Dodaj do ulubionych

kulisy działania PiS

23.05.21, 13:27
Większość Zjednoczonej Prawicy w Sejmie wisi na włosku twierdzi były poseł PiS Wojciech Maksymowicz z Olsztyna.. Zdaniem polityka, skłonnych do zmiany barw partyjnych jest więcej posłów tego obozu, jednak nie robią tego, bo PiS ma na nich "haki".
wiadomosci.wp.pl/byly-posel-zdradza-kulisy-dzialania-pis-padly-mocne-oskarzenia-6642761224985344a?utm_medium=push&utm_source=pushpushgo&utm_campaign=WPWiadomosci-push
Obserwuj wątek
     • ktos_z_kosmosu Re: Eeeetam..... 23.05.21, 16:41
      141288bs napisał:

      > Nie ufam tym którzy bez skrupulów usmiercają.

      Znaczy PiS elektoratowi, czytaj burakom.
      Właśnie wróciłem z Żabki. Coś musiałem dokupić.
      Byłem jedynym, który założył w sklepie maskę. Reszta niemytych nieczesanych tłuków, co to przyszli po harnasie w puszkach, mimo, że dziewczyna zza lady prosiła, ani myśleli takowych zakładać, no bo pewnie nawet ich nie mieli. Oni czują się zdrowo, a inni, może słabsi i bardziej podatni na wirusa? Tych to oni mają w d... .


  • ktos_z_kosmosu Re: kulisy działania PiS 23.05.21, 15:35
   Ogólne rozumiane w uczciwej i poważnej polityce kulisy, w PiS-ie nie istnieją. Oni jadą na prowizorkach. Podobnie jak chłopaki podkradający ogrodnikowi owoce. Oni za koszule jabłka upychają, a gdy ogrodnik zachodzi ich od lewej, spierd...ją w prawo, jak chłop od prawej, to ci w lewo. Jeśli któregoś dorwie, to ten idzie w zaparte i pacierze odmawia. Taka to cała ich strategia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka