Dodaj do ulubionych

Profeta Tusk.

31.12.19, 17:17
Do tej pory mam w głowie jego widzenie, że PiS zapadnie się pod ciężarem własnego łajdactwa. Już chyba tylko miesiące dzielą Polskę od tego kataklizmu.

Miał lepsze info od nas wielu, także nas na tym forum. Chociaż było to czuć każdego dnia polityki w wykonaniu pisowskiej swołoczy. Co jest bardzo delikatnym epitetem na lepszą zmianę u władzy.
Obserwuj wątek
    • qinto Re: Profeta Tusk. 31.12.19, 17:18

Miał lepsze info od nas wielu, także nas na tym forum. Chociaż było to czuć każdego dnia polityki w wykonaniu pisowskiej swołoczy

Zieeew haen....
          • taniarada Dobry jest niech wróży 31.12.19, 18:04
            qinto napisał:

> haen2 napisał:
            >
            > > No, ja też mam widzenie po przegranej Dudusia. Np burdel, jakiego nie byw
            > ało w
            > > II i III RP.
            >
            >
            > Znamy haen twoje "widzenia".....
            Palikotowi świetlaną przyszłość wywróżył.Jestem za.🤣
            • qinto arsiawy 31.12.19, 18:25
              haen2010 napisał:

> Miałem je i owszem. Np Trzaskowski w pierwszej turze, senat dla opozycji, MKB n
              > a jedynkę warszawską z Kaczusiem spuszczonym do "Czajki".... Było tego trochę.

Kto spuścił MKB do Czajki?
              Trzaskowski wybrany na prezydenta Warsiawy - oj haen.... głupszego wyboru warsiawiacy nie mogli dokonać,
              Zostaniecie z tym wyborem do końca....
              MKB - he he he.....też zostaniecie z tym wyborem do końca.....waszych marzeń.
              • eiran Re: arsiawy 31.12.19, 18:30
                rysio, który w wyborach prezydenta kraju głosował na Magdę Ogórek, gdyby mieszkał w Warszawie, głosowałby na Patrysia. Jakiego Patrysia? Jakiego, jak to rysio.

--
                Przez 14 lat ayran.
                • qinto Re: arsiawy 31.12.19, 19:04
                  haen2010 napisał:

> Jakich marzeń? Po prostu ten pisowski burdel wpadnie w długi. Nie ma na to siły
                  > .

Hean, ty jesteś naprawdę tak głupi?
                  Co ma burdel pisowski do zarządzania warsiawą, którą zarządza również ciota Rabiej?
              • ukos Re: arsiawy 31.12.19, 19:25
                qinto napisał:

> Kto spuścił MKB do Czajki?

Kaczka i inne PiSdaki w mokrych snach.
                --
                IV RP = kacaPolska pod rządami kacaPiSu
        • j-k sugerujesz, ze Duda przegra z Holownia ? 01.01.20, 20:58
          haen2010 napisał:
          > No, ja też mam widzenie po przegranej Dudusia.

sugerujesz, ze Duda przegra z Holownia ?

no bo przeciez nie za Kichawa z Plonska...

Ale co najwazniejsze: Prezydent w systemie politycznym RP - ma mniej-wiecej tyle wladzy, co i Senat

- czyli niewiele....
    • no-popis Re: Profeta Tusk. 31.12.19, 18:06
      haen2010 napisał:

> Do tej pory mam w głowie jego widzenie, że PiS zapadnie się pod ciężarem własne
      > go łajdactwa. Już chyba tylko miesiące dzielą Polskę od tego kataklizmu.
      Twój dealer ma wyjątkowo silne proszki !

> Miał lepsze info od nas wielu, także nas na tym forum. Chociaż było to czuć każ
      > dego dnia polityki w wykonaniu pisowskiej swołoczy. Co jest bardzo delikatnym e
      > pitetem na lepszą zmianę u władzy.

--
      Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
      /Włodzimierz Cimoszewicz/
    • qqazz Każdy mierzy innych własną miarą 31.12.19, 19:40
      A Tusk "przy okazji" świetnie się ostatnio wpasowuje w kampanię moskiewską.

haen2010 napisał:

> Do tej pory mam w głowie jego widzenie, że PiS zapadnie się pod ciężarem własne
      > go łajdactwa. Już chyba tylko miesiące dzielą Polskę od tego kataklizmu.
      >
      > Miał lepsze info od nas wielu, także nas na tym forum. Chociaż było to czuć każ
      > dego dnia polityki w wykonaniu pisowskiej swołoczy. Co jest bardzo delikatnym e
      > pitetem na lepszą zmianę u władzy.

--
      wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html----
      "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
      • man_sapiens Re: Profeta Tusk. 01.01.20, 14:37
        szwampuch58 napisał:

> za kurdupla mimo wszystko nie wypije jak pan Tusk,brrrr kurna nigdy
        >

Gdy umarł Lenin to władza Stalina stała się nieograniczona. Dlatego lepiej wypić za zdrowie Jarosława K.

--
        Dla Kaczyńskiego jedynym problemem z PZPR jest to, że to nie on był I sekretarzem Sierakowski
        • buldog2 Re: Profeta Tusk. 01.01.20, 20:18
          Była ograniczona interesem grupowym bojarów - sekretarzy obwodów, raz o mało co nie doprowadzili do jego dymisji (połowa lat trzydziestych). Wcześniej, jak się dowiadujemy, przewrót (nie rewolucja, to wymyślono później) był kierowany przez niewielką grupę (chyba 4 ludzi), do której należał też Dzierżyński. Po śmierci Lenina największą popularność i właściwie wygraną na stanowisko genseka miał nie Stalin, a Kirow. Kiedy sam zrezygnował, Stalin zainspirował na niego zamach, żeby się go ostatecznie pozbyć.

--
          Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
          Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka