Dodaj do ulubionych

Konferencja Ułaskawionego

26.03.21, 09:48
Z trudem łapiący powietrze szef służb ubranych i nieubranych twierdzi, że widzi światełko w tunelu...

Nie idź w stronę światła, Mario!
Obserwuj wątek
  • aniechto.only Re: Konferencja Ułaskawionego 26.03.21, 10:51
   "Zakaz udziału w zgromadzeniach jest jednym z najbardziej jaskrawych naruszeń konstytucji w okresie pandemii - podobnie, jak zakaz działalności gospodarczej. Za to powinny być zarzuty karne dla członków rządu. Nie żartuję" - skomentował nowy przepis Patryk Wachowiec, ekspert Forum Obywatelskiego Rozwoju.

   Skończy się rak, że ułaskawionego po raz drugi nie ulaskawią.
  • pies.na.czarnych Re: Konferencja Ułaskawionego 26.03.21, 18:40
   Generał bezkarnej organizacji bezprawia na ulicach polskich miast i na komisariatach Jarosław Szymczyk, ubrany w granatową szmatę partyjnej represji i w towarzystwie innego ułaskawionego przestępcy ogłosił, że będzie dalej, ze szczególnym zaangażowaniem represjonował obywateli. Pretekstem pozostaje pandemia.
   To nic nadzwyczajnego.
   Od lat partyjnie i wybiórczo traktuje swoje bandyckie obowiązki wobec pokojowo protestujących obywateli.
   Jednak tym razem ogłosił, że nie ma w zwyczaju kontrolować kościołów.
   A to, mimo że przedszkola będą otwarte tylko dla dzieci jego podwładnych, aby mogli się poświęcić służbie partii „rasy panów".
   Podsumujmy więc, co dotychczas wiemy!
   Partyjna milicja Szymczyka nie interweniuje w stosunku do PiS-bandytów i ich rodzin oraz ich znajomych, sług kościoła, Ordo Iuris, bandytów Bąkiewicza, obrońców krzyża, rycerzy Chrystusa i Maryi, kiboli Legii, faszystów i nacjonalistów, babskich bokserów, kościelnych pedofilii, propagandzistów „za śmiercią w obronie życia", hierarchów kościelnych i uczestników kościelnych modlitw...
   O kimś zapomniałem?
   Pozostałych obywateli, szczególnie demokratów KOD, Obywateli RP, młode kobiety Strajku Kobiet, LGBT, opozycję partyjną, samorządowców, ludzi kultury, nauki, prawa, służby zdrowia, przedsiębiorców i rolników będą szkalować, spisywać, karać, bić i zatrzymywać bezprawnie, bo to oni, odpowiadają za złe samopoczucie partyjnego kacyka, a szczególnie w pandemii.
   Tym matołom tak trudno zrozumieć, że w zagrożeniu istnieje obowiązek mobilizacji społeczeństwa, zasypania podziałów, zwykłe podanie ręki i oddanie szacunku dla wszystkich w imię wspólnej walki o zdrowie dla narodu. Jednak oni wiedzą najlepiej.
   Nie przyjmują do wiadomości, że kto rządzi, ten ponosi odpowiedzialność.
   Na szczęście są w Polsce jeszcze normalni policjanci, służący społeczeństwu, przestrzegający prawa i konstytucji, niepoddający się Szymczyka chorobliwie wybujałego, partyjnego ego dla kariery i służalczego bezkarnego bezprawia. To w nich pokładam nadzieję na pogonienie ze służby tych partyjnych szumowin.
   Adam Mazguła

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka