kawa_poranna11
07.03.23, 00:08
Daniel Obajtek deklaruje: "Wpłacę na PiS. Chcę, żeby wygrało, nie robię z tego tajemnicy"
Musi wpłacać bo przecież zza darmo go tam nie usadzili.
Poza tym - jeśli PiS przegra to Obajtek będzie siedział.
Pisowskie muszą się starać o wygraną PiS bo inaczej CELA +.
Dla Kaczyńskiego każdy wyrok odsiadki jest praktycznie dożywociem.