Dodaj do ulubionych

A powiedzcie mi

28.07.21, 11:11
o co chodzi tym pojebanym antyszczepionkowcom?
Nie chcą się szczepić, ich sprawa, jesienią będzie więcej chleba, ale żeby atakować punkt szczepień? Dlaczego, kto i co im naopowiadał że te durnie poszli niszczyć, to co ich nie dotyczy?
Czy ktoś może mi to wytłumaczyć?
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: A powiedzcie mi 28.07.21, 12:34
      Z tego samego powodu, co ataki na tęczowych. Atakujących też przecież to nie dotyczy.

Po prostu guru lubi wpieprzać się w prywatne życie obywateli i podszczuwa chamstwo, żeby dawało wyraz swojemu niezadowoleniu ze sposobów na życie innych osób. No to chamstwo uznało, że jak ktoś ma inne zdanie, niż wolski prymityw, to należy go sflekować. Jasne?
    • ta Re: A powiedzcie mi 28.07.21, 12:46
      Wskazywanie na wydumanych wrogów to podpuszczanie ciemnoty, by dawała upust swojej agresji w działaniach przeciw mądrzejszym. Dwie pieczenie przy jednym ogniu - chołota ma frajdę i igrzyska na miarę swojego intelektu, a mądrzy, którzy niekoniecznie władzunię popierają są tłuczeni.

Psychopata patrzy i karmi tym swoją chorą duszę.
    • snajper55 Re: A powiedzcie mi 28.07.21, 12:51
      czandra3 napisał:

> o co chodzi tym pojebanym antyszczepionkowcom?
      > Nie chcą się szczepić, ich sprawa, jesienią będzie więcej chleba, ale żeby atak
      > ować punkt szczepień? Dlaczego, kto i co im naopowiadał że te durnie poszli nis
      > zczyć, to co ich nie dotyczy?
      > Czy ktoś może mi to wytłumaczyć?

Bo Gates chce wymordować Polaków za pomocą szczepionek, a tymi co ocaleja będzie sterować za pomocą czipów. Gates to robi to pod dyktando światowego żydostwa i masonerii, którym bohaterski i katolicki Naród polski jest solą w oku. Więc uświadomiona elita tego Narodu atakuje punkty szczepień broniąc Narodu.

Mam nadzieję że teraz już jest dla Ciebie wszystko jasne i od razu dołączysz do elity aby też bronić Naród.

S.
    • m.c.hrabia Re: A powiedzcie mi 28.07.21, 13:30
      o co chodzi tym pojebanym antyszczepionkowcom?

o to samo co pojebom antyaborcyjnym czy antyinvitrowym , czy prymitywom szczególnie katolickim może o coś chodzić, bezmyślne baranki wierzące w życie wieczne i 40 ministrantów do dyspozycji w niebie.
        • yadaxad Re: A powiedzcie mi 28.07.21, 18:17
          Antyszczepy bronią suwerena przed niepłodnością, bo będzie jeszcze mniej PP. Jeszcze nie było, że po szczepionce traci się orientację narodowościową i zaszczepieni czują europejskie predyspozycje? Sondaż by to niepochybnie potwierdził, zaszczepieni chcą oglądać TVN24.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka