Gość: JEBAJ ICH [...] IP: 81.15.160.* 25.11.04, 00:36 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przewidujacy [...] IP: *.intern.mad / *.61.104.19.host.de.colt.net 25.11.04, 00:36 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: i [...] IP: 81.15.160.* 25.11.04, 00:46 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyklista [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 03:33 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Max Kuron i LPR IP: 81.15.183.* 25.11.04, 13:54 Piszecie co oznacza LPR. Moja odpowiedz jest tak: Liga Poprawnie Rozumujacych. Kochani, przeciez chodzi o jedno: Niech naszymi wzorami beda ludzie naprawde szlachetni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukasz TOLERANCJA Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia IP: *.pbi.bellsouth.net 25.11.04, 00:46 Panie Janie , glupoty pan gadasz i tylko sie pan osmiesza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maruda Jacek Kuroń IP: *.gdynia.mm.pl 25.11.04, 00:48 LePeRowcy w swej nieskończonej głupocie nie pozwolą niedługo na nadanie szkołom św. Pawła Apostoła, św. Franciszka z Asyżu, bo mieli ewidentnie złe życiorysy. Przypominam endeckiej hołocie, że bez Jacka to byście dzisiaj nie mieli żadnego głosu. Pałą w dupę i do aresztu. A więc wara od Jacka i jego papierosów. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: Jacek Kuroń 25.11.04, 00:56 PIEPRZYSZ Nie oceniam Jacka, ani źle, ani dobrze. Miał kupe czerwonych palm w zyciorysie. Mało tego. Żyłem kupę lat w komunie. Paszport, to była gratka. No to p[owiedz mi jak Maciej dostawał paszport majac "takiego" tatusia??? Oczywiście, byłteż demokratą i walczył z ..... No własnie z czym?? Z komuną?? Czy z kumplami, z z którymi się skłócił?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basia Re: Jacek Kuroń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 06:56 Panie.nikt Twój nick jest odzwierciedleniem Twojego stanu umysłu. Maciej przed 89, rokiem nie dostał ani razu paszportu, za to w latach 70-tych dostał wstrząsu mózgu po napadzie bojówek "robotniczych" na jego i rodziców mieszkanie, później go internowali i wyrzucili ze studiów, potem zniszczyli rodzinę (zmarła matka i dziadek, a ojciec - Jacek- siedział w więzieniu). Podejrzewam, że część wypowiadających sie na tym forum, to starzy SB-ecy, który w tamtych czasach uczestniczyli w takich bojówkach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Jacek Kuroń IP: *.waw.pl / *.merinet.pl 25.11.04, 12:24 panie nikt , zostan nikim już do końca swoich dni. skoro kiedys siedziałeś cicho jak mysz pod miotłą to niech tak zostanie . Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: Jacek Kuroń 25.11.04, 12:33 Pokrywasz swoją niewiedze agresją Brawo!! Tylko ie mien się inteligencją. Ja jestem nikim, a ty jesteś jeszcze mniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tekla IDOL niepełnosprawnych?? Coś w tym jest !! IP: *.devs.futuro.pl 25.11.04, 01:02 Chciał...niby chciał ...sprawiedliwej Polski..a przeszedł do historii jako zupa żebracza i jako zasiłek dla bezrobotnych.... ...inny 'orzeł"..Modzelewski...zaszył się w historii sredniowiecza... KLĘSKA!! Rozprowadzili do władzy Ziobrę, KAczory i Rokitę...plus Giertych- portret pamięciowy...a do tego ks. Jankowskiego i Radio Maryję.... ...no po prostu całkowity SUKCES!!! ...i nic tylko ich imieniem chrzcić szkoły i fabryki...najlepiej stocznie i kopalnie...jak najwiecej..:):) ...przed śmiercią zaczął ostrzej socjalizować i popierać alter- globalistów...ale najpierw przepchał "PLAN BALCEROWICZA"..... ...obrzydliwość... ...inny IDOL marca 68`...poprzez GW poparł skrajnego reakcjoniste BUSHA w jego wojnie w IRAKU.... ..może i uczciwi...ale jeżeli uczciwi do strasznie głupi bo im NIC nie wyszło.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mosiek W tej szkole PĘDZA BIMBER dlatego Kuroń patronem IP: *.twmi.rr.com 25.11.04, 01:03 i na lekcjach "prac ręcznych" nauczyciele uczą majstrować aparaturę do PĘDZENIA BIMBRU ze zgnitych kartofli oraz buraków cykrowych. Pewnie ucznoweie szanuja hasło Kuronia: "Robotnicy produkujta BIMBER w DOMU i NIE KUPUJCIE legalnego alkoholu, żeby nie zasilać kasy państwowe Jaruzelskiego" Na polegała walka Kuronia z komunizmem. Czy juz zapomnieliscie to chasło ? Widzicie, dzieci w Łodzi znają to piękne chasło "opozycjonisty demokratycznego" dlatego Kuroń jest pastronem szkoły. Rozumiecie teraz ? Odpowiedz Link Zgłoś
chilum Re: W tej szkole PĘDZA BIMBER dlatego Kuroń patr 25.11.04, 13:18 Kiedy się zalogujesz wielonickowy paszkwilancie stwarzający pozory istnienia osób o podobnych poglądach?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: icek Re: W tej szkole PĘDZA BIMBER dlatego Kuroń patr IP: *.mlyniec.gda.pl 25.11.04, 17:41 Uś przypomnijcie sobie Torę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nastka Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 01:05 A czy LPR zrobił coś dla biednych o których tak bardzo się martwi? Będąc dyrektorem szkoły zwróciłam sie do ministra Kuronia o 10 mnl zł na dofinansowanie dożywiania dzieci i młodzieży. Beż żadnych znajomości, po uargumentowaniu prośby, pomoc otrzymałam ku zdumieniu wszystkich politykierów. Radość z otrzymanych pieniędzy była ogromna. I proszę LPR o ważenie słów w swoich wypowiedziach o człowieku, który życie swoje poświęcił dla wolności. Dzięki takim ludziom jak Jacek Kuroń powstała wasza partia i radzę o tym nie zapominać w swoim LPR- owskim zacietrzewieniu i głupocie jak słusznie zauważył Woda Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia 25.11.04, 01:08 A ze swojego dawał?? No i dlaczego próbował dawać nam rybę, a odebrał wędkę?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kremik Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia IP: 213.134.163.* 25.11.04, 01:24 św. Piotr za młodu wcale taki święty nie był! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obiektywny Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia IP: 158.75.211.* 25.11.04, 01:25 szok, po prostu szok ... jak mozna probowac nie docenic tak WIELKIEJ POSTACI jaka byl KURON !!! Nie dosc, ze ma zostac partronem jakies mizernej szkoloy !!! LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE !!! KOMU ZAWDZIECZAMY NIEPODLEGLOSC ??? odnosze sie do Waszego sumienia ! Tragedia ! Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia 25.11.04, 01:31 SUMIENIE SOBIE, A ROZUM SOBIE. mój rozum mówi, ze Kuroń ma wiele za uszami i nie jest postacią jasną. Odpowiedz mi na pytanie. W tamtych chorych czasach paszport był rarytasem. To jakim cudem dostawł paszport Maciej?? Majac takiego ojca??/ Cud, czy zmowa???????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Romanowski [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 07:19 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basia Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 08:22 Panie.nikt Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia! Skąd w Tobie tyle nienawiści do Macieja? Twój nick jest odzwierciedleniem Twojego stanu umysłu. Maciej przed 89, rokiem nie dostał ani razu paszportu, za to w latach 70-tych dostał wstrząsu mózgu po napadzie bojówek "robotniczych" na jego i rodziców mieszkanie, później go internowali i wyrzucili ze studiów, potem zniszczyli rodzinę (zmarła matka i dziadek, a ojciec - Jacek- siedział w więzieniu). Podejrzewam, że część wypowiadających sie na tym forum, to starzy SB-ecy, który w tamtych czasach uczestniczyli w takich bojówkach... Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia 25.11.04, 12:04 Taaaaaaaaaak, a jak wyjeżdzał do USA. Na podstawie karty rowerowej?? Nie, nie nienawidzę ani Jacka, ani Macieja, nawet ich lubię. Sa po prosyu ludźmi. Z ludzkimi wzlotami i upadkami, tak jak Ty , czy Ja. Pomyśl. czy historia Jacka nie jest mocno pokrecona?? Czy to rzeczywiście bohater całkiem pozytywny?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia IP: *.waw.pl / *.merinet.pl 25.11.04, 12:35 pewnie jedyny całkowicie pozytywny bohater , jakiego znasz, to mc giver ( czy jakoś tak ) Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt OT, POWIEDZIAŁ CO WIEDZIAŁ 25.11.04, 13:23 OT, POWIEDZIAŁ CO WIEDZIAŁ. A małooooooooooo wiedział. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basia Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 13:58 Panie nikt. Jak już pisałam nie znasz faktów. Maciej w czasach komuny NIE JEŹDZIŁ zagranicę. Bardzo wiele wycierpiał, angażując się w działalność swoich rodziców, a od 1980 roku Niezaleznego Zrzeszenia Studentów. W Stanach Zjednoczonych był dopiero w połowie lat 90-tych. Masz niestety groźną skłonność do dowolnej interpretacji faktów i robienia ludziom wody z mózgu poprzez mówienie połowy prawdy. Skąd my to znamy?... Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt ?? 25.11.04, 14:09 Jesteś pewna, czy przypuszczasz?? Chyba jednak to drugie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basia Re: ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 15:08 Jestem pewna. Znam Macieja i jego rodzinę od dwudziestu paru lat. Nikt - proszę Cię nie judź już więcej na tym forum. Jedną z metod walki z tak zwaną opozycją było przez całe lata rozpuszczanie na temat poszczególnych osób obrzydliwych, fałszywych plotek. Nawiasem mówiąc w trakcie rewizji i zatrzymań SB wpisywało nam ochoczo, że zatrzymanie następuje z powodu rozpowszechniania fałszywych informacji. Gdy czytam takie wypowiedzi, jak Twoje to przypominają mi się najgorsze czasy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MTS o bandytach KIM NAPRAWDE SA HITLEROWSKIE POMIOTY Z LPR IP: *.dynamic.mts.net 25.11.04, 01:35 Jedyna formacja polityczna , ktora poszla na kolaboracje z Hitlerem zaraz po klesce wrzesniwej byli wlasnie narodowcy!Powstala jesienia 1939 roku organizacja narodowo radykalna zakladala obudowe miniaturowego panstwa polskiego przy boku hitlerowskich Niemiec,Przywodca byl niejaki Andrzej Swielicki, jednym z kierujacych ksiadz Stanislaw Trzeciak-(zaraz przed wybuchem wojny ks Trzeciak postulowal umieszczenie Zydow w gettach i oznakowanie ich!Wladze polskie uznaly ksiedza za wariata i skierowaly na przymusowe badania psychiatryczne.) Organizacja narodowo radykalna doprowadzila do pogromu Zydow w czasie swiat wielkanocnych w Warszawie (tzw pogrom wielkanocny) Latem ONR zorganizowala jeszcze demonstracje w Warszawie na czesc Hitlera po pokonaniu Francji na froncie zachodnim, uczestniczylo w niej ok 1000 osob.Hitlerowcy nigdy nie mieli zamiaru traktowac powaznie kolaborantow ,Swietlicki zostal rozstrzelany w Palmirach, ks Trzeciak zginal zastrzelony w czasie masakry ludnosci cywilnej podczs powstania warszawskiego na dziedzincu swojej parafii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CzerwonaBandziorka KIM NAPRAWDE SA HITLEROWSKIE POMIOTY Z PZPR-SLD IP: *.c5b7d1.client.atlantech.net 25.11.04, 12:04 Jedyna formacja polityczna , ktora poszla na kolaboracje z hitlerem zaraz po klesce wrzesniwej byli wlasnie komunisci (patrz agent Nowotko)!Powstala latem 1921 roku organizacja komunistyczna PPR zakladala utworzenie polskiej republiki sowieckiej w panstwie stalinowskich Sowietow, Przywodca byl niejaki zyd Nowotko, jednym z kierujacych z moskwy byli dzierzynski i marchlewski. Wladze polskie uznaly ppr za organizacje szpiegowska moskwy i wykonywaly na nich wyroki. Podczas wojny PPR i Armia Ludowa wspolracowala z hitlerowcami i sovietami wydajac patriotow polskich do obozow koncentracyjnych. Wielu z nich zostalo rozstrzelany w Palmirach. Po wojnie pprowscy komunisci wymordowali razem z sovietami okolo 50 tysiecy zolnierzy AK. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MTS KIM NAPRAWDE SA HITLEROWSKIE POMIOTY Z PZPRi LPR IP: *.dynamic.mts.net 25.11.04, 15:59 Nowotko byl szpiclem hitlerowskim i zostal zabity przez braci Molojcow, a tych z kolei zalatwil Gomulka z przyjaciolmi z czerwonej bandy.Rodzimi komunisci i narodowcy z pod znaku nsz toczyli zaciete walki zwlaszcza na kielecczyznie ku uciesze niemcow.Polalo tam sie sporo polskiej krwi , oj polalo!Rzad w londynie grozil sadami polowymi ale nic nie pomoglo!Zbrodnie komunistow sa przeogromne i tez moge o nich pisac np o zagladzie polskich republik(okregow)autonomicznych na terenie zsrr,o powstaniu w Czortkowie jedynym polskim powstaniu pod okupacja soviecka, o zmuszeniu Polski do oddania Krystynopola w 1952 roku i wypedzeniu ludnosci polskiej,nie wspominajac Katynia i wszystkich zbrodni po 17 wrzesnia.To jest inny temat na inna okazje , mozemy pogadac wtedy np o Lwowie , okolicznosciach kapitulacji gen Langnera, o zdrajcach witajacych czerwona armie,o Stanislawie Jerzym Lecu,Tadeuszu Boyu Zelenskim, J.Putramencie i ich dzialalnosci pod okupacja soviecka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Emeryt Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia IP: *.inter / *.inter-c.pl 25.11.04, 01:38 No cóz na debili nie ma rady. liga porypanego rydzyka stanowi poażne zagrożenie dla Polski. Takie oszolomy jak wrzodaki, giertychy to sztandarowe postacie. Do tego strąk, pęk. Nawet splunąć nie warto. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia 25.11.04, 01:40 Rozumiem, że emeryt UB. Prawda?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polka Eliza/ bezpa Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia IP: *.ny325.east.verizon.net 25.11.04, 04:31 Prawde emerycie mowicie .Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek - US W manufakturze utworzyc ZOO dla LPR-owcow IP: *.proxy.aol.com 25.11.04, 01:40 Nalezy umiescic LPR- owcow z klatce, w nowo budowanej Manufakturze i pozwolic ich ogladac za pieniadze. Jako gatunek, ktorego inteligencja jest bliska zeru, a ktorzy jednak zaszli tak wysoko. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: W manufakturze utworzyc ZOO dla LPR-owcow 25.11.04, 01:42 Brawo inteligencie z IQ około 80. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inż. Mamoń Patronem ligi... IP: *.jablonowo.sdi.tpnet.pl 25.11.04, 01:44 jest Jaś Fasola Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hegemon Re: Patronem ligi...Jas Fasola IP: *.aster.pl / *.aster.pl 25.11.04, 02:18 Oj, to zbyt szlachetny patron. Jas Fasola jest postacia kultowa i nie zasluguje na takie upokorzenie. Przykro mi, inz. Mamon. ;o) Mnie rowniez jest przykro. Moze np. Eddie Edwards zwany Orlem? I symbol odpowiedni i loty rownie wysokie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ro duck Boże! Chroń Polskę od LPR! IP: *.betanet.pl 25.11.04, 02:06 i jej wszy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hegemon KOMISJA - deja vu? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 25.11.04, 02:13 Ogladaliscie kiedys taka sztuke, bodajze pod tytulem "Komisja"? Stuhr gral przewodniczacego tegoz ciala powolanego, aby wybrac 10 Wielkich Polakow, ktorzy mieliby byc uwiecznieni na medalach. Oprocz niego, bylo kilku przedstawicieli partii - odpowiednikow PSL, LPR (obecnego, bo wtedy to inna partia przewodzila 'narodowcom'), ZChN. Rewelacyjne rozmowy, konflikty, tymczasowe sojusze i male wojny o kolejnych kandydatow. No i slowo cialem sie stalo - takaz Komisja odegrala swoja role, szkoda,ze w realnym zyciu. Lige Pozbawionych Rozumu pozdrawiam, a co, niech chociaz tyle maja. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Lepsze LPR od sprzedawczyków z PO 25.11.04, 02:16 Lepsze LPR od sprzedawczyków z PO. Niech ich złodzieji piekło pochłonie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BUJAK Re: Lepsze LPR od sprzedawczyków z PO IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 25.11.04, 03:14 przecietny Polak nie wie o klice zydowskiej(gieremek,kuron,michnik,kwasniewski,berman=) prowadzaca do upadku finansowego i moralnego NARODU POLSKIEGO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miska [...] IP: *.proxy.aol.com 25.11.04, 06:19 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wikary Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.04, 02:59 A może by tak tą szkołę im.Giertycha nazwać ? przecierz to ofiara prześadowań sms-owych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewelina z SLD Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.04, 03:04 Tak popiera ta szkoła powinna nosić imię R Giertycha ew Wrzodaka. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia 25.11.04, 03:07 Oczywiscie bzdura. Giertych, to jeszcze ni bohater. ale ale ale asze plucie na nic mam nadzieje, że Giertych i spółka rozliczy okragłostołowych bandytów i złodzieji, ba morderców Polaków. Bo jak inaczej nazwać upodlenie narodu, jak nie morderstwem??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna z USA Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia IP: *.proxy.aol.com 25.11.04, 03:12 Gratuluje p.Elzbiecie zwyciestwa - uwazam, ze p.Kuron zasluzyl sobie na patrona szczegolnie takiej placowki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MUNDEK [...] IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 25.11.04, 03:19 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jan Brawo dla dyrekcji IP: *.proxy.aol.com 25.11.04, 03:14 Ciekawi mnie tylko jedno ile lat mieli ci oportunisci kiedy Jacek nadstawial tylek za to zeby oni mogli dzis spokojnie krasc. On napewno nie byl zlodziejem a juz na 100% nie byl tak skrzywiony jak czlonkowie LPR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waniak [...] IP: *.twmi.rr.com 25.11.04, 03:24 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polka Eliza Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia IP: *.ny325.east.verizon.net 25.11.04, 04:26 Jestem w szoku po po przeczytaniu wiekszosci postow.Bylam dumna ,ze jestem POLKA .Zobaczylam obraz Polakow i mam odruch wymiotny jaka to swolocz ,ludzie chorzy z nienaweisci do innych ,dno a ja chcialam tam wracac .To bagno .Zero szacuku dla ludzi.Olewam was zostaje na emigracji .Dostrzegam komfort z braku obcowania z rodakami w wykonaniu jak na forum.Nie pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cezary Trąbski Św. Jacek IP: 193.217.170.* 25.11.04, 06:01 Św. Jacek Dzisiaj nie odszedł od nas Jacek Kuroń Za miłość oraz rozstanie łzę raz uroń Tak nie dawno uraczył nas wolnością A naszą wspólną naturę wrażliwością I na mnogie lata wrzucony za kraty On odmierzał kroki swobody na raty Jacek swobodną Ojczyznę nam pozostawił Troski i opieki nas nie pozbawił I rozdał Jacek rodakom własne dzieło By marzenie jego w górę się pięło Obowiązkiem naszym jest zadbanie Aby nie uszło te Jacka staranie Cezary Trąbski 2004-06-26 23:13:35 Odpowiedz Link Zgłoś
chilum Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia 25.11.04, 13:25 Rozumiem Cię w zupełności. Ja jeszcze kilka lat tu zostanę,a potem do domu. Na Javin IV.... Odpowiedz Link Zgłoś
chilum Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia 25.11.04, 13:28 Rozumiem Twoją postawę w zupełności. Ja jeszcze kilka lat(najwyzej) zostanę tu,a potem do domu na Javin IV.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: icek Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia IP: *.mlyniec.gda.pl 25.11.04, 18:01 Pani Elizo, toż to większość listów pisze ten sam redaktor i właściciel tejże gazety. I to tworząc pozytywy i odpowiadając na nia jako "czarny charakter". Naprawdę jest tu inaczej Odpowiedz Link Zgłoś
synziemi Poznac glupiego po przynaleznosc partyjnej jego... 25.11.04, 05:59 Dziekuje Bogu za to, ze nie mam w rodzinie glosujacych na LPR bo musialbym nazwisko zmienic... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Josef46 Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia IP: *.lub73.int.pl / *.int.pl 25.11.04, 06:02 Aby pani dyrektor była szczęśliwsza,niech sprawdzi sobie rodowód śp.Jacka K. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: knipser Re: Jak radni LPR zbadali życiorys Kuronia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.04, 06:03 Jest to przestroga dla całego narodu. W dniu wyborów które nadejdą, należy w domu pozamykać, powtarzam pozamykać nasze kochane babcie, kochanych dziadków, gdyż przed urnami wyborczymi są najgroźniejszą broniadla swoich rodzin, swoich sąsiadów, zamieniają sie w demony zwane bigoty,dewoty,cioty kościelne. To ten tzw elektorat bezie musiał byc w lokalach bo taki dostanie rozkaz od Toruńskiego GURU - inaczej ci nasi kochani dziadkowie bedą mieli GRZECH. Co nas czeka? Wrzody na całym ciele! A do tego jeszcze pchający się do premierostwa niejaki Maria-ma zły zgryz, lub wściekłość wykrzywiła mu gębę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: UWAGA DEBIL!!! [...] IP: *.dynamic.mts.net 25.11.04, 06:23 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cupper [...] IP: *.proxy.aol.com 25.11.04, 06:11 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś