Dodaj do ulubionych

Zandberg - droga donikąd?

31.05.21, 08:04
Zandberg, dziś w TOK FM

Lewica Razem z PISem i ePISkopatem. I Panem Prezydentem, Putinem. Kierunek Wschód, bądź Daleki Wschód. Konstruktywnie, bez "szarpaniny która donikąd nie doprowadzi".
Obserwuj wątek
    • haen2010 Re: Zandberg - droga donikąd? 31.05.21, 08:37
      Jakby to napisać po mojemu. Kiedy przyjęli za guru niejakiego Biedronia to diabli wzięli ich antypisowską reputację. Jakbyś wpuścił lisa do kurnika.

Popłyną jak "Wiosna". Nie ma co się nimi przejmować. Opisy są zbędne.
    • inocom Pióro w rzyci 31.05.21, 09:07
      Lewica zamiast co włożyć do gara, zaczęła się zajmować rzycią i poprawnością seksualną. A to droga donikąd, już zajęta przez większych oszołomów. Pióra w rzyci niech zostaną domeną POKOmonów.

Ludzie niech żyją, jak chcą. Ważne by za pracę dostawać godne wynagrodzenie. Człowiek z środkami do życia sam sobie ułoży to życie, lepiej niż jakiś kacyk zaplanuje mu to za biurkiem.
          • el.commendante Mam ciebie na szaro Rzewuski i Forum nie pozwala 31.05.21, 23:17
            mi na odpowiadanie tobie.
            Niema innej drogi do obalenia kato-ciemoty w Polsce jak decyzje polityczne anulujące kościelne prawo obowiązujące w Polsce i odbierające kato-kościołowi przywileje nadane im przez UD/UW i spółkę (czyli protoplastów POPiSu). A jedyna dziś opcja polityczna nie idąca na pasku kato-kościoła to Lewica. A wy chorzy fanatycy nienawidzicie Lewicy jakbyście byli szurami Konfederackimi.
            • meflst0feles Re: Mam ciebie na szaro Rzewuski i Forum nie pozw 01.06.21, 01:19
              Jak masz go na szaro, to w takim razie ja powtórzę: Otóż Pan Rzewuski nie może się nadziwić jak to możliwe, że komuszek (to jest tylko taki antonim do libka) pochwala nacjonalistycznego dyktatora, który represjonuje Polaków na Białorusi, pod pretekstem ich rzekomego faszyzmu? Jak można wychwalać reżim, oskarżany o budowanie obozów koncentracyjnych?

wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Bialorus.-Doradca-Swietlany-Cichanouskiej-alarmuje-Rezim-Lukaszenki-buduje-obozy-koncentracyjne
              • taziuta Re: Mam ciebie na szaro Rzewuski i Forum nie pozw 01.06.21, 07:15
                meflst0feles napisał:

> /.../ represjonuje Polaków na Białorusi, pod pretekstem ich rzekomego faszyzmu?

Nie mieszaj pojęć/wydarzeń. Nasi tam czcili bandytów, nazywanych w Polsce żołnierzami wyklętymi.
                A na Białorusi polski bandyta, to bandyta.

Chcesz czcić bandytów, to rób to tam gdzie władza to wspiera, a nie gani, i tyle.
                • meflst0feles Re: Mam ciebie na szaro Rzewuski i Forum nie pozw 01.06.21, 10:30
                  taziuta napisał:

> Nie mieszaj pojęć/wydarzeń. Nasi tam czcili bandytów, nazywanych w Polsce żołnierzami wyklętymi.
                  > A na Białorusi polski bandyta, to bandyta.

Posługujesz się sfabrykowanymi zarzutami białoruskiego reżimu, w które nie wierzą sami Białorusini.
                  Polska mniejszość jest zakładnikiem Łukaszenki, a rosyjski troll zakłada wątki (skasowane już), żeby w związku z nałożonymi na Białoruś sankcjami nam o tym przypomnieć (w zawoalowany sposób).
                  Co tu jest dla ciebie i twoich Razemkowych kolegów niezrozumiałe:

oko.press/polacy-w-bialorusi-przesladowani/
                  I potrafisz w ogóle powiedzieć w jaki sposób czcili, świeczkę zapalili ? Wszyscy akowcy na Podlasiu dokonywali wg ciebie zbrodni wojennych ?
                • inocom Re: Mam ciebie na szaro Rzewuski i Forum nie pozw 01.06.21, 20:00
                  taziuta napisał:

> meflst0feles napisał:
                  >
                  > > /.../ represjonuje Polaków na Białorusi, pod pretekstem ich rzekomego fas
                  > zyzmu?
                  >
                  > Nie mieszaj pojęć/wydarzeń. Nasi tam czcili bandytów, nazywanych w Polsce żołni
                  > erzami wyklętymi.
                  > A na Białorusi polski bandyta, to bandyta.
                  >
                  > Chcesz czcić bandytów, to rób to tam gdzie władza to wspiera, a nie gani, i tyl
                  > e.

Tym bardziej, że bohaterowie UPA jakoś w Polsce nie cieszą się powszechną życzliwością.
              • el.commendante Re: Mam ciebie na szaro Rzewuski i Forum nie pozw 01.06.21, 10:24
                meflst0feles napisał:

> Jak masz go na szaro, to w takim razie ja powtórzę: Otóż Pan Rzewuski nie może
                > się nadziwić jak to możliwe, że komuszek (to jest tylko taki antonim do libka)
                > pochwala nacjonalistycznego dyktatora, który represjonuje Polaków na Białorusi,
                Nie prześladuje ich jako Polaków, tylko jako faszystowskie świnie robiące jakieś chucpy ku czci wyklętych bandziorów. Nie popieram Łukaszenki, ale tam gdzie zwalcza prymitywny nacjonalizm przyznaję mu rację. Gro Białoruskiej opozycji to też niestety nacjonaliści.
                A co do Polaków to 99% żyje sobie spokojnie, nie robi faszystowskich hucp, nie próbuje obalić władz za pieniądze z Warszawy i im krzywda żadna się nie dzieje!

> pod pretekstem ich rzekomego faszyzmu?
                Nie rzekomego.
                www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-03-09/bialorus-wydala-polskiego-dyplomate-powodem-gloryfikacja-zolnierzy-wykletych/
                > Jak można wychwalać reżim, oskarżany o budowanie obozów koncentracyjnych?
                A czy ja popieram USA?
                • meflst0feles Re: Mam ciebie na szaro Rzewuski i Forum nie pozw 01.06.21, 23:54
                  el.commendante napisał:

> Nie prześladuje ich jako Polaków, tylko jako faszystowskie świnie robiące jakieś chucpy ku czci wyklętych bandziorów.

O jakie hucpy ci chodzi i o które faszystowskie świnie? Dzień "Żołnierzy Wyklętych" jest polskim świętem narodowym uchwalonym przez Sejm, wszystkie siły polityczne opowiedziały się za upamiętnieniem antykomunistycznego podziemia poprzez uchwalenie tego święta (także SLD, czyli członkowie klubu Lewica).

>
                  > > pod pretekstem ich rzekomego faszyzmu?
                  > Nie rzekomego.
                  > www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-03-09/bialorus-wydala-polskiego-dyplomate-powodem-gloryfikacja-zolnierzy-wykletych/

Kto jest faszystą, dyplomata którego wydalili? Wydarzenie było nieoficjalne, Polacy się z obchodami swojego święta specjalnie nie afiszowali. Wznosili jakieś antybiałoruskie hasła? Nic takiego nie wynika z linkowanego przez ciebie artykułu, bełkoczesz jak potłuczony i nie masz kompletnie żadnego argumentu na poparcie swoich "tez".

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka