por.ub.jajec
07.07.05, 13:01
Jezeli kapral Kosiba twierdzi, ze to co napisal 15 lat temu na Przewoznika
podajac nawet jego numer rejestracji TW i dzis zaprzecza tym faktom to
dlaczego falszywie go oskarzal. Co taki ktos robi w POLICJI. Czy dalej pisze
falszywe doniesienia do swoich przelozonych. Dlaczego nikt w Krakowie nie
skieruje tej sprawy do prokuratora tylko obraca to prasa. GDZIE JEST
PROKURATOR czy PRZELOZONY KOSIBY. Czy to jest DEMOKRACJA III RP?????