Dodaj do ulubionych

Łowczy Robert.

21.03.19, 05:44
Scheuring-Wielgus, Spurek, Bujak, Nowicka i oczywiście Robert z Krzysiem na jedynkach. Świadczy o tym, że w strachu jest po ogłoszeniu homofobii przez Kaczusia. Na pewno też ma wewnątrz dąsy i żale tych, co na niego postawili od początku. Sponsorzy też w strachu.

Wybory już właściwie rozstrzygnięte. KE o parę procent przed PiS, długo nic i Kukiz z Biedroniem po parę procent. Kaczuś z Grzesiem dobrze to ustawili.
Obserwuj wątek
    • ajr-on Re: Łowczy Robert. 21.03.19, 07:08
      Biedroń poniesie klęskę, mam nadzieję, że nie ma w Polsce 5 procent durni mogacych dać głos na dewiantów.
      • haen2010 Re: Łowczy Robert. 21.03.19, 08:36
        Różni są "dewianci". Robert z Krzysiem dość dobrze prezentują negatywny odbiór tego paruprocentowego środowiska. Narcyzm i nepotyzm. Obecnie oceniam ich bajer na 5 do 10 procent. Ale główna kampania o te parę procent jeszcze przed nami.
    • buldog2 Re: Łowczy Robert. 21.03.19, 11:00
      Nie można mieć pewności, że żadna z pozostałych partii nie przekroczy progu. Biedroń jest niewiarygodny, o czym ludzie się dowiadują, jego obecne głosy może przejąć kto inny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka