Dodaj do ulubionych

Dlaczego Cimoszewicz znowu się ugiął ???????

26.07.05, 21:45
Zadziwiające, stojący na straży prawa, rękojmia praworządności ,ugina się
przed kilkunastoma pijanymi prowodyrami i mimo WŁASNYCH ZAPEWNIEŃ że nie
wprowadzi na obrady tematu emerytur, pięć po dwunastej ,jak to się mówi
spuszcza z tonu i wywraca znowu budżet RP na miliardy złotych.
Nie pierwszy raz chwiejny Cimoszewicz zmienia zdanie pod czyimś wpływem.
Napierw z kandydowaniem,zachwala uroki puszczy na politycznej
emeryturze,potem zmienia zdanie, potem najpierw mówi że przyjdzie przed
komisję śledczą ,jak na praworządnego obywatela przystało, a potem wycina
pseudoprawniczą sztuczkę i pokazuje komisji plecy, by po tygodniu prosić o
przesunięcie przesłuchania ..bo.....chce dobrze poprowadzić ostatnią sesję w
sejmie i na tej sesji rżnie budżet na miliardy.
Niesamowite, co to będzie gdy jako prezydent będzie sygnował,negocjował
traktaty ,sojusze ...itp.
My nie chcemy słabego,chwiejncego Prezydenta-cykora
Obserwuj wątek
    • bez_mapy Re: Dlaczego Cimoszewicz znowu się ugiął ??????? 26.07.05, 22:13
      A ty żeś się tego cimoszewicza tak uczepił? Piszesz o nim w każdym wątku.
      Lepiej się przyznaj, ile ci "jedyny sprawiedliwy" kaczor płaci, za te teksty na
      forum.
      • niezlomny.pravvicowiec Re: Dlaczego Cimoszewicz znowu się ugiął ??????? 26.07.05, 22:15
        Jak to dlaczego? Bo nie miał w ręku nagana jak jego ojciec. I wylazł z niego
        zwykły tchórz.
      • pawka.morozow Re: Dlaczego Cimoszewicz znowu się ugiął ??????? 26.07.05, 22:18
        kaczor mi płaci? chyba kaczym pierzem :)))))))
        a t ypytasz tych spamowców-wolontariuszy?
        ja KONSTATUJĘ ŻELAZNE FAKTY
        które mogą mieć znaczenie przy wyborach na Prezydenta RP.
        a z kaczki to się robi czarną polewkę, ja jeszcze przed żeniaczką,dlatego nie
        gustuję w kaczyźnie....
    • babariba-babariba a se nie chcij 26.07.05, 22:22
      • pawka.morozow a se nie chce 26.07.05, 22:24
    • gemin9 Re: Towarzysze z SLD wytłumaczyli mu, że ... 26.07.05, 22:23
      trzeba posłuchać głosu ludu, bo to się opłaci. Jestem ciekaw, czy p.Rokita
      zachował po południu swoją niezłomność, którą demonstrował w wywiadzie rano dla
      PR3...
      • babariba-babariba Jan, Maria, czy Władysław Rokita??? 26.07.05, 22:27
    • normalny.normals Re: Dlaczego Cimoszewicz znowu się ugiął ??????? 26.07.05, 22:28
      to chyba pytanie retoryczne... napisze tylko dwa slowa - kampania wyborcza.
      • pawka.morozow ...napisze dwa słowa 26.07.05, 22:36
        ..kampania wyborcza...
        i to może złamać faceta ?
        szkoda,bo tych kampani bez liku
        sejmowe,prezydenckie,samorządowe,europralmentarne , ciągle się będzie łamał?
        a u sąsiadów też są wybory :)))
        • normalny.normals Re: ...napisze dwa słowa 26.07.05, 22:51
          pawka.morozow napisała:

          > ..kampania wyborcza...


          te dwa slowa maja magiczna moc, o czym marszalek, a raczej kandydat
          na prezia doskonale wie...

          • pawka.morozow polecam lekturę 26.07.05, 22:53
            Pottera albo Gucio włodzio zaczarowany :))))
            jaj nam trzeba, a nie kluch
    • babariba-babariba a mnie się coś widzi, że na tym posiedzeniu... 26.07.05, 22:44
      ...sejmu MIAŁA być głosowana ustawa generalnie emerytur dotycząca. Była to ustawa w formie przez sejmowe komisje wypracowanej. Były w projekcie zapisy, które górnicy uznali za niekorzystne dla siebie. Ponieważ lobbystyczny wpływ ich liderów związkowych okazał się nieskuteczny, przyjechało sobie na Wiejską kilka tysięcy hajerów, z których spora część nie spędzala drogi na marne, ino się duchem, czyli spirtem róznym raczyła.
      Jak się taki tłum zebrał pod sejmem, zaprosił marszałek przywódców demonstracji na rozmowy z sejmową komisją. I to komisja się ugięła jak do tej pory, a nie marszałek, jeśli można mówić o ugięciu jakimkolwiek. Bo ustawa w czytaniu nie musi wcale takiego kaształtu przybrać, jaki komisja zaproponuje.
      Może na przykład marszałek Tusk, Giertych albo Kaczyński na przykład, czy Lepper zaproponować, żeby oryginalne zapisy przywrócić i doprowadzić oni mogą do ich przegłosowania.
      A rozpierdziucha się zaczęła, jak jeden z przedstawicieli demonstracji uczestniczący w negocjacjach z sejmową komisją wyszedł, żeby powiedzieć kolegom - demonstrantom, że wszystko jest na dobrej drodze :)))
      • iza.bella.iza Już Ci pisałam, że fałsz uprawiasz:( 27.07.05, 01:43
        Najwyraźnije masz kłopoty ze wzrokiem i źle widzisz. Może potrzebne są Ci już
        okulaary do czytania?

        serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,2841126.html
    • olewin Re: Dlaczego Cimoszewicz znowu się ugiął ??????? 27.07.05, 01:04
      > spuszcza z tonu i wywraca znowu budżet RP na miliardy złotych

      On "tylko" zamierza zostać prezydentem ... z tymi wydatkami użerać się będzie
      ktoś zupełnie inny .. A za 4 lata na polityczną scenę powraca w nimbie chwały
      Leszek Miller z nowym "programem" naprawy finansów publicznych ...
    • iza.bella.iza Bo to tchórz jest. 27.07.05, 01:44
      W dodatku kręgosłupa nie ma.
    • urbaneczek to jest wielki tchórz i krętacz -amant dramatyczny 27.07.05, 02:04
    • ppppp7 Re: Dlaczego Cimoszewicz znowu się ugiął ??????? 27.07.05, 03:06
      "...marszałek Cimoszewicz obiecał po południu liderom związkowym, że do
      drugiego czytania trafi projekt "Solidarności"... Strony uzgodniły też
      wykreślenie z ustawy innych grup zawodowych, min. hutników i nauczycieli."

      No nie wiem, czy tylko się ugiął. O ile dobrze zrozumiałem, Cimoszewicz i
      górnicy pozbawili podobnych przywilejów inne grupy zawodowe (ciekawe kto ich do
      tego upoważnił). Czyli Cimoszewicz "zapunktował": po raz kolejny zmienił
      zdanie, udowodnił, że jest cykor i nagrabił sobie u nauczycieli, hutników itp.
      Nic, tylko pogratulować
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka