hernandez 26.09.05, 14:57 Czyli jak widac po forach WYGRALI:)))cZyli po polsku nawet porazke potrafimy przerobic w olbrzymi sukces! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mangold Jak reagują zwolennicy przegranych partii? 26.09.05, 14:57 Jak to jak ?/ Ja np. wypisuje głupoty w necie :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
ewswr Re: Jak reagują zwolennicy przegranych partii? 26.09.05, 20:24 to było w "nie" Odpowiedz Link Zgłoś
asiamus Re: Jak reagują zwolennicy przegranych partii? 27.09.05, 11:39 mangold napisał: to ty chyba należysz do tych duzych i leczysz sobie w ten sposób kompleksy > Jak to jak ?/ Ja np. wypisuje głupoty w necie :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
galba Demokraci... 26.09.05, 15:02 "Bartku! Za co zrobimy kampanię samorządową????? Mamy wzięty kredyt na kampanię parlamentarną, który trzeba spłacić z tegorocznej subwencji, a kolejnych już nie będzie bo nie mamy nawet 3%. Nie ma pieniędzy na lokale partii, na materiały reklamowe kompletnie na nic. Więc możemy się pożegnać także z wyborami samorządowymi. Po prostu nie będzie nas na nie stać." Nie ma takich opałów, z których by nie wydobył się zaradny Włodek i jego wesoła kompanija. Wystarczy zmienić nazwę, połączyć się z jakimiś 3 uciekinierami z innej partii (może Wrzodak z LPR?), ogłosić się "nową jakością na polskiej scenie politycznej", zaciągnąc nowe kredyty, poprosić redaktorów GW i szefa TVP, żeby wzmianki o nowej partii wrzucali do newsów 100 razy częściej niż w przypadków innego planktonu wyborczego, itd. A za 4 lata, po kolejnych przegranych wyborach wystarczy: zmienić nazwę, połączyć się... Odpowiedz Link Zgłoś
dr.kidler Widze Glaba ze przestales juz forowac Borowskiego 26.09.05, 15:04 Ile zarobiles na tym zleceniu? Odpowiedz Link Zgłoś
galba Co to znaczy "forować Borowskiego"? /nt 26.09.05, 15:16 > Ile zarobiles na tym zleceniu? Odpowiedz Link Zgłoś
dr.kidler Re: Co to znaczy "forować Borowskiego"? /nt 26.09.05, 20:41 Ej Galba Galb. Przeciez wezwales wszystkich wszechpolakow i innych oszolomow, aby na forach pisali, ze Borowski to supr uczciwy facet, porzedny i nie zlodziej choc z lewicy? Odpowiedz Link Zgłoś
galba Nie pij więcej 27.09.05, 11:44 dr.kidler napisał: > Ej Galba Galb. > Przeciez wezwales wszystkich wszechpolakow i innych oszolomow, > aby na forach pisali, ze Borowski to supr uczciwy facet, porzedny > i nie zlodziej choc z lewicy? Może wtedy przestaniesz połykać literki. Odpowiedz Link Zgłoś
toberson Re: A co bedzie z Miller-em i reszta oszustow!!! 26.09.05, 20:58 Rozliczyc MIllera i cala mafie SLD z wszystkich afer i korupcji!!!W polsce nie bedzie dobrze, dopuki narod nie rozliczy czerwona mafie!!!Banda czerwonych rozkradla kraj a teraz zyja ponad stan!!Trzeba skonczyc z banda millera!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dr.kidler Re: A co bedzie z Miller-em i reszta oszustow!!! 27.09.05, 10:06 toberson napisał: > Rozliczyc MIllera i cala mafie SLD z wszystkich afer i korupcji!!!W polsce nie > bedzie dobrze, dopuki narod nie rozliczy czerwona mafie!!!Banda czerwonych > rozkradla kraj a teraz zyja ponad stan!!Trzeba skonczyc z banda millera!!! Jezlei zacznie sie rozliczac tylko czlonkow i sympatykow SLD, i tylko dlatego ze byli w SLD, to gwarantuje Ci ze w tej Twojej "polsce" ( z malej litery ), dalej nie bedzie dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
mangold Myślisz o AWS ?? :-)) 26.09.05, 15:06 galba napisał: > > A za 4 lata, po kolejnych przegranych wyborach wystarczy: zmienić nazwę, > połączyć się... > Odpowiedz Link Zgłoś
trybowski PD 26.09.05, 16:26 Niestety nie udało się głowne zadanie PD w tych wyborach Odpowiedz Link Zgłoś
mbishop Re: PD 26.09.05, 16:36 Prawda to. PD musi zrozumieć, że nie wygrywa ten, co ma rację, tylko ten, kto się lepiej zaprezentuje. Brutalne to, ale tak było, jest i tak zawsze będzie. Jeśi PD tego nie zrozumie, to nigdy nie zdobędzie więcej niż 2-3%. Odpowiedz Link Zgłoś
agaj.agaj Re: PD 26.09.05, 18:39 Moze po prostu nie ma miejsca dla PD i powinna polaczyc sie z PO? Mam dla PD duzo sympatii za dawne zaslugi, ale jak partia ktorej przywodca jest kierowca, prezes klubu sportowego i milosnik boksu moze sie wybic na partie mlodej inteligencji? Toz to opis dzialacza wypisz wymaluj rodem z PRL-u i dobry na zarzadzanie PGR-em. No i co tam robia dawni dzialacze SLD? Odpowiedz Link Zgłoś
purysta4 Miller & Co beda jak znalazl jako liderzy PD!!!! 26.09.05, 18:01 Olexy, Pastusiak, Stoklosa, Jakubowska - oj, rozkreca oni rozowych dziadkow z UW hehehehe......... Odpowiedz Link Zgłoś
paka48 "Poparcie" na śmierć! 26.09.05, 18:56 Nie licz na nikogo, licz na siebie! Prezydent Kwasniewski na 2 dni przed wyborami parlamentarnymi przekazał pocałunek smierci dla SdPL głosząc: Popieram Borowskiego na Prezydenta i SLD do Sejmu! Był to wyrok na SDPL i sygnał dla elektoratu aby tej partii nie popierać!. Elektorat w jakiejs mierze wycofał swe poparcie dla SDPL licząc sie z mozliwościa porazki! Zagłosował na SLD. Jeszce w czwartk w sondarzach internautów było dla SLD 5,72%. i co ? Kochający Prezydent zamiast wesprzec SdPL i powiedziec: Jeżeli w każdej rodzinie pragnacej zagłosowac na lewice w Polsce, choć 1 głos zostanie oddany na SdPL to ta najmłodsza lewicowa formacja może sie znajdzie w parlamencie! Tymczasem Prezydent swym stanowiskiem skazał ja na niebyt. Odpowiedz Link Zgłoś
ewswr Re: "Poparcie" na śmierć! 26.09.05, 20:37 i b. dobrze. "idealiści" mają umrzeć. SLD to pragmatycy. zrozumieją swoje błędy, i przetrwają. Odpowiedz Link Zgłoś
galba "głowne zadanie PD" 27.09.05, 11:41 trybowski napisał: > Niestety nie udało się głowne zadanie PD w tych wyborach Odpowiedz Link Zgłoś
shtalman Pierwsza nagroda dla Allygatora 26.09.05, 19:03 za jego postawe odpowiedzialnego i myslacego wyborcy. Jak chcesz to ci pomoge dac mu w ryja. Odpowiedz Link Zgłoś
klip-klap Re: Jak reagują zwolennicy przegranych partii? 26.09.05, 19:54 Ciekawe, bo serwisy netowe upr sa calkiem ladne, a przynajmniej nie "ohydne" www.pjkm.pl/ www.upr.org.pl/main/index.php Odpowiedz Link Zgłoś
ewswr Re: Jak reagują zwolennicy przegranych partii? 26.09.05, 20:22 zagłosowałbym na UPR, gdy by nie byli tak ekstrawaganscy Odpowiedz Link Zgłoś
frank_drebin Re: Post na Forum UPR jest... 26.09.05, 21:39 Nie tyle prowokacja co zwyklym dla GW "przypadkowym bledem", gdy pisza o JKM. Pisali o forach na stronach partii startujacych w wyborach. Natomiast zamieszczony post jest ze strony partii UPR www.urp.org.pl (ktora nie startowala w wyborach), a nie strony wyborczej Platformy JKM - www.pjkm.pl. Roznica jak miedzy krzeslem, a krzeslem elektrycznym, ale dziennikarzyny GW mysla, ze to przejdzie. No i pewnie wielu matolow da sie na to nabrac. Odpowiedz Link Zgłoś
leszek306 Re: Post na Forum UPR jest... 27.09.05, 11:58 Prowokacja, przypadkowy błąd. A jeśli nawet, to jakie to naprawdę ma znaczenie? Wynik PJKM jest żałosny. A czarno-niebieskie barwy UPR przygnębiają. Trochę znajomości psychologii koloru wystarczyłoby do uświadomienia sobie, jak takie kolory działają na widza. Najsmustniejsze jest dla mnie to, że liberałowie, którzy wymagają od ludzi, by brali sprawy w swoje ręce i objeżdżają za nieudacznictwo każdego, kto próbuje narzekać choć trochę - teraz szukają winy wszedzie, tylko nie w sobie samych. Śmieszne jest to twierdzenie, że wszyscy (TVP, GW i nie wiadomo kto tam jeszcze) się na nich uwzięli. A jakąż to siłę polityczną reprezentują? Wybory pokazały, że żadnej. Głosowałem na PJKM, bo ich program był najbardziej racjonalny. Jednak w polityce sam racjonalizm nie wystarczy. Gdyby tak było, polityką mogłyby się zająć komputery. Przerzucam się na PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
t324911 Re: Jak reagują zwolennicy przegranych partii? 26.09.05, 22:19 Najciekawsza byla reakcja SLD . Swietowali trzecie miejsce ..... Samoobrony . :)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
jeni16 Re: Jak reagują zwolennicy przegranych partii? 26.09.05, 23:44 Jestem pod wrażeniem wypowiedzy Demokratów.pl Naprawdę mądre słowa. Najbardziej wartościowi są Ci, którzy trzymają z partią pomimo porażki, bo jak mówią "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie". Ja co prawda sympatykiem Demokratów.pl nie jestem, ale nie należę do przeciwników osób, które mają coś mądrego do powiedzenia i jeśli potrafią dobry pomysł wprowadzić w życie. Takie osoby są o wiele bardziej wartościowe niż populiści, którzy niestety w tym roku podbili scenę polityczną, jak Samoobrona czy LPR. Trzymam za Was kciuki i życzę powodzenia w przyszłości! Pozdrawiam! Ewa J. Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm przecież to koniec PD 27.09.05, 00:58 ja na nich głosowałem ostatni raz. W PO jest wielu wartościowych ludzi - z mojego okręgu wprowadzili całkiem porządnych posłów. PD popełniła ciąg błędów, za który zapłaciła. Formuła jej się po prostu wyczerpała. Dawne nazwiska UW i tak się wycofały (startowali pojedynczy byli posłowie UW). Więc nie ma i tak kogo z nich popierać. Odpowiedz Link Zgłoś
mika68 to niemożliwe!!! Przecież GW podawała że poparcie 27.09.05, 00:11 dla PeDałków rośnie! To są jakieś jaja! Jak mam teraz iść na Tuska skoro znów okaże się że Gazeta kłamie? Odpowiedz Link Zgłoś
t324911 Re: to niemożliwe!!! Przecież GW podawała że popa 27.09.05, 00:19 Gazeta nie klamie tylko sie myli . Odpowiedz Link Zgłoś
asiamus Re: to niemożliwe!!! Przecież GW podawała że popa 27.09.05, 11:56 mika68 napisała: > dla PeDałków rośnie! To są jakieś jaja! Jak mam teraz iść na Tuska skoro znów > okaże się że Gazeta kłamie? to ty jesteś bardzo wartościowym wyborcą, głosujesz na podstawie sondarzy, dla partii z lepszą socjotechniką taki durny wyboraca to skarb, bo przecież nie chcesz zmarnować swojego głosu, nie głosowałabyś na PD gdybys wiedziała, że nie wejdą do sejmu wiesz co juz lepiej zostań w domu, bo więcej szacunku mam dla tych co nie głosowali wogóle niż dla takich jak ty Odpowiedz Link Zgłoś