Dodaj do ulubionych

Roman Gertych ma głos -bow wow

06.08.05, 12:26
lider LPR -oskarżycielski głos "narodu" , pościgowy tworu chorych wyobraźni
dla zmyłki zwanej komisją dsorlenu /hahaha/ , sam ma na sumieniu to i owo.
O pewnym banku , który zrobił na szaro innym razem .
Namawianie Kulczyka do zeznań przeciw prezydentowi - ten sam manewr Gertych
zastosował wobec "wiarygodnych" świadków typu Dochnal Wieczerzak Czyżewski ,
którym za konkretne zeznania obciążajace tego czy tamtego obiecał
łagodniejsze potraktowanie przez sądy
Przypomnę ,że Roman G. WYPIERAŁ SIĘ w żywe oczy , iż taki incydentz
Kulczykiem miał miejsce .
Nie bez kozery od pewnego czasu ma ksywkę KŁAMCA jASNOGÓRSKI
O jego innych wyczynach bezprawnych w ramach działań w komisji można by
napisać książkę .
Ujawnianie tajemnic państwowych, grożenie świadkom , bezprawne pozbawienie
świadka pełnomocnika itp itd
pan Roman G. miał nawet czelność wpłynać na odpowiednie potraktowanie swojej
żony przez egzaminatorów .
Przypominam , ze Gertych to przywódca ideowy faszystowsskiej przybudówki MW

Wymuszenie odpowiedniego traktowania
Obserwuj wątek
    • urbaneczek tomek!!! twoje posty to propaganda z arsenału NKWD 06.08.05, 13:42
      Przestań opluwać wszystko, co nie ma koloru czerwonego. Wszystkie twoje posty
      przypominaja prowokacje z arsenału NKWD.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka