9111951u 29.08.05, 15:23 a i tak skończy na śmietniku ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tomek6665 Re: Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młot 29.08.05, 15:26 pokaze mu gest Kozakiewicza Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młot 29.08.05, 15:56 z chorym goleniem ? Odpowiedz Link Zgłoś
pandada Re: Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młot 29.08.05, 15:26 Ani nie zatańczy, ani nie zaśpiewa, ani nawet nie usiądzie. Młota do sądu, komisji etyki, komisji ds. PZU i na badania psychiatryczne. I wszystko tego samego dnia. Może to go uspokoi. Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młot 29.08.05, 15:28 drodzy chłopcy pandado i ten drugi , przed IV RP padnie na twarz ot i wszystko ! Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młot 29.08.05, 15:27 mam podejrzenie (graniczące z pewnością) - jak mówia twoje ukochane komisyjne menele, że żadne z twoich marzeń sie nie potwierdzi. Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młot 29.08.05, 15:29 prędzej czy później młotek go rozliczy z tego numerycznego konta w Szwajcarii ! Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młot 29.08.05, 15:35 to nie młotek tylko młoteczek,szczególnie pod względem umysłowym. narazie młotek jest rozliczany z próby zrobienie swojego teścia (taka sama miernota) posłem.jak rodzina to rodzina. Odpowiedz Link Zgłoś
bracia_zbrojek Tańczyc kazdy moze,ale nie musi 29.08.05, 15:36 I słusznie piszesz,"venus 99"... Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Tańczyc kazdy moze,ale nie musi 29.08.05, 15:37 młotek to załatwi jak upiór ! Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młot 29.08.05, 15:40 nic to, Jolka się pobeczała, to Alek zatańczy ! Odpowiedz Link Zgłoś
tomek6665 Re: Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młot 29.08.05, 15:42 Jolka się nie pobeczała , to raczej pieski z prawicy o mało nie wyli , że nic nie mogli jej udowodnić A Kwasek zrobi to co im się należy - podniesie nogę ... Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młot 29.08.05, 15:46 osobiście słyszałem jak beczała, ze inwestycja w Polisę doprowadziła ją do bankructwa i w przeciwieństwie do ciebie miałem uszy wymyte ! Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Sypie sie plan 29.08.05, 15:52 ale Cypr ropę , ktorej nie ma, przez Naftoport eksportuje ! Odpowiedz Link Zgłoś
witek.bis Nic z tego 29.08.05, 16:17 I can't dance, I can't talk. The only thing about me is the way I walk. I can't dance, I can't sing I'm just standing here selling everything. /Genesis/ Odpowiedz Link Zgłoś