Dodaj do ulubionych

Daniel Obajtek deklaruje: "Wpłacę na PiS. Chcę, że

07.03.23, 00:08
Daniel Obajtek deklaruje: "Wpłacę na PiS. Chcę, żeby wygrało, nie robię z tego tajemnicy"

Musi wpłacać bo przecież zza darmo go tam nie usadzili.
Poza tym - jeśli PiS przegra to Obajtek będzie siedział.
Pisowskie muszą się starać o wygraną PiS bo inaczej CELA +.
Dla Kaczyńskiego każdy wyrok odsiadki jest praktycznie dożywociem.
Obserwuj wątek
    • zlamas-kutany Jako wójt Pcimia więcej wydawał niż zarabiał 07.03.23, 08:38
      kawa_poranna11 napisał(a):
      >
      > Musi wpłacać bo przecież zza darmo go tam nie usadzili.
      > Poza tym - jeśli PiS przegra to Obajtek będzie siedział.
      > Pisowskie muszą się starać o wygraną PiS bo inaczej CELA +.
      > Dla Kaczyńskiego każdy wyrok odsiadki jest praktycznie dożywociem.

      Ma kilkanaście posiadłości poprzepisywanych na matkę kuzynów i innych krewnych. TVN24 pokazywało przekręty tego eunucha z remontem zabytkowego dworku za państwową kasę. W każdym innym normalnym kraju by siedział.
    • zoro_wieczorowo_poro Re: Daniel Obajtek deklaruje: "Wpłacę na PiS. Chc 07.03.23, 09:09
      Obawiam się, że nawet jak PiS przerżnie wybory, na pomoc ruszy Andrzej i ogłosi amnestię dla art. 231 KK, czyli wszystkie przestępstwa urzędnicze. I nic im nie zrobią
    • pies.na.czarnych Re: Daniel Obajtek deklaruje: "Wpłacę na PiS. Chc 07.03.23, 13:53
      > "Wpłacę na PiS".

      Ta forma jednoznacznie wskazuje, że on wpłaci ze swoich. Czyżby uważał ORLEN za swój prywatny folwark? ;)
    • m.c.hrabia Re: Daniel Obajtek deklaruje: "Wpłacę na PiS. Chc 07.03.23, 14:23
      mafia jest bezlitosna w ściąganiu haraczu.
    • j-k ale jak PiSi znowu wygraja... 07.03.23, 14:32
      to wy3miesz to psychicznie ?

      - cz siegniesz do szafy po srodki antydepresyjne ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka