jtb
15.02.05, 10:15
Jakie jest RM to każdy co chce wiedziec to wie. Wczoraj po pólnocy RM
zreagowało na list L.Wałęsy. Ojciec prowadzacy odzcytał ten list. Potem był
odczytany list pana Kaweckiego z Krakowa i pani Sobeckiej w obronie RM przed
atakami Wałęsy. Potem słuchacze mogli dzwonić do RM i się wypowiadać.
Ta swoboda wypowiedzi dzwoniących, przez ojca prowadzącego ograniczona była
tylko do wypowiedzi, ktore byly po myśli prowadzącego audycje. Wszystkie
głosy popierające Wałęse natychmiast byly wyciszane.