Dodaj do ulubionych

Ciężka jest służba u prezesa.

02.04.18, 13:46
Trzeba mu nawet jego jaja nosić:
cdn29.se.smcloud.net/t/photos/t/211993/swieconka-pod-specjalnym-nadzorem_22263370.jpg
Obserwuj wątek
    • lumpior Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 13:51
      A kto mu przygotował tą święconkę?
      • zdradziecka.morda Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 13:55
        lumpior napisał:

        > A kto mu przygotował tą święconkę?
        >

        Pewnie PiSi stoczyli o to między sobą bitwę!
        TAki zaszczyt.
    • rzewuski1 Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 14:00
      Widać że źle z tym kacykiem.
      • zdradziecka.morda Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 15:44
        rzewuski1 napisał:

        > Widać że źle z tym kacykiem.
        >

        Ciekawe kto mu zmienia i pierze gacie, o ile w ogóle zmienia , bo jak się patrzy na tę pomiętą jesionkę, to widać, ze to fleja.
    • j-k Ciężka to jest służba u TRUMPA. 02.04.18, 14:15
      - ten juz wytzucil polowe Rzadu na zbity pysk i to bez ostrzezenia

      - a Prezes to swoich tylko przestawia...
    • pkt4a Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 14:28
      ojejku , to ochroniarze Jarkowi nawet jajca noszą ?

      --
      pl-pl.facebook.com/swieckapolska/
      • zdradziecka.morda Nie tylko jajca noszą 02.04.18, 15:51
        pkt4a napisała:

        > ojejku , to ochroniarze Jarkowi nawet jajca noszą ?
        >
        > --
        > pl-pl.facebook.com/swieckapolska/

        oni mu nawet grób mamusiny sprzątajOM i za niego świeczki zapalajOM, bo jak by sam spróbował mógłby sobie krzywdę zrobić.
        Facet wymaga specjalnej troski
        cdn17.se.smcloud.net/t/photos/t/164178/ochroniarze-kaczynskiego-czyszcza-mu-groby_19425082.jpg
        • pies_na_czarnych Re: Nie tylko jajca noszą 02.04.18, 15:55
          Znowu bucików mu nie wyczyścili.
          • zdradziecka.morda Re: Nie tylko jajca noszą 02.04.18, 18:47
            pies_na_czarnych napisała:

            > Znowu bucików mu nie wyczyścili.
            >
            Wyczyścili mu, tylko chodzi jak platfus i czubkami zawadza:
            fakty.interia.pl/galerie/ciekawostki/jaki-pan-takie-buty-zdjecie,iId,951103,iSort,5,iTime,1,iAId,68162
    • eiran Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 14:29
      Dość poniżająca czynność - tak gdzieś pomiędzy noszeniem parasola, jak Śniadek, a wsuwaniem kapci, jak Błaszczak. Nic dziwnego, że nie pokazują twarzy tego ochroniarza. Z drugiej strony - robi to za pieniądze.
      • zdradziecka.morda Nie dopilnowali i stało się, dobrze, że schody 02.04.18, 16:09
        eiran napisał:

        > Dość poniżająca czynność - tak gdzieś pomiędzy noszeniem parasola, jak Śniadek,
        > a wsuwaniem kapci, jak Błaszczak. Nic dziwnego, że nie pokazują twarzy tego oc
        > hroniarza. Z drugiej strony - robi to za pieniądze.
        >
        wyścielane, bo byłaby powtórka z wykopyrtnięcia się pod pałacem, a tak wystarczyła złapać za jaja, których nie znaleziono, bo za małe :
        i.iplsc.com/bolesny-upadek-jaroslawa-kaczynskiego-w-sejmie/0004U4GJN99IUSGT-C322-F4.jpg
      • behemot17-13 Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 19:06
        W temacie poniżającej czynności - cdn3.se.smcloud.net/t/photos/t/591593/kolejny-parasol-nad-misiewiczem_27513699.jpg
        • zdradziecka.morda W końcu Misiewicza tyłek ważniejszy od jenerała 02.04.18, 21:35
          behemot17-13 napisał:

          > W temacie poniżającej czynności - cdn3.se.smcloud.net/t/photos/t/591593/kolejny-parasol-nad-misiewiczem_27513699.jpg
          >
          >
          Przynajmniej dla Maciotewicza. Jeszcze deszcz by wazelinę spłukał, a na suchię nie da.
    • pies_na_czarnych Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 15:29
      Mogliby go chociaż w świąteczny dzień jakiś schludnie ubrać. Jak go nie stać na nowy płaszczyk na miarę to może pani Basia mogłaby mu chociaż rękawy podwinać.
      • zdradziecka.morda Re: Ciężka jest służba u prezesa. 03.04.18, 07:32
        pies_na_czarnych napisała:

        > Mogliby go chociaż w świąteczny dzień jakiś schludnie ubrać. Jak go nie stać na
        > nowy płaszczyk na miarę to może pani Basia mogłaby mu chociaż rękawy podwinać.
        >
        Jak tak wygląda odzeż wierzchnia, to strac pomyśleć ka wyglądają gacie!
        • yoma Re: Ciężka jest służba u prezesa. 03.04.18, 10:20
          Fu.
          • zdradziecka.morda Re: Ciężka jest służba u prezesa. 04.04.18, 14:15
            yoma napisała:

            > Fu.
            >

            Sądzisz, że też go podcierają?
            • yoma Re: Ciężka jest służba u prezesa. 06.04.18, 08:42
              Nie można wykluczyć.
    • yoma Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 15:40
      Oj tam oj tam... przecież to łamaga, na pierwszym schodku wywaliłby tę święconkę i trzeba by zbierać. Dlatego mu noszą.
      • pies_na_czarnych Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 15:47
        Zaplątałby się we własne jaja:D
        • yoma Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 15:56
          Myślisz, że ma?
        • zdradziecka.morda Dlatego właśnie ochrona tej niemoty kosztuje 135 05.04.18, 05:44
          pies_na_czarnych napisała:

          > Zaplątałby się we własne jaja:D
          >

          135 Tysięcy zł miesięcznie! Za te pieniądze to pewnie go jeszcze podcierają:
          businessinsider.com.pl/polityka/prawo-i-sprawiedliwosc-wydatki-partii-pis-w-2017-roku/qchpcne
    • m.c.hrabia Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 19:05
      oczywiście, pracujący z upośledzonymi mogą coś w temacie powiedzieć.
    • x2468 Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 19:33
      U Kaczyńskiego "siem suży".
      • m.c.hrabia Re: Ciężka jest służba u prezesa. 02.04.18, 19:40
        Jak mawia becia narodowi tak, bezgranicznie
      • zdradziecka.morda Re: Ciężka jest służba u prezesa. 03.04.18, 14:51
        x2468 napisał:

        > U Kaczyńskiego "siem suży".
        >

        Suży i sucha!
    • pies_na_czarnych Flejtucha trzeba umyć 02.04.18, 21:42
      Flejtucha trzeba umyć

      www.facebook.com/PopieramDonaldaTuska/photos/a.934288986669023.1073741828.931056610325594/1542778772486705/?type=3&theater
      • taniarada Coś dla ciebie 03.04.18, 10:29
        I przestań szczekać. psy24.pl/choroby-psow,ac123/dysplazja-dysplazja-u-psow-objawy-zapobieganie,2876
    • m.c.hrabia Re: Ciężka jest służba u prezesa. 04.04.18, 14:35
      dobrze płatna 135 000 miesięcznie.
      • zdradziecka.morda Ty umyjesz grób, ty rozłożysz kwiaty, a ty 06.04.18, 08:39
        zapalisz znicze!
        No jazda , ruchy, ruchy:
        ocdn.eu/pulscms-transforms/1/wLgktkqTURBXy8xMTQwNDllMzYwOTg4ODdjODM0ZTQzOTRhN2M2NDhlNi5qcGVnkpUCzQPAAMLDlQIAzQPAwsM
      • zdradziecka.morda Chronimy i będziemy chronić_ Mazurek 07.04.18, 08:04
        m.c.hrabia napisał:

        > dobrze płatna 135 000 miesięcznie.

        A od kiedy to robienie zakupów i podcieranie nosa należą do ochrony.
        • stasi1 Re: Chronimy i będziemy chronić_ Mazurek 07.04.18, 08:44
          Kwestia tego jak jest umowa napisana. Jeśli mają ochraniać i podcierać tyłek to muszą to robić. Chyba że robią to z własnej i nie przymuszonej woli. Też tak może się zdarzyć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka