Dodaj do ulubionych

Wassermannowa idzie na całość.

30.10.18, 14:14
www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/donald-tusk-stanie-przed-komisja-amber-gold,19,0,2419987.html
Już wie, że Kraków przegrany. Boi się rozczarowania prezesa. Będzie wyłazić ze skóry by dopiec Tuskowi. Nie wiadomo tylko, czy Tusk przyjmie termin z nim nie konsultowany i krótki. Bo na pewno ma chęć odwiedzić Warszawę. Zawsze przysparza mu to sporo popularności.
Obserwuj wątek
    • gefreiter Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 15:13
      Przyjedzie na białym koniu, czy jak Piłsudski pociągiem?
      • 141288bs Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 17:34
        Przyjedzie na siwym Timmermansie.
    • xystos Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 15:18
      niech odwiedzi Warszawę 11go listopada.
      • pies_na_czarnych Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 15:25
        11 listopada będzie świętował ze wszystkimi Europejczykami zakończenie I Wojny Światowej.
        • 141288bs Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 17:36
          pies_na_czarnych napisała:

          > 11 listopada będzie świętował ze wszystkimi Europejczykami zakończenie I Wojny
          > Światowej.
          >
          - wlasnie, co mu tam Polska, to nienormalnosc z odruchem wymiotnym
          • pies_na_czarnych Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 20:02
            141288bs napisał:

            > pies_na_czarnych napisała:
            >
            > > 11 listopada będzie świętował ze wszystkimi Europejczykami zakończenie I
            > Wojny
            > > Światowej.
            > >
            > - wlasnie, co mu tam Polska, to nienormalnosc z odruchem wymiotnym



            Polska leży mu na sercu. Z faszystami nawet pisi nie chcą maszerować- tak powiedziała Piekna Beata.
          • stasi1 Re: Wassermannowa idzie na całość. 01.11.18, 08:46
            Ma zaproszenie na ten dzień do Poznania. Inna sprawa że na dzień dzisiejszy jest pracownikiem całej Europy, nie tylko Polski(a nawet te 35 % Polaków specjalnie go nie ceni)
        • xystos Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 18:07
          na Kaszëbach by go zlinczowano,
          wieczny banita.
      • haen2010 Re: Wassermannowa idzie na całość. 06.11.18, 02:48
        Odwiedzi. Dopiszę jeszcze, że jak moher zacznie wyć i gwizdać to wkrótce cała pisowska swołocz będzie wyć z bólu i głodu.
    • klodawa1952 Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 15:24
      Doskonałe są foty Tuska z pobytu w Polsce np w Gazecie Wyborczej. Tłumy ludzi, zwolenników ...a następnie w necie foty z drona 50-150 osób z czego połowa to leminże przydupasy a kilkadziesiąt to przypadkowi gapie.
      • pies_na_czarnych Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 15:30
        a te fotki z drona to kto zrobił? Jakiś pisi czynownik? Nie wiedziałem, że w Polsce można latać dronem w podziemnych stacjach kolejowych. www.wprost.pl/kraj/10051384/Donald-Tusk-w-Warszawie-Tlumy-na-Dworcu-Centralnym.htm
        • klodawa1952 Re: Wassermannowa idzie na całość. 01.11.18, 11:57
          pies_na_czarnych napisała:

          > a te fotki z drona to kto zrobił? Jakiś pisi czynownik? Nie wiedziałem, że w Polsce można latać dronem w podziemnych stacjach kolejowych. www.wprost.pl/kraj/10051384/Donald-Tusk-w-Warszawie-Tlumy-na-Dworcu-Centralnym.htm
          U nawiedzonych fanatyków jak ty każda niekorzystna wiadomość nt Tuska jest sfałszowana i nieprawdziwa i ..."woda na młyn odwetowców z Bonn".
          • xystos Re: Wassermannowa idzie na całość. 01.11.18, 12:48
            www.wprost.pl/kraj/10051384/Donald-Tusk-w-Warszawie-Tlumy-na-Dworcu-Centralnym.htm

            w Polsce go nieodstrzelą.
      • gefreiter Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 15:33
        klodawa1952 napisał:

        > Doskonałe są foty Tuska z pobytu w Polsce np w Gazecie Wyborczej. Tłumy ludzi,
        > zwolenników ...a następnie w necie foty z drona 50-150 osób z czego połowa to l
        > eminże przydupasy a kilkadziesiąt to przypadkowi gapie.


        Tusk to ostatnia nadzieja lemingów. Jak wiadomo, nadzieja umiera ostatnia.
        • stasi1 Re: Wassermannowa idzie na całość. 01.11.18, 08:48
          Przesadzasz. Ostatnie wybory nie były tak złe jak 3 lata temu. Wtedy pisuary opanowały cały kraj a teraz nawet połowy nie zdołali. Może pójdzie na lepsze
          • lech1966 Re: Wassermannowa idzie na całość. 02.11.18, 23:38
            Oby. Oby poszło na lepsze i za rok zdobyli większość konstytucyjną
            • matylda1001 Re: Wassermannowa idzie na całość. 02.11.18, 23:44
              A co im po większości konstytucyjnej skoro mają Konstytucję w dudzie?
    • m.c.hrabia Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 15:26
      a czego się spodziewać po blondynce, jadącej na trumnie smoleńskiej.
      • gefreiter Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 15:31
        m.c.hrabia napisał:

        > a czego się spodziewać po blondynce, jadącej na trumnie smoleńskiej.
        >

        Myślisz o tej blondynce?
        i.iplsc.com/-/0007KWNSGEN3IAUH-C411.jpg
        Ostatnio błysnęła wiedzą o faszyzmie.
        • m.c.hrabia Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 15:34
          pluszowy misiaczku ,czy ona jedzie na trumnie smoleńskiej?
          • gefreiter Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 15:36
            m.c.hrabia napisał:

            > pluszowy misiaczku ,czy ona jedzie na trumnie smoleńskiej?
            >

            Nie, ona jedzie na faszystowskiej trumnie - misiu.
            • m.c.hrabia Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 15:38
              czyli zauważasz różnice, ale czy rozumiesz pluszaczku.
              • gefreiter Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 15:42
                m.c.hrabia napisał:

                > czyli zauważasz różnice, ale czy rozumiesz pluszaczku.
                >


                misiu - zaintrygowałeś mnie tą blondynką. Ale pewnie nie rozumiesz dlaczego.
                • m.c.hrabia Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 15:59
                  pysiu jest brunetem, ściślej byłem ,więc zwróć wzrok na jakiegoś wikarego .
                  • gefreiter Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 16:21
                    m.c.hrabia napisał:

                    > pysiu jest brunetem, ściślej byłem ,więc zwróć wzrok na jakiegoś wikarego .
                    >

                    Ja na wikarego?
                    Misiu - ja jestem ponad 45 lat poza kościołem.
                    • pies_na_czarnych Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 16:23
                      Preferencje seksualne nie znają granic.
                • klodawa1952 Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 16:23
                  gefreiter napisał:

                  > m.c.hrabia napisał:
                  >
                  > > czyli zauważasz różnice, ale czy rozumiesz pluszaczku.
                  > misiu - zaintrygowałeś mnie tą blondynką. Ale pewnie nie rozumiesz dlaczego.
                  A co ten sfrustrowany i psychopatryczny c ha m rozumieć :) Daje tu POPiSy codziennie.
                  • gefreiter Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 16:39
                    klodawa1952 napisał:

                    > gefreiter napisał:
                    >
                    > > m.c.hrabia napisał:
                    > >
                    > > > czyli zauważasz różnice, ale czy rozumiesz pluszaczku.
                    > > misiu - zaintrygowałeś mnie tą blondynką. Ale pewnie nie rozumiesz dlacze
                    > go.
                    > A co ten sfrustrowany i psychopatryczny c ha m rozumieć :) Daje tu POPiSy codz
                    > iennie.


                    Wiem, mimo to bawi mnie to, myślę nie tylko o hrabi ale o wszystkich frustratach z tego forum, a jest ich tutaj ok.90%.
            • porannakawa01 Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 16:47
              gefreiter napisał:

              > m.c.hrabia napisał:
              >
              > > pluszowy misiaczku ,czy ona jedzie na trumnie smoleńskiej?
              > >
              >
              > Nie, ona jedzie na faszystowskiej trumnie - misiu.
              Jej tata faszystą?
              Przesadzasz!
              Był zwykłym prokuratorem czasów PRL.
              Mówiąc o nim, że był faszystą - jesteś w błędzie.
              • gefreiter Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 16:53
                porannakawa01 napisała:

                > gefreiter napisał:
                >
                > > m.c.hrabia napisał:
                > >
                > > > pluszowy misiaczku ,czy ona jedzie na trumnie smoleńskiej?
                > > >
                > >
                > > Nie, ona jedzie na faszystowskiej trumnie - misiu.
                > Jej tata faszystą?
                > Przesadzasz!
                > Był zwykłym prokuratorem czasów PRL.
                > Mówiąc o nim, że był faszystą - jesteś w błędzie.


                Nic nie zrozumiałaś. Słyszałaś może jak ta blondynka odpowiadała na pytanie Żalka o definicję faszyzmu? Ta kobieta była ministrem edukacji - zgroza.
                twitter.com/rutkowski1PiS/status/1055935934049460224
                • xystos Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 17:16
                  zagubiła się babina,ja bym jej na
                  sołtysa niewybrał.
    • porannakawa01 Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 16:45
      Jak to pisióry mówiły o innych - dziecko reosrtowe.
      Tata prokuratorem PRLowskim.
      Fciongli jom w polytykem po nazwisku taty.
      Sama sobą reprezentuje mało co.
      Jako adwokat czy prokurator - słaba, z wadą wymowy.
      Co najwyżej w IPN przeglądać akta.
      Do kontaktu z ludźmi się nie nadaje.
      • aga-kosa Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 19:16
        Słucham i słucham i nie wiem czy Donald Tusk ma się 5 11 stawić czy wstawić przed pannę Wassermannównę.
        Redaktorzy mają karygodną dykcję aga
        • gefreiter Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 19:35
          aga-kosa napisała:

          > Słucham i słucham i nie wiem czy Donald Tusk ma się 5 11 stawić czy wstawić prz
          > ed pannę Wassermannównę.
          > Redaktorzy mają karygodną dykcję aga


          Ma się stawić przed sejmową komisją d/s Amber Gold, której przewodniczącą jest panna Wasserman.
          • xystos Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 19:47
            troszkę wasser i sok z donalda
        • pies_na_czarnych Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 20:19
          Ma wstawić nową wannę u panny Waniennej.
          • lech1966 Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 22:15
            pies_na_czarnych napisała:

            > Ma wstawić nową wannę u panny Waniennej.

            Typujesz że się rozpłynie??? Czyżby ze wstydu?
          • 141288bs Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 23:46
            pies_na_czarnych napisała:

            > Ma wstawić nową wannę u panny Waniennej.
            >
            - dziwne sa te ucieczki od tematu...pewnie juz pogodziliscie sie z tym,iz przestepcy beda musieli POniesc kare.
            • yoma Re: Wassermannowa idzie na całość. 31.10.18, 19:41
              My, numerkowy, bardzo kibicujemy temu, żeby przestępcy ponieśli karę. A poniesiecie.
              • lech1966 Re: Wassermannowa idzie na całość. 31.10.18, 19:45
                yoma napisała:

                > My, numerkowy, bardzo kibicujemy temu, żeby przestępcy ponieśli karę. A poniesi
                > ecie.

                To Tusk ma przerąbane, Seremet i cała reszta także. Mogę wam jedynie współczuć
        • lech1966 Re: Wassermannowa idzie na całość. 31.10.18, 20:05
          aga-kosa napisała:

          > Słucham i słucham i nie wiem czy Donald Tusk ma się 5 11 stawić czy wstawić prz
          > ed pannę Wassermannównę.

          Może się wstawić, ale pijanego nikt nie będzie słuchał
    • yoma Re: Wassermannowa idzie na całość. 30.10.18, 19:25
      Myślisz, że są?
    • taniarada Małgosia wygrywa prezydenta Krakowa 30.10.18, 20:54
      Będą głupi krakowianie jak Ją nie wybiorą.Kocham Małgosię.😍
      • cronny Re: Małgosia wygrywa prezydenta Krakowa 30.10.18, 21:17
        taniarada napisał(a):

        > Kocham Małgosię.

        Taniu, gratuluję. Oczywiście nie gustu, tylko odwagi.
        • lech1966 Re: Małgosia wygrywa prezydenta Krakowa 30.10.18, 22:17
          O czym ty gadasz cronny? to nic szczególnego wezwać tuska na przesłuchanie. Postawić go przed TS to już będzie wymagało odwagi i wsparcia innych sił politycznych. Kwity się zbierają i coś z nimi trzeba będzie zrobić.
          • cronny Wyznanie przez Tanię miłości do Małgosi 30.10.18, 22:44

            czyli tzw coming out - jest aktem odwagi w narodowo-katolickim PiSlandzie.
            • lech1966 Re: Wyznanie przez Tanię miłości do Małgosi 30.10.18, 22:55
              Dla tuska jak najbardziej.
      • titerlitury Re: Małgosia wygrywa prezydenta Krakowa 30.10.18, 23:29
        Nie wybiorą kogo? czego? JEJ.
        • taniarada Re: Małgosia wygrywa prezydenta Krakowa 31.10.18, 06:06
          titerlitury napisała:

          > Nie wybiorą kogo? czego? JEJ.
          O panna zazdrosna.😍
          • titerlitury Re: Małgosia wygrywa prezydenta Krakowa 31.10.18, 07:52
            O twoją kulawą deklinację? Dziękuję, postoję.
          • stasi1 Re: Małgosia wygrywa prezydenta Krakowa 01.11.18, 08:51
            Pewnie masz u niej szanse
            • x2468 Re: Małgosia wygrywa prezydenta Krakowa 01.11.18, 09:41
              Tania kobieta i Wassermanowna przynaleza do LGBT? A to ci dopiero gender.
              • yoma Re: Małgosia wygrywa prezydenta Krakowa 01.11.18, 09:43
                Fuj, nie przy jedzeniu.
    • haen2010 Czytam tu sporo niezrozumienia. 31.10.18, 04:17
      Ta leciwa panna, starannie wypielęgnowana, wie, że nie spełniła oczekiwań i nadziei prezesa. Przegrała wybory w Krakowie, drugiej stolicy Polski. W pisowskiej Małopolsce. Grozi jej uwiąd polityczny. Nie opanowała dostatecznie krasomówstwa kauzyperdy by uwieść wyborców. Dlatego piszę "na całość".

      Albo przeczołga Tuska przed swoją komisją, albo popłynie razem z Jakim w polityczną odstawkę. To jej ostatnia szansa, bo niektórzy widzieli ją nawet w fotelu premiera. Nawet Jasiu Rokita doszczętnie zgłupiał (chociaż nie wiem czy można bardziej) widząc w niej drugą Suchocką.
      • taniarada Re: Czytam tu sporo niezrozumienia. 31.10.18, 06:02
        Te henek odwal się od Małgosi.4 listopada druga tura wyborów.Małgosia wygrywa je w cuglach.Amen.
        • haen2010 Re: Czytam tu sporo niezrozumienia. 31.10.18, 07:30
          Krakowscy centusie nie należą do moich ulubieńców. Za dużo w nich galicyjskiej spuścizny. Ale życzyć im wszystkiego najgorszego? Na to mnie nie stać.
        • eiran Re: Czytam tu sporo niezrozumienia. 04.11.18, 21:09
          Z tymi cuglami, to trochę niedorozwój przesadził.
      • x2468 Re: Czytam tu sporo niezrozumienia. 01.11.18, 09:43
        Bedzia mial czas nozki wydepilowac.
    • taniarada Chciałem dodać uprzejmie 31.10.18, 06:16
      Że Tusk już dawno powinien siedzieć za Amber Gold i morderstwo smoleńskie.
      • weteran-czasu Re: Chciałem dodać uprzejmie 31.10.18, 07:44
        taniarada napisał(a):
        > Że Tusk już dawno powinien siedzieć za Amber Gold i morderstwo smoleńskie.


        A ja chcę tobie dodać uprzejmie, że ten twój wpis wyczerpuje znamiona przestępstwa opisanego w art.212 KK.
      • weteran-czasu Re: Chciałem dodać uprzejmie 31.10.18, 07:51
        Z punktu widzenia Kodeksu Karnego, zniesławianie w Internecie jest traktowane szczególnie. Zgodnie z Art. 212 § 2 KK pomawianie za pomocą środków masowego komunikowania stanowi typ kwalifikowany przestępstwa zagrożony surowszą sankcją karną, a w najpoważniejszych przypadkach nawet karą pozbawienia wolności.
        • eiran Re: Chciałem dodać uprzejmie 31.10.18, 08:06
          Generalnie, nikt nie będzie brudził sobie rąk takim szmatławym niedorozwojem jak taniarada, chyba że pójdzie w swoich insynuacjach zbyt daleko i pomówiony (albo jego ambitny pełnomocnik, np. Giertych) uzna, że warto się sprawą zająć.
        • lech1966 Re: Chciałem dodać uprzejmie 31.10.18, 18:37
          weteran-czasu napisał:

          > Z punktu widzenia Kodeksu Karnego, zniesławianie w Internecie jest traktowane s
          > zczególnie. Zgodnie z Art. 212 § 2 KK pomawianie za pomocą środków masowego kom
          > unikowania stanowi typ kwalifikowany przestępstwa zagrożony surowszą sankcją ka
          > rną, a w najpoważniejszych przypadkach nawet karą pozbawienia wolności.

          Wiesz co wilku, popatrz trochę na swoich współplemieńców i na wyczerpywanie przez nich znamion przestępstw. Może też czasem uda ci się wypatrzyć.....
        • 141288bs Re: Chciałem dodać uprzejmie 31.10.18, 21:27
          OJ,oj,nie strasz weteranie bo sie... pobrodzisz przy zdejmowaniu spodni.- Ty zdajesz sie nie dostrzegac, jak mocno,ta "szczegolnie nadzwyczajna kasta" zaplatala w mafijno-korupcyjna siec...bez mozliwosci wyjscia na jakikolwiek spoczynek.
          - Kasta juz sie sypie,a za jakis czas,bedzie wzajemnie sie oskarzala ze strachu przed kamieniolami.
          Uspokoj sie wiec weteranie i nie zapomnij sprawdzic spodnie.
          • teen69 Re: Chciałem dodać uprzejmie 31.10.18, 22:06
            Nie znam osobiscie, nie jestem też z Krakowa ale w/g opinii, którą sobie wyrobiłem gapiac się w telewizor to jakaś drewniana kobieta, bez uczuć, emocji kobiecego naturalnego ciepła. Zachowuje się jak 320 tom akt w sprawie o zbójstwo trębacza na wieży kościoła Mariackiego przez Tatarów z użyciem niebezpiecznego narzędzia w postaci łuku i to w czasie trąbienia hejnału.
            • teen69 Re: Chciałem dodać uprzejmie 31.10.18, 22:14
              Swoją drogą nieustanne porzypominanie , ze pastuchy analfabeci , azjaci na małych konikach zaatakowali Kraków gdybym został szefem Krakowa zabroniłbym trąbienia tego hejnału bo to jak epitafium
          • yoma Re: Chciałem dodać uprzejmie 31.10.18, 22:27
            Ze strachu przed czym? :D
            • teen69 Re: Chciałem dodać uprzejmie 31.10.18, 22:49
              Gdyby zatańczy;a na rurze na rynku to może z 1% +. Ale to wielka niewiadoma.
      • x2468 Re: Chciałem dodać uprzejmie 01.11.18, 09:45
        W zastepstwie Führera Kartofla?
    • adria231 Re: Wassermannowa idzie na całość. 01.11.18, 08:18
      Ta więdnąca już panna pochwaliła się przed wyborcami, że w walce wyborczej popierają ją panowie : kaczyński i morawiecki. Broń nas krakowian ,Boże przed poplecznikami tych kłamców i mściwych padalców.
      • yoma Re: Wassermannowa idzie na całość. 01.11.18, 09:04
        Krakowiacy - wasz los w waszych rękach. Kibicuję.

        (-) Warszawianka
    • ave.duce Wassermannówna* idzie na całość, a 01.11.18, 10:32
      Jaś Marysia Władzio Rokita - jak zwykle - wychodzi na głupka: "mądra, inteligentna, z pomysłami, kobieta"*...
      • haen2010 Re: Wassermannówna* idzie na całość, a 01.11.18, 10:46
        Mocno podejrzewam, że skończyła mu się kasa za tortury w komunistycznych kazamatach. Wakacje w Piemoncie czy Lombardii zbyt kosztowne.
        • haen2010 Re: Wassermannówna* idzie na całość, a 01.11.18, 10:53
          Aha, też -ówna napisałem. Jednak uważam, że wytykanie czterdziestoletniej matronie krakowskiej staropanieństwa jest złośliwe i szydercze. Poprawiłem się.
      • eiran Re: Wassermannówna* idzie na całość, a 01.11.18, 11:16
        12 lat temu Rokita, wbrew woli swojej partii, poparł w Krakowie kandydaturę Terleckiego przeciw Majchrowskiemu. tego samego Terleckiego, który dziś jest powszechnie znany jako skrajnie partyjny wicemarszałek Sejmu, a przy okazji jeden z najbardziej niechlujnych polityków na zachód od Bugu. Tym bardziej nie powinno dziwić poparcie dla Wassermann, która jest jednak trochę ładniejsza od wicemarszałka.
    • klodawa1952 Re: Wassermannowa idzie na całość. 01.11.18, 10:36
      haen2010 napisał:

      > www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/donald-tusk-stanie-przed-komisja-amber-gold,19,0,2419987.html
      > Już wie, że Kraków przegrany. Boi się rozczarowania prezesa. Będzie wyłazić ze
      > skóry by dopiec Tuskowi. Nie wiadomo tylko, czy Tusk przyjmie termin z nim nie
      > konsultowany i krótki. Bo na pewno ma chęć odwiedzić Warszawę. Zawsze przysparz
      > a mu to sporo popularności.
      Czy zauważyłeś, że Majchrowski nie pamięta już co przed chwilą podpisał czy mówił ?
      • x2468 Re: Wassermannowa idzie na całość. 01.11.18, 12:25
        "Czy zauważyłeś, że Majchrowski nie pamięta już co przed chwilą podpisał czy mówił?"
        W tej konkurencji twojemu guru i szefowi nie dorasta do piet.
    • eiran Re: Wassermannowa idzie na całość. 04.11.18, 21:07
      Podbudowana dzisiejszym sukcesem jutro zmiażdży Tuska.
    • buldog2 Re: Wassermannowa idzie na całość. 04.11.18, 21:11
      No to poszła... (po rosyjsku)
      😍
    • taniarada Fajny post 04.11.18, 21:56
      Anonim 04.11.2018 21:33
      Wyborcami Machloja są głównie zgwałcone umysłowo słoje ze wsi, którym wmówiono że głosując na układ starych PRL-owskich dziadów czyni z nich nowoczesnych, światłych ludzi. A wszelkie głosy na jakiekolwiek zmiany to ciemnogród i ksenofobia. Nikt kto widział jak Kraków wyglądał przed 2000 rokiem nie jest w stanie zaakceptować tego co ten dziad i jego komusza ekipa wyprawiają z budownictwem w Krakowie. Jedno jest pewne dobrze się to nie skończy.Fajny prawda?
      • ta Re: Fajny post 04.11.18, 23:28
        64 % wyborców z Krakowa to wg ciebie są " zgwałcone umysłowo słoje ze wsi" ? Mówcie i piszcie tak dalej, a dostaniecie jeszcze większego kopa w kuper :)
      • stasi1 Re: Fajny post 06.11.18, 20:30
        W wawie mam kolegów co głosowali na Jakiego. Piotr od 20 lat mieszka w Wawie(za to nie chętnie przyznaje że jego żona normalna. Jutro się spytam czy żona przyznaje że ma pisuara w domu) wcześniej pod Puławami. Tadek, od 30 lat w Waiwe wcześniej Żelechów za to jak się pytają gdzie mieszka to nie Wawa. Oraz Wojtek, ten to prawie 40 lat w Wawie. Żona suszy mu głowę że nie codziennie chodzi do kościoła
    • klodawa1952 Re: Wassermannowa idzie na całość. 06.11.18, 08:16
      Zachowywała się z klasą w stosunku do takich PO Yeb%$#ów jak np Niesiołowski.
      youtu.be/BiANWXucKf0
      • czizus Re: Wassermannowa idzie na całość. 06.11.18, 09:10
        Wassermann pokazała niekompetencję, słabość i zwyczajna nienawiść do Tuska a tylko dlatego, że tak życzy sobie prezes i dlatego że Tusk odnosi wielkie sukcesy i w Polsce i w całej UE.

        Te Komisje Sejmowe zostały stworzone po to, żeby badać nieprawidłowości w strukturze państwa a nie do wykorzystywania politycznego i niszczenia przeciwników politycznych. Pani Wassermann zupełnie nie potrafiła zadawać merytorycznych pytań w tym kontekście a jedynie szukała jakiegoś haka na Tuska i jego rodzinę. Nie znalazła ale pokazała, że jest podłą, niekompetentną osobą. Zresztą Kraków idealnie się na niej poznał i dał jej dużego kopa!!!
        • met_ol Re: Wassermannowa idzie na całość. 06.11.18, 09:14
          Trudno aby była "przy zmysłach" jak w ciągu dwóch kolejnych dni kop za kopem dostała w "cztery litery" panna Waserwanna.
          • yoma Re: Wassermannowa idzie na całość. 06.11.18, 10:01
            A dzisiaj jeszcze dywanik u prezesa, o ile oczywiście zdrowie mu pozwoli po przesławnym laniu...
            • met_ol Re: Wassermannowa idzie na całość. 06.11.18, 10:08
              Biedny kot - był na pierwszej "linii ognia". :))
              • yoma Re: Wassermannowa idzie na całość. 06.11.18, 10:13
                Gdzieś widziałam taki fajny mem z kotem, poczekaj...
                • yoma Re: Wassermannowa idzie na całość. 06.11.18, 10:14
                  Mam:

                  m.facebook.com/sokzburaka/photos/a.1452235865010437/2366659320234749/?type=3&source=54&locale2=pl_PL&ref=page_internal
                  • met_ol Re: Wassermannowa idzie na całość. 06.11.18, 10:27
                    Jest gdzieś (poszukam) taki obraz Piłsudski na kasztance i Jaruś na kocie.
                    • met_ol Re: Wassermannowa idzie na całość. 06.11.18, 10:32
                      demotywatory.pl/1789444/Jarek-na-kocie-
                      • cronny Gdzie una tak idzie i idzie, i idzie na tę całość? 06.11.18, 21:15
                        I - czy stamtąd, dokąd idzie, będzie mogła wrócić? Czy to już jest raczej bilet w jedną stronę?

                        www.youtube.com/watch?v=g_jUtiKSf1Y
          • lech1966 Re: Wassermannowa idzie na całość. 06.11.18, 21:53
            met_ol napisał(a):

            > Trudno aby była "przy zmysłach" jak w ciągu dwóch kolejnych dni kop za kopem d
            > ostała w "cztery litery" panna Waserwanna.

            Tusk za to wyszedł na durnia mówiąc że 500+ jest mozliwe po jego rządach. Niby miało to znaczyć że to dzięki niemu. A wiadomo że nie było to w czasie jego rządów, ani nie było to planowane i możliwe tylko i wylacznie PO.......zakończeniu jego nierządu.
            • ta Re: Wassermannowa idzie na całość. 06.11.18, 23:26
              Lesiu, gdyby, jak pisie twierdzą, Tusk zostawił kraj w ruinie, to nie byloby pieniędzy na rozdawnictwo.

              Czyżbyś sugerował, że pisie dodrukowały?
              • lech1966 Re: Wassermannowa idzie na całość. 07.11.18, 00:14
                ta napisała:

                > Lesiu, gdyby, jak pisie twierdzą, Tusk zostawił kraj w ruinie, to nie byloby pi
                > eniędzy na rozdawnictwo.
                >
                > Czyżbyś sugerował, że pisie dodrukowały?

                Nie wiem czy dodrukowaly, może znalazły pod słynnym dywanem Tuska? Może ty powiedz gdzie Tusk schował te pieniądze dla Polaków? Musiała to być dobra kryjówka bo przecież pierwszy liczydlowy RP V. Rostowski tych pieniędzy nie widzial bo odmienial we wszystkich przypadkach że "pomiędzy nimi ma i nie będzie"
                • weteran-czasu Re: Wassermannowa idzie na całość. 07.11.18, 00:20
                  A ty Lesiu zauważyłeś, że w czasie PiSrządów ( trzy lata) żywność podrożała o ponad 30%?
                  Złotówka też straciła na wartości!
                  • lech1966 Re: Wassermannowa idzie na całość. 07.11.18, 00:29
                    Gadamy o zostawionej na 500+ kasie przez Tuska a nie o podwyżce marchewki. Poszukaj sobie info o cenach np. paliw w EU u nas jest najtaniej, poszukaj sobie o zarobkach w Czechach. To nierząd Tuska doprowadził do tego że jesteśmy w unijnym ogonie.
                  • lech1966 Re: Wassermannowa idzie na całość. 07.11.18, 00:32
                    weteran-czasu napisał:

                    > A ty Lesiu zauważyłeś, że w czasie PiSrządów ( trzy lata) żywność podrożała o p
                    > onad 30%?
                    > Złotówka też straciła na wartości!

                    Ciesz się że to tylko 30%, ale i wiedz że to zasługa pożytecznych idiotów którzy razem z innymi kopia do naszej
                • ta Re: Wassermannowa idzie na całość. 07.11.18, 00:42
                  Inaczej. Ty powiedz do jakich rezerw sięgnęły pisie geniusze? Może dlatego, że pisie w ten sposób kupowały głosy, np wojsko polskie będzie jeździło na rowerach z karabinami na sznurkach? Prowadzisz budżet domowy? Umiesz liczyć? Odczuwasz już podwyżki, czy musisz dostać większego kopa?
                  • lech1966 Re: Wassermannowa idzie na całość. 07.11.18, 20:58
                    ta napisała:

                    > Inaczej. Ty powiedz do jakich rezerw sięgnęły pisie geniusze? Może dlatego, że
                    > pisie w ten sposób kupowały głosy, np wojsko polskie będzie jeździło na rowerac
                    > h z karabinami na sznurkach? Prowadzisz budżet domowy? Umiesz liczyć? Odczuwasz
                    > już podwyżki, czy musisz dostać większego kopa?

                    Każdy kraj EU i nie tylko EU toczy inflacja, czasem mniejsza czasem większa ale co rok dowiadujemy się że coś podrożało. Powiedz mi dlaczego marchewka ma być w tej samej cenie jak trzy lata temu skoro podrożała energia, podatki gruntowe itp itd.?? Tak ten świat skonstruowano. Nic nie tanieje,, nie tylko u nas ale także w EU. To także wina rządzących bo to im potrzeba coraz więcej, i żeby było sprawiedliwie: każdy rząd RP cyklicznie podnosił ceny wszystkiego więc ten nie jest wyjątkowy jeśli chodzi o podwyżki.
                    Tusk jedynie realizował plan podwyżek i zabierania wszystkiego co można było zabrać ( to były jego pewne i zrealizowane posunięcia), Obecny trochę oddaje...
            • cronny Re: Wassermannowa idzie na całość. 07.11.18, 12:15
              PiSiaki mogły rozdawać tylko te pieniądze, które zostały wypracowane i odłożone jako rezerwa w okresie poprzednich rządów. Gdy roztrwonili rezerwy - zabrali się za zadłużanie Polski.
              www.finanse.mf.gov.pl/zadluzenie-skarbu-panstwa
              Zamiast inwestować w rozwój, który zapewniłby dobre zarobki i godziwe emerytury - powiekszają dług, który w przyszłości położy sie kamieniem na polskiej gospodarce, a który będą musiały spłacać dzieci i wnuki.
              Kaczyńskiego to nie martwi. Przeciwnie - raduje się, bo ma władzę, czyli to na czym mu zależy. A o przyszłość niech się inni martwią. On jest bezdzietny i stary.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka