Gość: Greg
IP: *.du.no.uu.net
08.03.01, 21:13
Jak widze tego wloskiego zlodzieja to mi sie noz w kieszeni otwiera. Jak on
tyle nakradl we Wloszech (prokuratura prowadzi przeciw niemu sledztwo o
wielomilionowe w dolarach lapowki) skoro na wyglad jego IQ to 40, a zachowanie
typowego idioty. Mimo to nasi z Bozej laski politycy wlaza mu w d... ile
wlezie, bo zweszyli, ze na stolkach w Brukseli i Strasburgu mozna jeszcze
lepiej nakrasc niz u nas. A tam pensje sa wolne od podadkow, sa sklepy za
zoltymi firankami itp. Wiec nawet ten glupi PSL nabral ochoty do Unii.
Dziwnie ta wizyta splotla sie z wprowadzeniem kolejnego eurostandardu do
polskiej gospodarki. Od dzis obowiazuja u nas takie same normy na produkcje
wedlin jak w Unii. Czyli moze byc w nich duzo wiecej konserwantow i
rakotworczych barwnikow, ktore do tej pory byly u nas zakazane. Od dzis
bedziemy jedli takie samo eurogowno jak i inni w Europie!!!!!!!!!! Wileki
sukces Polski. Trzeba byc naprawde idiota lub sabotarzysta i zdrajca, zeby
zmieniac lepsza norme na gorsza!!!!! To chyba pierwszy wypadek w historii, zeby
obnizac standardy produkcji!!!!!!!!!!! teraz kolej na nastepne.
Czy ktos wreszcie przeprowadzi referendum w sprawie czlonkostwa w UE!!!!!!!!
Wydajemy olbrzymie pieniadze na dostosowanie prawa, norm itp do UE, a tak
naprawde nikt nie ma pewnosci, ze po pierwsze sami bedziemy chcieli tam wejsc,
a po drugie czy nas tam beda chcieli. Ja mam nadziej, ze nim sie tam bedziemy
mieli szanse znalezc to ten zidiocialy, biurokratyczny twor, eldorado dla
roznego rodzaju malwersantow samo sie rospadnie. Mam nadzie, ze "wsciekle
krowy" sa poczatkiem konca UE i rozpedza to towarzystwo. Jak patrze na buzki
komisarzy ludowych z Brukseli to mam uczucie jak by ich wypuszczona z domu bez
klamek, albo z zakladu opieki - laczne IQ ich wszystkich nie przekarcza 200.
Moj ulubieniec to van der Taboret czy jak mu tam i Verhoven - IQ 10.