Dodaj do ulubionych

Wizyta Donalda Tuska w Szczecinie

19.10.05, 08:00
zrażam się coraz bardziej do tuska jak słucham co mówi
Obserwuj wątek
    • block-buster Coraz bardziej podoba mi sie prezydent Tusk... 19.10.05, 11:01
      Robi cos dokladnie przeciwnego,niz kaczor.Nic nikomu nie obiecuje...
      • rysiek_z_gdanska JAK SKĄPIEC TUSIEK MÓWI, ŻE NIE DA TO NIE DA !!!!! 19.10.05, 15:25
        .........
        - Wiem, co to znaczy budżet studenta,
        sam skąpię swojemu synowi.
        ....

        ALE PROSTACKA KOMPROMITACJA
        TUŚKA !!!!!

      • kacosk Re: Coraz bardziej podoba mi sie prezydent Tusk.. 19.10.05, 16:48
        A co on ma obiecac jak nic nie wie za niego myślą inni on jest ich kukłą
      • krystin3 Re: Coraz bardziej podoba mi sie prezydent Tusk.. 19.10.05, 20:23
        Żądza władzy coraz bardziej odbiera mu rozum. Bez jakiejkolwiek logiki atakuje
        Kaczyńskiego, a sam zaczyna rzucać jego hasłami !! (przez pomyłkę ?) Pzred
        kampanią wyborczą PO mówiło o płatnych studiach, płatnej slużbie zdrowia,
        zmniejszeniu emerytur mundurowych, redukcji etatów w budzecie...itp...a dziś
        obiecuje studentom że nawet prywatne szkoły będą BEZPŁATNE !!! skoro PiS ma
        rządzić to Pan Tusk może wszystko obiecywać !!!( jak Wałęsa każdemu po 100
        milionów ) -głupi narodzie - jak stado baranów bez własnego rozumu !
    • danz5 Donald Tusk tak chce poprawy 19.10.05, 13:36
      stosunkow z Moskwa ,ze zapomnial dodac ,iz to takze Sowiety do spolu z Hitlerem
      napadly na Polske.Polityka Tuska za wszelka cene szukajacego kompromisow z
      sasiadami nie baczac na skutki jest niebezpieczna dla Polski .
      Nie moge rowniez zrozumiec jego niecheci do rozliczenia zlodziei i
      mafiozow ,ktorzy dzierza wladze ,do zdekomunizowania wszystkich organow.
      Wyglada mi to na uklad obopulnej tolerancji.Nie moze byc to wiarygodny
      prezydent,ktory nie chce jak lewica rozliczania mordercow najlepszych synow
      narodu za czasow komuny.
      • gss87 Re: Donald Tusk tak chce poprawy 19.10.05, 13:41
        >stosunkow z Moskwa ,ze zapomnial dodac ,iz to takze Sowiety do spolu z
        >Hitlerem napadly na Polske.Polityka Tuska za wszelka cene szukajacego
        >kompromisow z sasiadami nie baczac na skutki jest niebezpieczna dla Polski .

        Nie zgadzam się, jeżeli uważasz, że w interesie Polski jest mieć
        za wrogów Niemcy i Rosję to gratuluję znajomości historii i troski
        o przyszłość Polski.

        • danz5 Do gss87 20.10.05, 08:33
          To ,ze w interesie Polski jest miec za wrogow Niemcy i Rosje napisales Ty.
          Ja napisalem ;nie mozna isc na kompromisy z sasiadami za wszelka cene,nalezy
          zachowac przy tym jak najwieksza suwerennosc.Inna polityka prowadzi do
          uzaleznien i korupcji rzadu,czego najlepszym przykladem jest "rura norweska"
          ktorej realizacja nie mogla dojsc do skutku wlasnie przez szantaz ze wschodu i
          przekupstwo z zachodu.Jakos naszym sasiadom nie jest za drogo omijac Polske,co
          z gospodarczego punktu widzenia jest zupelnym nonsensem.Niechec Tuska do
          wyjasnienia tej i podobnych spraw dyskredytuje go zupelnie.
    • obywatelgkar NIECH ON SIE LEPIEJ ZAJMIE PETYCJAMI STARUSZEK... 19.10.05, 16:40
      DO KROLA KACZORA, JAKO POSEL!
    • janek-007 Nareszcie D.Tusk powiedzial czego sie boi... 19.10.05, 19:19
      D.Tusk mowi:
      "- I RP upadla po utracie przez Polske niepodleglosci, II RP po agresji Hitlera
      na Polske. Az dreszcz mnie przechodzi, co chcialby ktos nam zafundowac,
      powolujac IV RP - zaznaczyl."
      Widac ze Donald ma klopoty z samodzielnym i logicznym mysleniem. Z toku
      myslenia D.Tuska wynika prosta konkluzja; L.Kaczynski zafunduje IV RP po upadku
      Voodo neoliberalizmu III RP. Co moze byc calkiem dobry prezent od Lecha
      Kaczynskiego dla calej reszty normalnie myslacej i czujacej Polski. A te
      dreszcze Donalda to chyba ze strachu na sama mysl o takiej ewentualnosci.
      • miss.take Re: Nareszcie D.Tusk powiedzial czego sie boi... 19.10.05, 19:58
        janek-007 napisał:

        > D.Tusk mowi:

        > Widac ze Donald ma klopoty z samodzielnym i logicznym mysleniem. Z toku
        > myslenia D.Tuska wynika prosta konkluzja; L.Kaczynski zafunduje IV RP
        > po upadku Voodo neoliberalizmu III RP.

        Nie. Tusk sugeruje, ze trzeba byc nadetym bufonem, zeby sadzic, ze objecie
        prezydentury przez Kaczynskiego jest wystarczajacym "donioslym wydarzeniem
        historycznym", by zaczac datowac czas nowej Rzeczypospolitej.

        > Co moze byc calkiem dobry prezent od Lecha
        > Kaczynskiego dla calej reszty normalnie myslacej i czujacej Polski.

        A ty oczywiscie jestes smietanka smietanki tej normalnej polski?
        Nie ludz sie.
        • janek-007 Ty oczywiscie jestes... 19.10.05, 20:16
          zkwasniaka smietanka mijajacej III RP.
          Piszesz:"Nie. Tusk sugeruje, ze trzeba byc nadetym bufonem, ..." D.Tusk i jego
          ludzie napewno tak nie mysla. Bufonow sie ignoruje a skoro publicznie ludzie
          D.Tuska trzesa portkami na sam widok L.Kaczynskiego wiec widocznie bardzo sie
          obawiaja tego co nadchodzi. Co do ciebie to moze uzywanie inwektyw dodaje ci
          odwagi ale wcale nie robi z ciebie kogos kto dobrze ocenia sytuacje.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka