielono Brygadzie zezwolenia na: dalszy marsz bocznymi szosami z kierunkiem ogólnym na Pragę Czeską.
                -Niemcy [...] Ponadto zapewnili Polakom aprowizację, zakwaterowanie oraz leczenie chorych i rannych w swoich szpitalach. W sztabie Brygady znajdował się były szef Gestapo dystryktu Radom Haupsturmführer Paul Fuchs
                - Po przybyciu na teren Protektoratu Czech i Moraw dowództwo Brygady wydzieliło kilkudziesięcioosobową grupę oficerów i żołnierzy, którzy – po przejściu kursów dywersyjno-wywiadowczych RSHA i wyposażeniu ich w pieniądze, dokumenty, broń i radiostacje – zostali samolotami niemieckimi (część udała się piechotą) przerzuceni do Polski na tyły Armii Czerwonej.
                - grupa ok. 70 ochotników [...], którzy – uzbrojeni w niemiecką broń, wyposażeni w pieniądze, dokumenty i radiostacje – mieli być przewiezieni samolotami niemieckimi nad terytorium Polski i zrzuceni celem dokonywania dywersji i działań wywiadowczych na tyłach Armii Czerwonej. 7 lutego w ośrodku RSHA (Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy) rozpoczęło się ich szkolenie, które ze strony NSZ prowadził por. Stefan Celichowski ps. „Skalski” pod nadzorem H. Jury, czyli faktycznie Niemców, zaś ze strony niemieckiej oficerowie RSHA. Szkolono skoczków, dywersantów i radiotelegrafistów w dwóch ośrodkach RSHA. Pierwsze dwa kilkuosobowe patrole pod dowództwem por. Zygmunta Rafalskiego ps. „Sulimczyk” i Jana Ciesielskiego ps. „Rumba” zostały zrzucone 23 marca.

                Wystarczy, więcej nie będę cytować, za bardzo brzydzę się kolaborantami nazistów, Gestapo, SS i RSHA.
          • mariner4 Re: Naziści obchodzący urodziny AH nadal na wolno 08.03.18, 12:47
            Może byś dawno zdechł, gdyby nie Fleming Żyd.
            M.
            • f.a.q Re: Naziści obchodzący urodziny AH nadal na wolno 08.03.18, 14:39
              Alexander Fleming (ur. 6 sierpnia 1881 w Lochfield koło Darvel w East Ayrshire, zm. 11 marca 1955 w Londynie) – szkocki bakteriolog i lekarz. Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny.

              Pewnie tak, gdyby był żydem.
      • man_sapiens Re: Naziści obchodzący urodziny AH nadal na wolno 08.03.18, 11:38
        > Dostaną ordery od PAD

        Całkiem prawdopodobne. A już na pewno włos im z głowy nie spadnie. Ktoś miał kiedykolwiek złudzenia, że będzie inaczej?
        • 99venus Re: Naziści obchodzący urodziny AH nadal na wolno 08.03.18, 13:05
          Ja nie i zawsze to pisałem.Rozwój ONR zapowiada się wspaniale.
    • porannakawa01 Re: Naziści obchodzący urodziny AH nadal na wolno 10.03.18, 20:11
      Prokuratura na pogrobowców idei Adolfa Hitlera nie ma czasu a ma zrozumienie idące za zrozumieniem polskich nazistów przez władze PiSu.
      Prokuratura obecnie zajmuje się sprawą delegalizacji Partii Razem.
      Ponoć reklamują komunizm.
      Hłe, hłe?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka