Dodaj do ulubionych

Ferment w PiSie

01.11.05, 10:37
Dlaczego ministrem została Lubińska, Gęsicka, Meller, Lipiec a NIE JA ?!!
Przecież to JA głosuję jak mi Kaczor każe.
Przecież to JA zeszmaciłem się wybierając Leppera na wicemarszałka.
I teraz nie jestem ministrem - cóż za zniewaga

Takie są myśli kilkudziesięciu posłów PiSu. Ciekawe co z tego wyniknie.
Obserwuj wątek
    • nurni Re: Ferment w PiSie 01.11.05, 10:38
      idiotyzmy napisał:

      > Takie są myśli kilkudziesięciu posłów PiSu.
      • idiotyzmy-kacze Re: Ferment w PiSie 01.11.05, 10:58
        Pisuar powoli się rozlatuje
        • nurni Re: Ferment w PiSie 01.11.05, 11:02
          idiotyzm rozwinał:

          > Pisuar powoli się rozlatuje



          • jereemy Re: Ferment w PiSie 01.11.05, 11:08
            Piecha w ramach zadośćuczynienia za nieotrzymany resort non stop łazi za Religą
            i nosi mu teczkę. Jako jedyny sekretarz stanu brał udział w tej mszy i jako
            jedyny sekretarz stanu przejmował z Religą resort. Robi się z niego taki sam
            plecak jak z Iwińskiego. Miał dostać resort, a tu dochtór od serc u się
            wpieprzył.
        • mela46 Re: Ferment w PiSie 01.11.05, 12:35
          idiotyzmy-kacze napisał:

          > Pisuar powoli się rozlatuje
          Chyba w twojej toalecie! Strasznie nie lubię, jak się wymyśla epitety! I obojętnie kogo one dotyczą! To takie infantylne!!!!!!!!
          • cimoszenka Re: Ferment w PiSie 01.11.05, 12:37
            A lubisz jak żyjącym stawiany jest znak [*] w dniu takim jak dzisiaj? Jeśli
            lubisz to pogadaj z pewnym idiotą co to zrobił dzisiaj na tym forum.
    • pink.freud Re: Ferment w PiSie 01.11.05, 11:29
      Zbyt dosłownie traktujesz swój nick;))))))))
      I jest trochę mylący. Zostaw sobie tylko pierwszą część, albo drugą przerób na kaczeba:)))))))
      • cimoszenka Re: Ferment w PiSie 01.11.05, 11:32
        Postaraj się lepiej. Rydzyk płaci to Rydzyk wymaga.
        • pink.freud Re: Ferment w PiSie 01.11.05, 11:36
          To smutne co się Cimoszce przytrafiło. Bardzo brzydko z nim koledzy z PO postąpili i to bez mydła:)))
          Ale, że mu się to spodobało i jeszcze ich chwali?:)))))))))))))))))))))))
          • cimoszenka Poczytaj sobie wyborco z Radia Maryja 01.11.05, 12:11
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=31293363
            • pink.freud Re: Poczytaj sobie wyborco z Radia Maryja 01.11.05, 12:22
              Poczytałem, no i?
              Wydzielono 1 dodatkowe ministerstwo i potrzebna na to kasa.
              Wydaje Ci się, że pensje ministrów zostaną podwyższone?
              • cimoszenka Re: Poczytaj sobie wyborco z Radia Maryja 01.11.05, 12:26
                Przeczytaj jeszcze raz.
                • pink.freud Re: Poczytaj sobie wyborco z Radia Maryja 01.11.05, 12:56
                  Zgodny jestem to i przeczytałem jeszcze raz:) I przy okazji jeszcze trochę więcej;)
                  Nigdzie nie ma mowy o ministrach.
                  Pieniądze idą na 1 nowe ministerstwo i na zwiększenie liczby urzędników wymaganych przez UE. Na dodatek podział rezerwy celowej na te cele był już przewidziany przed rządem Marcinkiewicza.
                  Kiepska prowokacja:)))
      • idiotyzmy-kacze Re: Ferment w PiSie 01.11.05, 12:09
        Pisuary widzę, przerażone. Podział już bliski.
        • cimoszenka To chyba o to chodzi:D 01.11.05, 12:11
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=31293363

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka