Dodaj do ulubionych

Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparcia

09.07.05, 11:50
duzo ludzi w polsce wymaga natychmiastowego leczenia na glowe stad sie bierze
te poparcie
Obserwuj wątek
    • trelemoreleakuku Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparcia 09.07.05, 11:51
      oj GW...przestajecie byc bezstronni :/
      • sceptyk9 Zrobiłym to samo - choć nie lubię Cimoszki... 09.07.05, 12:10
        Ale ta komisja to istny cyrk!
        • dereks Kwaśniewska -Cimoszewicz-komisja 09.07.05, 12:27
          Pani Kwaśniewska pokazała klasę Pan Cimoszewicz niestety stare nawyki,
          przypomina się wypowiedź do powodziań, arogancka i butna.
          • davidmors Re: Poparcia nie straci, prezydentem nie zostanie! 09.07.05, 12:50
            • purysta4 Cimoszenko doprowadzi az na Bialorus 09.07.05, 12:52
              • davidmors Re: Nie chcemy Lukaszenki w Sejmie ! 09.07.05, 12:55
                O prezydenturze Lukaszenki w Polsce nie ma co mówić.
                Nie dla WC to stanowisko.
                • regeregerege Tylko czy na pewno Cimoszewicz byłby Łukaszenką? 09.07.05, 13:56
                  Na pewno nie kto inny?...
                  • hiob102 Socjolodzy jak meterolodzy częst się mylą. 09.07.05, 14:07
                    Na szczęście. Nie wyobrażam sobie dalszej prezydentury "w duch" męża Joli K.
                    • pe1 Ale sondaże dużo mniej 10.07.05, 10:52
                      a ja - owszem, jeśli ma to być alternatywą dla idioty, schizofrenika lub faszysty
                      • tompay Re: Ale sondaże dużo mniej 10.07.05, 12:36
                        Cimoszewicz co prawda na komisje nie naszczał
                        ale za to nieźle pogryzł.
                        Pogryzł bo wiedział że może.
                        Spece od prawa odpowiednio go przygotowali
                        a partia dała błogosławieństwo
                        i już któryś raz z rzędu spuściła ze smyczy.

                        Poczym gromko obwieścił: "Do lasu"!!!
                        Ale co się dziwić wszak cywilizowani ludzie żyją w mieście
                        a matecznikiem dzikich bestii jest dżungla
                        lub jak kto woli puszcza białowieska...

                        * * *

                        Kiedy czytam wypowiedzi w stylu:
                        "alternatywa dla schizofrenika, idioty lub faszysty" -
                        przypominają mi się czasy
                        które myślałem że już minęły.

                        Nie mam tu pretensji do forumowiczow,
                        bo jest to tylko odprysk ogólnej linii
                        (i jak widać po sondażach dziś bardzo skutecznej),
                        prowadzenia kampanii wyborczej Włodzimierza Cimoszewicza,
                        który kreowany jest na jedynie sluszną alternatywę dla Polski,
                        zbawcę narodu i męża stanu,
                        który jeśli wygra da odpór faszystom, idiotom,
                        schizofrenikom i podaruje światu pokój
                        (a jeśli ten go sobie nie życzy
                        to przyprowadzi go na bagnetach).

                        Dawno dawno temu, kiedy ojcem narodu był KC a matką PZPR
                        wszelką opozycję wyzywano od
                        wywrotowców, wichrzycieli, faszystów, rewizjonistów
                        jak np. członków KOR-u których w prasie kulturalnie określano
                        "mafią korowską" czy jak kościół katolicki który dzielono
                        na tych księży którzy mają słuszne poglądy
                        i wywrotowców którym nie w smak jest pokój, porządek społeczny
                        i granice na Odrze i Nysie.

                        Nam młodym Cimoszewicz nie robił by wody z mózgu tą zgraną płytą
                        prl-owskiej szambo-propagandy gdyby nie jeden fakt.
                        Od 25 lat robi się wszystko
                        by pozbawić nas wiedzy o czasch nam najbliższych.
                        Zohydza się wszystko co związane z historią
                        moczy sie w szambie wszekie autorytety
                        i zamyka usta ksiezom mowiac - wara wam od polityki.
                        Mamy być niczego nieświadomym bydłem
                        pozbawionym przewodnika.

                        W PRL-u partia wiedziała jak bardzo wywrotowym
                        jest środowisko księży, i studenckie
                        stąd zwalczano ich na każdym kroku.
                        "Patrzmy w przyszłość" - ryczały PZPR-owskie sztandary.
                        Kto myśli inaczej ten wróg i faszysta, szczur i robactwo reakcyjne
                        kumające się z kapitalistycznymi zwyrodnialcami.

                        I oto dziś najważniejszym hasłem polityków jest
                        "wara kościołowi od polityki".
                        Oto dzesięć lat temu na sztandarach kampanii wyborczej Kwaśniewskiego
                        a dziś Cimoszewicza widnieje hasło
                        "Dość sporów patrzmy w przyszłość"...

                        Kto nie potrafi wyciągnąć wniosków z historii skazany jest na jej powtorke.

                        DOŚĆ TEGO!!!
                        • tades1 Re: Ale sondaże dużo mniej 10.07.05, 12:43
                          Z przyjemnością patrzyłem na tępy odblask Giertycha i Miodowicza. Wasserman i
                          Maciarewicz schowali odczucia. Ale Giertych był boski : straż ! straż
                          marszalkowska !.Facet jest nie do przebicia.
                          Może w wydarzeniach tygodnia to powtórzą ?
                          • andy68 Cimoszenko sie na tym jeszcze przejedzie 10.07.05, 13:00
                            ten burak wyglupil sie juz raz, gdy naigrawal sie z powodzian w 1997r.
                            • l-ewa Powiedział im szczerą prawdę 10.07.05, 13:05
                              Powiedzą to również wszyscy liberałowie. Nie ubezpieczyli sie i żądali kasy od
                              całego społeczeństwa...
                              • stanislaw_ziaja Re: Powiedział im szczerą prawdę 10.07.05, 13:52
                                a jak by się ubezpieczyli to by im straty zrekompensowano?
                                • gabbriell Re: Powiedział im szczerą prawdę 10.07.05, 17:08
                                  stanislaw_ziaja napisał:

                                  > a jak by się ubezpieczyli to by im straty zrekompensowano?
                                  czy znasz pojecie UBEZPIECZENIA????
                                  • a_adam Powiedział Komisji i nam - MaWawD 10.07.05, 20:28

                                    Podłość zagrywek tgo nikczemnika,
                                    "kandydata" lewizny
                                    ponownie przekroczyła wszelkie granice.

                                    Podstawił się ze strachu - ponad prawem !
                                    Pewnie ma wiele do ukrycia. Nie tylko akcje Orlenu !

                                    Oto jakiego chcą nam wcisnąć - nowego statfurera ?





                                    • erg_samowzbudnik Re: Powiedział Komisji i nam - MaWawD 10.07.05, 22:12
                                      a_adam napisała:

                                      >
                                      > Podłość zagrywek tgo nikczemnika,
                                      > "kandydata" lewizny
                                      > ponownie przekroczyła wszelkie granice.
                                      >
                                      > Podstawił się ze strachu - ponad prawem !
                                      > Pewnie ma wiele do ukrycia. Nie tylko akcje Orlenu !
                                      >
                                      > Oto jakiego chcą nam wcisnąć - nowego statfurera ?
                                      Na początek poznaj to prawo i dopiero późnij jak bedziesz chciał to opowiadaj pierdoły.
                              • asd616 Ja też olałbym tę farsę 10.07.05, 14:01
                                Komisja powinna być apolityczna i składać się z kompetentnych ludzi. Niech ktoś mi powie jakie doświadczenie śledcze ma obecna komisja?
                                • a_adam Re: Ja też olałbym tę farsę 10.07.05, 20:33

                                  ...zagłupiś,
                                  nie zrozumiesz !
                            • gabbriell Re: Cimoszenko sie na tym jeszcze przejedzie 10.07.05, 17:07
                              andy68 napisał:

                              > ten burak wyglupil sie juz raz, gdy naigrawal sie z powodzian w 1997r.
                              ten inteligentny i mądry człowiek powiedział tylko prawdę.TRZEBA SIĘ BYŁO
                              UBEZPIECZYĆ.Ostatnio płaciłem ubezpieczenie za rok za gospodarstwo 10 ha.Było
                              tego niecałe 300 pln.Na rok,to tylko niewypicie kilku win wiśniowych.Pracuje w
                              miescie.Mam samochód z którego żyję.Ubezpieczenie płacę o wiele wyższe.
                          • gabbriell Re: Ale sondaże dużo mniej 10.07.05, 17:04
                            tades1 napisał:

                            > Z przyjemnością patrzyłem na tępy odblask Giertycha i Miodowicza. Wasserman
                            i
                            > Maciarewicz schowali odczucia. Ale Giertych był boski : straż ! straż
                            > marszalkowska !.Facet jest nie do przebicia.
                            > Może w wydarzeniach tygodnia to powtórzą ?
                            gdybym mógł się przerzucic na zoofilię to bym się w nim wtedy zakochał.
                        • gabbriell Re: Ale sondaże dużo mniej 10.07.05, 17:03
                          "wara kościołowi od polityki".Bo jako państwo,posiadające swoje struktury nie
                          ma prawa wtrącac się w sprawy innego państwa.Np.POLSKI.Piszesz jeszcze więcej
                          bzdur,którae są pomieszane z prawdą ale jeden jest wniosek z tych
                          wypocin.Jestes grafomanem
          • paragon1 Re: Kwaśniewska -Cimoszewicz-komisja 09.07.05, 14:39
            Tylko nie biezrzesz pod uwagę, czegoś takiego, że on powiedział szczerą prawdę powodzianom. Najłatwiej wyciągać rękę po państwowe pieniądze.
            • dereks Re: Kwaśniewska -Cimoszewicz-komisja 09.07.05, 18:06
              tz według ciebie tym ludziom nie należała się żadna pomoc od państwa?
              gratuluje dobrego samopoczucia
              • amhu Re: Kwaśniewska -Cimoszewicz-komisja 10.07.05, 07:28
                Zadna.Pomoca dla nich powinny byc ich polisy ubezpieczeniowe.
                • adam_l27 Re: Kwaśniewska -Cimoszewicz-komisja 10.07.05, 10:35
                  Widzę że kolega ma zaiste lewicowe poglądy :D
                  No tylko pogratulować z takimi poglądami z pewnością zatroszczycie się o
                  najsłabszych... Troszczy się to cimoszewiczowskie SLD już o nich dość długo a z
                  jakim skutkiem każdy chyba widzi ;)
                  • charnel Re: Kwaśniewska -Cimoszewicz-komisja 10.07.05, 11:28
                    Czy wypowiadanie prawdy, takiej jaka jest, jest naganne? Cimoszewicz powiedział
                    prawdę, inni politycy przekalkulowali i tego nie zrobili. Pomoc się należała –
                    na takie sytuacje państwo powinno posiadać przygotowane środki ale nie zmienia
                    to faktu, że trzeba się ubezpieczyć – by później nie wypatrywać wątpliwej
                    pomocy.
                    Miłego dnia
                    • gabbriell Re: Kwaśniewska -Cimoszewicz-komisja 10.07.05, 17:12
                      charnel napisał:

                      > Czy wypowiadanie prawdy, takiej jaka jest, jest naganne? Cimoszewicz
                      powiedział
                      >
                      > prawdę, inni politycy przekalkulowali i tego nie zrobili. Pomoc się należała
                      &#
                      > 8211;
                      > na takie sytuacje państwo powinno posiadać przygotowane środki ale nie
                      zmienia
                      > to faktu, że trzeba się ubezpieczyć – by później nie wypatrywać wątpliwej
                      >
                      > pomocy.
                      > Miłego dnia
                      środki???Przygotowane???Z MOICH pieniędzy??/A to niby dlaczego???/Jakoś nikt mi
                      nie pomógł,kiedy grad zniszczył mi samochód!!!!
                • tomik74 Re: Kwaśniewska -Cimoszewicz-komisja 10.07.05, 11:43
                  amhu napisała:

                  > Zadna.Pomoca dla nich powinny byc ich polisy ubezpieczeniowe.
                  Amhu - zgadzam sie z Toba w 100%, dlaczego kasa z mojego podatku ma byc
                  wykorzystana na pomoc osoba ktore nie maja ochoty wylozyc pare zlotych na
                  ubezpieczenie. Pozdrawiam
                  • erg_samowzbudnik Re: Kwaśniewska -Cimoszewicz-komisja 10.07.05, 22:17
                    tomik74 napisał:

                    > amhu napisała:
                    >
                    > > Zadna.Pomoca dla nich powinny byc ich polisy ubezpieczeniowe.
                    > Amhu - zgadzam sie z Toba w 100%, dlaczego kasa z mojego podatku ma byc
                    > wykorzystana na pomoc osoba ktore nie maja ochoty wylozyc pare zlotych na
                    > ubezpieczenie. Pozdrawiam
                    Ciekawe co by powiedział ubezpieczony jak by dostał taką samą kase jak nieubezpieczony.
                • stanislaw_ziaja Re: Kwaśniewska -Cimoszewicz-komisja 10.07.05, 13:53
                  a czy Sś takie polisy
              • pe1 Re: Kwaśniewska -Cimoszewicz-komisja 10.07.05, 11:06
                > tz według ciebie tym ludziom nie należała się żadna pomoc od państwa?
                > gratuluje dobrego samopoczucia

                pomoc się należała i pomoc otrzymali, co zresztą ten sam Cimoszewicz zaraz
                zadeklarował. Nie należało się ODSZKODOWANIE, bo odszkodowanie to rekompensata
                strat wypłacana w przypadku ubezpieczenia. Zadziwiająca jest inwencja ludzi,
                którzy wyrywają z kontekstu ten fragment zdania i manipulują nim żeby odwrócić
                sens wypowiedzi. Typowa zagrywka zacietrzewionej prawicy.
                • stanislaw_ziaja Re: Kwaśniewska -Cimoszewicz-komisja 10.07.05, 13:58
                  czy każdą wypowiedż trzeba wartościować w kategoriach walki politycznej
              • tomik74 Re: Kwaśniewska -Cimoszewicz-komisja 10.07.05, 11:40
                Nie rozumiem o co masz pretensje. Tak bardzo krzyczysz na komune a z drugiej
                strony oczekujesz zeby panstwo pomagalo"potrzebujacym". socjalizm w tym kraju
                zostal zniesiony troche czasu temu i trzeba rowniez "zniesc" socjalistyczne
                przyzwyczajenia ze panstwo ma mi dac bo ja potrzebuje.
              • gabbriell Re: Kwaśniewska -Cimoszewicz-komisja 10.07.05, 17:10
                dereks napisał:

                > tz według ciebie tym ludziom nie należała się żadna pomoc od państwa?
                > gratuluje dobrego samopoczucia
                tak jak nie nalezy się mnie,kiedy zepsuje mi sie samochód.Np podczas kolizji.
          • for3stu Re: Kwaśniewska -Cimoszewicz-komisja 10.07.05, 15:44
            dereks napisał:

            > Pani Kwaśniewska pokazała klasę Pan Cimoszewicz niestety stare nawyki,
            > przypomina się wypowiedź do powodziań, arogancka i butna.


            osobiscie pochwalam oba te zachwania: po pierwsze do powodzian - nie powinien
            przepraszac bo powiedzal prawde !! bo z tego co sie domyslam to dereks nie ma
            pogladow lewicowych wiec czy uwazasz ze panstwo powinno funowac NAWET
            powodzianom domy ?? jakby sie ubezpieczyli to by nie bylo pproblemu i juz !! a
            co do komisji to bylo to poprostu mistrzostwo swiata hhehe i ta glupia mina
            najwiekaszego posla w Polsce... brawo brawo brawo!!!
          • gabbriell Re: Kwaśniewska -Cimoszewicz-komisja 10.07.05, 16:58
            dereks napisał:

            > Pani Kwaśniewska pokazała klasę Pan Cimoszewicz niestety stare nawyki,
            > przypomina się wypowiedź do powodziań, arogancka i butna.Ale prawdziwa.
      • pkmiec Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 10.07.05, 19:21
        Cimoszewicz to zwykly hipokryta.
    • przeciesz Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparcia 09.07.05, 11:51
      Straci, straci. Głupio się wygadał o ślubie syna za granicą. Bardzo go to
      zbliży do lewicowego elektoratu. A specjaliście od cienkiego Śpiewania rzadko
      zdarza się mieć rację...
      • rpq Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 11:53
        Ślub? za granicą? syna?
        Masz może przemyślenia na jakieś inne dręczące ludzkość problemy?
        • przeciesz Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 12:07
          Ślub, syn i zagranica pajacu. Tu masz link,
          wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2812517.html a gdybyś nie umiał
          wejść, to i cytat: "Z kolei to, kiedy Prezydium Sejmu się zajmie tą sprawą,
          zależy od tego, jak szybko przewodniczący komisji śledczej Andrzej Aumiller,
          zwróci się z odpowiednim wnioskiem do Cimoszewicza. To on, jako marszałek
          Sejmu, zwołuje Prezydium. Cimoszewicz powiedział na konferencji prasowej, że ma
          nadzieję, iż szef komisji śledczej "nie będzie się ociągał". - Za tydzień
          wyjeżdżam na kilka dni za granicę na ślub mojego syna, więc wolałbym, żeby
          komisja nie zwlekała i pozwoliła mi tę sprawę załatwić wcześniej tak, abym na
          ślubie syna nie musiał myśleć o wybitnych polskich parlamentarzystach - dodał
          marszałek Sejmu."

          • rpq Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 12:15
            Eee zaraz pajac. To ze mam trochę dystansu do dręczących Cię spraw i poczucia
            humoru nie czyni ze mnie pajaca :P
            Nie wiem jaki może mieć wpływ na notowania Cimosza, ślub jego syna - co
            podkreślasz - za granicą ? Co to ma z lewicowością wspólnego?
            • przeciesz EUREKA! rpq to Śpiewak! 09.07.05, 12:17
              rpq napisał:

              > Eee zaraz pajac. To ze mam trochę dystansu do dręczących Cię spraw i poczucia
              > humoru nie czyni ze mnie pajaca :P
              > Nie wiem jaki może mieć wpływ na notowania Cimosza, ślub jego syna - co
              > podkreślasz - za granicą ? Co to ma z lewicowością wspólnego?
              • rpq Re: EUREKA! rpq to Śpiewak! 09.07.05, 12:20
                Dzięki ale nic podobnego. Odpadam, jesteś albo duzo za mądry, albo dużo za
                głupi dla mnie :) Tak czy siak - przyznaję bez bicia - nie kumam o czym do mnie
                rozmawiasz.
        • trelemoreleakuku Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 12:20
          Cimoszenko i jego tawarzysze od 1945 roku budowali taka Polske ze nawet synek
          nie jest w stanie zyc nad Wisla! Brawo!
          Prosimy aby zostal Pan naszym najukochanszym prezydentem i dokonczyl dziela
          zniszczenia! liczymy na Pana! i trzymamy kciuki!
          • dereks Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 12:37
            smutne , ale prawdziwe ....
            • przeciesz SYNEK SIĘ ŻENI ZA GRANICĄ, A CÓRKA W USA... 09.07.05, 13:28
              Synek jakaś niedojda, musiał studiować na obszarze jurysdykcji tatusia, ale za
              to na wybitnej uczelni. Ciekawe, w którym kierunku jest ta zagranica, gdzie
              odbywają się śluby potomstwa czerwonego aparatu. Może na wschód, czyli wszystko
              OK i jak zwykle niepotrzebnie się czepiam...

              Córka za to skutecznie zdobyła Mrs. degree na konkurencyjnym rynku amerykańskim.

              "26-letni Tomasz Cimoszewicz skończył nauki polityczne na Uniwersytecie w
              Białymstoku. O 5 lat starsza siostra Małgorzata mieszka od 10 lat w Karolinie
              Północnej w USA z mężem greckiego pochodzenia i dwiema córkami."

              www.przekroj.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=103&Itemid=50&limit=1&limitstart=2
              • pantanal Ot, polska zawisc 09.07.05, 22:41
                • przeciesz Re: Ot, polska zawisc 10.07.05, 01:35
                  Zawiść to by była, gdybym pisał o sąsiedzie lub koledze z podstawówki. Pan WC
                  to kandydat tzw. lewicy, czyli formacji politycznej ponoć starającej się
                  wyrównać szanse upośledzonych i wyłączonych. Kto z nich żeni syna za granicą?
                  Chyba ojciec ochmistrza Cimoszewiczów, Oleksych lub Janików, przez którego
                  zaciążyła ukraińska pokojówka Cimoszewiczów, Oleksych lub Janików.

                  Ja nie gustuję w nękaniu dzikiej zwierzyny przy pomocy broni palnej, ani
                  przyjacielskich pogawędkach z mgr Kwaśniewskim, a moje potomstwo sobie poradzi
                  bez mojej pomocy, a nawet wbrew niej, więc zazdrościć WC nie mam czego.
    • slon16 Tak Panie Siewag 09.07.05, 11:52
      Ma pan rację bo
      w Polsce jest
      więcej złodzieji niż pożądnych
      a Cimoszko to obrońca złodzieji
      • rozowykot Re: Tak Panie Siewag 10.07.05, 12:53
        Gratuluję dobrego samopoczucia 3! błędy ortograficznew tak krótkim tekście
        świadczą o szcunku dla wspólnych pieniędzy !1 rok szkolny ucznia kosztuje około
        6000zł, a jak się dzieciak nawet ortografii nie uczy to nie okrada podatnika.
        To jest mentalność Kalego "jak Kalemu ukraść krowy to zły uczynek , jak Kali
        ukraść to dobry" i dlatego masz rację !wWPolsce jest masa złodziei na różnym
        poziomie złodziejstwa
    • tomek665 Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 11:53
      polityk ŚPIEWAK powiedział ...
    • gloom Naszczal im do ulubionej piaskownicy:))))))))))))) 09.07.05, 11:58
      Straci czy nie straci - zachowal sie stosownie. Ta zgraja gnojkow mysli sobie, ze moze sobie bezkarnie
      na wszystko pozwolic. Przypomina to sytuacje z podworka, kiedy starszy chlopak bije male dzieci.
      Potem dostaje w nos od ich starszego brata, wiec - placzac - wola mame i policje.
      • dereks gloom gratuluję logiki mnie okradli to ja okradłem 09.07.05, 12:32
        • gloom Re: gloom gratuluję logiki mnie okradli to ja okr 09.07.05, 13:40
          Przeciez nie oceniam zachowania Cimoszewicza, lecz reakcje czlonkow pozal sie Boze komisji. A za
          gratulacje dziekuje:))))
          • dereks Re: gloom gratuluję logiki mnie okradli to ja okr 09.07.05, 18:09
            komisję mamy jaką mamy , ale jeżeli będziemy negować ją jako ciało
            konstytucyjne to twoje rozumowanie przypomina mi hasła w stylu to nie nasz
            prezydent, a to niestety prowadzi do łamania praworządności w myśl hasła mi się
            to nie podoba to usprawiedliwia łamanie prawa.
            • pe1 Re: gloom gratuluję logiki mnie okradli to ja okr 10.07.05, 11:00
              nie prowadzi, ponieważ to komisja cały czas działa bezprawnie, a
              przeciwstawienie się działaniom przestępczym nie jest łamaniem prawa
            • rozowykot Re: gloom gratuluję logiki mnie okradli to ja okr 10.07.05, 13:10
              dereks napisał:

              > komisję mamy jaką mamy , ale jeżeli będziemy negować ją jako ciało
              > konstytucyjne to twoje rozumowanie przypomina mi hasła w stylu to nie nasz
              > prezydent, a to niestety prowadzi do łamania praworządności w myśl hasła mi
              się
              >
              > to nie podoba to usprawiedliwia łamanie prawa.
              nieładnie zrobił, że wyszedł, trzeba było siedzieć , milczeć i słuchać ich
              bicia piany. trudnostrata czasu bo na to samo by wyszło ale by lepiej wyglądało
      • kot_kreskowy Re: Naszczal im do ulubionej piaskownicy:)))))))) 10.07.05, 16:08
        uwazam ze miejsce psychopatów jest w odpowiednich zakładach, a niw w komisji
        sledczej...

        swoja droga kandudaci na poslow powinni przechodzic obowiazkowe badania
        psychiatryczne...
    • t-800 Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 12:03
      A GTW jako całoś też nie straci?
      • rpq Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 12:04
        Masz czkawkę - napij się czegoś.
        • t-800 Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 12:05
          Może Ty masz, bo ja nie.
          • rpq Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 12:07
            O już dobrze. Chyba Ci juz przeszło z GTW.
            • t-800 Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 12:08
              Cimoszewicz z Preziem obronią ten układ.
              • gloom Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 12:10
                To sie nazywa samodzielne myslenie, hehehehe... A jaka wnikliwosc - PRZERAZAJACA!
                • t-800 Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 12:13
                  Nawet Rywina już wypuścili...
                  • rpq Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 12:16
                    Żeby zwolnić miejsce - kto wie - może dla gwałciciela pedofila ? Nie słyszałeś
                    o braku miejsc w polskich więzieniach ?
                    • t-800 Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 12:17
                      Ciekawa interpretacja...

                      A którego pedofila, może tego, którego broni "GW"?
                      serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,2792112.html
                      (Bardzo ciekawe w zestawieniu ze sprawą Jankowskiego).
                      • gloom Zebym to ja miala skrzydleczka jak gaska.... 09.07.05, 12:23
                        Ciekawe, dokad tez zaprowadza ociemnialych glupcow Twoje rozjasniajace mrok swiata swiatle wywody
                        i skojarzenia. Eh, zebym ja byl taki madry i przenikliwy mysliciel jak Ty, to bym sam zostal
                        prezydentem, a moze nawet samym Romanem Giertychem albo nawet i Kaczynskim, a moze nawet
                        Tuskiem...
                        • t-800 Re: Zebym to ja miala skrzydleczka jak gaska.... 09.07.05, 12:25
                          Nie wiem, do kogo to piszesz. To nie ja tu zacząłem o pedofilach.
                          • gloom Re: Zebym to ja miala skrzydleczka jak gaska.... 09.07.05, 12:29
                            Do Ciebie.
                            • t-800 Re: Zebym to ja miala skrzydleczka jak gaska.... 09.07.05, 12:34
                              To nie ja zacząłem o pedofilach.
                              • rpq Re: Zebym to ja miala skrzydleczka jak gaska.... 09.07.05, 12:42
                                Ja zacząłem. Sądzę bowiem, że więzienie to nie miejsce dla starego,
                                schorowanego człowieka. W tym państwie jest kogo wsadzać do więzienia. Ot co.
                                • davidmors Re: Czerwony teatr na różowej scenie. 09.07.05, 12:53
                                  Jednak widzowie jakby nie ci sami co ongiś. Nie jest łatwo ich zmanipulować.
                                • rogerus Re: Zebym to ja miala skrzydleczka jak gaska.... 10.07.05, 11:33
                                  Kryterium zamykania w więzieniu jest fakt złamania prawa, a nie wiek. I całe
                                  szczęście, choć jak widać zwolennicy Cimoszewicza woleli by inaczej.
                          • l-ewa Ciekaw jestem badań naukowych 10.07.05, 13:21
                            mówiących ilu pedofilów wyznaje poglądy prawicowe, a ilu lewicowe...
                            • stanislaw_ziaja Re: Ciekaw jestem badań naukowych 10.07.05, 14:04
                              a co to są poglądy lewicowe albo lewicowe
            • rosa91b Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 10.07.05, 11:24
              Mimo uznania dla Adama Michnika za wielką liberalizację wypowiedzi na forach
              Gazety Wyborczej, co niewątpliwie ma na celu zajrzenie co dzieje się na dnie
              społecznym czyli w "mule", mam trudności żeby powstrzymać odruch wymiotny od
              tych wulgaryzmów płynących zza węgła. Głupota i nienawiść leje się wartkim
              strumieniem. Czasem ktoś mormalny robi wytyk,że to ściek, ale brudy nadal
              wartko płyną. Z frustracji i nienawiści ci zamuleni szalikowcy gotowi rozdrapać
              wszystko co jest w polu ich widzenia. Kazus Cimoszewicza polega m.in. na tym,
              że wykazał się ten człowiek wyjątkową odwagą cywilną występując przeciwko
              prawicowym kauzyperdom, którzy terroryzowali życie społeczne. Ze znamych mi
              polityków na taki czyn mógłby się zdobyć jedynie Michnik. Do niego też zwracam
              się o zafundowaniu tym zamulonym frustratom psychiatry.
      • bush_w_wodzie straci straci 09.07.05, 23:01
        reakcja (na co?) histeryczna i tchorzowska

        obraza komisje i jej ekspertow tylko dlatego ze jego wybujale ego zostalo
        podraznione
        • leszek.sopot zyska zyska 10.07.05, 01:57
          bush_w_wodzie napisał:

          > reakcja (na co?) histeryczna i tchorzowska
          >
          > obraza komisje i jej ekspertow tylko dlatego ze jego wybujale ego zostalo
          > podraznione


          Po pierwsze dlatego, ze ludziom znudzil sie juz mentorski ton czlonkow komisji,
          a zawiklanej afery juz nie rozumieja. Gdy pewien prog rozumienia przez ludzi
          spraw poruszanych przez komisje zostal przekroczony, to prostym mechanizmem
          obronnym jest traktowanie jej jako czegos zlego, albo jako miejsca dla
          przyglupow - pisze o prostym i prostackim odbiorze medialnego przekazu przez
          zdecydowana wiekszosc ogladaczy TV.
          Nie straci ani u swoich zwolennikow, ani u swoich przeciwnikow (bo ci go nigdy
          nie chcieli). Zyska u niezdecydowanych - chyba glownie wsrod mlodziezy, ktorej
          jego cytat z internetowego forum o sikajacych pieskach zapewne sie bardzo
          spodobal.
    • ramzes3333 A powinien 09.07.05, 12:21
      Ja przynajmniej nie wierze juz w jego postulat prezydentury ponadpartyjnej i
      opartej o dialog z innymi formacjami politycznymi.
      • p.smerf Re: A powinien 09.07.05, 12:32
        To straszne. Do wczoraj byłeś zdecydowany na niego głosować, i nawet oficjalnie
        to tu na tym forum głosiłeś, a dzisiaj zostałeś zmuszony do zmiany swoich
        preferencji.
    • dereks Re: kandydować, nie kandydować, kandydować..... 09.07.05, 12:57
      Cimoszewicz musi kandydować bo na kogo zagłosują potomkowie czerono-rmistów?
      • l-ewa Na kogo głosują członkowie komisji - potomkowie 10.07.05, 13:24
        Miodowicza czy Giertycha...
      • obserwator999 Re: Chciałobym a boję sie,niechcem a muszem.. 10.07.05, 23:16
    • piotr7777 Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 14:33
      Ciekawa i wyważono opinia raczej nieprzychylnemu SLD socjologa.
      Może warto sie zastanowic dlaczego ta komisja nie zdobyła społecznego szacunku?
      • ksiundz Bo się czepia o jakiś samochód dla Pana Oleksego 09.07.05, 14:38
        > Może warto sie zastanowic dlaczego ta komisja nie zdobyła społecznego
        szacunku?

        A przecież każdy Polak by ten samochód wziął gdyby miał okazję :))))
        • studioturos Re: Bo się czepia o jakiś samochód dla Pana Oleks 09.07.05, 14:48
          Do ksiendza
          Tylko nie kazdmu jest dane by mu dali!
          Zawsze jest cos za cos, pytanie brzmi co dal Oleksy?
          • ksiundz Ja bym dał nawet swoją sutannę :))) 09.07.05, 14:57
            > Zawsze jest cos za cos, pytanie brzmi co dal Oleksy?

            On dał nieletniego syna jako zakładnika do rady nadzorczej, biedny... nie tylko
            włosy poświęcił dla Ojczyzny...
            • pantanal Dalbys sutanne, ktorej nie masz! 09.07.05, 22:15
              • ksiundz Gratuluję spostrzegawczości :)))) 09.07.05, 22:45
        • stanislaw_ziaja Re: Bo się czepia o jakiś samochód dla Pana Oleks 10.07.05, 14:10
          Ten samochód nie dla każdego tylko dla skorumpowanego wpływowego
      • studioturos Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 14:47
        No wlasnie, dlaczego??
        Moim zdaniem dlatego:
        1. W odroznieniu od poprzedniej tak komisja miala przeciwnikow od poczatku "w
        samej sobie" - Różański, Bujak, Celiński od poczatku robili co mogli by ja
        zdyskredytowac. Dolaczal sie z boku Nalecz, ktory poruwnywal ja ze swoja i
        wychodzilo mu ze jego byla OK, a ta nie.
        2. Gazeta Wyborcza i inne "niezalezne media" prowadzily i prowadza kampanie
        oszczerstw wobec komisji, juz to obwieszczajac wszem i wobec ze z komisji
        wynosi sie papiery (potem sie na przyklad okazywalo, ze przeciek byl z
        prokuratuty, ale nikt tego nie odszczekiwal). Wystarczy przesledzic tytuly z
        archiwum GW i innych gazetek, by sie przekonac ze najczesciej byly
        takie "Komisja znow czegos tam chce" lub "Komisja lamie prawo", ze nie wspomne
        sprawy Kulczyka, czy Tyminskiego i ostatniej "drace" z Gruszka (naleza mu sie
        jakies wzgledy czy nie??)
        3. Komisja wplatala sie w mafie paliwowa, co pociagnelo za soba oskarzenia o
        to, ze lamie prawo, bo nie jest od tego...
        4. Komisja usilujac rozplatac wezel gordyjski mafii zawedrowala za wysoko i ten
        opor stal sie na tyle powszechny, ze zaczela spadac
        5. Wywiady czlonkow Komisji, w radio, telewizyi i innych mendiach zawsze byly
        suto okraszone komentarzem redaktorskim, czasem komentarz byl dluzszy niz
        wypowiedz posla - komisjanta
        Jeszcze?
        • jb777 Logika stoi ponad prawem 10.07.05, 10:52
          Poprzednik napisał

          1. W odroznieniu od poprzedniej tak komisja miala przeciwnikow od poczatku "w
          samej sobie" - Różański, Bujak, Celiński od poczatku robili co mogli by ja
          zdyskredytowac.

          MNIEJSZOŚĆ ZASZKODZIAŁA WIEKSZOŚCI. POZA TYM RZECZYWIŚCIE TRUDNO NIE BYC
          PRZECIWNIKIEM SPOSOBU DZIAŁANIA TEJ KOMISJI (NIE JEJ SAMEJ).

          >2. Gazeta Wyborcza i inne "niezalezne media" prowadzily i prowadza kampanie
          oszczerstw wobec komisji, juz to obwieszczajac wszem i wobec ze z komisji
          wynosi sie papiery (potem sie na przyklad okazywalo, ze przeciek byl z
          prokuratuty, ale nikt tego nie odszczekiwal). Wystarczy przesledzic tytuly z
          archiwum GW i innych gazetek, by sie przekonac ze najczesciej byly
          takie "Komisja znow czegos tam chce" lub "Komisja lamie prawo", ze nie wspomne
          sprawy Kulczyka, czy Tyminskiego i ostatniej "drace" z Gruszka (naleza mu sie
          jakies wzgledy czy nie??)

          PRZECIEŻ TO WSZYSTKO PRAWDA.

          3. Komisja wplatala sie w mafie paliwowa, co pociagnelo za soba oskarzenia o
          to, ze lamie prawo, bo nie jest od tego...

          NO BO NIE JEST

          4. Komisja usilujac rozplatac wezel gordyjski mafii zawedrowala za wysoko i ten
          opor stal sie na tyle powszechny, ze zaczela spadac

          NIE ZA WYSOKO TYLKO ZA NISKO - RYNSZTOK I SZAMBO.

          5. Wywiady czlonkow Komisji, w radio, telewizyi i innych mendiach zawsze byly
          suto okraszone komentarzem redaktorskim, czasem komentarz byl dluzszy niz
          wypowiedz posla - komisjanta

          TAKA JEST URODA KOMENTARZA - CZY CHCIAŁBYŚ ZAMKNĄĆ USTA DZIENNIKARZOM?

          Jeszcze?

          PROSZĘ ALE MOŻE INNYM RAZEM - IDĘ SIĘ OPALAĆ
      • obserwator999 Re:Cimoszewicz straci poparci 10.07.05, 22:43
        Witam Prof Śpiewak cienko spiewa.Chosiaż?Nasze społeczenstwo jest wyjątkowo
        głupie,sklerotyczne,a więc wszystko możliwe.Ale nie tracę nadziei.Jak pisałam
        wcześniej zachowanie prezydenta było chamskie i nie na miejscu.Zlekceważył nie
        tylko komisję ale ludzi którzy chcieli usłyszec co ma do powiedzenia w sprawie
        afery paliwowej.
    • nikiforia1 Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 14:54
      gm napisał:

      > duzo ludzi w polsce wymaga natychmiastowego leczenia na glowe stad sie bierze
      > te poparcie

      kolejkę zamów raczej dla siebie
    • kasia471 Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 15:49
      BRAWO CIMOSZEWICZ!!!!!!!!
    • trelemoreleakuku Re: BRAWO CIMOSZEWICZ!!!!!!!!!! 09.07.05, 16:19
      z ktorej czesci Polski pochodzisz?? chyba z centralnej lub polnocno-wschodniej
      bo tam slonce mocno grzalo :/
      • julko Re: BRAWO CIMOSZEWICZ!!!!!!!!!! 09.07.05, 17:26
        A ja nie wiem czy Śpiewak to różowy tenor czy może czerwony bas-baryton ?
    • dereks Re: BRAWO CIMOSZEWICZ!!!!!!!!!! 09.07.05, 18:12
      brawo Kasia !!
      nie podoba mi się policjant to nie będe przestrzegał przepisów;)
    • camille_pissarro Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 18:16
      W.cimoszewicz świadomie i perfidnie gra na nastrojach tej części Polaków,
      którzy nie wiedza co sie dzieje lub tych , którzy popieraja wszelkich lewaków
      niezaleznie od tego czego Ci lewacy w przeszłosci czy obecnie "dokonali".
      Faktycznie , lepiej byłoby aby Ci nieswiadomi zrezygnowali w ogóle z chodzenia
      do urn wyborczych a wówczas wyniki wyborów nie byłyby tak przypadkowe oraz nie
      działałaby tzw. reguła wyborczego wahadła.....
      • pantanal Ale z Ciebie demokrata!!! 09.07.05, 22:12
        camille_pissarro napisał:

        > Faktycznie , lepiej byłoby aby Ci nieswiadomi zrezygnowali w ogóle z chodzenia
        > do urn wyborczych a wówczas wyniki wyborów nie byłyby tak przypadkowe oraz nie
        > działałaby tzw. reguła wyborczego wahadła.....
    • annaszmelcer Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 19:24
      myślę ze straci widać ze jest niewiarygodny,boi się?.Zachował się po
      chamsku.Nic nie zwalnia go przed koniecznością odpowiadania na pytania członków
      komisji.Nie może stawać ponad prawem.Drugi Łukaszenko.
      • piotr7777 Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 19:55
        > myślę ze straci widać ze jest niewiarygodny,boi się?.Zachował się po
        > chamsku.Nic nie zwalnia go przed koniecznością odpowiadania na pytania
        członków
        >
        > komisji.Nie może stawać ponad prawem.Drugi Łukaszenko.
        Drugiego Łukaszenki szukałbym raczej po drugiej stronie, zwłaszcza że obecny
        dyktator białoruski wypłynął właśnie w takiej komisji.
        A co do stawiania się ponad prawem to ciekawi mnie pana (pani) wiedza
        prawnicza - otóż Cimoszewicz skorzystał z przysługujacego mu jako świadkowi
        uprawnienia i lepiej przeczytać jest najpierw ustawę o k.s.
        • obserwator999 Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 20:26
          piotr7777 napisał:

          > > myślę ze straci widać ze jest niewiarygodny,boi się?.Zachował się po
          > > chamsku.Nic nie zwalnia go przed koniecznością odpowiadania na pytania
          > członków
          > >
          > > komisji.Nie może stawać ponad prawem.Drugi Łukaszenko.
          > Drugiego Łukaszenki szukałbym raczej po drugiej stronie, zwłaszcza że obecny
          > dyktator białoruski wypłynął właśnie w takiej komisji.
          > A co do stawiania się ponad prawem to ciekawi mnie pana (pani) wiedza
          > prawnicza - otóż Cimoszewicz skorzystał z przysługujacego mu jako świadkowi
          > uprawnienia i lepiej przeczytać jest najpierw ustawę o k.s.
          To są kruczki prawne.Powinin stanąc przed komisją i odpowiedzieć,tak zachował
          sie bardzo lekceważąco.pojechał do lasu,zycząc nam wypoczynku w zbliżające
          wolne dni/czytaj a możesz mi podskoczyć....Jestem ponad to ja prezydent
          wszystkich Polakow nie będę odbowiadał przed komisją jestem ponad to.
      • pantanal A co, chcialas wczesniej go poprzec? 09.07.05, 22:10
        annaszmelcer napisała:

        > myślę ze straci widać ze jest niewiarygodny,boi się?.Zachował się po
        > chamsku.Nic nie zwalnia go przed koniecznością odpowiadania na pytania członków
        >
        > komisji.Nie może stawać ponad prawem.Drugi Łukaszenko.

        Bo ja nie mialem takiego zamiaru. Ale mysle, ze poparcie dla Cimoszki wzrosnie
    • obserwator999 Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 19:49
      Mam nadzieje ze teraz ludzie oprzytomnieją,zgadzam sie z Anną Chamstwo z jakim
      nas potraktował jest widoczne,zlekceważył Nas. Kim on jest.Kiedyś w wywiadzie
      powiedział ze woli towarzystwo swoich świn które hoduje.PANIE CIMOSZEWICZ
      ZOSTAN W LESIE ZE SWOIMY ZWIEŻĘTAMI!Mam dosyś komuchów.
      • nikiforia1 Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 21:21
        obserwator999 napisała:

        > Mam nadzieje ze teraz ludzie oprzytomnieją,zgadzam sie z Anną Chamstwo z jakim
        > nas potraktował jest widoczne,zlekceważył Nas. Kim on jest.Kiedyś w wywiadzie
        > powiedział ze woli towarzystwo swoich świn które hoduje.PANIE CIMOSZEWICZ
        > ZOSTAN W LESIE ZE SWOIMY ZWIEŻĘTAMI!Mam dosyś komuchów.

        Mów za siebie człowieku, czasem zajrzyj do słownika, bo to Ci się przyda.
        • obserwator999 Re: Prof. Śpiewak: Cimoszewicz nie straci poparci 09.07.05, 21:44
          Swinie pana Cimoszewicza prezydenta wszystkich Polaków są napewno miłymi
          ZWIERZĘTAMI.Dziękuję za uwagę,ach ta dyslekcja.Wypowiadam się w swoim imieniu
          jak każdy tutaj.
          • pantanal Dysleksja, nie dyslekcja 09.07.05, 22:08
            To juz nie blad ortograficzny, ale nieznajomosc jezyka polskiego. Ucz sie
            chlopcze, moze cos z ciebie bedzie
            • obserwator999 Re: Dysleksja, nie dyslekcja 09.07.05, 22:51
              Dziękuję,zapamiętam.tracimy przez tą dyzkusję merytum sprawy,a jest nią
              prezydent wszystkich Polaków,który wypioł się nie tylko na komisję,ale na ludzi
              którzy chcieli usłyszeć czy pan Cimoszewicz ma coś do powiedzenia.
              • obserwator999 Re: Dysleksja, nie dyslekcja 09.07.05, 23:03
                obserwator999 napisała:

                > Dziękuję,zapamiętam.tracimy przez tą dyskusję merytum sprawy,a jest nią
                > prezydent wszystkich Polaków,który wypioł się nie tylko na komisję,ale na
                ludzi
                >
                > którzy chcieli usłyszeć czy pan Cimoszewicz ma coś do powiedzenia na temat
                afery paliwowej to mnie nie dziwi znając jego korzenie.
              • obserwator999 Re: Dysleksja, nie dyslekcja 09.07.05, 23:04
                obserwator999 napisała:

                > Dziękuję,zapamiętam.tracimy przez tą dyskusję merytum sprawy,a jest nią
                > prezydent wszystkich Polaków,który wypioł się nie tylko na komisję,ale na
                ludzi
                >
                > którzy chcieli usłyszeć czy pan Cimoszewicz ma coś do powiedzenia.
            • obserwator999 GBUR 09.07.05, 22:59
              Pan Cimoszewicz prezydent wszystkich Polaków,zlekceważył nie tylko komisję,ale
              ludzi którzy chcieli usłyszec co wie na temat afery paliwowej.To mnie nie dziwi
              znają jego korzenie.
              • alfred6 Re: GBUR 10.07.05, 16:18
                CZY MOZNA STRACIC TO CZEGO SIE NIE MA?
                -Oczywiscie : NIE!
                CZY MOZNA ZYSKAC- ZNALEZC TO CZEGO SIE NIE MA?
                -Oczywiscie : TAK
      • l-ewa Szanowny Pan Cimoszewicz zrobił to 10.07.05, 13:19
        o czym marzyły miliony ludzi. Zagrał na nosie komisji, która non stop stosowała
        różnorakie kruczki prawne w celu terroryzowania przeciwników politycznych.
        Posłużył sie tą samą bronią co oni. Wykorzystał do tego dziurawe prawo. Po
        złożonym przez niego wniosku komisja nie mogła ani go przesłuchiwać - nie miała
        takiego prawa, ani go zatrzymać - nie ma takich uprawomocnień wobec NIKOGO.
        A Kaczyński teraz pluje sobie w nos ze miał do d... doradców prawnych... Pewnie
        już ich pozwlaniał...
        • kataryna.kataryna Re: Szanowny Pan Cimoszewicz zrobił to 10.07.05, 13:25
          l-ewa napisał:

          > A Kaczyński teraz pluje sobie w nos ze miał do d... doradców prawnych...
          Pewnie
          >
          > już ich pozwlaniał...



          A dlaczego Kaczyński miałby sobie pluć? Jemu przesłuchanie nie zaszkodziło bo
          nie miał nic do ukrycia. Ani on, ani Borowski nie szukali kruczków prawnych bo
          się tej komisji nie bali.
          • www.twojenazwisko.pl Re: Szanowny Pan Cimoszewicz zrobił to 10.07.05, 15:33
            kataryna.kataryna napisała:

            > Ani on, ani Borowski nie szukali kruczków prawnych bo
            > się tej komisji nie bali.

            Wydaje mi się, że sugerowanie, iż jeśli ktoś nie chce przed tą komisją stanąć,
            to znaczy, że ma coś do ukrycia jest niedorzecznością.

            Ja na przykład nie mam nic do ukrycia, ale tej komisji się boję i za żadne
            skarby świata nie chciałbym przed nią stawać. Bo uważam (podobnie jak marszałek
            Cimoszewicz), że większość jej członków jest stronnicza jak diabli...
            • ktlukawski Re: Szanowny Pan Cimoszewicz zrobił to 10.07.05, 21:13
              To nie niedorzeczność, a prosta ocena. Jeśli ma się coś do ukrycia i przy tym
              zero klasy, to się ucieka po drabinie przez sejmowe okno. Jeśli nadal ma się
              tyle samo klasy, to się mówi, że się przyjdzie i odpowie, a óźniej się nie
              przychodzi. A jeśli ma się trochę wykształcenia, to korzysta się z
              przysługujących praw do bólu, nie dbając o innych. To CHAMSTWO. Ma rację
              Kaczyński mówiąc ze Cimoszewicz reprezentuję Polskę UB-ków. Oni tę twórczo
              interpretowali prawo. Pozdrawiam
          • obserwator999 Re: Szanowny Pan Cimoszewicz zrobił to 10.07.05, 22:54
            Może człowieka szlak trafić.Na złość mamie nie zjem ciastka.To przecież nie
            chodzi o Kaczynskiego czy innych którzy sie zezłoszczą,tylko o wyjaśnienie
            jednej z wielu afer w których zamieszana jest SLD
        • matador10 do stopki l-ewy 10.07.05, 22:10
          <<oksymoron: prawa prawica

          Ale na pewno prawda: lewa lewica, Olek i Lwica
    • kpt.klops Moje poparcie już stracił 09.07.05, 21:58
      A Komisja Śledcza mnie denerwuje jak mało co. Pan Profesor jest uprzejmy bredzi
      ć.
    • pantanal Rzeczywiście, nalezy zaczac od Giertycha 09.07.05, 22:06
      gm napisał:

      > duzo ludzi w polsce wymaga natychmiastowego leczenia na glowe stad sie bierze
      > te poparcie
    • aby Argumenty Cimoszewicza są przekonywające 09.07.05, 22:31
      Abstrahując od partyjno-wyborczego poparcia, argumenty Włodzimierza Cimoszewicza
      są po prostu przekonywające. Ta komisja i jej eksperci są skrajnie stronniczy i
      nie przestrzegają żadnych reguł.
      • pantanal Re: Argumenty Cimoszewicza są przekonywające 09.07.05, 22:43
        Zgadzam sie. Cimoszewicz nie jest bohaterem mojego romansu. Ale gdy popatrze na
        geby Giertycha i Macierewicza, zaczynam lubic Cimoszke
        • hrabia.m.c Re: Argumenty Cimoszewicza są przekonywające 09.07.05, 22:46
          Popieram
          • obserwator999 Re: Argumenty Cimoszewicza są przekonywające? 10.07.05, 23:12
            Komisja podobała mu się do czasu kiedy sam nie został wezwany.Gbyr.Zachował się
            po chamsku,lekceważąco,nie tylko zlekceważył komisję ale wszystkich którzy
            chcieli usłuszeć jego odpowiedzi.Miłego wypoczynku.Wstaje i wychodzi!To ma być
            prezydent wszystkich Polaków mój napewno NIE!
        • tompay Re: Argumenty Cimoszewicza są przekonywające 10.07.05, 19:30
          > Zgadzam sie. Cimoszewicz nie jest bohaterem mojego romansu. Ale gdy popatrze
          na
          > geby Giertycha i Macierewicza, zaczynam lubic Cimoszke

          I dokładnie o to mu chodziło.
          Ta komisja to czereda żałosnych komiwojażerów
          w swym postępowaniu
          bardziej śmiesznych niż cynicznych.

          Ale już Cimoszewicz był wybitnie cyniczny.
          Jego wystąpienie było klasycznym spektaklem pod publiczkę
          która tych panów znieść już nie może
          i marzy tylko o tym aby wreszcie ktoś im na nosie zagrał.

          No i zjawił się obrońca szarego obywatela
          trybun ludowy o dumnym imieniu Włodzimierz i pokazał.
          Odegrał perfekcyjnie zainscenizowany teatrzyk
          o czym świadczą jego słowa
          które raczył powiedzieć do kamer
          kiedy wchodził na salę posiedzeń.

          Próbując grać tego kulturalnego człowieka - prezydenta wszystkich Polaków
          (cokolwiek to znaczy) niestety a raczej na szczęście sam się demaskuje.
          Widać chłopcy z PR-aru jeszcze mu nie doradzili że
          wystarczy sam wygląd by zostać prezydentem -
          z profilu wykapany doktor
          i te menedżerskie "patrzałki" jakie śliczne
          i garnitur świetnie skrojony;
          że nie należy nic gadać i trzymać język za zębami
          bo słowa w stylu: "zapraszam do obejrzenia"
          mogą tylko zaszkodzić.

          Cynik i populista który jest od tamtych o tyle lepszy
          o ile złodziej jest lepszy od mordercy -
          złodziej nikogo nie zabił ale trudno nazwać go prawym obywatelem.
    • ksiundz Re: Ksiundz się wspiera na swoim biurku gdańskiej 09.07.05, 22:47
      roboty, a czasem na koleżance maużonce jak Białogłowa w humorze :)))
    • ossey Re: Lewacki elektorat , który charakteryzuje sie 09.07.05, 22:51
      kołtunstwem i prostactwem jest odporny na wszelka merytoryczna dyskusje. Na to
      liczy Cimoszewicz odmawiajac dzisiaj odpowiedzi. Wie doskonale ze dla jego
      elektoratu nie sa wazne fakty lecz kto pyta.
    • obserwator999 bład 09.07.05, 23:10
      Znowu błąd literowy s-z.Jestem zmęczona idę spać.Dobrych snów.
    • esterka_cichodajka Zyd wystawia alibi synowi NkWD-dzisty 10.07.05, 01:39
      Panie Spiewak, pan sie skompromitowal w czasie spotkania z prof.Wolinskim
      podczas programy o antysemityzmie Polakow. Jestes pan stronniczym zydem, ktory
      ma jedynie roszczenia i nic wiecej do zaproponowania.
    • atos55 Re: Cimoszewicz nie boi się ryzykować 10.07.05, 01:40
      i to mi się w nim podoba. Też sądzę, że nie straci, ale co ważniejsze, jest
      zdolny do stanowczego działania w sytuacjach o trudnych do przewidzenia
      konsekwencjach, a wymagających poprowadzenia kraju w jakims określonym kierunku.
      Prezydent niby nie jest od tego, ale są sytuacje, gdy jest ostatnią instancją.
      Nie chcę na tym stanowisku mydłków zerkających na sondaże i ciągle umizgujących
      się do publiczności, jak Tusk, czy w każdej sprawie głoszących, ze "trzeba
      zapytać ekspertów", jak Religa. Z tego punktu widzenia jest tylko dwóch
      sensownych kandydatów: Cimoszewicz i Kaczyński, no a z tych dwóch polityków z
      charakterem (i uczciwych) ja wolę tego, który lepiej zna i rozumie świat, no i
      jest po prostu mądrzejszy ...
      • esterka_cichodajka Naginajacy do siebie prawo jest FASZYSTA! 10.07.05, 01:43
        Powinien podac reke niejakiej Senyszyn. Ona ma obsesje na tym punckie i sama
        propaguje faszystowskie tresci!
      • marmurmen Re: Cimoszewicz nie boi się ryzykować 10.07.05, 13:12
        Nie byłbym taki pewny czy Cimoszewicz to człowiek mądry, na pewno inteligentny
        ale mądry raczej nie - gdyby było inaczej to nie miałby takiej przeszłości jaką
        ma - czyli aparatczyka karierowicza. Dla mnie to co zrobil bylo mieszanka
        chamstwa i buty - facet juz czuje sie prezydentem. Oby sie przejechał. A jesli
        uda mu sie wygrac wybory to znowu bedziemy ogladac złodziejskie geby Oleksego,
        Janika, Kwaśniewskich.. bedzie upychal kolesiów gdzie się tylko da, tak jak to
        robi Belka.
        • abyss Czerwony Prezio II na następne 5 lat... 10.07.05, 13:32
          Masz rację, grozi nam czerwony prezio nr 2.
          Następna bezczelna komusza morda, która nie da zrobić krzywdy kolesiom.
          Olejniczak, Miller, Oleksy, Siwiec, Prezio, Jolka, Czarzasty, Kwiatkowski.
          Warto przyglądać się tym którzy go popierają i wystawić im rachunek jak już
          przegra.

          BTW, czy to przypadkiem nie Robert Kwiatkowski jest autorem socjotechniki z
          wycofywaniem się Cimoszenki z polityki?
          Skuteczne, działa na stare baby.
          • megarolnik Re: Czerwony Prezio II na następne 5 lat... 10.07.05, 16:40
            Tuwarzysze! Ubywatele!

            Powstaje pytanie. Powstaje pytanie - kto? Kto za tym wszystkim stoi?!

            Tak! To oni: www.cimoszenko.info !

            I zycze milego wypoczynku!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka