Gość: Lewin
IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl
31.08.01, 12:51
Bo to dzisiaj ta cholerna rocznica. Już dwadzieścia jeden lat!!! A ja tak
tęsknię do tamtych czasów. Everything under controll!!!! Nawet list jak
wysłałem za granicę to mi go szczegółowo przeczytali i poprawili błędy
ortograficzne. A paszport???? Leżał sobie w szufladzie ubeka i na mnie czekał.
A teraz??? Nawet nie wiem gdzie go położyłem. A papier toaletowy???? Prawdziwa
radość nabywania dóbr potrzebnych jedynie do d...py!!!!Ale większość towarów
była taka sama. I ta nierozłączna przyjaźń z niezłomnym Związkiem Radzieckim.
Szkoda, że się tak złamał, jak złamany .....j!!!! I ja to wszystko utraciłem w
tak krótkim czasie!!!! Tak mi szkoda!!!!