Dodaj do ulubionych

Antysemityzm to reakcja Polaków na antypolonizm

IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 20.07.02, 21:38
Obserwuj wątek
    • Gość: zyx Re: Antysemityzm to reakcja Polaków na antypoloni IP: *.rdu.bellsouth.net 20.07.02, 22:52
      od 1000 lat?
      • Gość: Skin Re: Antysemityzm to reakcja Polaków na antypoloni IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 20.07.02, 23:11
        od stu napewno..bo kłopoty z Żydami zaczęły sie w zaborze rosyjskim
      • jojo.tulacz Re: do wojcd 20.07.02, 23:15
        Zydzi nie byli i nie sa w Polsce goscmi! Byli i sa pelnoprawnymi obywatelami
        naszego kraju. Polacy i Zydzi mieli i maja takie same obowiazki wzgledem
        Ojczyzny. Podlegaja takim samym prawom, sadom i ocenom. Zasluzonym stawialo
        sie pomniki, zdrajca dostawal kule w leb, niezaleznie czy byl Polakiem czy
        Zydem.
      • jojo.tulacz zyx - prowokatorze, 20.07.02, 23:24
        przestan w koncu tu pieprzyc bzdury i odpowiedz dlaczego najwiecej Zydow bylo w
        Polsce? Dlaczego zewszad przeganiani, pluci, pietnowani, mordowani, ciagneli
        lawa do Polski?
        • Gość: Dusigrosz Odpowiedz IP: *.vline.pl / 172.16.1.* 20.07.02, 23:37
          jojo.tulacz napisał:

          > przestan w koncu tu pieprzyc bzdury i odpowiedz dlaczego najwiecej Zydow bylo
          w
          >
          > Polsce? Dlaczego zewszad przeganiani, pluci, pietnowani, mordowani, ciagneli
          > lawa do Polski?
          DUSIGROSZ : nie tylko oni szli w Polske ,ale i inni Azjaci ( Cyganie,Tatarzy )
          i Euroazjaci np. Ruskie......prawdopodonie ma to jakis zwiazek z glupota
          Polakow,ktorzy przyjmuja wszystkich do siebie,a pozniej narzekaja ,ze goscie
          udupili gospodarza np. w gospodarce ( widac Zachod byl madrzejszy.....)
      • samsaranathanal Intrygujące... 20.07.02, 23:41
        Gość portalu: zyx napisał(a):

        > od 1000 lat?

        Witam

        Popraw mnie jeśli się mylę, ale Twoją wypowiedź zrozumiałem tak, że uważasz, że
        Polacy są antysemitami od 1000 lat.

        Teza tyle kontrowersyjna, co intrygująca...

        Skoro nasz polski antysemityzm istnieje od tak dawna, to skąd wzięli się w
        Polsce Żydzi?

        Chyba nie uważasz, że Żydzi wysysają masochizm z mlekiem matki i ciągną tam
        gdzie ich najbardziej nienawidzą?

        pozdrawim

        Sam
        • Gość: Dusigrosz Re: Intrygujące... IP: *.vline.pl / 172.16.1.* 20.07.02, 23:58
          samsaranathanal napisał:

          > Gość portalu: zyx napisał(a):
          >
          > > od 1000 lat?
          >
          > Witam
          >
          Witam. Sorry,ze sie wcinam ,ale odpowiem za zyx-a. No to jedziemy....
          >
          Popraw mnie jeśli się mylę, ale Twoją wypowiedź zrozumiałem tak, że uważasz,
          że
          >
          > Polacy są antysemitami od 1000 lat.
          >
          > Teza tyle kontrowersyjna, co
          intrygująca...

          DUSIGROSZ : zwlaszcza,ze w Gnieznie w kosciele na drzwiach juz od 1000 lat jest
          wizerunek jak Zyd sprzedaje za pieniadze ksieciu-Mieszkowi jakiegos Slowianina
          Zachodniego ( przyszlego pradziada Polakow...)
          >
          > Skoro nasz polski antysemityzm istnieje od tak dawna, to skąd wzięli się w
          > Polsce
          Żydzi?
          DUSIGROSZ : Zydow do Polski zaprosil TYRAN FEUDALNY Kazimierz
          Wielki.....Spoleczenstwo Polskie tych Zydow nie chcialo z tad reakcja biednego
          LUD-u ,grabionego przez kler katolski,feudalow np. szlachte oraz oszukiwanego
          czesto przez Zydow ( notabene odpowiedzialnych za zarazenie Europejczykow
          Utopia Chrzescijanska......)
          >
          > Chyba nie uważasz, że Żydzi wysysają masochizm z mlekiem matki i ciągną tam
          > gdzie ich najbardziej
          nienawidzą?
          DUSIGROSZ : Oni ciagna tam,gdzie mozna najlepiej robic interesy
          lub umknac przed pewna zaglada biologiczna . Z tad wybor : Polski,Ruskich a
          pozniej USA na miejsce osiedlenia.....Jankesow jeszcze nie oskarzyli o
          antysemityzm...narazie......
          >
          > pozdrawim
          > Dzieki .Nawzajem.
          > Sam
          Dusigrosz -
        • Gość: diabeł KANNIBALIZM IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 21.07.02, 12:13
          samsaranathanal napisał:

          > Gość portalu: zyx napisał(a):
          >
          > > od 1000 lat?
          >
          > Witam
          >
          > Popraw mnie jeśli się mylę, ale Twoją wypowiedź zrozumiałem tak, że uważasz,
          że
          >
          > Polacy są antysemitami od 1000 lat.
          >
          > Teza tyle kontrowersyjna, co intrygująca...
          >
          > Skoro nasz polski antysemityzm istnieje od tak dawna, to skąd wzięli się w
          > Polsce Żydzi?
          >
          > Chyba nie uważasz, że Żydzi wysysają masochizm z mlekiem matki i ciągną tam
          > gdzie ich najbardziej nienawidzą?
          >
          > pozdrawim
          >
          > Sam

          ZYXOWI jacys POLACY ZJEDLI RODZINE ZYWCEM , STAD TAKIE MA TERAZ POGLADY...
    • Gość: Astrid Oszolom,GMR,Skin - to jedno gowno z LPR !! IP: *.proxy.aol.com 20.07.02, 23:18
    • altctrl2 Re: Antysemityzm - reakcja chemiczna 21.07.02, 00:47
      Potrzebne składniki: pospolita głupota, nienawiść, ew.tzw.historyczne
      urazy.Zamieszać z kompleksem niższości i podgrzać.
      • Gość: anioł kompleks niższosci Niemcow wobec Zydow IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 21.07.02, 12:15
        altctrl2 napisał(a):

        > Potrzebne składniki: pospolita głupota, nienawiść, ew.tzw.historyczne
        > urazy.Zamieszać z kompleksem niższości i podgrzać.

        Podaj przykłady.
        Masz na mysli kompleks niższosci Niemcow wobec Zydow?
    • ptwo Antysemityzm to choroba róznych bezmóżdży, 21.07.02, 00:52
      którzy połowę mózgu przepili, a resztę zgubili po drodze z knajpy
      • Gość: anioł Re: Antysemityzm to choroba róznych bezmóżdży, IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 21.07.02, 12:16
        ptwo napisał:

        > którzy połowę mózgu przepili, a resztę zgubili po drodze z knajpy

        no dobrze ale podaj jakas definicje antysemityzmu a nie tylko opis jego
        wyznawcow.
        • ptwo Re: Antysemityzm to choroba róznych bezmóżdży, 21.07.02, 16:02
          Gość portalu: anioł napisał(a):

          > ptwo napisał:
          >
          > > którzy połowę mózgu przepili, a resztę zgubili po drodze z knajpy
          >
          > no dobrze ale podaj jakas definicje antysemityzmu a nie tylko opis jego
          > wyznawcow.
          Anysemityzm, w polskim wydaniu, to dopatrywanie się przyczyn wszelkich
          nieszczęść w spisku żydowskim. To tak najogólniej mówiąc. Tym bardziej jest to
          śmieszne w kraju, w ktorym praktycznie Żydów nie ma. "Żyd" to dla wielu
          prymitywów taki "dyżurny wróg", działaniom ktorego przypisuje się przyczynę
          niepowodzeń. Ciekawe, jak by Polacy reagowali, gdyby powiedzmy Buszmeni w ten
          sam sposób uważali Polaków za przyczynę swoich problemów.
          Ponieważ zjawisko to byłoby śmieszne, gdyby nie było tragiczne niekiedy w
          skutkach, należało by chyba rzecz rozpatrywać w kategoriach psychiatrycznych.
          Dlatego nazwałem to chorobą bezmóżdży.
          • Gość: Ania Re: Antysemityzm to choroba róznych bezmóżdży, IP: *.upc.chello.be 21.07.02, 16:09
            ptwo napisał:

            > Gość portalu: anioł napisał(a):
            >
            > > ptwo napisał:
            > >
            > > > którzy połowę mózgu przepili, a resztę zgubili po drodze z knajpy
            > >
            > > no dobrze ale podaj jakas definicje antysemityzmu a nie tylko opis jego
            > > wyznawcow.
            > Anysemityzm, w polskim wydaniu, to dopatrywanie się przyczyn wszelkich
            > nieszczęść w spisku żydowskim. To tak najogólniej mówiąc. Tym bardziej jest
            to
            > śmieszne w kraju, w ktorym praktycznie Żydów nie ma. "Żyd" to dla wielu
            > prymitywów taki "dyżurny wróg", działaniom ktorego przypisuje się przyczynę
            > niepowodzeń. Ciekawe, jak by Polacy reagowali, gdyby powiedzmy Buszmeni w ten
            > sam sposób uważali Polaków za przyczynę swoich problemów.
            > Ponieważ zjawisko to byłoby śmieszne, gdyby nie było tragiczne niekiedy w
            > skutkach, należało by chyba rzecz rozpatrywać w kategoriach psychiatrycznych.
            > Dlatego nazwałem to chorobą bezmóżdży.



            Tyle,ze tych bezmozdzy jest malo a wszyscy mowia ogolnie o polskim
            antysemityzmie.
            Podaj mi roznice miedzy antysemityzmem hiszpanskim,niemieckim,a polskim?
            Pan Nowak i pan Ratajczak nie reprezentuja wszystkoch Polakow.Dlaczego to pan
            ZYX oskarza wszystkich Polakow o antysemityzm?Dlaczego pluje na wszystkich
            Polakow rowno?Czy LPR reprezentuje poglady wszystkich ?Zdaje sie ,ze sa jakies
            inne partie.A poza tym nawet ci co glosuja na LPR tez nie wszyscy sa
            antysemitami.Wiec o co tu chodzi.?
            • Gość: zyx Re: Antysemityzm to choroba róznych bezmóżdży, IP: *.rdu.bellsouth.net 21.07.02, 16:38

              poczytaj swoje wlasne komentarze o Izraelu. Nie wiele trzeba by
              wyszly "naturalne" sentymenty twoje.
              Gość portalu: Ania napisał(a):

              > ptwo napisał:
              >
              > > Gość portalu: anioł napisał(a):
              > >
              > > > ptwo napisał:
              > > >
              > > > > którzy połowę mózgu przepili, a resztę zgubili po drodze z knajp
              > y
              > > >
              > > > no dobrze ale podaj jakas definicje antysemityzmu a nie tylko opis je
              > go
              > > > wyznawcow.
              > > Anysemityzm, w polskim wydaniu, to dopatrywanie się przyczyn wszelkich
              > > nieszczęść w spisku żydowskim. To tak najogólniej mówiąc. Tym bardziej jes
              > t
              > to
              > > śmieszne w kraju, w ktorym praktycznie Żydów nie ma. "Żyd" to dla wielu
              > > prymitywów taki "dyżurny wróg", działaniom ktorego przypisuje się przyczyn
              > ę
              > > niepowodzeń. Ciekawe, jak by Polacy reagowali, gdyby powiedzmy Buszmeni w
              > ten
              > > sam sposób uważali Polaków za przyczynę swoich problemów.
              > > Ponieważ zjawisko to byłoby śmieszne, gdyby nie było tragiczne niekiedy w
              > > skutkach, należało by chyba rzecz rozpatrywać w kategoriach psychiatryczny
              > ch.
              > > Dlatego nazwałem to chorobą bezmóżdży.
              >
              >
              >
              > Tyle,ze tych bezmozdzy jest malo a wszyscy mowia ogolnie o polskim
              > antysemityzmie.
              > Podaj mi roznice miedzy antysemityzmem hiszpanskim,niemieckim,a polskim?
              > Pan Nowak i pan Ratajczak nie reprezentuja wszystkoch Polakow.Dlaczego to pan
              > ZYX oskarza wszystkich Polakow o antysemityzm?Dlaczego pluje na wszystkich
              > Polakow rowno?Czy LPR reprezentuje poglady wszystkich ?Zdaje sie ,ze sa
              jakies
              > inne partie.A poza tym nawet ci co glosuja na LPR tez nie wszyscy sa
              > antysemitami.Wiec o co tu chodzi.?
              • Gość: Ania Re: Antysemityzm to choroba róznych bezmóżdży, IP: *.upc.chello.be 21.07.02, 19:33
                Gość portalu: zyx napisał(a):

                >
                > poczytaj swoje wlasne komentarze o Izraelu. Nie wiele trzeba by
                > wyszly "naturalne" sentymenty twoje.
                >
                Na kazdy twoj obrazliwy komenyarz pod adresem Polski bedzie moj obrazliwy
                komentarz pod adresem Izraela.Z tym,ze ja cie wczesniej ostrzegalam.O co wiec
                teraz pretensje?
                Nie ja zaczelam.Nie lubisz jak ktos obraza twoj narod?Ja nie lubie jak sie
                obraza moj.



                Gość portalu: Ania napisał(a):
                >
                > > ptwo napisał:
                > >
                > > > Gość portalu: anioł napisał(a):
                > > >
                > > > > ptwo napisał:
                > > > >
                > > > > > którzy połowę mózgu przepili, a resztę zgubili po drodze z
                > knajp
                > > y
                > > > >
                > > > > no dobrze ale podaj jakas definicje antysemityzmu a nie tylko op
                > is je
                > > go
                > > > > wyznawcow.
                > > > Anysemityzm, w polskim wydaniu, to dopatrywanie się przyczyn wszelkic
                > h
                > > > nieszczęść w spisku żydowskim. To tak najogólniej mówiąc. Tym bardzie
                > j jes
                > > t
                > > to
                > > > śmieszne w kraju, w ktorym praktycznie Żydów nie ma. "Żyd" to dla wie
                > lu
                > > > prymitywów taki "dyżurny wróg", działaniom ktorego przypisuje się prz
                > yczyn
                > > ę
                > > > niepowodzeń. Ciekawe, jak by Polacy reagowali, gdyby powiedzmy Buszme
                > ni w
                > > ten
                > > > sam sposób uważali Polaków za przyczynę swoich problemów.
                > > > Ponieważ zjawisko to byłoby śmieszne, gdyby nie było tragiczne niekie
                > dy w
                > > > skutkach, należało by chyba rzecz rozpatrywać w kategoriach psychiatr
                > yczny
                > > ch.
                > > > Dlatego nazwałem to chorobą bezmóżdży.
                > >
                > >
                > >
                > > Tyle,ze tych bezmozdzy jest malo a wszyscy mowia ogolnie o polskim
                > > antysemityzmie.
                > > Podaj mi roznice miedzy antysemityzmem hiszpanskim,niemieckim,a polskim?
                > > Pan Nowak i pan Ratajczak nie reprezentuja wszystkoch Polakow.Dlaczego to
                > pan
                > > ZYX oskarza wszystkich Polakow o antysemityzm?Dlaczego pluje na wszystkich
                >
                > > Polakow rowno?Czy LPR reprezentuje poglady wszystkich ?Zdaje sie ,ze sa
                > jakies
                > > inne partie.A poza tym nawet ci co glosuja na LPR tez nie wszyscy sa
                > > antysemitami.Wiec o co tu chodzi.?
            • ptwo Re: Antysemityzm to choroba róznych bezmóżdży, 21.07.02, 17:37
              Gość portalu: Ania napisał(a):

              > ptwo napisał:
              >
              > > Gość portalu: anioł napisał(a):
              > >
              > > > ptwo napisał:
              > > >
              > > > > którzy połowę mózgu przepili, a resztę zgubili po drodze z knajp
              > y
              > > >
              > > > no dobrze ale podaj jakas definicje antysemityzmu a nie tylko opis je
              > go
              > > > wyznawcow.
              > > Anysemityzm, w polskim wydaniu, to dopatrywanie się przyczyn wszelkich
              > > nieszczęść w spisku żydowskim. To tak najogólniej mówiąc. Tym bardziej jes
              > t
              > to
              > > śmieszne w kraju, w ktorym praktycznie Żydów nie ma. "Żyd" to dla wielu
              > > prymitywów taki "dyżurny wróg", działaniom ktorego przypisuje się przyczyn
              > ę
              > > niepowodzeń. Ciekawe, jak by Polacy reagowali, gdyby powiedzmy Buszmeni w
              > ten
              > > sam sposób uważali Polaków za przyczynę swoich problemów.
              > > Ponieważ zjawisko to byłoby śmieszne, gdyby nie było tragiczne niekiedy w
              > > skutkach, należało by chyba rzecz rozpatrywać w kategoriach psychiatryczny
              > ch.
              > > Dlatego nazwałem to chorobą bezmóżdży.
              >
              >
              >
              > Tyle,ze tych bezmozdzy jest malo a wszyscy mowia ogolnie o polskim
              > antysemityzmie.
              > Podaj mi roznice miedzy antysemityzmem hiszpanskim,niemieckim,a polskim?
              > Pan Nowak i pan Ratajczak nie reprezentuja wszystkoch Polakow.Dlaczego to pan
              > ZYX oskarza wszystkich Polakow o antysemityzm?Dlaczego pluje na wszystkich
              > Polakow rowno?Czy LPR reprezentuje poglady wszystkich ?Zdaje sie ,ze sa
              jakies
              > inne partie.A poza tym nawet ci co glosuja na LPR tez nie wszyscy sa
              > antysemitami.Wiec o co tu chodzi.?
              Jacy "wszyscy"? Znowu uogólnienie, tak samo słuszne jak obwinianie Żydów o
              wszelkie przewiny przez antysemitów w Polsce.
              Wypowiadam się tylko na temat antysemitów w Polsce, bo nie wiem, czym od nich
              różnią się antysemici hiszpańscy.
              Oczywiście, że p. Ratajczak i paru innych nie reprezentują wszystkich Polaków,
              dlatego popełniają nadużycie.
              LPR też nie reprezentuje poglądów wszystkich ludzi w Polsce. Prosta rada:
              należy wystrzegać się uogólnień.
              • Gość: Ania Re:Do ptwo IP: *.upc.chello.be 21.07.02, 19:39
                Ty moze nie uoogolniasz ale ZYX bardzo czesto pisze obrazliwe posty pod adresem
                wszystkich Polakow jak np.w watku o katastrofach polskich autobusow
                napisal,ze "ppolska nedza ma siedziec w domu i rabotac"
                Czy uwazasz,ze ja bede z pokora znosic jego obelgi by sie nie narazac na
                posadzenie o antysemityzm?
                Odplacam mu pieknym za nadobne a on sie wtedy oburza na moj antysemityzm.Nie
                bylam i nie jestem antysemitka szanuje wszystkich normalnych ludzi ale nie
                pozwole sie obrazac.
                • ptwo Re:Do ptwo 21.07.02, 19:44
                  Gość portalu: Ania napisał(a):

                  > Ty moze nie uoogolniasz ale ZYX bardzo czesto pisze obrazliwe posty pod
                  adresem
                  >
                  > wszystkich Polakow jak np.w watku o katastrofach polskich autobusow
                  > napisal,ze "ppolska nedza ma siedziec w domu i rabotac"
                  > Czy uwazasz,ze ja bede z pokora znosic jego obelgi by sie nie narazac na
                  > posadzenie o antysemityzm?
                  > Odplacam mu pieknym za nadobne a on sie wtedy oburza na moj antysemityzm.Nie
                  > bylam i nie jestem antysemitka szanuje wszystkich normalnych ludzi ale nie
                  > pozwole sie obrazac.
                  Nie chodzi o znoszenie obelg ani o nadstawianie przysłowiowego drugiego
                  policzka. Chodzi mi jedynie o to, że winniśmy nawzajem siebie szanować. Jasna
                  rzecz, że w każdym narodzie są czarne owce, ale to nie uzasadnia oczerniania
                  wszystkich. Zasada ta - rzecz jasna - ma działać w obie strony.
                  • Gość: +++IGNOR Re:Do ptwo IP: *.dialog.net.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 21.07.02, 20:00
                    Witam!

                    Czyżby istnieli Żydzi skłonni do sensownego dialogu...?


                    Pozdrawiam!

                    Szalom!

                    Ignorant
                    +++
                    • __ktos__ Istnieja! 21.07.02, 20:08

                      > Czyżby istnieli Żydzi skłonni do sensownego dialogu...?

                      Oczywiscie, ze istnieja! Kilku z nich zostalo opisanych niedawno na formum
                      swiat.
                    • ptwo Re:Do ptwo 21.07.02, 21:36
                      Gość portalu: +++IGNOR napisał(a):

                      > Witam!
                      >
                      > Czyżby istnieli Żydzi skłonni do sensownego dialogu...?
                      >
                      >
                      > Pozdrawiam!
                      >
                      > Szalom!
                      >
                      > Ignorant
                      > +++
                      A skąd wiesz, że takich nie ma?
                      • Gość: Ania Re:Do ptwo IP: *.upc.chello.be 21.07.02, 22:27
                        ptwo napisał:

                        > Gość portalu: +++IGNOR napisał(a):
                        >
                        > > Witam!
                        > >
                        > > Czyżby istnieli Żydzi skłonni do sensownego dialogu...?
                        > >
                        > >
                        > > Pozdrawiam!
                        > >
                        > > Szalom!
                        > >
                        > > Ignorant
                        > > +++
                        > A skąd wiesz, że takich nie ma?



                        Ale oczywiscie,ze sa.Sama znam kilka osob na forum ,ktore przyznaja sie do
                        zydowskiego pochodzenia ale nie obrazaja Polakow.Ja nawet z ZYX-em kiedys nie
                        mialam starc jeszcze mu ciagnelam watki.Ale jak zaczal pluc na wszystko co
                        polskie to mnie ruszylo.
              • Gość: ANIOŁ KTO ROZPRAWI SIE Z ANTYPOLSKIMI RASISTAMI ? IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 21.07.02, 22:49
                ptwo napisał:

                > Gość portalu: Ania napisał(a):
                >
                > > ptwo napisał:
                > >
                > > > Gość portalu: anioł napisał(a):
                > > >
                > > > > ptwo napisał:
                > > > >
                > > > > > którzy połowę mózgu przepili, a resztę zgubili po drodze z
                > knajp
                > > y
                > > > >
                > > > > no dobrze ale podaj jakas definicje antysemityzmu a nie tylko op
                > is je
                > > go
                > > > > wyznawcow.
                > > > Anysemityzm, w polskim wydaniu, to dopatrywanie się przyczyn wszelkic
                > h
                > > > nieszczęść w spisku żydowskim. To tak najogólniej mówiąc. Tym bardzie
                > j jes
                > > t
                > > to
                > > > śmieszne w kraju, w ktorym praktycznie Żydów nie ma. "Żyd" to dla wie
                > lu
                > > > prymitywów taki "dyżurny wróg", działaniom ktorego przypisuje się prz
                > yczyn
                > > ę
                > > > niepowodzeń. Ciekawe, jak by Polacy reagowali, gdyby powiedzmy Buszme
                > ni w
                > > ten
                > > > sam sposób uważali Polaków za przyczynę swoich problemów.
                > > > Ponieważ zjawisko to byłoby śmieszne, gdyby nie było tragiczne niekie
                > dy w
                > > > skutkach, należało by chyba rzecz rozpatrywać w kategoriach psychiatr
                > yczny
                > > ch.
                > > > Dlatego nazwałem to chorobą bezmóżdży.
                > >
                > >
                > >
                > > Tyle,ze tych bezmozdzy jest malo a wszyscy mowia ogolnie o polskim
                > > antysemityzmie.
                > > Podaj mi roznice miedzy antysemityzmem hiszpanskim,niemieckim,a polskim?
                > > Pan Nowak i pan Ratajczak nie reprezentuja wszystkoch Polakow.Dlaczego to
                > pan
                > > ZYX oskarza wszystkich Polakow o antysemityzm?Dlaczego pluje na wszystkich
                >
                > > Polakow rowno?Czy LPR reprezentuje poglady wszystkich ?Zdaje sie ,ze sa
                > jakies
                > > inne partie.A poza tym nawet ci co glosuja na LPR tez nie wszyscy sa
                > > antysemitami.Wiec o co tu chodzi.?
                > Jacy "wszyscy"? Znowu uogólnienie, tak samo słuszne jak obwinianie Żydów o
                > wszelkie przewiny przez antysemitów w Polsce.
                > Wypowiadam się tylko na temat antysemitów w Polsce, bo nie wiem, czym od nich
                > różnią się antysemici hiszpańscy.
                > Oczywiście, że p. Ratajczak i paru innych nie reprezentują wszystkich
                Polaków,
                > dlatego popełniają nadużycie.
                > LPR też nie reprezentuje poglądów wszystkich ludzi w Polsce. Prosta rada:
                > należy wystrzegać się uogólnień.

                nO DOBRZE , ALE DLACZEGO NIKT NIE PROTESTUJE, ZE JEST TAK DUZO ANTYPOLSKICH
                TRESCI NA TYM FORUM? TO ZUPELNIE NIEZROZUMIALE !?
                a NP. W usa "POLISH JOKES" MOZNA OPOWIADAC W tv I W hOLLYWODZKICH FILMACH.
                czY KTORYS Z POLSKICH POLITYKOW, ALBO WOGOLE pOLAKOW ZARZADAL OD aMERYKI
                ROZPRAWIENIA SIE Z ANTYPOLSKIMI RASISTAMI? niE. nIE MAJA CZASU WSZYSCY TROPIA
                ANTYSEMITOW I SA BARDZO ZAJECI.
          • Gość: ANIOŁ CZY TROPICIELE ANTYSEMITYZMU MAJA USZKODZONE MÓZGI IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 21.07.02, 22:43
            ptwo napisał:

            > Gość portalu: anioł napisał(a):
            >
            > > ptwo napisał:
            > >
            > > > którzy połowę mózgu przepili, a resztę zgubili po drodze z knajpy
            > >
            > > no dobrze ale podaj jakas definicje antysemityzmu a nie tylko opis jego
            > > wyznawcow.
            > Anysemityzm, w polskim wydaniu, to dopatrywanie się przyczyn wszelkich
            > nieszczęść w spisku żydowskim.
            NIE SLYSZALEM ZEBY miller za kryzys obciazal zydow, OBCIAZA buZKA.
            NIE SLYSZALEM ZEBY PRAWICA RZADZACA KIEDYS OBCIAZALA ZYDOW ZA KRYZYS
            EKONOMICZNY, OBCIAZALA ZAWSZE PRL I KOMUNISTOW.
            TO O CZYM I O KIM pAN PISZE?
            O JAKIMS GLUPKU KTORY POD 10 PSEUDONIMAMI OBRAZA LUDZI ROZNEJ NARODOWOSCI
            ZRESZTA?
            JAK TAK DALEJ POJDZIE TO NA PODSTAWIE JAKIEGOS GLUPKA KTORY COS BREDZI
            POD ROZNYMI PSEUDONIMAMI NP. O JEDZENIU GOWNA , WYCIAGNIE SIE WNIOSEK, ZE
            WSZYSCY pOLACY JEDZA gOWNO.
            TYLKO TAK DALEJ......

            prosze wiec mi szerzej wyjasnic jakie nieszczescia ma pan na mysli ????

            nie zetknalem sie tez nigdy by oskarzanO Żydow , Że sa odpowiedzialni za to, ze
            POlSKA ZNALAZLA SIE POD ZABORAMI LUB PRZEGRALA KAMPANIE WRZESNIOWA.
            WIEC O CO pANU WLASCIWIE CHODZI?

            I NADAL PROSZE O JAKAS JASNA DEFINICJE TEGO "ANTYSEMITYZMU"....


            To tak najogólniej mówiąc. Tym bardziej jest to
            > śmieszne w kraju, w ktorym praktycznie Żydów nie ma. "Żyd" to dla wielu
            > prymitywów taki "dyżurny wróg", działaniom ktorego przypisuje się przyczynę
            > niepowodzeń.
            oWSZEM ZDARZA SIE TAK. MARGINES SPOLECZNY JEST W KAZDYM KRAJU, NP. KIBICE
            PIŁKARSCY....
            aLE ZNACZNIE CZESCIEJ JAKAKOLWIEK SLUSZNA KRYTYKA POCZYNAN zYDOW SPOTYKA SIE Z
            AGRESYWNYM ODZEWEM I JEST UZNAWANA ZA ANTYSEMITYZM.

            Ciekawe, jak by Polacy reagowali, gdyby powiedzmy Buszmeni w ten
            > sam sposób uważali Polaków za przyczynę swoich problemów.

            IDIOTYCZNE POROWNANIE.

            > Ponieważ zjawisko to byłoby śmieszne, gdyby nie było tragiczne niekiedy w
            > skutkach, należało by chyba rzecz rozpatrywać w kategoriach psychiatrycznych.
            > Dlatego nazwałem to chorobą bezmóżdży.

            tylko, ze to jest choroba urojona, PRZEZ pANA WYMYSLONA.

            • ptwo Re: CZY TROPICIELE ANTYSEMITYZMU MAJA USZKODZONE 22.07.02, 01:03
              To znaczy SzP uważa antysemityzm w Polsce za urojony? Bo ja nie! Wystarczy
              przejrzeć to forum, żeby znaleźc mnóstwo wypowiedzi antysemickich/anyżydowskich
              i to w najgorszym stylu, więc prosze mi nie mówić, że problemu nie ma. I to,
              gdzie! W kraju, w którym Żydów prawie nie ma. Jaki stąd wniosek? Jest tylko
              jeden: choroba umysłowa - urojenia, bezmóżdże!
              • Gość: anioł Re: CZY TROPICIELE ANTYSEMITYZMU MAJA USZKODZONE IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 22.07.02, 08:33
                ptwo napisał:

                > To znaczy SzP uważa antysemityzm w Polsce za urojony? Bo ja nie! Wystarczy
                > przejrzeć to forum, żeby znaleźc mnóstwo wypowiedzi
                antysemickich/anyżydowskich
                >
                > i to w najgorszym stylu, więc prosze mi nie mówić, że problemu nie ma. I to,
                > gdzie! W kraju, w którym Żydów prawie nie ma. Jaki stąd wniosek? Jest tylko
                > jeden: choroba umysłowa - urojenia, bezmóżdże!

                Jest Pan skrajnie niepowazny.
                Czy z tego , ze pelno na tym forum wypowiedzi antypolskich ma wynikac, ze
                Polacy sa antypolscy?
                Czy z tego, ze pełno tu wypowiedzi antykatolickich, lżacych Papieża i MAtke
                Boska wynika, ze Polska to kraj antykatolicki ?
                Prosze sobie na to odpowiedziec.
                Pozatym widzialem tez wypowiedzi antyamerykanskie lub antyangielskie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka