Gość: Hihi
IP: *.ipt.aol.com
12.10.02, 11:55
Jezeli nie UE to czerwono-czarna republika pelna skorumpowanych ludzi,
bezrobotnych, kosciolow, pomnikow Chrystusa, slumsow dla ubogich,
palacow biskupich, strzezonych rezydencji innych czerwono-czarnych kacykow,
wzrost przestepczosci wsrod zdezesperowanych ludzi, masowe wyjazdy do
sprzatania w bogatych krajach, pijanstwo, nedza...