Dodaj do ulubionych

Mafii nie spodobal sie glos narodu, mafia

27.10.05, 16:41
znow robi porzekrety i zada nastepnych wyborow, zeby wynik byl zgodny z
zadaniami mafii. Trudno o wieksza bezczelnosc. Olejcie PO, PISiaki. To sa
wrogowie demokracji i Polski, ktorzy dbaja tylko o "wlasny" majatek, ktory
nam wszystkim wczesniej ukradli.
Obserwuj wątek
    • douglasmclloyd Re: Mafii nie spodobal sie glos narodu, mafia 27.10.05, 16:42
      antithesis napisała:

      > znow robi porzekrety i zada nastepnych wyborow, zeby wynik byl zgodny z
      > zadaniami mafii. Trudno o wieksza bezczelnosc. Olejcie PO, PISiaki.

      Za pozno PO olalo PiS.

      > To sa
      > wrogowie demokracji i Polski, ktorzy dbaja tylko o "wlasny" majatek, ktory
      > nam wszystkim wczesniej ukradli.
      • antithesis PO olalo PiS? to trzeba ich tez olac 27.10.05, 16:52
        i stworzyc rzad mniejszosciowy, albo w koalicji z innymi partiami.
        • douglasmclloyd Re: PO olalo PiS? to trzeba ich tez olac 27.10.05, 16:54
          antithesis napisała:

          > i stworzyc rzad mniejszosciowy, albo w koalicji z innymi partiami.

          Lepper na premiera IV Burdelu RP.
          • antithesis Bugaj na premiera? 27.10.05, 16:56
            Premierem jest Marcinkiewicz, moze nim tez zostac Bugaj - wybitny ekonomista i
            patriota.
            • douglasmclloyd Re: Bugaj na premiera? 27.10.05, 16:57
              antithesis napisała:

              > Premierem jest Marcinkiewicz

              Pierwsze slysze. To chyba pierwszy premier bez rzadu.

              > moze nim tez zostac Bugaj - wybitny ekonomista i
              > patriota.

              Wiekszego od dr Leppera nie ma na calym swiecie.
    • 9111951u Re: Mafii nie spodobal sie glos narodu, mafia 27.10.05, 16:42
      Coś Ty , zeby pułkowników od razu mafią nazywać ?
      • antithesis Re: Mafii nie spodobal sie glos narodu, mafia 27.10.05, 16:54
        Mafia to klika ludzi, ktorzy jednocza sie w dzialaniach przestepczych przeciw
        spoleczenstwu. PO na taka wyglada.
        • 9111951u Re: Mafii nie spodobal sie glos narodu, mafia 27.10.05, 16:59
          no ale żeby pułkownicy tak wyglądali? to nie uchodzi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka