antithesis
27.10.05, 16:41
znow robi porzekrety i zada nastepnych wyborow, zeby wynik byl zgodny z
zadaniami mafii. Trudno o wieksza bezczelnosc. Olejcie PO, PISiaki. To sa
wrogowie demokracji i Polski, ktorzy dbaja tylko o "wlasny" majatek, ktory
nam wszystkim wczesniej ukradli.