Dodaj do ulubionych

Słyszałem

06.03.21, 14:00
że Suweren nie chce szepionek z Rosji i Chin! Nie zgadzam się z Nim.
www.google.com/amp/s/wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-dla-se-polacy-nie-chca-szczepionek-z-chin-i-rosji/9z61dy3.amp
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: Słyszałem 06.03.21, 15:46
      Suweren wykazał się dużą znajomością nauk wszelakich już nie raz. Teraz widzimy, że na wirusologii zna się jak nigdy.
      Ten durny naród nie zasługuje nawet na potępienie :)
    • edico Re: Słyszałem 06.03.21, 15:48
      Nie wiem, jak jest w rzeczywistości. Ale ten kaczy rząd nie ma uprawnień do tak częstego i nie uzasadnionego odwoływania się do tego, czego chce suweren a czego nie chce. Sama chcica pisiego rządu, to jest stanowczo za mało, by mógł wolą suwerena zasłaniać swoje błędy czy doraźne decyzje. Uważam to za bezczelne nadużycie.
        • j-k masz racje. 06.03.21, 16:05
          pies.na.czarnych napisała:
          > Nie beda nam wstrzykiwać ruskie cipy:)

Masz racje. Ruskie cipy - to sie bierze dobrowolnie - a nie z przydzialu.
        • edico Re: Słyszałem 06.03.21, 16:20
          Wolę suweren wyraża w referendum a nie w sondażach, które należy traktować co najwyżej jako sondażową opinię statystycznej grupy liczącej najczęściej nieco ponad tysiąc osób. Nie jest też żadną tajemnicą, że z wiarygodnością sondaży w Polsce nie jest najlepiej. Na ogół sondaże mogą być przydatne do analizy nastrojów społecznych, choć niestety mało wiarygodne. Tym bardziej, że lwia część realizowana jest w oparciu o kontakty telefoniczne.
          • pies.na.czarnych Re: Słyszałem 06.03.21, 17:06
            > Wolę suweren wyraża w referendum

W tej sprawie nawet sondaże są bardzo nie na miejscu. W takich sprawach powinni wypowiadać się jedynie naukowcy. Politykom, suwerenowi i innym mądralom z wybranym na określony czas wara.
      • pies.na.czarnych Re: Słyszałem 06.03.21, 15:56
        Sondaż. Rząd powinien kupić szczepionki przeciwko COVID-19 z Chin i Rosji? Polacy zdecydowanie przeciw
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26855536,sondaz-rzad-powinien-kupic-szczepionki-przeciwko-covid-19-z.html
        81 proc. ankietowanych powiedziało, że rząd nie powinien kupować rosyjskiej szczepionki
        Bo tak!
    • albwu Re: Słyszałem 06.03.21, 16:59
      Pan Minister Dworczyk powiedział jednoznacznie: Nie kupimy szczepionek z Rosji, nawet jak będą miały wszystkie wymagane atesty z Europejskiej Agencji Leków.
      • zdybex Re: Słyszałem 06.03.21, 18:25
        i tak wszystkie szczepionki na świecie są produkowane na chińskich składnikach a zaszczepieni zostaniemy z chińskiej strzykawki chińską igłą
        • eiran Re: Słyszałem 06.03.21, 18:59
          zdybex napisał:

> i tak wszystkie szczepionki na świecie są produkowane na chińskich składnikach
          > a zaszczepieni zostaniemy z chińskiej strzykawki chińską igłą

Bredzisz jak potłuczony. Jakie chińskie składniki s a dostarczone do szczepionki mRNA?
          • pies.na.czarnych Re: Słyszałem 06.03.21, 19:40
            eiran napisał:

> zdybex napisał:
            >
            > > i tak wszystkie szczepionki na świecie są produkowane na chińskich składn
            > ikach
            > > a zaszczepieni zostaniemy z chińskiej strzykawki chińską igłą
            >
            > Bredzisz jak potłuczony. Jakie chińskie składniki s a dostarczone do szczepionk
            > i mRNA?
            >
            >

Jak to jakie? Przecież na te składniki głównie składają się chińskie dzieci, te wyskrobane :O
          • taniarada Re: Słyszałem 06.03.21, 20:55
            eiran napisał:

> zdybex napisał:
            >
            > > i tak wszystkie szczepionki na świecie są produkowane na chińskich składn
            > ikach
            > > a zaszczepieni zostaniemy z chińskiej strzykawki chińską igłą
            >
            > Bredzisz jak potłuczony. Jakie chińskie składniki s a dostarczone do szczepionk
            > i mRNA?
            >
            > Nie wiedzałeś że to debil z niskim IQ.Szkoda zdrowia .Siema.
    • edico Re: Słyszałem 06.03.21, 20:27
      Nie może być inaczej, skoro ks. Piotr Krysztofiak parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wielkopolskim na mszy transmitowanej przez telewizję powiedział: "Wszystkie obecnie produkowane szczepionki na COVID-19 zostały wytworzone z wykorzystaniem ciał dzieci pochodzących z aborcji. Módlmy się za naukowców, aby wynaleźli szczepionkę niebudzącą kontrowersji moralnych".
    • taniarada Re: Słyszałem 06.03.21, 20:52
      Sputnik 5 nie dla degeneratów .A tu sporo na tym forum.Polacy i Polki nadużywają alkoholu.Stosowanie rosyjskiej szczepionki przeciwko COVID-19 wymaga wstrzymania się od spożywania alkoholu na czas około dwóch miesięcy – ostrzegają przedstawiciele rosyjskiej federalnej ochrony zdrowia. Inaczej uważa Aleksander Gintsburg, który pracował nad Sputnikiem V. Stwierdził, że chociaż ostrożnym byłoby zredukowanie picia alkoholu, to jednak nie ma potrzeby całkowitego wstrzymania się od spożycia.Wino sączymy ,piwo sączymy ,wódkę duszkiem tak.Paniatno?
    • don.kichote Nie wierz w to! 06.03.21, 21:16
      superspec1 napisał(a):

> że Suweren nie chce szepionek z Rosji i Chin!

Onegdaj, rzeczony suweren, ponoć chciał gaz droższy, byle nie z Rosji. Teraz, kiedy gaz drożeje i wydawać by się mogło, że wola suwerena została spełniona - ten zaczyna się burzyć!
      Jaki stąd wniosek?
      A no taki, że ktoś tą wolą suwerena manipuluje i używa jej bez jego wiedzy i świadomości skutków.

Nie wierzę, żeby suweren wolał patriotycznie "zejść" na Covida, niż się ruską szczepionką zaszczepić...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka