Dodaj do ulubionych

PARADA NORMALNOŚCI!!

14.06.05, 18:05
Młodzież Wszechpolska organizuje tą akcję już w sobotę.
A tutaj macie zdjęcie z ostatniej parady normalności:

img129.echo.cx/img129/9107/kaczynski23zw.jpg
Obserwuj wątek
    • malaszaramysz Śliczna fotka - wesoło będzie w sobotę:-))))) 14.06.05, 18:06
      Romuś taki cudny:-)))))))))))))
      • alex.4 Re: Śliczna fotka - wesoło będzie w sobotę:-))))) 14.06.05, 19:23
        cudna:)
    • adam_west Re: PARADA NORMALNOŚCI!! 14.06.05, 18:17
      hehehe
    • guzik_bezpieczenstwa Re: PARADA NORMALNOŚCI!! 14.06.05, 18:33
      tak tylko żeby nie spadło :-)
    • oszolom.z.radia.maryja fotomontaż i tyle 14.06.05, 18:34
      • guzik_bezpieczenstwa Re: fotomontaż i tyle 14.06.05, 18:58
        ale jak ładnie zrobiony :D i ile w nim prawdy :D
      • otawszczyk naprawde ???? 14.06.05, 19:18
        • guzik_bezpieczenstwa Re: naprawde ???? 14.06.05, 19:52
          więc twierdzisz że tonie jest fotomontaż?? coś o tym wiesz?? :>
      • henryk.log Re: fotomontaż i tyle-*OżeszTy zbuku jeden*!! 14.06.05, 23:39
        - łojca swego jedynienarodzonego śmiesz "mule" "ordynarnym fotomontażem!"
        nazywać? !!
        Niech będą, przez wieki wieków(amen?), twe wsze pokolenia przeklęte!!!
      • madine1 Oszo?om wykry? fotomonta? 15.06.05, 00:37
        Dziękujemy Oszołomowi za - jak zwykle skuteczne i natychmiastowe - wykrycie kolejnej manipulacji
        różowych mediów sterowanych z ośrodka decyzyjnego w Brukseli mającej na celu podkopanie Cnoty
        Narodu Naszego Świętego Grodu Maryi Dziewicy Przedmurza Chrześcijańskiego Przez Jego Świątobliwość
        Romana Syna Macieja Z Przenajświętszego Pokolenia Giertychów Chronionego!
    • guzik_bezpieczenstwa Re: PARADA NORMALNOŚCI!! 14.06.05, 21:54
      ej no...
    • henryk.log Re: PARADA NORMALNYCH INACZEJ ? n/t 14.06.05, 23:33
      Piękne torsy "normalni" mają :)
    • adam_west Re: PARADA NORMALNOŚCI!! 18.06.05, 14:11
      :)
    • buffalo_bill PARADY NIENORMALNOŚCI - FOTO 18.06.05, 14:19
      Młodzież Trans-Pedero-Francuska
      urządzająca "parady nienormalności":

      www.actupparis.org/IMG/jpg/DSC_3082.jpg

      www.actupparis.org/IMG/jpg/Vatican1.jpg

      Tylko czemu po kościołach???
    • borbatorba Re: PARADA NORMALNOŚCI!! 18.06.05, 14:22



      www.wim.lpr.pl/uploads/kartki/ss.gif


    • t-800 Re: PARADA NORMALNOŚCI!! 18.06.05, 14:24
      Buehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe!!! :-DDD

      Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka