Dodaj do ulubionych

O tęsknoto moja za PRL–em!!!!!!

IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 31.08.01, 12:51
Bo to dzisiaj ta cholerna rocznica. Już dwadzieścia jeden lat!!! A ja tak
tęsknię do tamtych czasów. Everything under controll!!!! Nawet list jak
wysłałem za granicę to mi go szczegółowo przeczytali i poprawili błędy
ortograficzne. A paszport???? Leżał sobie w szufladzie ubeka i na mnie czekał.
A teraz??? Nawet nie wiem gdzie go położyłem. A papier toaletowy???? Prawdziwa
radość nabywania dóbr potrzebnych jedynie do d...py!!!!Ale większość towarów
była taka sama. I ta nierozłączna przyjaźń z niezłomnym Związkiem Radzieckim.
Szkoda, że się tak złamał, jak złamany .....j!!!! I ja to wszystko utraciłem w
tak krótkim czasie!!!! Tak mi szkoda!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Crotalus Re: O tęsknoto moja za PRL–em!!!!!! IP: 157.25.121.* 31.08.01, 13:02
      Tak i człowiek już się tak nie cieszy gdy ma co jeść. A gdzie te paczki z
      zachodu co tyle przyjemności sprawiały.
      • Gość: ,., Re: O tęsknoto moja za PRL–em!!!!!! IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 31.08.01, 13:05
        Gość portalu: Crotalus napisał(a):

        > Tak i człowiek już się tak nie cieszy gdy ma co jeść. A gdzie te paczki z
        > zachodu co tyle przyjemności sprawiały.

        i gdzie się podziała kochana trybuna ludu ? było trzym podetrzeć jak brakło
        papieru toaletowego. A ta wybiorcza za śliska.......
        smutny hihi!
      • Gość: Janek Re: A mi dolarów żal IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.08.01, 13:13
        I dolarów z Brukseli żal. Gdzieś się tak rozpłynęły. Myślałem, że tylko Ryszard
        Rynkowski przeprasza za błedy. Aż tu nagle matka senatu wczoraj piękny spicz
        walnęła, że ona też przeprasza za błędy. No, no. A jakież to. Papieru
        toaletowego w różnych kolorach i smakach do wyboru, a 3 mln. bezrobotnych to
        odpad, nieudacznicy. Dziura budżetowa to zgniłe jajo przez PRL podrzucone.
        Matko senatu przecież arcybiskup Gocłowski tak pięknie mówi o samych
        osiągnięciach, a Ty za błędy jakieś przepraszasz. Spowiedż Cię czeka.
    • Gość: smutna Re: O tęsknoto moja za PRL–em!!!!!! IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 31.08.01, 13:34
      A ja do końca życia nie zapomnę mojego zachwytu na widok olbrzymiej, wysokiej
      po sam sufit, ściany regałów z papierem toaletowym w różnych kolorach, wzorach
      i zapachach, na którą natknęłam się podczas mojej pierwszej wizyty w
      zagranicznym (włoskim) supermarkecie, kiedy w kieszeni miałam tylko
      przydziałowe 10$. Już nigdy nie doznam niczego porównywalnego.
      I komu to przeszkadzało?
    • Gość: Hiacynt do Lewina IP: *.klodzko.sdi.tpnet.pl 31.08.01, 13:55
      Gość portalu: Lewin napisał(a):

      > Bo to dzisiaj ta cholerna rocznica. Już dwadzieścia jeden lat!!! A ja tak
      > tęsknię do tamtych czasów. Everything under controll!!!! Nawet list jak
      > wysłałem za granicę to mi go szczegółowo przeczytali i poprawili błędy
      > ortograficzne. A paszport???? Leżał sobie w szufladzie ubeka i na mnie czekał.
      > A teraz??? Nawet nie wiem gdzie go położyłem. A papier toaletowy???? Prawdziwa
      > radość nabywania dóbr potrzebnych jedynie do d...py!!!!Ale większość towarów
      > była taka sama. I ta nierozłączna przyjaźń z niezłomnym Związkiem Radzieckim.
      > Szkoda, że się tak złamał, jak złamany .....j!!!! I ja to wszystko utraciłem w
      > tak krótkim czasie!!!! Tak mi szkoda!!!!

      Z przyjemnością poznałem kilka aspektów Twej tęsknoty.
      Można by bardzo dłuuuuuugo tęsknić. Może wszystkim inaczej tęskniącym robić jeden
      dzień w tygodniu przymusowego oglądania telewizji z tamtych czasów.
      Pozdrawiam
      Tylko co zrobić z tymi co nie tęsknią - na Kubę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka