Dodaj do ulubionych

Swoboda wypowiedzi w RM

15.02.05, 10:15


Jakie jest RM to każdy co chce wiedziec to wie. Wczoraj po pólnocy RM
zreagowało na list L.Wałęsy. Ojciec prowadzacy odzcytał ten list. Potem był
odczytany list pana Kaweckiego z Krakowa i pani Sobeckiej w obronie RM przed
atakami Wałęsy. Potem słuchacze mogli dzwonić do RM i się wypowiadać.
Ta swoboda wypowiedzi dzwoniących, przez ojca prowadzącego ograniczona była
tylko do wypowiedzi, ktore byly po myśli prowadzącego audycje. Wszystkie
głosy popierające Wałęse natychmiast byly wyciszane.
Obserwuj wątek
    • gregorak Re: Swoboda wypowiedzi w RM 15.02.05, 10:22
      jtb napisał:

      > Ta swoboda wypowiedzi dzwoniących, przez ojca prowadzącego ograniczona była
      > tylko do wypowiedzi, ktore byly po myśli prowadzącego audycje. Wszystkie
      > głosy popierające Wałęse natychmiast byly wyciszane.

      Stary numer RM!
      • misiekka Re: Swoboda wypowiedzi w RM 15.02.05, 10:35
        Stary numer totalitaryzmu. RM to nic innego jak rozglosnia dzialajaca na
        zasadzie radia z PRL.
    • 9111951u Re: Swoboda wypowiedzi w RM 15.02.05, 10:39
      No tak cenzura w Radiu Maryja jest !
      A cenzurować ma Lech Wałesa a nie szatan albo jakiś psychol !
    • flam1966 Re: Swoboda wypowiedzi w RM 15.02.05, 10:45
      Potwierdzam.
      Jest to jedyna niezależna rozgłosnia, w której obowiązuje wyłącznie jeden punkt
      widzenia, jedna opinia, jedno spojrzenie.
      Ale czego chcesz wymagać od ojca Jana Króla czy Piotra Detlaffa,
      redemptorystów, którzy są w pierwszej linii niepismienni.
      Ostatnio przeczytali może kawałek drukowanego w seminarium.Ciekawe, czy mają
      czas na lekturę Biblii, ksiegi życia?
      Wyłączają "niepokornych" bo nie potrafią dyskutować na argumenty.
      Chcą zrobić z Wałęsy kozła ofiarnego, którego zainspirowały siły "stamtąd", my
      wiemy skąd: te wrogie, niedobre, nieprzyjazne, z GW. etc.
      • venus99 Re: Swoboda wypowiedzi w RM 15.02.05, 10:47
        niezależna rozgłosnia????
        chyba niezależna od rozumu, dobrych obyczajów, moralności i przede wszystkim
        niezależna od Pana Boga.
        • 9111951u Re: Swoboda wypowiedzi w RM 15.02.05, 10:52
          to straszne ta rozglosnia zależna jest od ludzi, którzy tam telefonują. Toż to
          spisek na nasze państwo, wolność słowa i poglądów, to dzieło szatana i psycholi.

          Trzeba im odebrać te .... telefony !
          • flam1966 Re: Rydzyk boi się o kasę na budowę... 15.02.05, 11:08
            Telefony sami oddadzą.
            Swoją drogą: Rydzyk wystraszył się, że przedłuży mu się budowa Centrum Medialno
            Manipulacyjnego, a nie o RM - to jest tylko jego tubą.
            $$$ są w tej inwestycji.
            Szkoda, że kopie Wałęsę, móglby chociaż jakiegoś bliżej nieokreslonego
            brukselczyka. Ale swój swojego? Przecież to niepolskie.....
            • 9111951u Re: Rydzyk boi się o kasę na budowę... 15.02.05, 11:15
              1966
              skoro poglądy jakś "psycholi" mogą kopnąć wzorzec to ja się głupio pytam co to
              za wzorzec ?
              "O take Polske my walczyli"
    • trawozerca Re: Swoboda wypowiedzi w RM 15.02.05, 11:17
      Rydzyjko widze ma predkosc informacji agencji prasowej Korei Polnocnej ;-)
      A co tam sluchacze RM ciekawego mowili??
    • gosc.z.korony ZASTANAWIAM SIĘ TEŻ NAD PRZYSZŁOŚCIĄ WYCHOWANKÓW 15.02.05, 11:20
      Tej ,,słynnej'' rydzykowej szkoły medialnej, czy jakiejś tam.
      Ci, w gruncie rzeczy biedni, młodzi ludzie uczęszczają tam w poczuciu misji, z
      przeświadczeniem że zostaną ,,prawdziwymi'', ,,niezależnymi'' dziennikarzami.
      Podczas gdy ta grupa cwaniaczków robi z nich nic innego, li tylko
      propagandystów. Przykładem może być ów sławny już ,,reportarz'' o Przystanku
      Woodstock, albo inne dziennikarskie ,,arcydzieła'' sygnowane przez jakichś
      tam ,,Tomków'', ,,Szymonów'', ,,Piotrków'' (w końcowym opisie nigdy nie padają
      nazwiska - swoją drogą dlaczego?), lub tych TV Trwamowych ,,dyskusji'' młodych,
      które na kilometr śmierdzą dęciem w jedna trąbę.
      Wychodzi na to, że Rydzyk i jego kamanda nie oszczędzają i starszych i młodych,
      produkując stada zagubionych nieszczęśliwców. Bo jaka poważna gazeta zatrudni
      młodego ,,dziennikarza'' po szkole Rydzyka?
      • 9111951u Re: ZASTANAWIAM SIĘ TEŻ NAD PRZYSZŁOŚCIĄ WYCHOWAN 15.02.05, 11:25
        Ja tam na poważnie za niejakim L.W. :
        ""Mroczne scenariusze, nieodpowiedzialna ocena historii i raczkującej
        demokracji
        z punktu widzenia wydumanych teorii politycznych - czy to ma dać komukolwiek
        pogląd na to, co wydarzyło się w Polsce? Czy można było więcej osiągnąć i
        lepiej przeprowadzić całość tej walki"?



        " wasze bzdurne interpretacje historii i polityki muszą się skończyć"

        Z powazaniem "poważny dziennikarz"
        • flam1966 Re: ZASTANAWIAM SIĘ TEŻ NAD PRZYSZŁOŚCIĄ WYCHOWAN 15.02.05, 13:46
          Taki jestes poważny dziennikarz, że leczysz kompleksy na FOrum
          Reprezentujesz Echo Bździnowa?
    • eres2 Re: Swoboda wypowiedzi w RM 15.02.05, 11:29
      Czyli nihil novi sub sole.
    • oszolom.z.radia.maryja Swoboda wypowiedzi w programie M.Olejnik 15.02.05, 13:48
      zaprosiła do studia liderów PiS i PO oraz Wałęse wszyscy trzeje mniej lub
      bardziej wrogo nastawieni do RM (Kaczyński kluczył bo on walczy o nasz
      elektorat ale nie damy sie na to nabrać)...a gdzie zwolennicy radia Maryja w
      tym programie? przygania kocioł garnkowi
      • gregorak Re: Swoboda wypowiedzi w programie M.Olejnik 15.02.05, 13:59
        oszolom.z.radia.maryja napisał:
        >a gdzie zwolennicy radia Maryja w tym programie?

        Myslisz, że gdyby Olejnik zaprosiła kogoś z RM, choćby Rydzyka, to by wziął
        udział w dyswkusji w TVP? Nie! Wygodniej jest siedziec przed mikrofonem w
        Toruniu i ujadac jak te kundelki do mikrofonu, niż odpowiadac w studio na żywo
        na niewygodne pytania dziennikarzy!
    • oszolom.z.radia.maryja Swoboda wypowiedzi w programie M Olejnik 15.02.05, 13:58
      zaprosiła do studia liderów PiS i PO oraz Wałęse wszyscy trzeje mniej lub
      bardziej wrogo nastawieni do RM (Kaczyński kluczył bo on walczy o nasz
      elektorat ale nie damy sie na to nabrać)...a gdzie zwolennicy radia Maryja w
      tym programie? przygania kocioł garnkowi

      • flam1966 Manipulacje REDEMPTORYSTÓW 15.02.05, 14:46
        Na czym polega to słynne przesunięcie głosu w realu do dźwieku wyemitowanego?
        O co chodzi z tym przesunieciem? Jak długo to trwa?
        • gregorak Re: Manipulacje REDEMPTORYSTÓW 15.02.05, 14:55
          flam1966 napisała:

          > Na czym polega to słynne przesunięcie głosu w realu do dźwieku wyemitowanego?
          > O co chodzi z tym przesunieciem? Jak długo to trwa?

          Wg
          www.radiomaryja.pl.eu.org/slownik.html
          "Linia opóźniająca
          Radio Maryja ma najdłuższą wśród znanych mi rozgłośni linię opóźniającą. Każda
          rozmowa ze słuchaczem może zostać skasowana do ok. 7 sekund wstecz bez kasowania
          głosu ze studia. Do 7 s, bo aż tak długo podróżuje tą linią głos ze studia i
          głos słuchacza, który zadzwonił. Inne rozgłośnie stosują znacznie krótsze
          opóźnienia albo nie mają ich wcale (np. państwowe Radio Bis i program II)."
          Więcej szczegółów:
          www.radiomaryja.pl.eu.org/teksty/linia-opozniajaca.html
          • flam1966 Re: Manipulacje REDEMPTORYSTÓW 15.02.05, 15:04
            dzięki
            Stacja pancerna RM102
    • demokrata2 SB tez wyciszala niewygodnych ! 15.02.05, 15:04

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka