Gość: Lucuś IP: 158.66.108.* 27.09.01, 10:18 Cześć moje najmilsze dzieci! Adaśko to mój ulubiony Behemocik, a może Lewiatanek. Adaśko i jego kumpel Gerem leją łzy. Wstrętne goje znowu ich olały. Lucyfer Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krzysztof.r.m Re: Adam Michnik 27.09.01, 10:28 Ty jestes GOJ czy SWOJ ? I coz daje Ci taka radosc? Serio pytam , a nie chce Cie urazic. krm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lucuś Re: Adam Michnik IP: 158.66.108.* 27.09.01, 10:34 Cześć moje kochane dziecko! Nie płacz, że tak nas urządzili. Zawsze możemy odwrócić diabła ogonem. Goje i tak się nie pokapują. Lucyfer Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztof.r.m Re: Adam Michnik 27.09.01, 10:45 Przestane jak chusteczki mi podrzucisz, bo mi poszlo w katarek... To placz taki o placz , a nie rozpacz, a moze to placz od radosci... Nie moge Ci o tym opowiadac, bos Ty niewrazliwy Lucus. Ale chusteczki to moglbys... krm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lucuś Re: Adam Michnik IP: 158.66.108.* 27.09.01, 10:57 Kochany Krzysiu! Taki już nasz los anielski. Bardzo sobie współczujemy nawzajem. Jednak ja nie płaczę, nigdy!. 23 września zaszpuntował mnie okrutnie, absolutnie. Nie jestem złośliwy, ale życzę Ci, Krzysiu, miłego dnia i gdybyś się kiedykolwiek zagubił, życzę Ci powrotu na niebiańskie łąki. Twój oddany Tatuś Lucyfer Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krm Re: Adam Michnik IP: *.olsza.krakow.pl 27.09.01, 11:20 Tym mnie ujac latwo, ciepelko, lagodnosc, troska... Tak bylo jest i powinno byc. No chyba zeby mnie cos wk......o, no, Pozdrawiam i spokoju Ci Lucus zycze. Utulony i bez chusteczek krm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Luzi Re: Adam Michnik IP: 158.66.108.* 27.09.01, 11:31 Mein lieber Krzysio! Wirklich bist Du mein Lieblingskind. Nigdy Cię nie opuszczę, żegnam się na zawsze i modlę za Ciebie. Ich muss in die Hoelle zurueck (Muszę z powrotem do piekła). I wish all You could think of! Kocham Cię, Krzysiu, i życzę zmiany poglądów. Twój Tata Łata Luzifer Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krm Re: Adam Michnik IP: *.olsza.krakow.pl 27.09.01, 11:52 Dzieki za zyczenia. Ale czemuz to niby mialoby sluzyc? Dalibog , moje poglady, chcialem jedynie chustke, a Tys opowiesc o jej potrzebie mi zaledwie przesnul. ... to wiem tylko, ze swiat sie zmienia, wojen bronie i natarc szyki, choragwie ludow i natchnienia... A CZYNOWNIKI -CZYNOWNIKI! Pozdrawiam Cie niezmiennie ale bez milosci krm Odpowiedz Link Zgłoś