guzik_bezpieczenstwa 14.06.05, 18:05 Młodzież Wszechpolska organizuje tą akcję już w sobotę. A tutaj macie zdjęcie z ostatniej parady normalności: img129.echo.cx/img129/9107/kaczynski23zw.jpg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
malaszaramysz Śliczna fotka - wesoło będzie w sobotę:-))))) 14.06.05, 18:06 Romuś taki cudny:-))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Śliczna fotka - wesoło będzie w sobotę:-))))) 14.06.05, 19:23 cudna:) Odpowiedz Link Zgłoś
guzik_bezpieczenstwa Re: PARADA NORMALNOŚCI!! 14.06.05, 18:33 tak tylko żeby nie spadło :-) Odpowiedz Link Zgłoś
guzik_bezpieczenstwa Re: fotomontaż i tyle 14.06.05, 18:58 ale jak ładnie zrobiony :D i ile w nim prawdy :D Odpowiedz Link Zgłoś
guzik_bezpieczenstwa Re: naprawde ???? 14.06.05, 19:52 więc twierdzisz że tonie jest fotomontaż?? coś o tym wiesz?? :> Odpowiedz Link Zgłoś
henryk.log Re: fotomontaż i tyle-*OżeszTy zbuku jeden*!! 14.06.05, 23:39 - łojca swego jedynienarodzonego śmiesz "mule" "ordynarnym fotomontażem!" nazywać? !! Niech będą, przez wieki wieków(amen?), twe wsze pokolenia przeklęte!!! Odpowiedz Link Zgłoś
madine1 Oszo?om wykry? fotomonta? 15.06.05, 00:37 Dziękujemy Oszołomowi za - jak zwykle skuteczne i natychmiastowe - wykrycie kolejnej manipulacji różowych mediów sterowanych z ośrodka decyzyjnego w Brukseli mającej na celu podkopanie Cnoty Narodu Naszego Świętego Grodu Maryi Dziewicy Przedmurza Chrześcijańskiego Przez Jego Świątobliwość Romana Syna Macieja Z Przenajświętszego Pokolenia Giertychów Chronionego! Odpowiedz Link Zgłoś
henryk.log Re: PARADA NORMALNYCH INACZEJ ? n/t 14.06.05, 23:33 Piękne torsy "normalni" mają :) Odpowiedz Link Zgłoś
buffalo_bill PARADY NIENORMALNOŚCI - FOTO 18.06.05, 14:19 Młodzież Trans-Pedero-Francuska urządzająca "parady nienormalności": www.actupparis.org/IMG/jpg/DSC_3082.jpg www.actupparis.org/IMG/jpg/Vatican1.jpg Tylko czemu po kościołach??? Odpowiedz Link Zgłoś
borbatorba Re: PARADA NORMALNOŚCI!! 18.06.05, 14:22 www.wim.lpr.pl/uploads/kartki/ss.gif Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: PARADA NORMALNOŚCI!! 18.06.05, 14:24 Buehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe!!! :-DDD Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś