mcoolman Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 08:34 Matko Święta .... czy tym lidziom już całkiem odbiło ??? Wiadomo, że elektorat to tylko babcie zbajerowane na punkcie religijnośći :-( Odpowiedz Link Zgłoś
pogromcaidiotow Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 08:35 Ciekawi mnie jak elektorat tej partii wyobraza sobie spelnienie obietnic wyborczych. Przeciez nikt normalny nie zostanie w tym panstwie. Czy emeryci popierajacy Rydzyka planuja wrocic do pracy ? Kto zarobi, pieniadze na ich emerytury ? Moze licza na manne z nieba :))) Odpowiedz Link Zgłoś
pawel_451 nie jestem fanem partii Maryi 16.02.05, 08:39 ale uwazam to za nowa i sensowna propozycje, potrzebna wielu wyborcom, ktorzy dotychczas nie mieli swej reprezentacji w Sejmie. Moze dzieki temu latwiej bedzie odroznic normalnych i zdrowych od zaczadzonych i slabowidzacych. Konstytucja z 1935 roku? A czemu nie 3-majowa? Poza tym skoro wladza pochodzi od Boga - czemu nie przywrocic monarchii? Obcy rozkradaja majatek? Przeprowadzic powszechne badania genetyczne i na ich podstawie okreslic genotyp Polaka (koniecznie katolika), a nastepnie wypedzic wszystkich mieszancow dajac im prawo zabrania jednej walizki. Mam w rekawie wiele innych ciekawych pomyslow dla Partii Milosci Powszechnej (lacznie z nazwa), w razie czego sluze pomoca. Odpowiedz Link Zgłoś
mami_1 Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 08:42 Jesem osobą prostą, która chce żyć spokojnie i nikomu nie wadzić. Do tej pory stałam z boku i patrzyłam co się wyprawia z Kościołem Katolickim. Teraz czas zająć stanowisko w tej sprawie. Jezus powiedział "Oddawajcie więc, co cesarskiego, cesarzowi, a co Bożego, Bogu." To gwoli przypomnienia dla księdza Rydzyka. Który już dawno odszedł od Wiary i służenia Bogu, jesli oczywiście kiedykolwiek to robił. W księdze Objawienia czytamy (Obj.17.1-18warto przeczytać), "Chodź, pokażę ci sąd nad wielką wszetecznicą, która rozsiadła się nad wielu wodami. Z którą nierząd uprawiali królowie ziemi, a winem jej nierządu upijali się mieszkańcy ziemi.....A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej nierządu." Jestem przerażona tym co się dzieje i co stać się może. Ojciec dyrektor urządził sobie zaplecze i nie sądzę by decyzję o powołaniu nowej parti powziął niedawno on wiedział od początku co chce osiągnąć. Takich cyników trzeba się bać. Stworzył sobie niezłe gniazdko powołując do życia najpierw radio potem telewizję "chrześcijańską". Zdobył serca wielu ludzi, czyli zadbał o elektoriat, a to nie koniec. Przecież za nim stoi Kościół Katolicki!!! Są ludzie w tym kraju którzy się boją Kościoła a nie boją się Boga. Wielu jest takich, Którzy ze strachu co pomyślą sąsiedzi będą głosować za powstaniem tej szatańskiej partii. Wiem o tym bo odeszłam z Kościoła bo nie mogłam patrzeć co się tam wyprawia. Teraz wychowuję dzieci w trzeźwości umysłu by umiały patrzyć i widzieć. Jarko49 masz rację! I wielu z was którzy nie dajecie się ponieść temu rwącemu strumieniowi. W was nadzieja! Ale trzeba działać zanim nas zniszczą ludzkim gadaniem i wykluczeniem z grona katolików. Może czas już na protest przeciwko instytucji Kościoła nie tykając Wiary, i wiernych? Kochani PARAFIANIE nie dajcie się omotać, i nie dajcie się więcej tak nazywać! Czas ciemnoty i wyzysku przeminął nie wskrzeszajcie go! Liczę na rozsądek ludzi. Kto może niech pomoże w działaniu przeciw ojcu Rydzykowi!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 08:43 mami, ja się dziwię , ze ciebie to przeraża zamiast napawać optymizmem : Odpowiadam co tak wkurzyło Wałęsę , otóz go wkurzyło to, ze udowodniono, iż gra w drużynie bezprawia !!!!!!!zamiast prawa.Na dodatek jest dumny, ze gra w drużynie bezprawia ! Przykład : Esbek, który przyznał ,że fałszował akta Bolka ! i co ? Scigał?, ukarał? nakazał zadoścuczynić ? Lech tego funkcjonariusza państwowego popełniającego przestępstwo ? wybaczył mu po chrześciajańsku ? otóz on sobie mógł prywatnie mu przebaczyć ale jako repreznetant państwa prawa nigdy do tego nie miał prawa pozostawić tej sprawy bez osądzenia, gdyż tenże esbek mógł robić krzywdę to jak mniemam zrobił krzywdę również innym Polakom ! Jego zdaniem ludzie nie mają prawa tego tak odczytywać ! To ja się pytam dlaczego nie mają prawa tego bezprawia tak odczytywać ??? Bo mamy do czynienia z LW ? a czym rózni się LW od człowieka , który pozwala jako funkcjonariusz państwa na nie ściganie i ukaranie funkcjonariusza państwowego łamiącego prawo i szkodzącego obywatelom ? Ład i porządek Odpowiedz Link Zgłoś
adrianollo [...] 16.02.05, 10:30 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
mago13 jawnośc życia Rydzyka 16.02.05, 08:47 Wodzu,mnie interesuje co zakonnik Rydzyk robił w NRD przez prawie dwa lata po odłączeniu się od grupy zakonników z którą pojechał.Nie chce ujawnic Rydzyk co łączyło go z facetem z którym wówczas mieszkał.Potem nagle znalazł się w zakonie gdzieś w RFN gdzie postanowił oszyścić się.Ranie Rydzyk z czego???? Odpowiedz Link Zgłoś
ziutek75 Re: jawnośc życia Rydzyka 16.02.05, 09:00 Nie ma takiego pojecia jak "jawnosc zycia Rydzyka" Teczke tego agenta (i wszystkich pozostalych Czarnuchow) oddano Kosciolowi... Od tego czasu agenci w koloratkach nie mieszcza sie juz an liscie Wildsztejna !!! Sa czysci.... jak sadza w kominie, jak ich mundurki, jak smola w piekle.... Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: jawnośc życia Rydzyka 16.02.05, 10:21 Ojciec Rydzyk nie jest na żadnej liście. Odpowiedz Link Zgłoś
bart113 PARTIA MA RYJA 16.02.05, 08:49 Miała, ma i będzie mieć. Kiedyś tym ryjem był urban ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: PARTIA MA RYJA 16.02.05, 10:23 Teraz ryjem też jest Urban. Oraz Wyborcza, Polityka. Odpowiedz Link Zgłoś
ziutek75 Ciemnogród kontratakuje !! 16.02.05, 08:49 Jak tak dalej pojdzie, to pozazdroscimy Afganczykom ich tolerancyjnych talibow... Odpowiedz Link Zgłoś
dziwak4 Re: Ciemnogród kontratakuje !! 16.02.05, 08:54 ziutek75 napisała: > Jak tak dalej pojdzie, to pozazdroscimy Afganczykom ich tolerancyjnych talibow. > .. Tak,masz racje jestsmy na drodze do tego. Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: Ciemnogród kontratakuje !! 16.02.05, 10:24 Nie będziemy Afganistanem, ponieważ w naszym kraju będą rządzić Polacy a nie starozakonni. Odpowiedz Link Zgłoś
yavandir Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 08:54 Mialem olac te wybory, ale po przeczytaniu tej informacji chyba jednak poczuje sie do obywatelskiego obowiazku i pojde odac swoj "cenny" glos...Dosc juz i tak oszolomow i roznego rodzaju monstrow w polityce. Zreszta teraz to jest w modzie im jestes na prawo tym bardziej jestes cool. Bardzo mnie jeszcze intryguje ten cytat".... która przygotuje dręczoną Ojczyznę na szczęśliwość Polskiego Narodu tj. Królestwo Matki Bożej Królowej Polski...". Chcialbym wiedziec czy mam sie bac, czy juz moze pakowac walizki i zwiewac z tego bagna jakim staje sie Polska?? Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 10:26 Droga wolna, stoi przed Tobą cała Unia Europejska. Polska będzie krajem katolickim. Odpowiedz Link Zgłoś
arcone1 Cieszmy sie i radujmy... 16.02.05, 08:55 albowiem LPR i ten nowy potworek dziela (przynajmniej czesciowo) elektorat, a wiadomo co to oznacza w naszym systemie wyborczym, wiec wyglada na to ze Rydzykowi trzeba by podziekowac. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Cieszmy sie i radujmy... 16.02.05, 09:22 Dokładnie tak. Należy jeszcze pamiętać o Olszewskim, Łopuszańskim i Macierewiczu, którzy z pewnością utworzą własne komitety wyborcze. Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: Cieszmy sie i radujmy... 16.02.05, 10:28 Na pewno każdy z tych cenionych polityków znajdzie się na liście różnych partii. Bardzo się z tego cieszę. Odpowiedz Link Zgłoś
ursynowiak Może teraz LPR stanie się partią konserwatywną 16.02.05, 08:57 Może teraz LPR stanie się partią konserwatywną z prawdziwego zdażenia. Wszyscy myślący inaczej odeszliby z LPR do tego "nowego zjawiska", a po przegranych wyborach ten dziwoląg Rydzyka tak by się pogrzebał, że może nikt z jego członków nie myślałby już o polityce... ale się k...a rozmarzyłem :) Odpowiedz Link Zgłoś
vilanelle Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 08:59 Boze, chron nas przed katolikami!!! Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 10:30 Nie wiem, czy was Żydów coś uchroni przed katolikami w katolickiej Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
siema03 Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 08:59 Chcialbym glosno powiedziec ze jako instruktor ZHP nie zycze sobie by o. rydzyk do swojej kampani wykorzystywal naszych harcerzy!!!Zradza nam sie wlasnie jeden z najgorszych tworow ostatnich dwoch dekad!!!przeciez on dazy do wladzy absolutnej a jego postulaty to kompletne brednie...szkoda mi tylko starszych ludzi ktorzy mu wierza i oddaja mu swoje ciezko zapracowane pieniadze. Bronmy sie... Odpowiedz Link Zgłoś
dziwak4 Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 09:04 to wam mowie ludzie z Polski,bierzcie rece topory,kosy,i iddzie, a napewno nie zajdziecie za daleko.ale za to wasza walka bedzie czyms, a tak siedzicie i ogladacie te 20 kanalow tv, z ktorych polowa to to samo, kupujecie sobie cd,i dvd i to teraz jest szpan,oj glupi wy glupi, trza is na rydzyka z toparami a na walese z kosami,niech sie to wresszcie skonczy,ale co.nawet nie wiecie co? :( Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian [...] 16.02.05, 10:32 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
graddy Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 09:01 zauważam, że im bardziej atakuje się środowisko o.Rydzyka, tym bardziej wzrasta liczba słuchaczy RM, czytelników ND i tworzą się kolejne kółka przyjaciół RM. Odpowiedz Link Zgłoś
pype Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 09:18 Zdaje się, że totalitaryzm jest ścigany przez prawo. To co wszyscy czarni z białym na czele robią i poczynają sobie - jak widać i słychać - coraz śmielej zakrawa na totalitaryzm i to w wydaniu podobnym do jednego Adolfa: j**ać Żydów, leczyć pedałów, przymusowe datki od wszystkich na jedynie słuszną ideologię. Jacy oni wszyscy są poje..i! Najgorsze jednak jest to, że mają zwolenników wśród ludzi wykształconych, którzy dają z siebie robić bydło. (Kiedyś to bydlątka nosiły na szyjach dzwonki - teraz jest duży dzwonek przy oborze i jak zadzwoni - to bydło leci do niego. Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 10:34 Polska jest krajem wolnym i demokratycznym i możemy oceniać każdego według własnego upodobania. Nikt nam Polakom tego nie zabroni. Odpowiedz Link Zgłoś
ziutek75 Ciemnogrod Szatana ukazuje prawdziwe Oblicze 16.02.05, 09:29 tak widze partie Rydzyka... Znowu zaplona stodoly w Jedwabnem... Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: Ciemnogrod Szatana ukazuje prawdziwe Oblicze 16.02.05, 10:38 Żydzi sami kształtują opinię o samych sobie. Jeżeli będą współpracować z okupantem sowieckim przeciw Polakom jak to było w Jedwabnem, na pewno nie zdobędą u Polaków sympatii. Odpowiedz Link Zgłoś
katarroa Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 09:09 Boże chroń Polskę! przed zacietrzewieniem, nienawiścia i antysemizmem, które szerzą Radio Maryja i LPR. Katoliczka Odpowiedz Link Zgłoś
casabon Może być nawet ciekawie...! 16.02.05, 09:49 Platon w swej wizji państwa (polis) umieścił filozofów ( nie sofistów!), dziś powiedzielibyśmy ludzi wykształconych, erudytów, fachowców jako szczyt piramidy władzy. To oni mieli by stanowić prawo, szukac i wdrażać rozwiązania, które przyczyniały by się do poprawy jakości życia szeroko pojętemu społeczeństwu. Funkcję owa mieli pełnić na zasadzie dzisiejszego wolontariatu (!!!), w celu uniknięcia polityki uprawianej dla prywatnych zysków. Generalnie miała to być śmietanka, elita- nieskazitelna pod względem moralnym, doskonale wykształcona, odważna- by głośno głosic swoje poglądy i przeciwstawiac się głupocie itp . Miała być gwarantem rozwoju demokracji ateńskiej. Miałem przyjemność niejednokrotnie słuchać, bądź oglądać audycje i programy toruńskiego duchownego. Mam także przyjemność ( o wielokrotnie większą) pracować i przebywać wśród ludzi upośledzonych umysłowo ( w szpitalach i zamkniętych ośrodkach). Jestem daleki od obrażania kogokolwiek, ale nasunęło mi się podczas jednego z wystąpień jednego z jakiegoś tam młodzieżowego koła radia maryja, iż jakby posadzić przed mikrofonem kogoś z trwałym uposledzeniem umysłowym, poprowadziłby on audycje na conajmniej tak dobrym poziomie- jeżeli nie byłby odrobinę lepszy w formułowaniu logicznych i wzajemnie koherentnych zdań wywodu. To samo tyczy się innych programów, jedyną różnicę stanowiła by jednostka chorobotwórcza u prowadzącego. I tak rozmowy niedokończone mógłby poprowadzić pacjent z galopujacą paranoją maniakalną, mitoman i socjopata w jednym. Było by mniej więcej tak samo.... Skojarzenie o tyle niebezpieczne co pociągające, bo wystarczy wyobrazić sobie, iż pacjeci szpitala psychiatrycznego, będący pod stała opieką farmakologiczną ubiegają się o miejsca w parlamencie, formują akcje społeczną, wchodzą w ekonomię, gospodarkę, stosunki międzynarodowe itp. Powstała by elita, o której późniejsi socjologowie i politologowie rozpisywali by się w swoich pracach przez następne 2000 lat. Dobrze by tylko było obserwować owe przemiany z terytorium np zaprzyjaźnionych ( jeszcze!) Czech. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian [...] 16.02.05, 10:40 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
krusek.fm Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 15:02 popieram wypowiedź , niekatolik Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur novum 16.02.05, 09:12 Dotąd wszystkie partie miały twarz. Lepszą czy gorszą, ale jednak. A tutaj... Odpowiedz Link Zgłoś
battosai Re: novum 16.02.05, 09:48 > Dotąd wszystkie partie miały twarz. a tutaj będzie ryj :P Odpowiedz Link Zgłoś
klabo Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 09:13 NIE OBRAŻAJĄC NIKOGO CI LUDZIE SIĘ CHYBA POCHOROWALI !!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRZEROŚCIE PANA BOGA W KOŚCIELE A NIE NA ZEBRANIACH PARTYJNYCH ZA TO CO ROBICIE.JA NIE DAM NA WAS ANI ZŁOTÓWKI,ANI JEDNEGO GŁOSU POPARCIA.KLABO Odpowiedz Link Zgłoś
eeeee1 Partia Maryja 16.02.05, 09:18 a czyj to ryj to kazdy dobrze wie --- a w Nowej Hucie nadal bandytyzm Odpowiedz Link Zgłoś
konsultum Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 09:20 A ponoć Pan Jezus mówił, że wszyscy jesteśmy braćmi. Widocznie Ci z Radia Maryja to jednak nie są uczniami Chrystusa!!!!!!!!!!. Tylko są uczniami jakiegoś GURU jeżdzącego samochodem za kilkaset tysięcy i mającego Pismo Świete serdecznie w d.... Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 10:44 Ojciec Rydzyk jest najbardziej popularną osobą duchowną u katolików. Polacy go kochają. Tylko wy Żydzi go nienawidzicie. Odpowiedz Link Zgłoś
gromek1 Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 10:47 Dlaczego piszesz "Żydzi" wielką literą, a katolicy "małą" jakaś niekonsekwencja rycerzu z przedumurza Odpowiedz Link Zgłoś
baranowski.j Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 09:26 Szykuje się święta wojna pogan z katolikami z radia Maryjka. Odpowiedz Link Zgłoś
ziutek75 Powstaje Partia Szatana... 16.02.05, 09:32 > Szykuje się święta wojna pogan z katolikami z radia Maryjka. I o to diablu chodzilo :-) A w piekle beda Zniwa... czas radosci.... Odpowiedz Link Zgłoś
nenkam Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 09:26 Zazwyczaj nie uzywam takich slow, ale od czasu do czasu mozna sobie pozwolic... Powiem bezrefleksyjnie: Ja pie..! Mam nadzieje ze nie dozyje czasow kiedy Partia Maryja czy jak jej tam bedzie u wladzy... A z nutka refleksji... Co sie dzieje... Odpowiedz Link Zgłoś
s.karolka Re: Powstaje Partia Maryja 16.02.05, 09:30 Uważam, że to nienormalne, powiem nawet więcej irytuje mnie taki pomysł. Ludzie są zaślepieni o. Rydzykiem, a zaślepionymi łatwiej manipulować! Radio, telewizja, a teraz jeszcze partia polityczna... a co będzie kolejnym krokiem do jeszcze większej manipulacji Polakami??? To chore, że księża wykorzystują wiarę naiwnych Polaków do swoich rozgrywek politycznych. I jestem przekonana, że kolejny raz chodzi o pieniadze!!! To obraźliwe, że do tej walki wykorzystuje się Matkę Boską. Odpowiedz Link Zgłoś