Dodaj do ulubionych

Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młotkiem"

29.08.05, 15:23
a i tak skończy na śmietniku !
Obserwuj wątek
    • tomek6665 Re: Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młot 29.08.05, 15:26
      pokaze mu gest Kozakiewicza
      • 9111951u Re: Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młot 29.08.05, 15:56
        z chorym goleniem ?
    • pandada Re: Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młot 29.08.05, 15:26
      Ani nie zatańczy, ani nie zaśpiewa, ani nawet nie usiądzie.

      Młota do sądu, komisji etyki, komisji ds. PZU i na badania psychiatryczne. I wszystko tego samego dnia. Może to go uspokoi.
      • 9111951u Re: Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młot 29.08.05, 15:28
        drodzy chłopcy pandado i ten drugi , przed IV RP padnie na twarz ot i wszystko !
    • venus99 Re: Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młot 29.08.05, 15:27
      mam podejrzenie (graniczące z pewnością) - jak mówia twoje ukochane komisyjne
      menele, że żadne z twoich marzeń sie nie potwierdzi.
      • 9111951u Re: Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młot 29.08.05, 15:29
        prędzej czy później młotek go rozliczy z tego numerycznego konta w Szwajcarii !
        • venus99 Re: Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młot 29.08.05, 15:35
          to nie młotek tylko młoteczek,szczególnie pod względem umysłowym.
          narazie młotek jest rozliczany z próby zrobienie swojego teścia (taka sama
          miernota) posłem.jak rodzina to rodzina.
          • bracia_zbrojek Tańczyc kazdy moze,ale nie musi 29.08.05, 15:36
            I słusznie piszesz,"venus 99"...
            • 9111951u Re: Tańczyc kazdy moze,ale nie musi 29.08.05, 15:37
              młotek to załatwi jak upiór !
          • 9111951u Re: Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młot 29.08.05, 15:40
            nic to, Jolka się pobeczała, to Alek zatańczy !
            • tomek6665 Re: Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młot 29.08.05, 15:42
              Jolka się nie pobeczała , to raczej pieski z prawicy o mało nie wyli , że nic
              nie mogli jej udowodnić
              A Kwasek zrobi to co im się należy - podniesie nogę ...
              • 9111951u Re: Jutro pierwszy zaśpiewa i zatańczy przed"młot 29.08.05, 15:46
                osobiście słyszałem jak beczała, ze inwestycja w Polisę doprowadziła ją do
                bankructwa i w przeciwieństwie do ciebie miałem uszy wymyte !
    • przemek1975 Sypie sie plan 29.08.05, 15:50
      Pchniecia pewnej prywatyzacji?
      • 9111951u Re: Sypie sie plan 29.08.05, 15:52
        ale Cypr ropę , ktorej nie ma, przez Naftoport eksportuje !
    • witek.bis Nic z tego 29.08.05, 16:17
      I can't dance, I can't talk.
      The only thing about me is the way I walk.
      I can't dance, I can't sing
      I'm just standing here selling everything.

      /Genesis/
      • 9111951u Re: Nic z tego 30.08.05, 07:00
        No tak, śpiewać bedzie w Moskwie !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka