Dodaj do ulubionych

CO KOSIBA ROBI W POLICJI???????????????

07.07.05, 13:01
Jezeli kapral Kosiba twierdzi, ze to co napisal 15 lat temu na Przewoznika
podajac nawet jego numer rejestracji TW i dzis zaprzecza tym faktom to
dlaczego falszywie go oskarzal. Co taki ktos robi w POLICJI. Czy dalej pisze
falszywe doniesienia do swoich przelozonych. Dlaczego nikt w Krakowie nie
skieruje tej sprawy do prokuratora tylko obraca to prasa. GDZIE JEST
PROKURATOR czy PRZELOZONY KOSIBY. Czy to jest DEMOKRACJA III RP?????
Obserwuj wątek
    • gosc.z.korony Pewnie czeka na płk. Kwiatkowskiego... Jajec! ;-)) 07.07.05, 13:05
      a tak poważnie: Żenada!
      Ta sprawa to kryminał.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka