Dodaj do ulubionych

Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się sp...

    • Gość: Q Karnawał IP: 195.20.110.* 01.12.04, 09:36
      cyt.:"Kto atakuje komisję, ten: komuch, złodziej, odpowiedzialny za rozkradanie
      majątku narodowego, łapówkarz, kumpel Millera, pracownik Kulczyka, a może nawet
      szpieg opłacany przez Ałganowa.
      Kto broni komisji, ten: katolik, patriota, uczciwy, prawdomówny i wspaniały.
      Przyznaję się, że zgodnie z takim założeniem jestem: komuchem, rozkradam
      majątek narodowy, pracuję dla Kulczyka, Millera i Ałganowa. Do kościoła chodzę,
      bo jestem obłudny. Żaden ze mnie patriota i… kłamię jak z nut.(...)
      Jan Kulczyk od początku działania komisji jest czarnym charakterem. Nieważne,
      co zrobił, co zrobi, co powiedział i co powie, dla wielu posłów on jest winny.
      Winny swojego bogactwa, a ponadto Giertych chce, aby biznesmena uznać za
      szpiega. Jan Kulczyk jest świadkiem. Nie: podejrzanym, podejrzewanym,
      oskarżonym, a tym bardziej skazanym.(...)
      SLD nie jest partią, która powinna rządzić Polską. Ale ciekawe jak będzie
      wyglądała Polska, kiedy rządy przejmie koalicja PO-PiS do społu z LPR i PSL?"
      Koniec cytatu - trzeba spier...ać z tego pojeb...go kraju!!!
    • Gość: patriota Re:BRAWO WASSERMAN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 09:42
      czerwona hołota trzepie galotami.Ci co niechcą żyć w uczciwej Polsce proponuję
      wyjazd na Kubę lub do Korei-Pł,
      • Gość: Alchemik Re:BRAWO WASSERMAN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 09:49
        Zobaczymy co Kaczor zrobi z Wassermanem jak w najbliższym sondażu PiS spadnie
        poniżej 5%, a z nagranej taśmy na Jasnej Górze okaże się, że Giertych był tylko
        posłańcem Wassermanna i Miodowicza. Zresztą poranne milczenie przywódców PO i
        PiS-u jest znamienne.
        • Gość: kosoń Re:Alchemikowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 10:12
          Nic mu nie zrobi. To jedna banda ludzi chorych na władzę. Trzeba tych oszołomów
          ubezwłasnowolnić. Nie maiałem najlepszego zdania o PiS,e, ale teraz, po tej
          kompromitacji, to uważam, że dla członków tej partii przede wszystkim liczy
          się interes państwa: państwa Wassermannów, Kaczyńskich, Dornów i Jurków.
          Pozdrawiam.
    • Gość: Alchemik Re: wyje*bać komuhów z komisji... i już! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 09:43
      A co to jest komuh? Bo jeżeli chodziło Ci o komunistów to trzeba by wywalić
      wszystkich z komisji. Tam siedzą sami lewacy.
    • Gość: Mieszko Re: Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.04, 09:58
      Komus zależało na tym zeby się pokłucili !
    • Gość: hen. jan Re: Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.04, 10:02
      Kompromitacja klasy politycznej. Teraz nasuwa się pytanie na kogo głosować? Na
      lewicę nie oddałem nigdy głosu, ale na ugrupowania reprezentowane przez
      Wassermana, Miodowicza i Giertycha także nie oddam. HJ
      • Gość: Alchemik Re: Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 10:06
        Ja postanowiłem przeprosić się z UPR-em chyba, że Rokita z Tuskiem odwołają
        Miodowicza z komisji. Nie będzie mnie satysfakcjonowałą żadna nagana dla
        Miodowicza ani żadne z jego strony przeprosiny. Jedną rehabilitacją PO może byc
        dymisja Miodowicza. Ewentualnie może takze honorowa strzelić sobie w łeb.
    • Gość: tyrorz Re: Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się IP: *.rzeszow.mm.pl 01.12.04, 10:04
    • Gość: emes Wybierajcie więcej takich IP: 62.29.248.* 01.12.04, 10:15
      debili.
      Moze nastepnym razem jeszcze kilku bokserów w sejmie i gwiazd Big Brothera.
      Bo panowie pseudointelektualisci jak widac reprezentują podobny poziom, a z
      tamtymi chociaz wesoło bedzie :)
    • Gość: widz PRZEDSTAWIENIE MUSI TRWAC !!! IP: *.94.119-80.rev.gaoland.net 01.12.04, 10:16
    • Gość: Koko Kończcie waście, wstydu oszczędźcie!!!!! IP: 62.102.33.* 01.12.04, 10:17
      To jest lepsze od Cyrku Monty Pythona!!!!
    • Gość: Kasia Kulczyk-biedaczek IP: *.awf.wroc.pl 01.12.04, 10:24
      Smutne jest to że, w calym zamieszaniu jakby pozytywnie zaistnial Kulczyk. A
      przeciez, gdyby mial czyste intencje i naprawde chcial powiedziec prawde, nie
      zaslanialby sie zadnym pelnomocnikiem. Ale ten biedak wciaz ma pod gorke:
      najpierw zachorowal w USA, potem ledwo zdazyl wyladowac w Londynie, i tylko
      wywiad dla Financial Times go wykurowal, a teraz biedaczek poszedl do szkoly
      bez mamy (czyt. pelnomocnika) i pani chce go pytac :-(!
      • Gość: Alchemik Re: Kulczyk-biedaczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 10:44
        Ty Kasiu jesteś dokładnie taka sama jak komisja. Wyrok już wydałaś. To po co Ci
        przesłuchanie. Co w tym smutnego, że Kulczyk pozytywnie zaistniał?
    • Gość: zniesmaczony Jak ta Pienkowska mogla robic to temu celinskiemu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 10:34
      !
    • Gość: zv Re: Szanowny Panie Marszałku Sejmu IP: *.datacomsa.pl / 194.246.106.* 01.12.04, 10:56
      Ja obywatel RP wnoszę do Pana Marszałka Sejmu RP o cofnięcie diet poselskich
      członkom komisji ds ORLENU.
      Klowni tyle nie zarabiają po 800zł na łeb i do cyrku !!!
      • Gość: olis Re: Szanowny Panie Marsz/ czyżby pan miller? IP: *.kolonia.lan / *.kolonianet.pl 01.12.04, 13:04
        takie sprawy to nie na forum...tylko w sejmie kolego....
        swoja droga jak ktos spotyka się z rosyjskim szpiegiem to gdzie go umieścić?
    • merkelin Re: Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się 01.12.04, 11:05
      Oglądałem wczoraj w nocy fragmenty tego posiedzenia. Niestety komisja i jej
      eksperci wykazali się dość słąbą umiejętnośią czytania tekstu ze zrozumieniem,
      dużymi brakami w zakresie kultury osobistej, dużymi problemami (niektórzy) z
      formułowaniem myśli w postaci wypowiedzi w sposób zrozumiały dla otoczenia.
      Gdyby nie to, że przeraża mnie to, jacy ludzie stanowią w tym kraju prawo, to
      pewnie uśmiałbym się po same pachy. A tak, to tylko mi wstyd, bo podobno mamy
      taką władzę i taki parlament, jaki sobie wybraliśmy...
    • Gość: EdwardXXV Sredniowieczny marazm polityczny IP: *.dip.t-dialin.net 01.12.04, 11:27
      czy Komisja jest zjawiskiem odosobnionym? jaki jest stan polskiej kultury
      politycznej. Kazdy rozsadny wyborca musi sobie zadac podstwowe pytanie, jakim
      cudem ludzie tworzacy Komisje dostali rekomendacje swoich partii do uczstnictwa,
      czy tak wyglada pojecie praworzadnoscie i kompetencji politycznej
      przedstawicieli PO,PiS,LPR i ich partii?. Wczorajszy cyrk, ktory mogla sobie
      obejrzec cala Polska, byl wiecej niz zenujacy dla kazdego obywatela tego kraju,
      ktory brzydzi sie dresiazami i bejbolka, wzajemne obelgi, dziecieca
      nieporadnosc, graniczaca z histeryczna agresja, to tylko niektore aspekty tego
      smutnego spektaklu.
      Czy byl to tylko odosobniony slaby dzien Komisji, czy naprawde odslonili swoje
      prawdziwe oblicze. Mysle ze to drugie, nie wytrzymali proby czasu, nie
      potraffili uniesc ciezaru odpowiedzialnosci, czy sa oni wymiernymi sybolami
      totalnej kompromitacji prawicy, jako aspiranta do udzialu w rzadzeniu krajem?
      Mielismy wczoraj namiastke, przyszlych rzadow, chaos, brak najmniejszej
      koncepcji, slepota, graniczaca ze wsciekloscia niemocy i glupoty.
      To wszystko napawa smutkiem, Komisja, ktora postawila Polske do gory nogami,
      musi odpowiedziec za swoje czyny, zeby nie zatracic, waznosci i celu jej
      dochodzenia, nalezy ja natychmiast rozwiazac, powolac nowa, w bardziej
      kompetentnym skaldzie, o ile jeszcze te partie na to stac.
      Mysle ze wszystcy wyborcy powinni zapamietac, komu w przyszlosci powieza swoje
      zaufanie.
    • Gość: polityk Re: Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 11:29
      Kompletna kompromitacja panowie!!! Ale nie martwcie się z komuchami nikt nie
      wygra
      • Gość: Gosc To nie prawica to frostraci brrrr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 11:52
        Gdy przypomne sobie twarze Wassermana,Giertycha ,Macierewicza i Miodowicza to
        odwracam sie z odraza.Ci ludzie sa tak cyniczni,ze az sluchac ich nie
        moge.Wasserman niszczy prokurature bedac jej niedawnym pracownikiem.Ma teraz
        pensje poselska , blisko emerytura ,wiec bez sentymentu i klamliwie oskarza
        wlasnych kumpli.Na pewno nie zalezy mu na prawdzie, jego i tych panow prawda to
        wziac wladze .I co dalej panowie ?Czy poza szubienicami macie jakis program ,
        co zrobic zeby bylo lepiej.Na pewno nie!jestescie frustratami, ktorym sie nic
        nie udalo.Caly PIS to zlepek takich ludzi.Zaluje ,ze kiedys was popieralam
    • Gość: raskolnokov rozstrzelać bandytów!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.04, 11:49
      kwach to szpieg rosyjski, wszyscy kumple: oleksy, ałganov, olejniczak, miller,
      dochnal, ............ czy w tej Polsce ku.. nie ma sądów na tych bandytów? ich
      trzeba rozstrzelać: zaczynając na kwaśniewkim (czerwonym bandycie i radzieckim
      szpiegu) kończąc na jakóbowskiej (osobie z kiertownictwa bandyckiej mafii)
      • Gość: Gosc Przepraszam:Frustraci a nie frostraci oczywiscie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 11:53
    • Gość: BOLO A JAK KOMISJA CZEKALA NA KULCZYKA TYGODNIAMI?????? IP: *.kolonia.lan / *.kolonianet.pl 01.12.04, 11:56
      WIELKIE HALO BO KULCZYK MUSIAL CZEKAĆ. CZY TO NAJWIEKSZY PROBLEM W CALEJ TEJ
      AFERZE. PRZECIEŻ ON SPOTKAŁ SIĘ Z ROSYJSKIM AGENTEM W SPR SPRZEDANIA RAFINERII
      GDA!!!!!! DODATKOWO POJAWIŁ SIĘ NA PRZESŁUCHANIU W TOWARZYSTWIE FACETA, KT MIAŁ
      POWIĄZANIA Z MAFIĄ... A DZIENNIKARZE ZAINTERESOWANIE KIERUJA NA KOMISJĘ.....
      JEDYNA WINĄ LUDZI, KT DBAJĄ O PORZ W TYM CHORYM KRAJU JEST NIE DOPUSZCZENIE
      CZŁOWIEKA MAFII DO GŁOSU. DLA KOGO TO JEST NIEWYGODNE WIDAC OD RAZU = JAKIE
      PARTIE CHCĄ SIĘ POZBYĆ GRUSZKI I GIERTYCHA...
    • Gość: sprawiedliwy? Re: Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 12:20
      Panie Praewodniczący Gruszka! Pana wypowiedż pod adresem p. Różańskiego jest bardzo obrażliwa i chamska. Od razu widać, że kulturę osobistą wyssał Pan z mlekiem krowim. Wstyd mi za całą komisję reprezentowaną przez prawicę.
      • Gość: LOGO Re: Komisja śledcza: Kulczyk czekaALEŻ PANIE RÓŻAN IP: *.kolonia.lan / *.kolonianet.pl 01.12.04, 12:58
        ależ panie rózanski. ta riposta za to jest b kulturalna. dobrze ze nosi pan
        czerwony krawat - flaga zsrr tez byla czerwona
    • Gość: etet A przedstawiciel jedynej prawdziwie uczciwej IP: *.zgora.dialog.net.pl 01.12.04, 12:24
      partii samoobrony znowu zachował się przyzwoicie i nie zagłosował.
    • anbrzoz Re: Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się 01.12.04, 12:30
      Zastanawiam się czy posłowie z komisji pracują na własną rękę czy uzgadniają
      swoje kroki z własną partią. Mówi się o błędzie ekspertów. Jakim prawnikiem i
      prokuratorem jest p. Waserman - przecież to on zgłosił tak kontrowersyjny
      wniosek
    • Gość: helmut1 Kabaret i to najniższych lotów. IP: 195.136.95.* 01.12.04, 12:38
      Po tym, co się dzieje w naszym kraju już od paru lat, nie powinno dziwić
      zachowanie szanownych posłów należących do komisji śledczej. Oglądając
      wczorajsze przesłuchanie p.Kulczyka, który raczył wreszcze wrócić do Polski,
      miałem wrażenie, jakbym oglądał jakiś nieudolnie robiony przez gimnazjalistę
      kabaret. Co inteligentniejsi jednak mogą się tutaj dopatrzyć zupełnie czegoś
      innego. Dlaczego właściwie nie przesłuchano p.Kulczyka? Komu na tym zależało?
      Czy tylko samemu zainteresowanemu? Zastanawiam się, czy Św. Mikołaj odwiedził
      ostatnio niektórych posłów poza kolejnością. Z drugiej strony zbliżają się
      wybory... Jest co przemyśleć.
    • Gość: JARO CZY POLSKA BĘDZIE JESZCZE KIEDYŚ POLSKA IP: *.kolonia.lan / *.kolonianet.pl 01.12.04, 12:51
      JAK WIDAĆ NAJWIĘKSZYM PROBLEMEM JEST DLA DZIENNIKARZY KOMISJA.......
      JAKIE TO STRASZNE CO LUDZIE POTRAFIĄ ZROBIĆ DLA PIEN I CIEPŁEJ POSADKI.
      A PATRIOTYZM? A POWIĄZANIA POLITYKÓW LEWICY Z GANGSTERAMI I AGENTAMI KGB?
      TO DLA PANÓW DZIENNIKARZY JUŻ NIE MA ZNACZENIA?
      WSZYSCY SĄ BARDZO ZMARTWIENI TYM ŻE PAN KULCZYK MUSIAŁ CZEKAĆ... TO STRASZNE!
      BIEDACZEK... MOŻE JESZCZE NABAWIŁ SIĘ ODCISKOW NA 4 LIT? TO CHOCIAŻ TYLE
      SPRAWIEDLIWOSCI DLA CZŁOWIEKA, KT OPRÓBOWAŁ SPRZED PL SEKTOR PALIW ROSJI.......
    • Gość: Kamila Co na to Rzecznik Praw Obywatelskich? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 13:10
      Skandal jakich mało. Paru dupków odebrało człowiekowi prawo do pomocy prawnej.
      Czy to Kulczyk czy Kowalski jest bez znaczenia... Wyobraźcie sobie sytuację,
      kiedy potrzebujecie adwokata np. przy rozwodzie a sąd wam mówi; mecenasa X nie
      można zatrudnić, bo chodzi na panienki...
      • Gość: POLAK Re: Co na to Rzecznik Praw KGB CHYBA PANI KULCZYK IP: *.kolonia.lan / *.kolonianet.pl 01.12.04, 13:18
        TO MIANOWICIE, ŻE TO CZY PAN MECENAS CHODZI NA DZIWKI AKURAT NIKOGO NIE
        OBCHODZI! TYLKO TO ŻE MIAŁ POWIĄZANIA Z MAFIOZĄ, A MIANOWICIE Z BARANINĄ.
        JAK MOŻNA DOPUSZCZAĆ DO ZEZNAŃ CZŁOWIEKA W TAK WAŻNEJ DLA INTERESU KRAJU I
        WSZYSTKICH POLAKÓW SPRAWIE, O KTÓRYM JUŻ NA DZIEŃ DOBRY WIADOMO, ŻE JEST
        SKORUMPOWANY.
        BRAWO, ŻE BRONI PANI PRAW CZŁOWIEKA KTÓRY SPOTYKAŁ SIĘ Z AGENTEM KGB. TYLKO KTO
        OBRONI POLAKÓW PRZED DZIAŁALNOŚCIĄ JEGO I JEMU PODOB.
        JAK PANI ODPOWIADAJĄ AGENCI ROSJI TO PROSZĘ ZMIENIĆ PASZPORT.....
    • Gość: ANTY Re: Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 15:14
      I TAKA GNIDA JAK CELINSKI DORADZAŁ DZIAŁCZĄ SOLIDARNOŚCI TEN KOMUNISTYCZNY
      ŚMIEĆ , ROZWALAŁ TEN RUCH CAŁY CZAS Z , GNOJAMI CZERWONYCH GNID
    • Gość: zbud Re: Komisja śledcza: Kulczyk czeka, posłowie się IP: 212.160.138.* 01.12.04, 16:38
      Oglądałem ten CYRK tj.komisję sejmową Wstyd mi za zachowanie
      członków, hamstwo,prywata,nieuctwo i wiele jeszcze określeń-uznawanych
      za wulgarne.Jako członek naszego społeczeństwa WZYWAM was z
      naszej woli posłowie do rezygnacji .Ta robota was przerasta czy
      tego nie widzicie.Asystencie Gruszki-przekaż to szefowi .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka