Dodaj do ulubionych

Bosak raźno wspiera Dudusia

17.05.20, 11:19
Wydawałoby się, że elektoraty Trzaskowskiego i Bosaka mają prawie zerową część wspólną, więc Bosak nie bardzo powinien przejmować się kandydaturą Trzaskowskiego. Tymczasem korzystając razem z goebbelsownią TVPiSSdu DEZINFO z chwilowej niemożności zaskarżania kłamstwa w trybie wyborczym przyłącza się do opluwania Trzaskowskiego powtarzając oszczerstwa szczujni o rzekomym zbieraniu podpisów z poparciem dla Trzaskowskiego jeszcze przed ogłoszeniem wyborów.

Wiadomo, że każda duża partia ma żelazny zasób osób, które stale podpisują jej listy. To przeważnie bliższa i dalsza rodzina oraz znajomi członków tych partii. Wiadomo, że w razie krótkich terminów taka partia sporządzi najpierw listy z danymi tych osób (pozyskiwanymi indywidualnie przez członków partii, posiadanie stałej bazy jest sprzeczne z RODO), a zaraz po rejestracji komitetu zbierze podpisy. Jeśli z jakiegoś powodu ktoś nie będzie mógł podpisać, to się go wykreśli z listy. Profesjonalne podejście nakazuje zbieranie podpisów dopiero w takim terminie z prostego powodu - zawsze ktoś może zginąć w wypadku przed rejestracją komitetów, wiadomość może nie dotrzeć do zbierających podpisy i wtedy podpis zmarłego figurujący na liście jest dowodem nieprawidłowości. Dlatego przed terminem to może zbierać Jakubiak, ale nie profesjonalna partia.

Szczujnia TVPiSSdu DEZINFO doskonale to wie, ale żeby podeprzeć Dudusia puszcza fake newsa korzystając z chwilowej bezkarności. A Bosak stale marudzący o niesprawiedliwym traktowaniu przez TVPiSSdu nagle postanowił się przypomnieć jako poputczyk Dudusia.
Obserwuj wątek
  • peace2u Re: Bosak raźno wspiera Dudusia 17.05.20, 11:33
   jest oczywiste, ze Bosak i Trzaskowski sa po dwoch roznych stronach mimo iz PO i Konfederacja sa w opozycji. Trzaskowski i Sikorski to jedyni reprezentujacy Polske czlonkowie globalistycznej Bilderberg Group. Co ta grupa oznacza dla KOnfederacji nie musze chyba mowic
   • ukos Re: Bosak raźno wspiera Dudusia 17.05.20, 12:09
    peace2u napisał(a):

    > Trzaskowski i Sikorski to jedyni reprezentujacy Polske
    > czlonkowie globalistycznej Bilderberg Group.

    Jako reptilianie muszą być związani z jakimś kosmicznym sPiSkiem, ale chociaż reprezentują Polskę. A może wiesz, kto jest tam reprezentantem Wolski?
    • peace2u Re: Bosak raźno wspiera Dudusia 17.05.20, 12:15
     Bilderberg Group istnieje naprawde i nikt o nich jako reptylianach nie mowi, chyba tylko ci ktorzy chca osmieszyc tych ktorzy otych globalistach mowia. W 2019 Polske reprezentowali Radoslaw Sikorski (po raz kolejny) i Rafal Trzaskowski (po raz pierwszy).
     tu masz ich strone oficjalna
     bilderbergmeetings.org/index.html
    • eiran Re: Bosak raźno wspiera Dudusia 17.05.20, 17:32
     Okazuje się, że było ich jeszcze więcej. Z tym że nie reprezentowali Polski, bo tam nie są wystawiane reprezentacje narodowe.

     Hanna Suchocka, była Prezes Rady Ministrów, w 1998 roku
     Sławomir Sikora, prezes Banku Handlowego, w 2004 roku
     Andrzej Olechowski, były Minister Finansów oraz Minister Spraw Zagranicznych, w latach 1994, 2004, 2005
     Jacek Szwajcowski, prezes Polskiej Grupy Farmaceutycznej, w latach 2004-2005
     Aleksander Kwaśniewski, były Prezydent RP, w roku 2008
     Jan Vincent-Rostowski, były Minister Finansów oraz wiceprezes Rady Ministrów, w 2012 roku
     Radosław Sikorski, były Minister Spraw Zagranicznych i członek Komitetu Sterującego Grupy Bilderberg, w latach 2016, 2017, 2018, 2019
     Anne Applebaum, nagradzana dziennikarka, członek Council on Foreign Relations, a prywatnie żona Radosława Sikorskiego posiadająca obywatelstwo polskie od 2013 roku, w latach 2015, 2016, 2018
     Grzegorz Hajdarowicz, założyciel i prezes Gremi International, w 2018 roku.
     Jolanta Pieńkowska, dziennikarka, w 2019 roku
     Rafał Trzaskowski, Prezydent Warszawy, w 2019 roku

     (za wiki)

     na pewno pisior 4, bez pudła wskaże, co też ich wszystkich łączy
  • taniarada Re: Bosak raźno wspiera Dudusia 17.05.20, 12:39
   Dopisz ukos i Jakubiak .Gdyby miała honor MKB to by przeszła do PIS i wygrała wybory. PiS to watahy, które trzeba dorżnąć. Odsunąć od władzy, pozamykać...
   Nieustanna mowa nienawiści, epitety, obelgi, kłamstwa, insynuacje...
   Dezinformacje, prowokacje i kombinacje operacyjne przeróżnych służb.
   Przecież Polska to nienormalność.
   A suwerenność Państwa Polskiego jest zupełnie niepotrzebna. Mamy przecież Unię Europejską.Platforma na ten czas nie ma szans I tyle w pacierzu.

    • no-popis HGW wspiera Dudę 18.05.20, 05:33
     ukos napisał:

     > taniarada napisał(a):
     >
     > > ...
     >
     > A myślałby kto, że mantry to tylko w Tybecie. A coś na temat fake newsa TVPiSSd
     > u DEZINFO bezmyślnie powtarzanego przez Bosaka, bo o tym jest wątek?
     To DEZINFO jako pierwsza podała HAnna Gronkiewicz Waltz informując publiczność mediów, że POdpisy są już zbierane.
  • manhu Twoje fake news 17.05.20, 13:37
   Sam rozsiewasz fake news. Dobrze wiesz, że szczujnia TVPiS wybiera sobie to co im się podoba (o akcie oskarżenia ze strony Konfederacji dla Sasina za karty i ściąganiu reszty z konta PIS nie wspomnieli).

   Tak samo z innymi. Jeśli gdzieś zacytują Biedronia to tylko gdy będzie krytykował PO itp. Kosiniak też wygląda, że jest przeciw PO, oglądaj więcej TVPiS to będziesz więcej wiedział :)

   Nie ma szans by Konfederacja wsparła komunistę Dudę. Niestety Trzaskowski to kandydat fatalny więc też ma małe szanse i to także od PSL i Lewicy. Kierownictwo PSL poprze Trzaskowskiego w II turze, ale ich wyborcy nie. Wypłynęły też agresywne zamiary PO zmiażdżenia Biedronia to też będzie miało fatalny skutek, bo Lewica będzie popierać Trzaskowskiego przez zęby, na niby, realnie grając na klęskę. Jedyna nadzieja to Hołownia i jego promotorzy z TVN i powiązanych mediów (Kosiniak już nie ma szans na II turę).
    • qinto Re: Twoje fake news 17.05.20, 13:42
     sverir napisał:

     > "Nie ma szans by Konfederacja wsparła komunistę Dudę"
     >
     > W 2010 Korwin wsparł Kaczyńskiego w II turze. Dlaczego teraz mieliby tego nie z
     > robić?
     >     Teraz obywatel Korwin popiera Putina...
     Co? - nie może?
    • manhu Re: Twoje fake news 17.05.20, 21:22
     sverir napisał:
     > W 2010 Korwin wsparł Kaczyńskiego w II turze. Dlaczego teraz mieliby tego nie z
     > robić?
     Wsparł go przeciwko Dukaczewskiemu.

     Ponadto wtedy Kaczyński nie był takim komuchem. Ja się w 2015 nie bałem dojścia PIS do władzy, oczekiwałem rozsądku jak za czasów Zyty Gilowskiej. A tu nagle komuchy wyskoczyły z 13-tą emeryturą, 4000 pensji minimalnej. 500+ też traktowałem jak obietnicę 3 000 000 mieszkań (ot obiecają i zapomną).

     Już od dawna JKM jest mocno przeciw PIS, Kaczyńskiego nazywa Gomułką itp. Sądzę, że teraz mając do wyboru WSI vs PIS poprze WSI (ja też). PIS narobił strasznie dużo szkód, a zbliża się kolejny absurd 1000+ na wakacje, to wszystko ciężko będzie cofnąć, opozycja boi się mówić o likwidacji absurdów jak 500+ czy 13-ta emerytura i pewnie nie zlikwidują, szkody na wiele lat.
     • sverir Re: Twoje fake news 17.05.20, 22:19
      "Ponadto wtedy Kaczyński nie był takim komuchem"

      W 2005 był, w 2007 również, a w 2010 nagle przestał być? Przecież gospodarczo Kaczyński zawsze był mocno w PRL. I jak może inaczej, skoro on jest zafascynowany tamtym ustrojem?

      " Sądzę, że teraz mając do wyboru WSI vs PIS poprze WSI (ja też)"

      Poprze gościa, co to domaga się liberalizacji prawa antyaborcyjnego i wspiera małżeństwa jednopłciowe? Moim zdaniem znów zasugeruje zamknięcie oczu i zagłosowanie na kandydata PiS. Korwiniści już od dawna mając do wyboru liberalizm gospodarczo-społeczny i socjalizm gospodarczy w połączeniu z konserwatyzmem społecznym wybierają drugą opcję. Dlatego też i ja przestałem w końcu po nastu latach na nich głosować.
    • no-popis Re: Twoje fake news 18.05.20, 05:35
     sverir napisał:

     > "Nie ma szans by Konfederacja wsparła komunistę Dudę"
     >
     > W 2010 Korwin wsparł Kaczyńskiego w II turze. Dlaczego teraz mieliby tego nie z
     > robić?
     A miał wesprzeć Tuska :))))))))))))))))
   • ukos Re: Twoje fake news 17.05.20, 14:11
    manhu napisał:

    > Sam rozsiewasz fake news.

    Wolałbym, żeby to była prawda, ale nie jest. Bosak podawał tego fake newsa jak swoją wiadomość, dopiero prowadzący program wskazał, że powtarza po TVPiSSdu DEZINFO.
  • johnny-kalesony Re: Bosak raźno wspiera Dudusia 17.05.20, 14:09
   Dajże spokój - Putinowski Brajanek równie zajadle występuje przeciwko PADowi jak i Czaskosiowi.
   Ludzie mają naturalna tendencję do dzielenia frontu sporu na DWIE części. Tutaj mamy części TRZY. Przy czym ta trzecia nie jest w zasadzie żadnym sporem, a pełzającym zamachem stanu na Polskę, realizowanym przez grupę dywersyjną, zarządzaną obce i wrogie państwo.
   • ukos Re: Bosak raźno wspiera Dudusia 17.05.20, 14:17
    johnny-kalesony napisał:

    > nie jest w zasadzie żadnym sporem, a pełzającym zamachem stanu na Polskę,
    > realizowanym przez grupę dywersyjną, zarządzaną obce i wrogie państwo.

    Zamach stanu już nie pełza, jest realizowany z wielkim rozmachem. Ostatnio możemy np. obserwować przeprowadzane w "Trujce" (d. "Trójce") manewry, ćwiczenia przed tzw. "repolonizacją" mediów.
     • ukos Re: Bosak raźno wspiera Dudusia 17.05.20, 23:16
      johnny-kalesony napisał:

      > Wojenka wewnętrzna PO-PiS jest SZTUCZNIE podsycana przez tych,
      > którzy od lat prowadzą wojnę kognitywną przeciwko Polsce.

      Widzę, że masz niesłychane możliwości penetrowania wrogich tajnych gabinetów. Żeby tak podejść tych reptilian, to trzeba, ho, ho...
      • johnny-kalesony Re: Bosak raźno wspiera Dudusia 18.05.20, 01:07
       Reptilianin nazywa się Aleksandr Dugin, jest generałem GRU i głównym architektem polityki zagranicznej Kremla. W 4 rozdziale swojego dzieła "Osnowy Gieopoilitiki" opisuje to, co Rosja zamierza wobec Polski. Jeżeli nie znasz języka - są też obrazki.
       grachev62.narod.ru/dugin/chapt04.htm
    • no-popis Re: Bosak raźno wspiera Dudusia 18.05.20, 05:37
     ukos napisał:

     > johnny-kalesony napisał:
     >
     > > nie jest w zasadzie żadnym sporem, a pełzającym zamachem stanu na Polskę,
     > > realizowanym przez grupę dywersyjną, zarządzaną obce i wrogie państwo.
     > Zamach stanu już nie pełza, jest realizowany z wielkim rozmachem.
     POdpalono budkę strażnika przy ambasadzie rosyjskiej ?
     Weż zimny okład i wygrajcie wybory.
     O teroriach zamachu i sPISku POgadaj z panem Antonim.
  • haen2010 Re: Bosak raźno wspiera Dudusia 17.05.20, 15:32
   Tu nie ma żadnych wątpliwości. Nasi naziole są wykształceni i historię ich aplikacji mają w małym palcu. Dokładnie wiedzą w jakich okolicznościach NSDAP zrobiła z Niemców idiotów. Bo był tam bajzel uber alles

   Dla nich Duduś to właśnie taką okazją. Bankructwo pisowskiego burdelu mają gwarantowane. Poprą go bez wahania.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka