Dodaj do ulubionych

Na TO czekałem

13.05.20, 05:52
Macierewicz: To nie jest zwykła pandemia.Należy rozważać, że mamy do czynienia właśnie z zagrożeniem użycia broni biologicznej
To mnie nawet nie zdziwiło, posunął się go tego że włożył w usta Trumpa słowa i intencje o których ten nawet nie wspomniał. Ale ten kawałek jest cudem samym w sobie, Na tym tle Polska jest bezpieczna. My przygotowaliśmy narzędzia nie tylko finansowe, administracyjne, medyczne, ale także związane z bezpieczeństwem państwa, jakim są Wojska Obrony Terytorialnej do zwalczania zagrożeń, kataklizmów i ataków, jakie mogą na Polskę spaść Zgraja nieprzeszkolonych chłopaków i dziewczyn ma zwalczać kataklizmy i ataki, czy on nie ma dostępu do lekarza?

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25937179,macierewicz-to-nie-jest-zwykla-pandemia-mowi-o-scenariuszu.html

--
Niezwłocznie potrzebna jest c zcionka do sarkazmu
Obserwuj wątek
    • no-popis bezmyślny wklejacz 13.05.20, 06:05
      czandra3 napisał:

> Macierewicz: To nie jest zwykła pandemia.Należy rozważać, że mamy do czynien
      > ia właśnie z zagrożeniem użycia broni biologicznej

Miej minimum szacunku do zasad na tym forum. Oczywistym jest, że jako wklejacz PO masz tu szczególne prawa ale ....zachowaj to minimum.
      forum.gazeta.pl/forum/w,28,169905417,169905417,Coronawirus_w_g_Macierewicza_czyli_.html
      --
      "Jedynie w obliczu zagrożeń i wstrząsów politycznych państwa mobilizują się do dalszego rozwoju. Oby obecny kryzys doprowadził do lepszego świata." A.E.
    • adria231 Re: Na TO czekałem 13.05.20, 06:58
      Antek potrzebuje pieniędzy na nową komisję , tym razem ds. broni biologicznej i znowu fantazjuje. A może by wrócił do parówek i samolocików, którymi bawił się przez ostatnie 10 lat,
    • czandra3 Re: Na TO czekałem 13.05.20, 08:00
      Może lepiej by coś porapował na wzór Dudy, a nie wsadzał takie "kfiatuszki" Pan prezydent Donald Trump wprost niedawno tak właśnie zdiagnozował obecną sytuację, wskazując na Chiny jako państwo odpowiedzialne za ten biologiczny atak Udaje czy naprawdę nie rozumie?

--
      Niezwłocznie potrzebna jest czcionka do sarkazmu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka