Dodaj do ulubionych

Duda łaskawy

17.06.20, 17:17
Najpierw Duda śle błagalne zaproszenia do działaczy LGBT,żeby ratować swój wizerunek nienadszarpnięty przez nienawistne komentarze wobec osób LGBT , Staszewski daje mu szanse , przyjmuje zaproszenie i oczekuje przeprosin. Przeprosin niema , zaś rzecznik prezydenta stwierdza:

Mam nadzieję, że [Staszewski] docenił możliwość tego, że mógł się spotkać z panem prezydentem.

Łaskawy pan z tego Dudy, mógł przecież kazać go wybatożyć .

Zaiste, "Bùten z tobą!", budyniu.
Obserwuj wątek
        • buldog2 Re: Duda łaskawy 17.06.20, 20:26
          Oczywiście, nigdy nie miał możliwości takich, jakie ma Duda, ale na miarę tych, które posiadał, zasłużył się z grubsza tak samo.
          Przypomnę burmistrzowanie w Słupsku i rozjazdy za społeczne pieniądze. Więcej na wycieczkach towarzyskich z kochankiem, tak jak Petru z kochanką, tyle że Petru z kochanką to za swoje, nie społeczne, kradzione czy wyłudzone (jeśli machlojki z księgowaniem, to kradzione).
          Przypomnę oszustwo w kwestii euromandatu i obietnicę daną P. prof. Monice Płatek.
          Przypomnę obietnice, jakie składał jako europoseł - likwidację kolejek do lekarzy, likwidację energetyki węglowej do roku 2035, budowę tanich mieszkań dla młodych, poprawę w zakresie obronnoości.
          Było tego więcej (nie chce mi się grzebać, pisałem bardziej szczegółowo), ale jak na kilka miesięcy urzędowania, to przebija Dudę z marszu. Tylko ułaskawić Pytlika nie mógł, ale jako prezydent, kto wie... juurek już groził sądem wszystkim, którzy odważyli się o "Pytliku i torbie" pisać.
          Biedroń też już groził, na razie etykietkowaniem i piętnowaniem (też podział na lepszych i gorszych). Homofobię trzeba piętnować, a kto jest homofobem, o tym decyduje on.
          Duda, cokolwiek o nim myślę, swojej matki nie pobił, nie miał o to żadnego procesu.
          Niczym się Biedroń na korzyść nie różni od Dudy... NICZYM!
    • stanpan PiSi nie znajOM słówa "przepraszam" 17.06.20, 17:39
      aniechto.only napisała:

> Najpierw Duda śle błagalne zaproszenia do działaczy LGBT,żeby ratować swój wize
      > runek nienadszarpnięty przez nienawistne komentarze wobec osób LGBT , Staszewsk
      > i daje mu szanse , przyjmuje zaproszenie i oczekuje przeprosin. Przeprosin niem
      > a , zaś rzecznik prezydenta stwierdza:
      >
      > Mam nadzieję, że [Staszewski] docenił możliwość tego, że mógł się spotkać z pan
      > em prezydentem.
      >
      > Łaskawy pan z tego Dudy, mógł przecież kazać go wybatożyć .
      >
      > Zaiste, "Bùten z tobą!", budyniu.
    • no-popis Re: Duda łaskawy 17.06.20, 18:13
      aniechto.only napisała:

> Najpierw Duda śle błagalne zaproszenia do działaczy LGBT,żeby ratować swój wize
      > runek nienadszarpnięty przez nienawistne komentarze wobec osób LGBT , Staszewsk
      > i daje mu szanse , przyjmuje zaproszenie i oczekuje przeprosin. Przeprosin niem
      > a , zaś rzecznik prezydenta stwierdza:
      >
      > Mam nadzieję, że [Staszewski] docenił możliwość tego, że mógł się spotkać z pan
      > em prezydentem.
      >
      > Łaskawy pan z tego Dudy, mógł przecież kazać go wybatożyć .
      >
      > Zaiste, "Bùten z tobą!", budyniu.
      ...strach pomyśleć jak ten durny , nienormalny suweren, wybierze tego budynia a nie tego załganego trockistę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka