Dodaj do ulubionych

Po co tyle WF-u???!

IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.08.01, 17:20
Zastanawiam się, po jakiego grzyba rząd chce wprowadzić dodatkowe godziny WF-u.
"Wychowanie fizyczne" powinno sie nazywać "akrobatyka" i jest zmorą
przerażjącej większości młodzieży. Panowie, tracicie głosy wyborców-
licealistów!! Jest jednak dobra strona w deficycie na przyszły rok - może jak
się odwlecze, to w końcu uciecze! Tego życzę wszystkim polskim uczniom, za
których decydują ludzie, którzy nawet nie spytali ich o zdanie!MILKA
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka