Dodaj do ulubionych

Cisza JPII85lat

18.05.05, 19:40
Cisza
blaski i cienie purpury już zgasły
oczy tak bardzo zmęczone
zamknięte.....
wieko epoki tak pięknej
jak usmiech Twój na Błoniach.
Krzyż dziś obok leży
a pamiętam jak zawsze trzymałeś go w dłoniach
....i ten gest pozdrowienia,
.i pieśń,
na zawsze w sercach naszych zostanie!
Obserwuj wątek
    • ligorta Re: Cisza JPII85lat 18.05.05, 19:43
      ......21"37. PAMIĘTAMY!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka