solaris_
18.05.05, 19:40
Cisza
blaski i cienie purpury już zgasły
oczy tak bardzo zmęczone
zamknięte.....
wieko epoki tak pięknej
jak usmiech Twój na Błoniach.
Krzyż dziś obok leży
a pamiętam jak zawsze trzymałeś go w dłoniach
....i ten gest pozdrowienia,
.i pieśń,
na zawsze w sercach naszych zostanie!