zdradziecka.morda 02.04.18, 13:46 Trzeba mu nawet jego jaja nosić: cdn29.se.smcloud.net/t/photos/t/211993/swieconka-pod-specjalnym-nadzorem_22263370.jpg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lumpior Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 13:51 A kto mu przygotował tą święconkę? Odpowiedz Link Zgłoś
zdradziecka.morda Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 13:55 lumpior napisał: > A kto mu przygotował tą święconkę? > Pewnie PiSi stoczyli o to między sobą bitwę! TAki zaszczyt. Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 14:00 Widać że źle z tym kacykiem. Odpowiedz Link Zgłoś
zdradziecka.morda Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 15:44 rzewuski1 napisał: > Widać że źle z tym kacykiem. > Ciekawe kto mu zmienia i pierze gacie, o ile w ogóle zmienia , bo jak się patrzy na tę pomiętą jesionkę, to widać, ze to fleja. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Ciężka to jest służba u TRUMPA. 02.04.18, 14:15 - ten juz wytzucil polowe Rzadu na zbity pysk i to bez ostrzezenia - a Prezes to swoich tylko przestawia... Odpowiedz Link Zgłoś
pkt4a Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 14:28 ojejku , to ochroniarze Jarkowi nawet jajca noszą ? -- pl-pl.facebook.com/swieckapolska/ Odpowiedz Link Zgłoś
zdradziecka.morda Nie tylko jajca noszą 02.04.18, 15:51 pkt4a napisała: > ojejku , to ochroniarze Jarkowi nawet jajca noszą ? > > -- > pl-pl.facebook.com/swieckapolska/ oni mu nawet grób mamusiny sprzątajOM i za niego świeczki zapalajOM, bo jak by sam spróbował mógłby sobie krzywdę zrobić. Facet wymaga specjalnej troski cdn17.se.smcloud.net/t/photos/t/164178/ochroniarze-kaczynskiego-czyszcza-mu-groby_19425082.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Nie tylko jajca noszą 02.04.18, 15:55 Znowu bucików mu nie wyczyścili. Odpowiedz Link Zgłoś
zdradziecka.morda Re: Nie tylko jajca noszą 02.04.18, 18:47 pies_na_czarnych napisała: > Znowu bucików mu nie wyczyścili. > Wyczyścili mu, tylko chodzi jak platfus i czubkami zawadza: fakty.interia.pl/galerie/ciekawostki/jaki-pan-takie-buty-zdjecie,iId,951103,iSort,5,iTime,1,iAId,68162 Odpowiedz Link Zgłoś
eiran Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 14:29 Dość poniżająca czynność - tak gdzieś pomiędzy noszeniem parasola, jak Śniadek, a wsuwaniem kapci, jak Błaszczak. Nic dziwnego, że nie pokazują twarzy tego ochroniarza. Z drugiej strony - robi to za pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
zdradziecka.morda Nie dopilnowali i stało się, dobrze, że schody 02.04.18, 16:09 eiran napisał: > Dość poniżająca czynność - tak gdzieś pomiędzy noszeniem parasola, jak Śniadek, > a wsuwaniem kapci, jak Błaszczak. Nic dziwnego, że nie pokazują twarzy tego oc > hroniarza. Z drugiej strony - robi to za pieniądze. > wyścielane, bo byłaby powtórka z wykopyrtnięcia się pod pałacem, a tak wystarczyła złapać za jaja, których nie znaleziono, bo za małe : i.iplsc.com/bolesny-upadek-jaroslawa-kaczynskiego-w-sejmie/0004U4GJN99IUSGT-C322-F4.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
behemot17-13 Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 19:06 W temacie poniżającej czynności - cdn3.se.smcloud.net/t/photos/t/591593/kolejny-parasol-nad-misiewiczem_27513699.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
zdradziecka.morda W końcu Misiewicza tyłek ważniejszy od jenerała 02.04.18, 21:35 behemot17-13 napisał: > W temacie poniżającej czynności - cdn3.se.smcloud.net/t/photos/t/591593/kolejny-parasol-nad-misiewiczem_27513699.jpg > > Przynajmniej dla Maciotewicza. Jeszcze deszcz by wazelinę spłukał, a na suchię nie da. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 15:29 Mogliby go chociaż w świąteczny dzień jakiś schludnie ubrać. Jak go nie stać na nowy płaszczyk na miarę to może pani Basia mogłaby mu chociaż rękawy podwinać. Odpowiedz Link Zgłoś
zdradziecka.morda Re: Ciężka jest służba u prezesa. 03.04.18, 07:32 pies_na_czarnych napisała: > Mogliby go chociaż w świąteczny dzień jakiś schludnie ubrać. Jak go nie stać na > nowy płaszczyk na miarę to może pani Basia mogłaby mu chociaż rękawy podwinać. > Jak tak wygląda odzeż wierzchnia, to strac pomyśleć ka wyglądają gacie! Odpowiedz Link Zgłoś
zdradziecka.morda Re: Ciężka jest służba u prezesa. 04.04.18, 14:15 yoma napisała: > Fu. > Sądzisz, że też go podcierają? Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 15:40 Oj tam oj tam... przecież to łamaga, na pierwszym schodku wywaliłby tę święconkę i trzeba by zbierać. Dlatego mu noszą. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 15:47 Zaplątałby się we własne jaja:D Odpowiedz Link Zgłoś
zdradziecka.morda Dlatego właśnie ochrona tej niemoty kosztuje 135 05.04.18, 05:44 pies_na_czarnych napisała: > Zaplątałby się we własne jaja:D > 135 Tysięcy zł miesięcznie! Za te pieniądze to pewnie go jeszcze podcierają: businessinsider.com.pl/polityka/prawo-i-sprawiedliwosc-wydatki-partii-pis-w-2017-roku/qchpcne Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 19:05 oczywiście, pracujący z upośledzonymi mogą coś w temacie powiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 19:33 U Kaczyńskiego "siem suży". Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 19:40 Jak mawia becia narodowi tak, bezgranicznie Odpowiedz Link Zgłoś
zdradziecka.morda Re: Ciężka jest służba u prezesa. 03.04.18, 14:51 x2468 napisał: > U Kaczyńskiego "siem suży". > Suży i sucha! Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Flejtucha trzeba umyć 02.04.18, 21:42 Flejtucha trzeba umyć www.facebook.com/PopieramDonaldaTuska/photos/a.934288986669023.1073741828.931056610325594/1542778772486705/?type=3&theater Odpowiedz Link Zgłoś
taniarada Coś dla ciebie 03.04.18, 10:29 I przestań szczekać. psy24.pl/choroby-psow,ac123/dysplazja-dysplazja-u-psow-objawy-zapobieganie,2876 Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: Ciężka jest służba u prezesa. 04.04.18, 14:35 dobrze płatna 135 000 miesięcznie. Odpowiedz Link Zgłoś
zdradziecka.morda Ty umyjesz grób, ty rozłożysz kwiaty, a ty 06.04.18, 08:39 zapalisz znicze! No jazda , ruchy, ruchy: ocdn.eu/pulscms-transforms/1/wLgktkqTURBXy8xMTQwNDllMzYwOTg4ODdjODM0ZTQzOTRhN2M2NDhlNi5qcGVnkpUCzQPAAMLDlQIAzQPAwsM Odpowiedz Link Zgłoś
zdradziecka.morda Chronimy i będziemy chronić_ Mazurek 07.04.18, 08:04 m.c.hrabia napisał: > dobrze płatna 135 000 miesięcznie. A od kiedy to robienie zakupów i podcieranie nosa należą do ochrony. Odpowiedz Link Zgłoś
stasi1 Re: Chronimy i będziemy chronić_ Mazurek 07.04.18, 08:44 Kwestia tego jak jest umowa napisana. Jeśli mają ochraniać i podcierać tyłek to muszą to robić. Chyba że robią to z własnej i nie przymuszonej woli. Też tak może się zdarzyć. Odpowiedz Link Zgłoś