arahat1 Bufon wa... strzelil gola do swojej bramki. Juz 16.02.05, 10:10 jest skonczony jako polityk. Chyba obrosl sadlem i mozg go zawiodl idac na wojne z ludzmi rydzyka.....ale jest faynie...nie ma chleba ale sa igrzyska gdzie kundleki zaczynaja sie wyzynac... Odpowiedz Link Zgłoś
dziwak4 Re: Wałęsa kontra RM - Prawica broni Radia 16.02.05, 10:12 Walesa i Rydzyk sa sobie nawzajem warci jak to bylo w prypadku niejakiego Jankowskiego.Widac stad ze Walesa otaczal sie ludzmi raczej watpliwymi jesli chodzi o ich kryminalna przeszlosc. A kim jest Rzydzyk? Jezeli jest czysty to wygra! Tak jest w Ameryce i mysle ze podobnie jest w Poslce? Nie pomogal isty pisane przez Walese do tych starych dziadkow w USA bo oni juz nie za bardzo kontaktuja. Emigracja po 1989 jest inna,Walesa opiera sie na emegracji miedzywojennej, a ta powoli odchodzi,tak,ze wydaje mi sie ze przegra. Rydzyk zas ma dosc powazne wsparcie w kolach wloskiego episkopatu i u samego Papieza,ktory nie wiedzac co jest grane pryzna racje raczej jemu niz Walesie. Tak skonczy sie wojowanie walesy jego szabelka w postaci Sw.Maryjii,ktora niestety ale juz dawno opuscila go,tak jak i opuscil go Jezus Chrystus, byc moze wroca do nie po tej przegranej. Bog lubi przegrywac,a to dlatego,ze wie ze i tak w koncu musi wygrac! Kto tego nie rozumie nie jest z dawnej Solidarnosci ani nie jest Polakiem. :( Odpowiedz Link Zgłoś
davidmorst Re: Konkurs podłości: Wałęsa z Gazetą Wyborczą 16.02.05, 12:42 Wyścig kto bardziej dokopie Radiu Maryja, pomiędzy Wałęsą i GW. Niech się ścigają. Wyrok już jest na nich obu podpisany. Zadecydowało o tym 10 milionów fundatorów RM. Odpowiedz Link Zgłoś
w.rafalski Panie Wrzodak, za jakie dobro pan odpowiada? 16.02.05, 10:17 Jak sie chce pluc na wiekszych od siebie, to chociaz do butow trzeba by siegac. Odpowiedz Link Zgłoś
strom Brawo Lechu - jestem z Tobą 16.02.05, 10:43 Lechu, nie darzyłem Ciebie sympatią ale teraz jestem z Tobą! Odpowiedz Link Zgłoś
max66 Re: Wałęsa kontra RM - Prawica broni Radia 16.02.05, 10:44 osobiście uważam, że słów Pana posła Wrzodaka komentować po prostu nie można. To poplistyczny głos zmarginalizowanego polityka, króry z trybuny pracowniczej zakładów Ursus przenosi wzorce na trybunę Sejmową. Mam nadzieję, że czas dla Jego misji oraz formacji politycznej, którą reprezentuje już się kończy. Odpowiedz Link Zgłoś
vlad.palownik a ja kocham Tadzia !!! 16.02.05, 11:07 dzięki takim s..synon kościoła katolickiego wiem że Boga nie ma. gdyby był, to wybrałby sobie innych obrońców, a wrzodaków i im podobnych pokarałby ogniem piekielnym, czy jakoś tak. Prezydent Lech Wałesa od czasu do czasu daje znać że jeszcze nie postradał rozumu! tylko dlaczego tak rzadko!!! Panie Prezydencie - szybkiego powrotu do zdrowia życzę. Odpowiedz Link Zgłoś
henryad Re: a ja kocham Tadzia !!! 17.02.05, 04:04 I do władzy, którą Pan tak kocha z żydokomuną. Odpowiedz Link Zgłoś
henryad Re: a ja kocham Tadzia !!! 17.02.05, 04:07 Można z całą powagą powiedzie, że ją postradał wraz z tobą, albo nigdy jej nie miał. I to ostatnie jest najblższe prawdy. Biedna marionetka współpracy z żydo- komuną. Odpowiedz Link Zgłoś
artgazeta Panie Prezydencie historia Panu podziekuje 16.02.05, 11:22 komu w tym sporze brakuje wiadomosci,polecam posluchac Radia Maryja samemu:-) ostrzegam,ze dla katolikow,szczegolnie tych inteligentniejszych, moze to byc doswiadczenie bolesne a dla wszystkich innych niezmiennie zalosne. Panu Prezydentowi goraco dziekuje teraz! Odpowiedz Link Zgłoś
davidmorst Re: Zgroza! Radio Maryja nie zaprosiło Michnika! 16.02.05, 12:22 Ani nikogo z Gazety Wybiórczej przed mikrofony. Czy takie radio może istnieć? Odpowiedz Link Zgłoś
rm429 Re: Wałęsa kontra RM - Prawica broni Radia 16.02.05, 13:21 Dla prawicy w wydaniu LPR, radio Maryja to doskonały megafon trafiający zresztą do ich podstawowego elektoratu. Jedyny sposób na przeciwdziałanie, to odcięcie finansów i to chce zrobić Wałęsa za co mu chwała. Drugi sposób na wyeliminowanie oszołomstwa LPR to nie zlekceważyć wyborów i iść głosować na opcje przeciwne, aby ograniczyć ilość zdobytych mandatów przez tych głupków. Chyba, że chcemy państwa wyznaniowego jak Iran itp.rm Odpowiedz Link Zgłoś
urwis6 Re: Wałęsa kontra RM - Prawica broni Radia 16.02.05, 13:22 LECHU nigdy nie byłeś moim idolem,ale to,że wziełeś za łeb RYDZYKA za to powinni Ci dziekować a nie jeszcze krytykują.Trzeba sie w końcu dowiedzieć co sie stało z pieniędzmi zbieranymi przez Rydzyka i w czyjej są kieszeni.N Odpowiedz Link Zgłoś
chris12 A gdyby religia wróciła na swoje miejsce? 16.02.05, 13:31 Wałęsa ma tutaj rację. Ojciec Rydzyk ściga się z ekstremistami muzułmańskimi. Na ministrantów jak Wrzodak czy Maciarewicz nie zwracajmy uwagi to jakaś sekta satanistyczna. Odpowiedz Link Zgłoś
skk25 Nie daj się Lechu!!!!!!!!!!!! 16.02.05, 14:23 Panie Prezydencie nie daj się!!!!!!! Nie jesteś sam !!!!!! Ta wariacja związana z RM musi byc uleczona więc trzeba walczyć!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
oskarsmile Re: Wałęsa kontra RM - Prawica broni Radia 16.02.05, 14:56 RADJO MA-RYJA NIE JEST OSOBNYM PAŃSTWEM I CI Z LPR POWINNI WIEDZIEC ZE TE RADJO POWINNO PŁACIC PODATKI JAK KAZDY INNY PODMIOT A JAK NIE CHCE PŁACIC ZAPRAC LICENSJE Odpowiedz Link Zgłoś
gurblason Re: Wałęsa kontra RM - Prawica broni Radia 16.02.05, 15:23 Małpa ubrana w garnitur dalej będzie małpą, Wrzodak pozostanie wrzodakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
monikawanda2 Re: Wałęsa kontra RM - Prawica broni Radia 16.02.05, 15:33 Nareszcie ktoś odważył się przeciwstawić tej sekcie, która już zrobiła wiele zła katolikom i krajowi! Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Trochę LW 16.02.05, 16:09 Ta sekta to szatan na dodatek psychole : Ja osobiście mam zdanie, ze LW miał i ma zasługi bez względu nawet na to czy był agentem i wyrządził ludziom krzywdę. Niewątpliwie grał i wygrywał i to jest jego zasługą niepodważalną. Jego błędem było nie zauważenie, ze przeciwnik już przegrał!!!!. Przeciwnik przegrał, gdy to właśni ludzie zdradzili Jaruzelskiego i zabrakło mu ich głosów na prezydenta Wówczas Lech dodał mu niezbędnych głosów posłów Solidarności aby Jaruzelski mógł zostać prezydentem .Nie dostrzegł , ze przeciwnik sam przegrał ( zdrada ludzi z PZPR, gdyż to oni w większości gwarantowali mu wybór na prezydenta) i zaprosił przeciwnika do dalszej gry oferując mu głosy ludzi z Solidarności. Po tym jak prezydentem został Jaruzelski , Lech grał nadal z byłymi władcami PRLu, którzy w tej grze późniejszej bezlitośnie ograli LW . Czy to mu oddbiera zasługi otóz nie, ale brak umiejętności spojrzenia na siebie krytycznie powoduje, że LW uważa, że inaczej nie było mozna, bo to czy tamto. Nie zdaje sobie sprawy , ze zadanie nie kończyło się na zmianie ustroju, ale stworzeniu państwa prawa, a nie państwa bezprawia i gry !!! I w tej dziedzinie przegrał z kretesem na całej lini. Właśnie brak umiejętności przyznania się do błędów, bo któż u licha ich nie popełnia , powoduje, że część ludzi uważa, że jego celem nie było storzenie demokratycznego sprawiedliwego państwa prawa ale gra, a skoro jego naczelnym zadaniem była gra, to znaczy ,że on gra, ale nie o Polskę ale albo w jakieś drużynie, albo na swoje konto ! To straszna sekta Odpowiedz Link Zgłoś
misiekka Re: Trochę LW 16.02.05, 17:35 Jestes wasc baranem nie znajacym historii, a powtarzajacym brednie zdyskredytowantych politykow trzymajacych sie LPR-u jak gowno statku, co krzyczy "PLYNIEMY". Gdyby nie Walesa i inni odwazni ludzie ci twoi idole dzis byli SB-kami w szeregach kochanej PZPR. Zaden z nich nie walczyl i nie siedzial w komunistycznym pudle, a dzis rzna bohaterow. Odpowiedz Link Zgłoś
karol113 Re: Wałęsa kontra RM - Prawica broni Radia 16.02.05, 16:16 Od kiedy Wrzodak czy LPR to prawica. Są typowymi socjalistami z zabarwieniem nacjonalistycznym. Skojarzenie nieprzypadkowe. Odpowiedz Link Zgłoś
crichton1 Re: Wałęsa kontra RM - Prawica broni Radia 16.02.05, 16:17 W kwestii Radia Maryja jestem zdecydowanie po stronie pana Lecha Wałęsy. Panu Lechowi Wałęsie proponuję założenie internetowej listy poparcia (podobnej do niedawnej listy Rzeczypospolitej odnośnie fałszowania prawdy o obozach koncentracyjnych). Każdy mógłby tam wpisać swoje imię, nazwisko i adres, podkreślając swoje poparcie. Odpowiedz Link Zgłoś
rs_gazeta_forum Re: Wałęsa kontra RM - Prawica broni Radia 16.02.05, 16:34 "... To wypowiedź umysłu zatrutego totalitaryzmem. Bezprzykładny, szokujący i brutalny atak na Radio Maryja i ojca Rydzyka, na wszystkie wartości, jakie Radio prezentuje. To atak na wolność słowa - powiedział Macierewicz. " Cała wypowiedź p. M. to wypowiedź umysłu zatrutego totalitaryzmem, więc trudno o komentarz, ale można by się odnieść do jego spostrzeżeń: Bezprzykładny - niestety tak, do tej pory nikt z polityków się nie odważył. Szokujący - biedny p. M, to musiał być szok, tak bezpośrednio prawda w oczy. Brutalny - to określenie pewnie jest wynikiem tego szoku. Wszystkie wartości - Jeśli to, co zaatakował p. Wałęsa, to jedyne wartości RM, to co do cholery robi policja w tym kraju? Wolność słowa - jak dawno temu zauważył Haszek, pełna wolność słowa jest jedynie w szpitalu wariatów. Nie, że by to była sugestia co do p. M., Boże broń. Odpowiedz Link Zgłoś
oja83 umysł zatruty totalitaryzmem? 16.02.05, 16:42 a co niby robi radyjko swoim słuchaczom????????? Odpowiedz Link Zgłoś
komentator44801 TO NIE PRAWICA 16.02.05, 17:04 To nie jest prawica. To sa narodowi socjalisci. Prawicowiec to ktos kto wierzy w wolnosc wlasnosc i sprawiedliwosc. W supremacje kapitalu nad wlasnosci panstwowa i wolnosc sumienia ponad moralnosc katolicka. Odpowiedz Link Zgłoś
adax4 czytaj czym się naraził Wyszkowski Wałęsie 16.02.05, 18:00 Dlaczego Wałęsa nie lubi Wyszkowskiego? MOże poniższy tekst da odpowiedź na to pytanie. Jarosław KURSKI - "WÓDZ - PRZEDOSTATNI ROZDZIAŁ" Gazeta Wyborcza - 1992/04/22 Krzysztof WYSZKOWSKI: Jeżeli prezydent, zwierzchnik sił zbrojnych, stabilizuje i umacnia w wojsku stare, komunistyczne układy, broni Kołodziejczyka i Wawrzyniaka - to znaczy, że sprzeniewierza się własnemu powołaniu. Upór, z jakim rozbija on scenę polityczną, jest konsekwencją radykalnego niezrozumienia, czym jest państwo. "Państwo i ja" - myśli Wałęsa i są to dla niego wartości równoważne, a może nawet "ja" jest wartością wyższą niż Polska. Krzysztof WYSZKOWSKI: Półtora roku prezydentury nie ujawniło żadnych czynników twórczych. W wymiarze społecznym - ciężka klęska. Wydawało się, że tu Wałęsa jest najsilniejszy, że tu nie musi się niczego uczyć. Prezydent społeczeństwa nie zjednoczył, nie poruszył ku nowym celom, a jeśli nawet o tym mówił, było to tylko gadanie, które niecierpliwi nawet prostych, najwrażliwszych na jego retorykę, ludzi. W wymiarze gospodarczym - mniej niż zero: destabilizacja, pomysły o redukcji cen o 100 proc., rozdawanie po 100 milionów, hasła w rodzaju: "Sami naprawiajcie swoje fabryki". W wymiarze polityki zagranicznej - nic, mimo tak korzystnych okoliczności. Historia sama niesie nas w dobrym kierunku. Dziś się wydaje, że wystarcza to, co osiągamy płynąc na fali. Rzeczywistość jest jednak inna. Za nieróbstwo, błędy, bierność przyjdzie nam jeszcze zapłacić. Wałęsa niczego tu nie zdziałał, niczego nie wymyślił. Zawsze się ociągał. W sprawie Trójkąta Wyszehradzkiego nie do niego należała inicjatywa, choć był to ewidentny, polski obowiązek. Litwa, stosunki z Rosją, Jelcynem - też niepowodzenia. Jego postawa za granicą po prostu nas upokarza. Jeżeli nawet Geremek potrafił powiedzieć, że kompromituje on Polskę, to znaczy, że tego już się nie da ukryć. W wymiarze politycznym - katastrofa najgłębsza. Celem winno być, a nie jest, umacnianie, stabilizowanie państwa. Teoria popierania słabych (jeśli ktoś wyrasta, on go obniża, jeśli spada, on go podciąga), teorie o "nogach" - to wszystko tuszowanie konsekwentnej akcji na rzecz dezorganizacji i niszczenia życia politycznego. Gesty wobec komunistów i OPZZ są historyczne, ale w sensie odstępstwa od podstawowych wartości. Krzysztof WYSZKOWSKI: Ci, którzy znają Wałęsę, wiedzą, jak swobodnie traktuje on interes państwa. Jego punktualność jest jedynie przykrywką dla nieróbstwa. Wałęsa ciągle powołuje się na swoje przemęczenie, tysiąc proc. normy itd. To czysta mistyfikacja. Belweder jest "zamknięty", więc skutecznie chroni się przed ujawnieniem faktu, że tam się nic nie robi, że tam jest pustka, którą zapełnić mają działania pozorne. Np. ostatnia koncepcja EWG- bis i NATO- bis to typowa ucieczka w deklamatorstwo dla tuszowania kompletnej jałowości. Za takie rzeczy się płaci, tu się nie da niczego zagadać. Krzysztof WYSZKOWSKI: Wałęsa obciążony potężnym zobowiązaniem na rzecz czynienia dobra ma skłonność i potrzebę gromadzenia wokół siebie ludzi reprezentujących pragmatyzm, cynizm, podłość i zło, słowem wszystko to, co jest przeciwieństwem dobra. Ma być charyzmatycznym przywódcą, skupionym na realizacji idei, ale jest też konkretną konstrukcją psychiczną, człowiekiem dbającym o własny, materialny interes. Ktoś mu musi załatwiać pieniądze. Musi więc mieć w otoczeniu wiernych sobie ludzi, skazanych wyłącznie na niego, bo bez niego nic nie znaczą. Nie mogą to być ludzie polityki ani ludzie, którzy mogą go zdradzić w jakikolwiek sposób. Muszą być jego prawdziwymi niewolnikami, by czerpiąc sami korzyści z obecności przy prezydencie, przysparzali korzyści i jemu. Ten mechanizm doprowadza do kumulacji jednostek o niskim morale, tworzy w otoczeniu prezydenta klimat kryminogenny. Jednak posiadanie takich ludzi to istotna psychologiczna potrzeba Wałęsy. Odpowiedz Link Zgłoś
rs_gazeta_forum Dlaczego dwóch panów się nie lubi 16.02.05, 18:09 Dlaczego dwóch panów się nie lubi, to temat na osobny wątek, który załóż, jeśli tak cię to kręci, że biegasz po wszystkich wątkach i to wklejasz. Jeśli uważasz, że ma to znaczenie dla obecnego tematu, to uzasadnij to, a do fragmentu książki wskaż jakiś link, bo forum zazwyczaj służy do wyrażania własnego zdania, a nie cytowania. Szcególnie tak długie cytaty zaśmiecają wątek. Odpowiedz Link Zgłoś
amrra Re: czytaj czym się naraził Wyszkowski Wałęsie 16.02.05, 20:30 > Jarosław KURSKI - "WÓDZ - PRZEDOSTATNI ROZDZIAŁ" > Gazeta Wyborcza - 1992/04/22 1992r.? tysiąc dziewięćset dziewiędziesiąty drugi rok I sądzisz,ze były prezydent,laureat nagrody Nobla wogóle zwrócił uwagę,co na niego powiedział w jakimś aktykule taki AUTORYTET jak p.W w 92r. adax4 no trochę wyczucia.. mamy 2005r o czym ten post bo nie sądze ,zeby Wałęsa się złamał po tych rzężeniach o prezydenturze, która w półtora roku nie ujawniła "żadnych czynników twórczych."- o czym to jest? o kwalifikacjch ocenieniajacego - napewno coś mówi.... Odpowiedz Link Zgłoś
jerzywal Wałęsa kontra RM - Prawica broni Radia ? 16.02.05, 20:27 Wrzodak jak sama nazwa wskazuje. Panie Prezydencie jesteśmy z Panem. Ma Pan całkowitą rację. Jak tacy ludzie jak rydzyk czy wrzodak mogą zabierać głos. Kim oni są ? Co to za malutkie ludziki chcące władzy i forsy. Odpowiedz Link Zgłoś
jarek601 Re: Wałęsa kontra RM - Prawica broni Radia 16.02.05, 20:56 LECHU ZAPISZ SIĘ DO PARTII TEGO ŁACHUDRY WŁADKA, TADKA, I RESZTY GNOII A UW . ŻEGNAM. Odpowiedz Link Zgłoś
drzewko Lechu, jestem z toba! 16.02.05, 21:29 Popieram Cie Lechu z calego serca!!! Radio Maryja rozwalilo mi rodzine i za chwile rozwali moj kraj. Mojego glosu napewno nie dostana, a jak rzeczywiscie wystartuja to im plakaty bede niszczyl! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
wlyszkowski Re: Wałęsa kontra RM - Prawica broni Radia 16.02.05, 23:40 Przezabawnie brzmi- ojciec Rydzyk. Przepraszam, czyj ojciec?. Po prostu Rydzyk, no niech będzie,pan.Radio, którym kieruje nie powinno nazywać się w żadnym wypadku radiem katolickim, wszak słuchając tej tuby człowiek ma wrażenie, że katolicyzm, to organizacja ziejąca nienawiścią i gotowa do wszelkiej destrukcji, nie dla sprawy, ale dla samej destrukcji właśnie.Dlaczego szefostwo kościelne jeszcze z tym Rydzykiem nie zrobiło porządku i nie pokazało mu jego miejsca na tym bożym świecie? Przecież ten człowiek swoją działalnością szkodzi wszystkim wokół, w tym również kościołowi, którego duchownym się mianuje.. Nie tak miała wyglądać moja wypowiedź, miała być przepojona raczej nauką Pana Jezusa, który przecież do miłosci bliźniego nawoływał, ale, niestety, jestem zbyt słabym człowiekiem, aby wyzbyć się niechęci w stosunku do pana Rydzyka, zwłaszcza, gdy słyszę ten jad nienawiści sączący się nieustannie z jego "Tuby ma ryja " Wojtek Odpowiedz Link Zgłoś
tojajurek Re: Wałęsa kontra RM - Prawica broni Radia 17.02.05, 00:24 W artykule GW napisano, że Wrzodak sygnował pismo, o którym mowa. To jawne kłamstwo i manipulacja. Nie wierzę, że ten kretyn - słusznie zwany Wrzodakiem - umie się podpisać. Odpowiedz Link Zgłoś