Dodaj do ulubionych

Precyzyjny Donald.

06.09.22, 09:21
Bardzo mi pasuje jak wykańcza tzw. Nową Lewicę. Biedronia z Czarzastym. Zabrał im tlen z poparcia wyborców LGBT i decyzji kobiet o aborcji niechcianego dziecka. Są na golasa z poparciem dla pisowskiego socjalu, który zamienia się w koszmar drożyzny i inflacji.

Plan Tuska jest prosty. Przejąć kilka znaczących nazwisk lewicy. Zaoferować miejsca wyborcze przy obecnej ordynacji. Zredukować pod próg wyborczy.
Bo dla mnie ta Wiosna Biedronia i Czarzasty to ekspozytury PiS na opozycję.
Obserwuj wątek
    • oby.watel Re: Precyzyjny Donald. 06.09.22, 11:31
      Wybory można wygrać odbierając głosy PiS-owi, a nie podkradając opozycji. Co z tych kilku głosów ukradzionych lewicy, jeśli Hołownia z Kosiniakiem-Kamyszem wesprą PiS via d'Hondt swoim kosztem?
      • manhu Re: Precyzyjny Donald. 06.09.22, 14:49
        Lewica niech się wreszcie weźmie za odbijanie lewicowego elektoratu skrajnej lewicy czyli PIS, który PIS zabrał od Millera. Co musi się w końcu udać, bo na węglu gazie i prądzie PIS polegnie (o ile nie dodrukuje 100 mld).

Zaś zapędy Tuska pójścia w lewo, ciągną partię w lewo. A wbrew opiniom wyborców partie realizują swoje programy więc będzie to musiał realizować.

Zaś Hołownia i Kamysz są pewnie przewidziani do odbijania elektoratu konserwatywnego (w tym straconego przez PO). Jednocześnie wygaszana jest Konfederacja (przez Korwina chyba by pomóc PIS), zwykle potrzebna by okroić PIS. Teraz już raczej zbędna, bo PIS nie ma szans na rządzenie, celem jest rząd bez Lewicy, ale gdy Tusk mocno pójdzie w lewo to efekt będzie taki jakby była w rządzie.
        • pies.na.czarnych Re: Precyzyjny Donald. 06.09.22, 18:16
          > Zaś zapędy Tuska pójścia w lewo

To jest pozyskiwanie elektoratu wśród młodych. Mam nadzieje, że ich nie zawiedzie. Jednocześnie dal do zrozumienia twardogłowym, że droga wolna.
          Co do brata Szymona całkowita zgoda zwłaszcza, ze podczas spotkania na Campus młoda widownia dala mu wyraźnie do zrozumienia, że ma go głęboko w d***.
    • no-popis Re: Precyzyjny Donald. 06.09.22, 14:00
      haen2010 napisał:

> Bardzo mi pasuje jak wykańcza tzw. Nową Lewicę. Biedronia z Czarzastym. Zabrał
      > im tlen z poparcia wyborców LGBT i decyzji kobiet o aborcji niechcianego dzieck
      > a. Są na golasa z poparciem dla pisowskiego socjalu, który zamienia się w koszm
      > ar drożyzny i inflacji.
      >
      > Plan Tuska jest prosty. Przejąć kilka znaczących nazwisk lewicy. Zaoferować mie
      > jsca wyborcze przy obecnej ordynacji.
      Zobaczysz po wyborach ile na tym straci z elektoratu konserwatywnego.
      • oby.watel Re: Precyzyjny Donald. 06.09.22, 14:29
        no-popis napisała:

> Zobaczysz po wyborach ile na tym straci z elektoratu konserwatywnego.

Elektorat konserwatywny konsekwentnie powinien stawiać na PiS. Tylko PiS gwarantuje średniowiecze światopoglądowe.
    • no-popis Re: Precyzyjny Donald. 06.09.22, 14:05
      haen2010 napisał:

> Bardzo mi pasuje jak wykańcza tzw. Nową Lewicę. Biedronia z Czarzastym. Zabrał
      > im tlen z poparcia wyborców LGBT i decyzji kobiet o aborcji niechcianego dzieck
      > a. Są na golasa z poparciem dla pisowskiego socjalu, który zamienia się w koszm
      > ar drożyzny i inflacji.
      >
      > Plan Tuska jest prosty. Przejąć kilka znaczących nazwisk lewicy. Zaoferować mie
      > jsca wyborcze przy obecnej
      Jedna kierownicza partia Tuska !
      Tusk do geniusz :)
      Zobaczysz po wyborach ilə stracił konserwatystów.
    • superspec1 Re: Precyzyjny Donald. 06.09.22, 14:41
      Donald był kiepskim uczniem. Wątpię w jego geniusz.:) Ale i tak na PO zagłosuje. W końcu to mniejsze zło!
      • no-popis Re: Precyzyjny Donald. 06.09.22, 18:06
        superspec1 napisał(a):

> Donald był kiepskim uczniem. Wątpię w jego geniusz.:) Ale i tak na PO zagłosuje
        > . W końcu to mniejsze zło!
        Ja nie zagłosuję ani na PO, ani na PiS.
      • pies.na.czarnych Re: Precyzyjny Donald. 06.09.22, 18:21
        Jest coraz lepszy. Co prawda jego przemówienia nie są porywające, ale w tej chwili nie masz lepszego polityka w Polsce niż on. Jest konkretny i pragmatyczny. Gdyby jeszcze chociaż obiecał, że zdejmie te dwa patyki powieszone nad drzwiami w Sejmie to poszedłbym do ambasady w Brukseli i oddałbym na niego mój głos.;)
        • pies.na.czarnych Re: Precyzyjny Donald. 06.09.22, 19:31
          I proszę, dziadersy z modlitwą na ustach chcą się ewakuować do PE. Na drzewo dziady, a nie tam gdzie jest miejsce dla młodych.
          wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28875877,listy-opozycji-do-senatu-bez-m-in-zdrojewskiego-i-fedorowicza.html#do_t=49&do_g=12&do_s=A&do_w=46&do_v=723&do_st=RS&do_sid=1014&do_a=1014&s=BoxNewsImg6&do_upid=723_ti&do_utid=28875877&do_uvid=1662482925988
      • oleg3 Re: Precyzyjny Donald. 06.09.22, 18:24
        Zaryzykuję 2 scenariusze.

A. PiS 30-35 %, PO 20-25%; reszta pod progiem
        B. PiS 30-35 %, PO 20-25%, PSL 5-6%, Lewica 5-6%, Konfederacja 5-6%, reszta pod progiem. Rządzi koalicja PiS z PLS/Lewica.

Tusk wyraźnie do tego prowadzi.
        • m.c.hrabia Re: Precyzyjny Donald. 06.09.22, 19:28
          do czego ?
          • oleg3 Re: Precyzyjny Donald. 06.09.22, 19:42
            Do tego, żeby nie zostać premierem.
    • 141288bs Re: Precyzyjny Donald. 06.09.22, 19:55
      Precyzyjny dureń.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka