Gość: Q Karnawał IP: 195.20.110.* 01.12.04, 09:36 cyt.:"Kto atakuje komisję, ten: komuch, złodziej, odpowiedzialny za rozkradanie majątku narodowego, łapówkarz, kumpel Millera, pracownik Kulczyka, a może nawet szpieg opłacany przez Ałganowa. Kto broni komisji, ten: katolik, patriota, uczciwy, prawdomówny i wspaniały. Przyznaję się, że zgodnie z takim założeniem jestem: komuchem, rozkradam majątek narodowy, pracuję dla Kulczyka, Millera i Ałganowa. Do kościoła chodzę, bo jestem obłudny. Żaden ze mnie patriota i… kłamię jak z nut.(...) Jan Kulczyk od początku działania komisji jest czarnym charakterem. Nieważne, co zrobił, co zrobi, co powiedział i co powie, dla wielu posłów on jest winny. Winny swojego bogactwa, a ponadto Giertych chce, aby biznesmena uznać za szpiega. Jan Kulczyk jest świadkiem. Nie: podejrzanym, podejrzewanym, oskarżonym, a tym bardziej skazanym.(...) SLD nie jest partią, która powinna rządzić Polską. Ale ciekawe jak będzie wyglądała Polska, kiedy rządy przejmie koalicja PO-PiS do społu z LPR i PSL?" Koniec cytatu - trzeba spier...ać z tego pojeb...go kraju!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: patriota Re:BRAWO WASSERMAN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 09:42 czerwona hołota trzepie galotami.Ci co niechcą żyć w uczciwej Polsce proponuję wyjazd na Kubę lub do Korei-Pł, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alchemik Re:BRAWO WASSERMAN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 09:49 Zobaczymy co Kaczor zrobi z Wassermanem jak w najbliższym sondażu PiS spadnie poniżej 5%, a z nagranej taśmy na Jasnej Górze okaże się, że Giertych był tylko posłańcem Wassermanna i Miodowicza. Zresztą poranne milczenie przywódców PO i PiS-u jest znamienne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kosoń Re:Alchemikowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 10:12 Nic mu nie zrobi. To jedna banda ludzi chorych na władzę. Trzeba tych oszołomów ubezwłasnowolnić. Nie maiałem najlepszego zdania o PiS,e, ale teraz, po tej kompromitacji, to uważam, że dla członków tej partii przede wszystkim liczy się interes państwa: państwa Wassermannów, Kaczyńskich, Dornów i Jurków. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alchemik Re: wyje*bać komuhów z komisji... i już! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 09:43 A co to jest komuh? Bo jeżeli chodziło Ci o komunistów to trzeba by wywalić wszystkich z komisji. Tam siedzą sami lewacy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mieszko Re: Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.04, 09:58 Komus zależało na tym zeby się pokłucili ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hen. jan Re: Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.04, 10:02 Kompromitacja klasy politycznej. Teraz nasuwa się pytanie na kogo głosować? Na lewicę nie oddałem nigdy głosu, ale na ugrupowania reprezentowane przez Wassermana, Miodowicza i Giertycha także nie oddam. HJ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alchemik Re: Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 10:06 Ja postanowiłem przeprosić się z UPR-em chyba, że Rokita z Tuskiem odwołają Miodowicza z komisji. Nie będzie mnie satysfakcjonowałą żadna nagana dla Miodowicza ani żadne z jego strony przeprosiny. Jedną rehabilitacją PO może byc dymisja Miodowicza. Ewentualnie może takze honorowa strzelić sobie w łeb. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyrorz Re: Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się IP: *.rzeszow.mm.pl 01.12.04, 10:04 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emes Wybierajcie więcej takich IP: 62.29.248.* 01.12.04, 10:15 debili. Moze nastepnym razem jeszcze kilku bokserów w sejmie i gwiazd Big Brothera. Bo panowie pseudointelektualisci jak widac reprezentują podobny poziom, a z tamtymi chociaz wesoło bedzie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widz PRZEDSTAWIENIE MUSI TRWAC !!! IP: *.94.119-80.rev.gaoland.net 01.12.04, 10:16 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Koko Kończcie waście, wstydu oszczędźcie!!!!! IP: 62.102.33.* 01.12.04, 10:17 To jest lepsze od Cyrku Monty Pythona!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Kulczyk-biedaczek IP: *.awf.wroc.pl 01.12.04, 10:24 Smutne jest to że, w calym zamieszaniu jakby pozytywnie zaistnial Kulczyk. A przeciez, gdyby mial czyste intencje i naprawde chcial powiedziec prawde, nie zaslanialby sie zadnym pelnomocnikiem. Ale ten biedak wciaz ma pod gorke: najpierw zachorowal w USA, potem ledwo zdazyl wyladowac w Londynie, i tylko wywiad dla Financial Times go wykurowal, a teraz biedaczek poszedl do szkoly bez mamy (czyt. pelnomocnika) i pani chce go pytac :-(! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alchemik Re: Kulczyk-biedaczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 10:44 Ty Kasiu jesteś dokładnie taka sama jak komisja. Wyrok już wydałaś. To po co Ci przesłuchanie. Co w tym smutnego, że Kulczyk pozytywnie zaistniał? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zniesmaczony Jak ta Pienkowska mogla robic to temu celinskiemu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 10:34 ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zv Re: Szanowny Panie Marszałku Sejmu IP: *.datacomsa.pl / 194.246.106.* 01.12.04, 10:56 Ja obywatel RP wnoszę do Pana Marszałka Sejmu RP o cofnięcie diet poselskich członkom komisji ds ORLENU. Klowni tyle nie zarabiają po 800zł na łeb i do cyrku !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olis Re: Szanowny Panie Marsz/ czyżby pan miller? IP: *.kolonia.lan / *.kolonianet.pl 01.12.04, 13:04 takie sprawy to nie na forum...tylko w sejmie kolego.... swoja droga jak ktos spotyka się z rosyjskim szpiegiem to gdzie go umieścić? Odpowiedz Link Zgłoś
merkelin Re: Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się 01.12.04, 11:05 Oglądałem wczoraj w nocy fragmenty tego posiedzenia. Niestety komisja i jej eksperci wykazali się dość słąbą umiejętnośią czytania tekstu ze zrozumieniem, dużymi brakami w zakresie kultury osobistej, dużymi problemami (niektórzy) z formułowaniem myśli w postaci wypowiedzi w sposób zrozumiały dla otoczenia. Gdyby nie to, że przeraża mnie to, jacy ludzie stanowią w tym kraju prawo, to pewnie uśmiałbym się po same pachy. A tak, to tylko mi wstyd, bo podobno mamy taką władzę i taki parlament, jaki sobie wybraliśmy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EdwardXXV Sredniowieczny marazm polityczny IP: *.dip.t-dialin.net 01.12.04, 11:27 czy Komisja jest zjawiskiem odosobnionym? jaki jest stan polskiej kultury politycznej. Kazdy rozsadny wyborca musi sobie zadac podstwowe pytanie, jakim cudem ludzie tworzacy Komisje dostali rekomendacje swoich partii do uczstnictwa, czy tak wyglada pojecie praworzadnoscie i kompetencji politycznej przedstawicieli PO,PiS,LPR i ich partii?. Wczorajszy cyrk, ktory mogla sobie obejrzec cala Polska, byl wiecej niz zenujacy dla kazdego obywatela tego kraju, ktory brzydzi sie dresiazami i bejbolka, wzajemne obelgi, dziecieca nieporadnosc, graniczaca z histeryczna agresja, to tylko niektore aspekty tego smutnego spektaklu. Czy byl to tylko odosobniony slaby dzien Komisji, czy naprawde odslonili swoje prawdziwe oblicze. Mysle ze to drugie, nie wytrzymali proby czasu, nie potraffili uniesc ciezaru odpowiedzialnosci, czy sa oni wymiernymi sybolami totalnej kompromitacji prawicy, jako aspiranta do udzialu w rzadzeniu krajem? Mielismy wczoraj namiastke, przyszlych rzadow, chaos, brak najmniejszej koncepcji, slepota, graniczaca ze wsciekloscia niemocy i glupoty. To wszystko napawa smutkiem, Komisja, ktora postawila Polske do gory nogami, musi odpowiedziec za swoje czyny, zeby nie zatracic, waznosci i celu jej dochodzenia, nalezy ja natychmiast rozwiazac, powolac nowa, w bardziej kompetentnym skaldzie, o ile jeszcze te partie na to stac. Mysle ze wszystcy wyborcy powinni zapamietac, komu w przyszlosci powieza swoje zaufanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polityk Re: Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 11:29 Kompletna kompromitacja panowie!!! Ale nie martwcie się z komuchami nikt nie wygra Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc To nie prawica to frostraci brrrr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 11:52 Gdy przypomne sobie twarze Wassermana,Giertycha ,Macierewicza i Miodowicza to odwracam sie z odraza.Ci ludzie sa tak cyniczni,ze az sluchac ich nie moge.Wasserman niszczy prokurature bedac jej niedawnym pracownikiem.Ma teraz pensje poselska , blisko emerytura ,wiec bez sentymentu i klamliwie oskarza wlasnych kumpli.Na pewno nie zalezy mu na prawdzie, jego i tych panow prawda to wziac wladze .I co dalej panowie ?Czy poza szubienicami macie jakis program , co zrobic zeby bylo lepiej.Na pewno nie!jestescie frustratami, ktorym sie nic nie udalo.Caly PIS to zlepek takich ludzi.Zaluje ,ze kiedys was popieralam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: raskolnokov rozstrzelać bandytów!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.04, 11:49 kwach to szpieg rosyjski, wszyscy kumple: oleksy, ałganov, olejniczak, miller, dochnal, ............ czy w tej Polsce ku.. nie ma sądów na tych bandytów? ich trzeba rozstrzelać: zaczynając na kwaśniewkim (czerwonym bandycie i radzieckim szpiegu) kończąc na jakóbowskiej (osobie z kiertownictwa bandyckiej mafii) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Przepraszam:Frustraci a nie frostraci oczywiscie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 11:53 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BOLO A JAK KOMISJA CZEKALA NA KULCZYKA TYGODNIAMI?????? IP: *.kolonia.lan / *.kolonianet.pl 01.12.04, 11:56 WIELKIE HALO BO KULCZYK MUSIAL CZEKAĆ. CZY TO NAJWIEKSZY PROBLEM W CALEJ TEJ AFERZE. PRZECIEŻ ON SPOTKAŁ SIĘ Z ROSYJSKIM AGENTEM W SPR SPRZEDANIA RAFINERII GDA!!!!!! DODATKOWO POJAWIŁ SIĘ NA PRZESŁUCHANIU W TOWARZYSTWIE FACETA, KT MIAŁ POWIĄZANIA Z MAFIĄ... A DZIENNIKARZE ZAINTERESOWANIE KIERUJA NA KOMISJĘ..... JEDYNA WINĄ LUDZI, KT DBAJĄ O PORZ W TYM CHORYM KRAJU JEST NIE DOPUSZCZENIE CZŁOWIEKA MAFII DO GŁOSU. DLA KOGO TO JEST NIEWYGODNE WIDAC OD RAZU = JAKIE PARTIE CHCĄ SIĘ POZBYĆ GRUSZKI I GIERTYCHA... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sprawiedliwy? Re: Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 12:20 Panie Praewodniczący Gruszka! Pana wypowiedż pod adresem p. Różańskiego jest bardzo obrażliwa i chamska. Od razu widać, że kulturę osobistą wyssał Pan z mlekiem krowim. Wstyd mi za całą komisję reprezentowaną przez prawicę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LOGO Re: Komisja śledcza: Kulczyk czekaALEŻ PANIE RÓŻAN IP: *.kolonia.lan / *.kolonianet.pl 01.12.04, 12:58 ależ panie rózanski. ta riposta za to jest b kulturalna. dobrze ze nosi pan czerwony krawat - flaga zsrr tez byla czerwona Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: etet A przedstawiciel jedynej prawdziwie uczciwej IP: *.zgora.dialog.net.pl 01.12.04, 12:24 partii samoobrony znowu zachował się przyzwoicie i nie zagłosował. Odpowiedz Link Zgłoś
anbrzoz Re: Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się 01.12.04, 12:30 Zastanawiam się czy posłowie z komisji pracują na własną rękę czy uzgadniają swoje kroki z własną partią. Mówi się o błędzie ekspertów. Jakim prawnikiem i prokuratorem jest p. Waserman - przecież to on zgłosił tak kontrowersyjny wniosek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: helmut1 Kabaret i to najniższych lotów. IP: 195.136.95.* 01.12.04, 12:38 Po tym, co się dzieje w naszym kraju już od paru lat, nie powinno dziwić zachowanie szanownych posłów należących do komisji śledczej. Oglądając wczorajsze przesłuchanie p.Kulczyka, który raczył wreszcze wrócić do Polski, miałem wrażenie, jakbym oglądał jakiś nieudolnie robiony przez gimnazjalistę kabaret. Co inteligentniejsi jednak mogą się tutaj dopatrzyć zupełnie czegoś innego. Dlaczego właściwie nie przesłuchano p.Kulczyka? Komu na tym zależało? Czy tylko samemu zainteresowanemu? Zastanawiam się, czy Św. Mikołaj odwiedził ostatnio niektórych posłów poza kolejnością. Z drugiej strony zbliżają się wybory... Jest co przemyśleć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JARO CZY POLSKA BĘDZIE JESZCZE KIEDYŚ POLSKA IP: *.kolonia.lan / *.kolonianet.pl 01.12.04, 12:51 JAK WIDAĆ NAJWIĘKSZYM PROBLEMEM JEST DLA DZIENNIKARZY KOMISJA....... JAKIE TO STRASZNE CO LUDZIE POTRAFIĄ ZROBIĆ DLA PIEN I CIEPŁEJ POSADKI. A PATRIOTYZM? A POWIĄZANIA POLITYKÓW LEWICY Z GANGSTERAMI I AGENTAMI KGB? TO DLA PANÓW DZIENNIKARZY JUŻ NIE MA ZNACZENIA? WSZYSCY SĄ BARDZO ZMARTWIENI TYM ŻE PAN KULCZYK MUSIAŁ CZEKAĆ... TO STRASZNE! BIEDACZEK... MOŻE JESZCZE NABAWIŁ SIĘ ODCISKOW NA 4 LIT? TO CHOCIAŻ TYLE SPRAWIEDLIWOSCI DLA CZŁOWIEKA, KT OPRÓBOWAŁ SPRZED PL SEKTOR PALIW ROSJI....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamila Co na to Rzecznik Praw Obywatelskich? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 13:10 Skandal jakich mało. Paru dupków odebrało człowiekowi prawo do pomocy prawnej. Czy to Kulczyk czy Kowalski jest bez znaczenia... Wyobraźcie sobie sytuację, kiedy potrzebujecie adwokata np. przy rozwodzie a sąd wam mówi; mecenasa X nie można zatrudnić, bo chodzi na panienki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POLAK Re: Co na to Rzecznik Praw KGB CHYBA PANI KULCZYK IP: *.kolonia.lan / *.kolonianet.pl 01.12.04, 13:18 TO MIANOWICIE, ŻE TO CZY PAN MECENAS CHODZI NA DZIWKI AKURAT NIKOGO NIE OBCHODZI! TYLKO TO ŻE MIAŁ POWIĄZANIA Z MAFIOZĄ, A MIANOWICIE Z BARANINĄ. JAK MOŻNA DOPUSZCZAĆ DO ZEZNAŃ CZŁOWIEKA W TAK WAŻNEJ DLA INTERESU KRAJU I WSZYSTKICH POLAKÓW SPRAWIE, O KTÓRYM JUŻ NA DZIEŃ DOBRY WIADOMO, ŻE JEST SKORUMPOWANY. BRAWO, ŻE BRONI PANI PRAW CZŁOWIEKA KTÓRY SPOTYKAŁ SIĘ Z AGENTEM KGB. TYLKO KTO OBRONI POLAKÓW PRZED DZIAŁALNOŚCIĄ JEGO I JEMU PODOB. JAK PANI ODPOWIADAJĄ AGENCI ROSJI TO PROSZĘ ZMIENIĆ PASZPORT..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANTY Re: Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 15:14 I TAKA GNIDA JAK CELINSKI DORADZAŁ DZIAŁCZĄ SOLIDARNOŚCI TEN KOMUNISTYCZNY ŚMIEĆ , ROZWALAŁ TEN RUCH CAŁY CZAS Z , GNOJAMI CZERWONYCH GNID Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbud Re: Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się IP: 212.160.138.* 01.12.04, 16:38 Oglądałem ten CYRK tj.komisję sejmową Wstyd mi za zachowanie członków, hamstwo,prywata,nieuctwo i wiele jeszcze określeń-uznawanych za wulgarne.Jako członek naszego społeczeństwa WZYWAM was z naszej woli posłowie do rezygnacji .Ta robota was przerasta czy tego nie widzicie.Asystencie Gruszki-przekaż to szefowi . Odpowiedz Link Zgłoś