Dodaj do ulubionych

Program Hołowni

05.12.21, 09:02
www.rp.pl/gospodarka/art19166281-ruch-polska-2050-przedstawia-swoj-plan-na-gospodarke-holownia-obnizymy-podatki i jak się podoba?
Obserwuj wątek
      • no-popis Re: Program Hołowni 06.12.21, 05:12
        motocyklista175 napisał(a):

> zapasowy koń pociągowy kk w Polsce.
        > człowiek z mydła i wody święconej.
        No i wyPOwiedział się elektorat Tuska.
        Prymitywnie, prosto jak to wśród kiboli.
        Dałeś po raz kolejny odPOwiedż dlaczego Tusk władzy mieć w Polsce już nie będzie.
      • no-popis Re: Program Hołowni 08.12.21, 17:50
        motocyklista175 napisał(a):

> zapasowy koń pociągowy kk w Polsce.
        > człowiek z mydła i wody święconej.
        Głęboka, merytoryczna wyPOwiedz nt programu Holowni. Typowy Dyzma Tuskowiec.
      • no-popis Re: Program Hołowni 06.12.21, 05:12
        m.c.hrabia napisał:

> bardzo mi się podoba , chcę być piękny, zdrowy, bogaty i żyć 150 lat oczywiści
        > e z młodą laską u boku.
        Jaka wnikliwa analiza :))
        Tylko hejt i tylko Tusk.
      • no-popis Re: no to Platfusy z PO maja "zagwozdke" :) 06.12.21, 05:17
        j-k napisał:

> allbo koalicja rzadowa z Holownia, allbo... pozostanie w wiecznej oPOzycji. :)
        > mala rzecz, a cieszy :)
        Nie lekceważyłbym.
        W grudniu 2002 poparcie dla PO kształtowało się na poziomie 10%. Mogą tu być różne zakręty polityczne i Hołownia zabezpiecza scenę polityczną na taką okoliczność.
        PiS potrzebuje nowych wyborów bo do utrzymania władzy zostały już mu tylko osoby o bardzo kiepskiej prowieniencji.
    • hana11 Re: Program Hołowni 05.12.21, 23:07
      Jestem na TAK.
      Jestem na tak dla każdej partii na opozycji, dla której ważny jest CZŁOWIEK tu i teraz.

NIE mundury, NIE figurki, NIE zbawienie, ani honory i racje, fobie i stereotypy.
      • dunajec1 Re: Program Hołowni 06.12.21, 02:20
        Zeby miec jakis program na przyszlosc to by trzeba wiedziec cos i finansach kraju, jakie dlugi i kiedy tych dlugow platnosci, co tu k...ma.. obiecywac mniejsze podatki jak nie wie ile pieniedzy bedzie trzeba na obsluge tego co jest teraz? A jak tu obiecac zerwanie konkordatu kiedy wiemy ze kosciol jak zacznie byc przeciw to pare procent tylko bedzie glosowalo za? A obiecac zaraz "zycie jak w Madrycie"?Hehehe.ot ciekawie sie zapowiada,przedstaw program....
        • no-popis Re: Program Hołowni 06.12.21, 05:20
          dunajec1 napisał:

> Zeby miec jakis program na przyszlosc to by trzeba wiedziec cos i finansach kr
          > aju, jakie dlugi i kiedy tych dlugow platnosci, co tu k...ma.. obiecywac mniejs
          > ze podatki jak nie wie ile pieniedzy bedzie trzeba na obsluge tego co jest tera
          > z? A jak tu obiecac zerwanie konkordatu kiedy wiemy ze kosciol jak zacznie byc
          > przeciw to pare procent tylko bedzie glosowalo za? A obiecac zaraz "zycie jak
          > w Madrycie"?Hehehe.ot ciekawie sie zapowiada,przedstaw program....

Mniejsze podatki to wcale nie muszą być mniejsze wpływy do budżetu. Kto Ci powiedział, że tak jest ? Balcerowicz ?!
          SLD swego czasu obniżyło radykalnie podatek dochodowy dla firm i ....wpływy wzrosły.
          Jesteś zwolennikiem szkoły Pitery, która publicznie twierdziła, że : obniżenie podatków może spowodować masowe bankructwa przedsiębiorców. Nie żartuję, tak ten tuskowy musk POwiedział.
    • no-popis kiepsko 06.12.21, 05:10
      tanebo001 napisał:

> www.rp.pl/gospodarka/art19166281-ruch-polska-2050-przedstawia-swoj-plan-na-gospodarke-holownia-obnizymy-podatki i jak się podoba?
      Pobieżny, nieodpowiedzialny i nieprzymyślany. Pisany na kolanie.
      Aby nie robić tu za hejtera, jak większość tu to robi, napiszę dlaczego.
      Przede wszystkim to nic nie zapowiada w zakresie likwidacji spółek skarbu państwa (również samorządowych!) a przynajmniej ich 90 % prywatyzacji. Nie zapowiada więc likwidacji patologii a jedynie jakieś rejestry karencje, co oczywiście zawsze będzie do obejścia. Tak więc zachowuje dalej pieniądz, którym za PRL były talony na samochody i przyspieszony przydział na mieszkanie a dzisiaj jest fucha w spółce skarbu państwa co też powoduje szybsze nabycie mieszkania i samochodu i wszelkich partyjnych nominatów, jak kiedyś.

Wspieram "karniaki" za opóźnione rozpatrywanie wniosków przedsiębiorców. A dlaczego tylko przedsiębiorców ? To opóżnione wnioski obywateli nieprzedsiębiorców są OK ? Dlaczego tutaj nie ma sankcji ?

Obniżenie podatków ?! Jakich ? Konkretnie !

Media publiczne?! Rozumiem, że imperium Kurskiego, takie jakim jest , przejmie np Tomasz Lis ...a jaka to różnica ? Zmiany powinny być systemowe. Tutaj musi być deklaracja likwidacji większości kanałów TVP za wyjątkiem "deficytowych" TVP Kultura itp. Rząd ma 1 kanał i od pozostałych wara. Kanały komercyjne TVP polikwidować i rozdzielić koncesje na firmy prywatne.

Jak na tak długi okres istnienia Polska 2050 to ....kiepsko i w zasadzie nie ma zmian. To tak jakby papież zrobił "rewolucję" w KK i nakazał nosić księżom zamiast czarnych to niebieskie sukienki a z precjozów liturgicznych zdrapać złoto i dać do pokrycia platyną ...a co z pozostałością ?

• no-popis a kogo tu interesuje program :) 06.12.21, 09:47
      tanebo001 napisał:

> www.rp.pl/gospodarka/art19166281-ruch-polska-2050-przedstawia-swoj-plan-na-gospodarke-holownia-obnizymy-podatki i jak się podoba?
      >
      ..jak widzisz prawie nikogo na tym forum nie interesuje program. Czandry, Hrabie, Aniechto i inne Venusy czy Adrie to tylko trolle walczące o koryto. Dalej tego nie widzisz ?
        • no-popis lekarzu lecz się sam. 08.12.21, 17:36
          taniarada napisał:

> Napisz więcej postów co se będziesz żałował .Odrabiasz czas kiedy był admin i n
          > ie mogłeś nic napisać .Idź zajmij się czymś pożytecznym .
          Długo nie musiałem czekać pisowski obłudniku bo w tym wątku...zresztą sam sobie policz ile razy się wpisałeś.
          • no-popis Re: lekarzu lecz się sam- link 08.12.21, 17:36
            no-popis napisała:

> taniarada napisał:
            >
            > > Napisz więcej postów co se będziesz żałował .Odrabiasz czas kiedy był adm
            > in i n
            > > ie mogłeś nic napisać .Idź zajmij się czymś pożytecznym .
            > Długo nie musiałem czekać pisowski obłudniku bo w tym wątku...zresztą sam sobie
            > policz ile razy się wpisałeś.
            forum.gazeta.pl/forum/w,28,172822570,172822570,Pani_Beata_.html
    • ave.duce dla Hołowni 08.12.21, 16:13
      ... jest za wcześnie na obowiązkowe, powszechne szczepienia ...

Ręce opadają :(

Dzienny raport z Polski
      Zakażeni +28 542 (3 732 589)
      Zmarli +592 (86 796)
    • hana11 Re: Program Hołowni 16.12.21, 18:37
      Odsłuchałam wczorajszy lajw Hołowni, potem poczytałam na stronie "więzi" artykuł o pedofilu, ktory kilka dni temu zmarł. Sam Hołownia odesłał do artykułu, ale laudacja pełna wzruszenia w głosie na cześć człowieka, który omamił ludzi swoją "dobrocią" wzbudziła we mnie zrozumienie, że "co tam będziemy potępiać swoich". Dobrzy ludzie, tyle że zgrzeszyli, mocniej niż reszta. No suwak między dobrem i zlem pechowo nie zatrzymał się we właściwym miejscu.

Nie ma to jak spontaniczne wywołanie do tablicy.
        • hana11 Re: Program Hołowni 16.12.21, 21:17
          Masz swoiste podejście do ludzi, którzy nie potrafią się bronić przed krzywdą, do ludzi pozbawionych własnych granic. Szacunek dla Terlikowskiego, że rzekome dobro tego księdza nie związało mu języka przed upublicznieniem faktów. Tłumaczenie przez S.H. czynów tego psychola obecnością zła w każdym z nas dotknęło mnie, bo mnie zawiodł.

Tu jest artykuł:

wiez.pl/2021/12/14/edward-konkol-nikt-nie-pytal/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka