jagnieszkaa 04.12.05, 21:02 Wygląda na to, że pan Kurski mówi prawdę. Kto łże, w takim razie? Jagnieszka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maruda.r Popłaczmy sobie 04.12.05, 21:04 Widziałem łzy w oczach mojej żony i dzieci, którzy najlepiej wiedzą, ile wyrzeczeń kosztowała nas odbudowa Danielówki. *************************** No wzruszyłem się tymi dziećmi i łzami. Odpowiedz Link Zgłoś
semafor.semafor Re: Popłaczmy sobie 04.12.05, 21:54 Kurski pewnie sam się śmiał, pisząc te banialuki. Cynik pieprzony. Jak czerwoni kupują za pół darmo, inwestują i odsprzedają z zyskiem, to mamy złodziejską prywatyzację. Jak Kurski robi to samo, mamy dobrego gospodarza. Odpowiedz Link Zgłoś
dan3iger KURSKI MORALIZUJE O PODŁOŚCI I RZETELNOŚCI ? 04.12.05, 22:20 "po przekroczeniu pewnej granicy złej woli dziennikarstwo z zawodu pięknego i szlachetnego może stać się zwyczajnie podłe" leje krokodyle łzy Kurski. Niech pan Kur(vv)ski się lepiej zastanowi czy sam w sku**ski sposób sam nie przekraczał tej granicy. Żona i dzieci ze łzami w oczach, kto się niby na to nabierze ? Pan kurski jest likalnym notablem, niech ma świadomość że od niego wymaga się więcej niż od innych. Niech pamięta że jego pozycja jako odkupującego dzierżawioną dwa lata leśniczówkę jest inna niż mieszkańców okolicznych domów którzy wykupili za bezcen mieszkania w których mieszkali KILKADZIESIĄT lat. Odpowiedz Link Zgłoś
doktorhabilitowany.1 Re: KURSKI MORALIZUJE O PODŁOŚCI I RZETELNOŚCI ? 04.12.05, 22:26 Zwroc uwage tez na to: serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3048336.html co slusznie zauwazyl juz ktorys z internautow... Pojawiaja sie nowe watki w sprawie... A co do sposobu postepowania Kurskiego, to masz racje, jest on kur..ski;) Odpowiedz Link Zgłoś
create Kto mieczem wojuje ten od niego ginie 04.12.05, 23:26 "Rozumiem wymogi walki politycznej, rozumiem, że jest na mnie po ostatnich wyborach swoiste zlecenie, zwracam jednak uwagę, że po przekroczeniu pewnej granicy złej woli dziennikarstwo z zawodu pięknego i szlachetnego może stać się zwyczajnie podłe." No własnie panie Kurski, pan już od dawna jest zwyczajnie podły. Dobrze że pan się zreflektował. Odpowiedz Link Zgłoś
donald.tuski Kiedy Exmisja C i m o s z e n k i Z Rezerwatu ??? 04.03.06, 00:57 Jakim prawem białorusin cimoszenko nielegalnie zamieszkuje państwowy Park Narodowy w nieleganie wynajętej za psi grosz leśniczówcw bedacej własnością Państwa Polskiego ??? Odpowiedz Link Zgłoś
donald.tuski Kiedy Exmisja C i m o s z e n k i Z Rezerwatu ?? 04.03.06, 01:00 donald.tuski napisał: > Jakim prawem białorusin cimoszenko > nielegalnie zamieszkuje > państwowy Park Narodowy > > w nieleganie wynajętej za psi grosz > leśniczówcw bedacej własnością > Państwa Polskiego ??? cimoszenko powinien ponadto nadpłacić za dotychczasowy nielegalny najem !!! Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Szukam szmaty! 04.12.05, 23:29 Szukam szmaty ! Moher zrozumie mohera, ja potrzebuję tłumacza i dlatego czytam Gazetę Wyborczą. Nie przyjmę chleba od oszołoma, któremu chleb żytni kojarzy się z żydnim! Od tych wermachtoczujnych, tuskoczujnych Poloków jo ze śmiecha dostaja boloków. Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: Szukam szmaty! 04.12.05, 23:43 almagus napisał: > Szukam szmaty ! > > Moher zrozumie mohera, ja potrzebuję tłumacza i dlatego czytam Gazetę Wyborczą. > > > Nie przyjmę chleba od oszołoma, któremu chleb żytni kojarzy się z żydnim! > > Od tych wermachtoczujnych, tuskoczujnych Poloków > jo ze śmiecha dostaja boloków. Jakies problemy????????????????? Hoho! Odpowiedz Link Zgłoś
donald.tuski Multimilioner-Michnik Dostaje Rentę z ZUS ????? 04.03.06, 01:05 Trzeba koniecznie sprawdzić czy prawdą jest, że multimioner michnik pobiera rentę z ZUSu ?????? a coz lustracją małżenstwa kwasniewskich ! ktorzy do dzisiaj nie zadeklarowali swojego majatku ! profitujac z dochodów swoich prywatnych spółek i nielegalnych prowizji wpłacanych na konta numeryczne w szwajcarii ! co z tow. cimoszenką ? ktory wydzierżawił na dziesiątki lat za psi grosz od Państwa Polskiego wspaniała leśniczówkę w Puszczy Bialowieskiej ? Odpowiedz Link Zgłoś
busho panie Kurski - kłamałeś i byłeś podły 05.12.05, 14:45 panie Kurski - kłamałeś i byłeś podły, ciebie też dopadli - kłamcy i podli ludzie, tak to już bywa, więc mało mnie obchodzą łzy twojej żony i twoich dzieci, ps. życzę jak najlepiej PISowi, może nawet na nich zagłosuję, ale ty jesteś czarną owcą, zakałą, człowiekiem, który szedł do władzy drogą podłości Odpowiedz Link Zgłoś
zgryzik1 kynologiczny wybryk natury 03.03.06, 23:49 pierwszy raz widzę bulteriera z cwaniacką żyłką i miedzianym czołem. Do formaliny takiego i na odpustach pokazywać jako bestię z piekła rodem Odpowiedz Link Zgłoś
stefan58 JAK ZWYKLE "GW" obrzuca błotem po michnikowsku 05.12.05, 18:08 JAK ZWYKLE "GW" obrzuca błotem po michnikowsku Odpowiedz Link Zgłoś
katrina_bush Kurski to oczywiscie uosobienie "niewinnosci" ! 19.10.06, 19:05 Kurski to oczywiscie uosobienie "niewinnosci" ! Najpierw lesniczowka za darmo, potem imprezy w biurze poselskim, protegowanie kolegow na intratne stanowiska... Halo ! Komu wy bedziecie sypac piasek w oczy ? Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Znowu się wzruszyłam...:))) buuuuuu... 19.10.06, 19:10 .. wielomiesięcznej krwawicy mojej i rodziny oraz przyjaciół .. - tak naPiSał: galeria.e-polityka.pl/galeria/data/media/10/normlal_KURSKIg.jpg katrina_bush napisała: > Kurski to oczywiscie uosobienie "niewinnosci" ! > > Najpierw lesniczowka za darmo, potem imprezy w biurze poselskim, protegowanie k > olegow na intratne > stanowiska... > > Halo ! Komu wy bedziecie sypac piasek w oczy ? Odpowiedz Link Zgłoś
galt no nieprzesadzaj Ty sie pewno nie zwruszyles 19.10.06, 19:19 Olek sie nie wruszal, Miller sie nie wzruszal, z co ich tam ludzie interesuja. Sguerujesz, ze GW jest OK? Ten atak to tak jak z jego filemm, wielu zacnie urazonych, bo ze niby "zdrajca" "srpzedawczyK" (jakby zmiana parti byla noowoscia), ale nikt z tych wielce poruszonych nie zaprotestowal tresci filmu "Nocna Zmiana" ani jego autentycznosci!? A wiec? Siwete oburzenie za wypowiedzenie bolesnej obarzajacej prawdy? No coz, tutaj lzy nie uronie. Odpowiedz Link Zgłoś
bebe255 Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 04.12.05, 21:07 Wlasnie sobie odpowiedzialas na to pytanie. Odpowiedz Link Zgłoś
idiotyzmy-kacze tu też coś jest na ten temat 04.12.05, 21:09 serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3048336.html Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r [...] 04.12.05, 21:21 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
doktorhabilitowany.1 znaaacznie. az prawie strasznie... 04.12.05, 21:26 Zainteresowal mnie ten watek z zastraszaniem ludzi, ktorzy tam mieszkali i ktorym odmowiono prawa do pierwokupu pomimo, ze byli tam 'od zawsze'. Ciekawe, czemu Kusrki pisze najpierw o wynajeciu przybudowki (nie wspominajac o stodole), a potem pisze, ze po remoncie cala Danielowka jest pieknym miejscem - daje do zrozumienia, ze pomimo, iz wynakmowal jedynie przybudowke, wykupil potem cale gospodarstwo... Nie wspomnial tez, ze budynek postawili Niemcy... Odpowiedz Link Zgłoś
amdrzej11 Re: znaaacznie. az prawie strasznie... 04.12.05, 21:42 No i co z tego, ze wybudowali Niemcy? Nalezy im teraz wyremontowany budynek oddac? A propos ludzi, ktorzy tam mieszkali, jak piszesz "od zawsze"; gdyby pomieszkali tam jeszcze kilka lat, to z lesniczowki pozostala by tylko gora gruzu i lajna. Czy tego chcialbys? Odpowiedz Link Zgłoś
doktorhabilitowany.1 Re: znaaacznie. az prawie strasznie... 04.12.05, 22:17 hehe, tu Cie mam:) No to mozesz mi przypomniec swe poglady nt. prywatyzacji? Inna sprawa - skad wiesz jakby wygladalo gospodarstwo za pare lat gdyby stalo sie wlasnoscia prywatna ludzi, ktorzy zawsze tam mieszkali, ale 'na cudzym'? Czy tylko Kurski jest w stanie cos wyremontowac? A inna sprawa, ze najwyrazniej nie kumasz aluzji - to a propos Niemcow:)) Ja, w przeciwienstwie, jak sie zdaje, do Pana Jacka, nie mam zwyczaju nawracania do historii Niemiec z okresu przed zakonczeniem drugiej wojny swiatowej:)) ten jeden raz musisz mi wybaczyc, ot czysta zlosliwosc;) Pozwol, ze od teraz bede sie do Ciebie zwracal 'Panie Jacku', czyba, ze wolisz 'jagnieszkaa' ;) Odpowiedz Link Zgłoś
amdrzej11 Re: znaaacznie. az prawie strasznie... 04.12.05, 22:51 Mozesz mnie nazywac jak chcesz, ani mnie to ziebi ani grzeje ale jako "habilitowany" powienes zaowazyc, ze nie moge podpisywac sie wieloma nickami. P.S. Ci ludzie mieli szanse wyremontowac a potem starac sie o wykup! Gdyby ten stan rzeczy potrwal jeszcze ze trzy lat, to nie byloby tam co remontowac! Odpowiedz Link Zgłoś
doktorhabilitowany.1 Re: znaaacznie. az prawie strasznie... 04.12.05, 22:59 amdrzej11 napisała: > Mozesz mnie nazywac jak chcesz, ani mnie to ziebi ani grzeje ale > jako "habilitowany" powienes zaowazyc, ze nie moge podpisywac sie wieloma > nickami. Jako Polak-Patriota zauwazam, ze mozesz podpisywac sie wieloma nickami:)) > P.S. Ci ludzie mieli szanse wyremontowac a potem starac sie o wykup! Gdyby ten > stan rzeczy potrwal jeszcze ze trzy lat, to nie byloby tam co remontowac! Ciekawe:)) A nie slyszales o takich co to wyremontowali, a potem sprzedano wyremontowane przez nich lokale komus innemu:) ? Zreszta, na razie sobie tu spekulujemy Panie Jacku, a kolejne dni dostarcza nowych informacji, ktore zapewne spowoduja dezaktualizacje naszych rozwazan:)) Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: czyzby, zemsta strasznego dziadunia;))))))? 04.12.05, 23:28 No to podniecajcie sie tym koksem panie i panowie!Hop hop A przy okazji, nim ten 'kryminal' rozwiazecie, moze ci co go rozpetali, COS NAM tez WYJASNIA.Co? ~ Gazeto Wyborcza? Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: czyzby, zemsta strasznego dziadunia;))))))? 05.12.05, 00:16 Ponawiam to samo pytanie do dziennikarzy GW. A wy uczesnicy Forum i czytelnicy GW podniecajcie sie tym koksem! Hop hop! A przy okazji, nim ten 'kryminal' rozwiazecie, moze ci co go rozpetali, COS NAM tez WYJASNIA.Co o tym sadzisz ~ Gazeto Wyborcza? Odpowiedz Link Zgłoś
politologist Re: znaaacznie. az prawie strasznie... 04.12.05, 23:49 doktorhabilitowany.1 napisał: > Zainteresowal mnie ten watek z zastraszaniem ludzi, ktorzy tam mieszkali i > ktorym odmowiono prawa do pierwokupu pomimo, ze byli tam 'od zawsze'. Ciekawe, > czemu Kusrki pisze najpierw o wynajeciu przybudowki (nie wspominajac o > stodole), a potem pisze, ze po remoncie cala Danielowka jest pieknym miejscem - > > daje do zrozumienia, ze pomimo, iz wynakmowal jedynie przybudowke, wykupil > potem cale gospodarstwo... Nie wspomnial tez, ze budynek postawili Niemcy... ... z wermachtu! ;) Dlatego go wykupił, żeby z nienawiścią wyburzyć bo jest pierwszorzędnym patryjotą. Solą tej ziemi, nieskazitelnym wzorem postępowania dla wszystkich Polaków (... z zamkniętych zakładów psychiatrycznych) Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r No coś podobnego 04.12.05, 21:33 Skasowali mi posta, bo porównałem pana Jacka do ozdoby ze sznurka w kształcie pędzla. serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3048336.html Tyle, że po tym artykule trudno mieć inne skojarzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
ratatatam wg mnie znacznie ciekawsza jest odpowiedz tych 04.12.05, 21:11 platnych opluwaczy z GW alez sie okrutnie prostytuuja... Odpowiedz Link Zgłoś
lesio.kaczorek zainwestowal 100 tys. jako najemca..... 04.12.05, 21:15 Tez bym chetnie gdzies zainwestowal 100 tys. bez zadnej pewnosci, ze bede cos z tego mial. Brakuje mi tylko 100 tys. Odpowiedz Link Zgłoś
lukasito Idz do 'rodziny' i przyjaciól Kurskiego;-) 04.12.05, 21:22 Dostaniesz na procent, a potem przyjda chlopcy i zazadaja splaty.......... Odpowiedz Link Zgłoś
amdrzej11 Re: Idz do 'rodziny' i przyjaciól Kurskiego;-) 04.12.05, 21:43 Jezeli pozyczanie na procent jest takim dobrym interesem, to pozycz tem gosciowi, zeby sie tu zaplakiwal! Odpowiedz Link Zgłoś
lukasito Re: Idz do 'rodziny' i przyjaciól Kurskiego;-) 04.12.05, 21:57 Ja nie naleze do 'rodziny'. Dla 'rodziny' pozyczanie zawsze jest dobrym interesem. Zwykly czlowiek, bez plecow na miescie, w polityce i gospodarce moze sie przejechac. Ponadto 'rodzina' nie cierpi konkurencji, wiec pozwol mi zatrzymac pieniadze i nie uruchamiac ryzykownego biznesu. Odpowiedz Link Zgłoś
amdrzej11 Re: Idz do 'rodziny' i przyjaciól Kurskiego;-) 04.12.05, 22:52 Ile razy ogladale film "Ojciec chrzesny"? Odpowiedz Link Zgłoś
maciejslu a propo's sygnaturki... 05.12.05, 00:38 ... to może spróbuj po łacinie" ;-) Nec Hercules contra plures... Odpowiedz Link Zgłoś
doktorhabilitowany.1 Wzruszylem sie Panie Jacku. chlip chlip 04.12.05, 21:15 Panie Jacku! Wzruszyl mnie Pan do lez, zwaszcza opiem uroczego miejsca, w którym byly dziury, przez które czlowiek by przelecial i lezaly kupy, a ponadto byla to tylko przybudówka. Nie napisal Pan, czy wykupil Pan tylko przybudowke, czy cala lesniczowke z 'trzema innymi mieszkaniami.' Napisal Pan wzruszjaca o tym jak to ludzie wykupywali od LP budynki w dobrym stanie za 1,5 tys zlotych (za dom, czy za metr2). Podejrzewam, ze chcial Pan byc dobitny w swoich stwierdzeniach, ale jak na wyksztalconego czlowieka, posla i dziennikarza, popelnil Pan tekst o zdumiewajaco niskiej wartosci merytorycznej. Jak Pan chcial czytelnikow przekonac do swoich racji, to tricki emocjonalne w stylu 'lez dziatek i zony' (a Panskich z pewnoscia tez, no bo co w koncu, doprawdy), na pewno osiagnely skutek - wszyscy wiedza, ze jest Pan kochajacym Ojcem i mezem, ktory stanowi wzor dla swych potomkow, nigdy, ale to przenigdy nie kalajac sie klamstwem i pomowieniem, oraz nigdy nie atakuje Pan 'ponizej pasa' swych oponentow... Panie Kurski, gdyby Panu zalezalo, zeby mnie przekonac, zamiescilby Pan dane dotyczace Panskiej inwestycji - wycene rzeczoznawcy, ktora stanowi, co Pan z pewnoscia wie z przypadku Pana Cimoszewicza, podstawe do okreslenia wartosci posiadanego majatku, informacje, czy kupil Pan przybudowke, czy lesniczowke (bo z Panskiego pisma wynika, ze wynajal Pan przybudowke, a kupil lesniczowke) i opinie rzeczoznawcy na temat panskiej ziemi 'ponad kilometr' od jeziora, ktora oferuje Pan dziennikarzom. A swoja droga, nie napisal Pan, czy ta ziemia zostala przekwalifikowana z ornej na 'budowlana', czy nie... Moglby Pan sie bardziej postarac, bo skoro Pan tak sciga 'nielegalne prywatyzacje i uwlaszczenia' powinien sie Pan orientowac, jakich argumentow wymaga Pan od osob okarzanych przez siebie... Panowie dziennikarze! Kupujcie te ziemie od p. Kurskiego! Moze bedziecie sie mogli zarejestrowac w KRUS, a moze cos jeszcze zarobic:)) Odpowiedz Link Zgłoś
amdrzej11 Re: Wzruszylem sie Panie Jacku. chlip chlip 04.12.05, 21:47 Stary, nie denerwuj sie tak i nie chrzan! Masz swietna okazje do zrobienia interesu! Kup ziemie, ktora Kurski proponuje i nie bedziesz, jak on pisze, musial przez dlugi czas pracowac! Wiesz co jest najbardziej emocjonujacym momentem w grze w pokera? Sprawdzanie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
doktorhabilitowany.1 Re: Wzruszylem sie Panie Jacku. chlip chlip 04.12.05, 22:02 Nie panikuj chlopie, pokerzysta musi umiec kontorlowac emocje i mimike. Chcesz, to sam sprawdzaj juz teraz - ja widze, ze Kurski blefuje, wiec jeszcze troche pociagne licytacje, ale dziennikarzom nikt nie broni sprawdzic. Tym bardziej, ze ta propozycja byla skierowana do nich - chcialbym zobaczyc twarz Kurskiego jak jutro do niego przyjda skorzystac z oferty. prosze Szanowni Dziennikarze, wezcie ze soba kamere:)))))) Bedzie 'Dzienna zmiana wlasciciela' :))) Odpowiedz Link Zgłoś
amdrzej11 Re: Wzruszylem sie Panie Jacku. chlip chlip 04.12.05, 22:53 Ja tez chcialbym zobaczyc twarze dziennikarzy i Kurskiego! Odpowiedz Link Zgłoś
doktorhabilitowany.1 Re: Wzruszylem sie Panie Jacku. chlip chlip 04.12.05, 23:16 Ha, o jednej rzeczy wlasnie pomyslalem:)) Jesli ziemia Kurskiego ma dalej przeznaczenie rolnicze, to dziennikarze, zeby ja kupic musieliby miec uprawnienia rolnicze... Wiec jest mala szansa, ze im sie uda. Hojnosc Kurskeigo nie zna granic. Ale jesli faktycznie zmieniono jej przenaczenie na budowlane, to jak sie jutro Kurskiemu zamelduja z gotowka, to sie chlop zalamie wlasna szczodrobliwoscia:))))) Beda sasiadami:)) Odpowiedz Link Zgłoś
kum.z.antalowki Jeśli chce tanio sprzedać, to musi być trefne 04.12.05, 23:40 No, chyba, że uważasz Kurskiego za kogoś, od kogo można bez obawy kupić z drugiej ręki działkę lub samochód. Ja bym się trzymał z daleka, mimo iż Andrzej11 tak serdecznie zachęca... amdrzej11 napisała: > Stary, nie denerwuj sie tak i nie chrzan! Masz swietna okazje do zrobienia > interesu! Kup ziemie, ktora Kurski proponuje i nie bedziesz, jak on pisze, > musial przez dlugi czas pracowac! Wiesz co jest najbardziej emocjonujacym > momentem w grze w pokera? Sprawdzanie!!! ===== Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 04.12.05, 21:25 jagnieszkaa napisał: > Wygląda na to, że pan Kurski mówi prawdę. > Kto łże, w takim razie? > Jagnieszka Tez bym chciala WIEDZIEC. To wszystko! Odpowiedz Link Zgłoś
doktorhabilitowany.1 Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 04.12.05, 21:30 Sadzac po odpowiedzi, ktorej udzielila jagnieszka, lze Jagnieszka... ale to chyba tylko tak glupio wyszlo:)) Odpowiedz Link Zgłoś
amdrzej11 Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 04.12.05, 21:48 A Tobie jak wyszlo? Odpowiedz Link Zgłoś
doktorhabilitowany.1 Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 04.12.05, 22:03 Lepiej niz Tobie:)) Jak zwykle:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
maciejslu a propo's "wyszło"... 05.12.05, 00:45 ... to dotarła do mnie ciekawa anegdota: jak wygląda Kaczyński w spodniach Dorna? Przez rozporek ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
lortea Nie ma to jak obiektywizm uczniów nadredaktora 04.12.05, 21:29 Szechtera i speca od prawdy- Maleszki. Volkischer Beobachter, Der Sturmer i Wyborcza- identyczny poziom. Odpowiedz Link Zgłoś
antykagan [...] 04.03.06, 00:35 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
szasza7 Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 04.12.05, 21:30 Kurski łze jak pies.Zawsze to zresztą robi.Odrażający typ.Ten typ tak ma... Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 04.12.05, 21:32 szasza7 napisała: > Kurski łze jak pies.Zawsze to zresztą robi.Odrażający typ.Ten typ tak ma... Czy znasz go OSOBISCIE? Czy tez z opowiadania:)))))))))))))? Hehe Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 04.12.05, 21:36 mysz_polna5 napisała: > szasza7 napisała: > > > Kurski łze jak pies.Zawsze to zresztą robi.Odrażający typ.Ten typ tak ma. > .. > > > Czy znasz go OSOBISCIE? Czy tez z opowiadania:)))))))))))))? Hehe ********************************** Z faktów: "W wyborach do Sejmu w 2001 miał startować z listy Akcji Wyborczej Solidarność Prawicy w okręgu toruńskim. W tym samym okręgu, z ostatniego miejsca na liście AWSP miał startować były minister rolnictwa Jacek Janiszewski. Kurski krytykował jego obecność na liście kandydatów. Tuż przed oddaniem listy do komisji wyborczej samowolnie dopisał przed Janiszewskim inną osobę o tym samym nazwisku. Za manipulowanie listą kandydatów został usunięty ze Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego." pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Kurski Odpowiedz Link Zgłoś
amdrzej11 Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 04.12.05, 21:50 W tym kontekscie niestety nie jestes miarodajny! Twoje lgarstwa i glupoty wypisywane na tym forum naleza zdecydowanie do "elitarnych"! Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 04.12.05, 22:02 amdrzej11 napisała: > W tym kontekscie niestety nie jestes miarodajny! Twoje lgarstwa i glupoty > wypisywane na tym forum naleza zdecydowanie do "elitarnych"! ******************************* To jest cytat, kołku. Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 04.12.05, 21:55 maruda.r napisał: > ********************************** > > Z faktów: > > "W wyborach do Sejmu w 2001 miał startować z listy Akcji Wyborczej Solidarność > Prawicy w okręgu toruńskim. W tym samym okręgu, z ostatniego miejsca na liście > AWSP miał startować były minister rolnictwa Jacek Janiszewski. Kurski krytykowa > ł > jego obecność na liście kandydatów. Tuż przed oddaniem listy do komisji > wyborczej samowolnie dopisał przed Janiszewskim inną osobę o tym samym nazwisku > . > Za manipulowanie listą kandydatów został usunięty ze Zjednoczenia > Chrześcijańsko-Narodowego." My tu 'moj drogi' staramy sie rozwiklac, wg zasady Sherlocka Holmesa, czy Jaceus 'naduzyl' prawo, czy tez nie? To wszystko! A dziadka i jego kariere polityczna, zostawmy ~ narazie. Co? Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 04.12.05, 22:07 mysz_polna5 napisała: > My tu 'moj drogi' staramy sie rozwiklac, wg zasady Sherlocka Holmesa, czy > Jaceus 'naduzyl' prawo, czy tez nie? To wszystko! A dziadka i jego kariere > polityczna, zostawmy ~ narazie. Co? *********************************** Moja droga, w poprzednim poście, sama zapytałaś przedpiścę "czy zna go osobiście" sugerując tym samym opieranie się na plotkach. Masz więc to, o co prosiłaś. Przykry fakt z zyciorysu, podważający wiarygodność bohatera. Odpowiedz Link Zgłoś
rockawy Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 04.12.05, 23:55 Dzieki za materialy ale z r... juz widac kto zacz.zwykla kanalia jak wiekszosc z tych co sie dorwala do wladzy.No coz poczekamy i zobaczymy te kwiatuszki,a bedzie na co popatrzec,oj bedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
sawa.com Oj Kurski kręcicie... wstyd i hańba. 04.12.05, 21:35 A co z rodzinami, które tam mieszkały? (...) "W skład transakcji sprzedaży przez nadleśnictwo Susz panu Kurskiemu za 20 tys. zł oprócz rezydencji (na zdjęciu) wchodzi jeszcze połowa budynku gospodarczego (stodoła i obory) oraz odebrana pani Sobótkowej deputatowa łąka między budynkiem mieszkalnym i jeziorem. Pytam, dlaczego nadleśnictwo Susz zgodnie ze stosowną ustawą nie sprzedało tej robotniczej osady leśnej żyjącym w niej w biedzie czwórce dzieci państwa Sobótków, wieloletnich robotników leśnych, którzy zdrowie, a w konsekwencji życie stracili z powodu ciężkiej pracy w lesie? Ubiegała się o to w nadleśnictwie pani Sobótkowa od lat. Jak można tak rozmijać się z prawdą i twierdzić, że leśniczówka stała pusta, kiedy dzieci Sobótków żyją tam od urodzenia do dziś i wdowa po pilarzu, Wacławie Sobótce, wówczas jeszcze żyła? Jeżeli sprawa była czysta i szlachetna, to może pan Kurski wyjaśni, dlaczego i kto nachodził i szantażował panią Sobótkową, schorowaną kobietę, nakłaniając ją do opuszczenia wraz z dziećmi mieszkania w Danielinie? Czy ta "czysta i szlachetna sprawa" nie kwalifikuje się, aby zajął się nią nowy prokurator generalny?" serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3048336.html Odpowiedz Link Zgłoś
jas_wedrowniczek2 Dno przyzwoitości 04.12.05, 22:38 Wzruszajacy artykuł . Szkoda tylko ze pisze je cynik, dwulicowy krętacz. Nie skarż się chłopie że tobie ktoś domalowuje wąsy skoro sam wielokrotnie sięgałeś dna przyzwoitości. Dla mnie sięgnął pan dna po wypowiedzi w spocie wyborczym jak wg PIS i PO będzie wyglądała ochrona dzieci w drodze do szkoły. Mam nadzieję że za parę lat nikt do znajomości z Kurskim nie będzie się chciał przyznać. Takie zera powinno się izolować. Enklawa jak ta leśniczówka to może i dobre miejsce na spędzenie reszty dni. Polska odpocznie. Jednej gnidy mniej. Odpowiedz Link Zgłoś
pyckal jak pies? 05.12.05, 02:44 szasza7 napisała: > Kurski łze jak pies. Chyba robisz mu przesadną reklamę. Widziałaś kiedyś psa, któryby łgał? Odpowiedz Link Zgłoś
amdrzej11 Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 04.12.05, 21:37 Jak to kto? Jaki kon jest kazdy widzi! Podobnie z Gazeta Wyborcza, ktora stacza sie na dno, i zapewne wkrotce zacznie konkurowac na rynku medialnym z Faktem, ktorego tak panowie redaktorzy tejze Gazety nie lubia! Odpowiedz Link Zgłoś
maciejslu Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 05.12.05, 00:50 amdrzej11 napisała: > Jaki kon jest kazdy widzi! Przepraszam, ale porównanie Jacka Kurskiego do konia jest obraźliwe ze wszech miar. I dla konia i dla Kurskiego... A najbardziej - dla Romana Giertycha ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej5219 Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 04.12.05, 21:39 Nosił wilk wilka....... Odpowiedz Link Zgłoś
alkud BO IM NIE JEST WSZYSTKO JEDNO 04.12.05, 21:51 a prawda może się walić... religiapokoju.blox.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: Forumowa Sherlock'onada, czyli? 04.12.05, 22:03 winny, niewinny, ukradl? Hmmm, bo sie wychylil 'z dziadkiem'. Hihihihihi ps. O troche przytomnosci ~ poprosze.Co? Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Wszytko wg reguł Jacka Kurskiego 04.12.05, 22:11 mysz_polna5 napisała: > winny, niewinny, ukradl? > Hmmm, bo sie wychylil 'z dziadkiem'. Hihihihihi > > ps. O troche przytomnosci ~ poprosze.Co? ************************************ Dlaczego? To Kurski ustalił takie reguły gry. Byc może nie złamał prawa (Tusk, zresztą, też nie), ale jest smród, w którym powinien czuć się jak ryba w wodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: Wszytko wg reguł Jacka Kurskiego 04.12.05, 22:15 maruda.r napisał: > mysz_polna5 napisała: > > > winny, niewinny, ukradl? > > Hmmm, bo sie wychylil 'z dziadkiem'. Hihihihihi > > > > ps. O troche przytomnosci ~ poprosze.Co? > > ************************************ > > Dlaczego? To Kurski ustalił takie reguły gry. Byc może nie złamał prawa (Tusk, > zresztą, też nie), ale jest smród, w którym powinien czuć się jak ryba w wodzie Nie bronie, go! Ale i nie sadze go wg twoich uprzedzen. Ja chcialabym znac prawde! Odpowiedz Link Zgłoś
doktorhabilitowany.1 Re: Wszytko wg reguł Jacka Kurskiego 04.12.05, 22:22 Poczekaj jeszcze troche:) Kurski podjal rekawice - teraz GW musi wyciagnac dokumenty, porozmawiac z ludzmi, ktorzy tam mieszkali i ktorym odmowiono prawa wykupu ich mieszkan itd. Obawiam sie, ze Kurski raczej cinko bedzie spiewal, bo wpada we wlasne sidla - lowcy nieuczciwych uwlaszczen i prywatyzacji. On i jego koledzy piali o podlym wyprzedawaniu majatku narodowego za bezcen - ale jak mu sie trafila sposobnosc, to sam przejal za bezcen majatek nalezacy do Narodu. Odpowiedz Link Zgłoś
sawa.com Re: Wszytko wg reguł Jacka Kurskiego 04.12.05, 22:33 doktorhabilitowany.1 napisał: Obawiam sie, ze Kurski raczej cinko bedzie spiewal, bo > > wpada we wlasne sidla - lowcy nieuczciwych uwlaszczen i prywatyzacji. On i jego > > koledzy piali o podlym wyprzedawaniu majatku narodowego za bezcen - ale jak mu > sie trafila sposobnosc, to sam przejal za bezcen majatek nalezacy do Narodu. Rzeczywiście jeszcze i to. Nie pomyślałam o tym. I to kto? Były członek LPRu? Kurcze co za hipokryzja. Teraz znowuż Prawa i Sprawiedliwości. No nie! Odpowiedz Link Zgłoś
doktorhabilitowany.1 Re: Wszytko wg reguł Jacka Kurskiego 04.12.05, 23:09 Kurski to przyklad wybitny:)) Ale niestety nie tylko te ugrupowania, w ktorych on czynnie sie udzielal stosuja retoryke 'nie dopuscmy do wyprzedazy Polski obcym - sami ja kupmy, zeby sie tez nie dostala w rece innych jak sie dorwa do zlobu'. Tu bezsprzecznie mistrzami sa parlamentarni rolnicy wszystkich opcji:)) przeprowadzili ustawe zgodnie z ktora ziemi rolnej nie moga kupowac nie tylko 'wredni obcokrajowcy', ale takze wiekszosc Polakow nie majacych 'papirow rolniczych', albo urodzonych w zlej klasowo rodzinie mieszczanskiej:)) Tak, ze gospodarstwa (i liczba gospodarstw) Kalinowskich, Pawlakow, Lepperow, Balzsaszow, Stoklosow rosna, gospodarstwa drobnych rolnikow jak byly nierentownem takie i sa (bo ich nie stac na zwiekszanie arealu), Niemcy, Holendrzy nie kupuja, tylko dzierzawia, a zwykly czlowiek moze sobie patrzec:)) A wiadomo, ze teraz najlepiej kupowac ziemie, bo 1) jest za malo gruntow przeznaczonych pod 'budowlanke' tak, ze plany sie zmieniaja, i nagle sie okazuje, ze tak jak Kurski - kupiles pole, a z dnia na dzien masz dzialki budowlane, 2) jak kupisz teraz, to potem obcokrajowcowi sprzedasz z zyskiem:)) I Parlamentarzysci i ich rodziny to robia:))) Odpowiedz Link Zgłoś
js1 Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 04.12.05, 21:54 No coz panie Kurski Odpowiedz Link Zgłoś
sawa.com transakcja powinna być skontrolowana 04.12.05, 22:15 czy to przez NIK, prokuratora, czy przez agencje posła Kamińskiego. Kurski pisze o gruncie odległym od jeziora. Zaś były sekretarz mówi coś o odebranej r rodzinie pracowników lesnych łące między leśniczówką a jeziorem. Inne pytanie to w jaki sposób została wykupiona lesniczówka bo prawo do kupna to Kurski miał według jego własnych słów tylko do przybudówki. Bardzo dużo znaków zapytania. Tekst Kurskiego nic nie wyjasnia. Odpowiedz Link Zgłoś
maciejslu Re: transakcja powinna być skontrolowana 05.12.05, 00:55 sawa.com napisała: > czy to przez NIK, prokuratora, czy przez agencje posła Kamińskiego. Żartujesz? Przecież poseł Kamiński nie będzie ścigał swojego kolegi... Odpowiedz Link Zgłoś
sawa.com Re: transakcja powinna być skontrolowana 05.12.05, 06:41 maciejslu napisał: > sawa.com napisała: > > > czy to przez NIK, prokuratora, czy przez agencje posła Kamińskiego. > > Żartujesz? Przecież poseł Kamiński nie będzie ścigał swojego kolegi... Kaminski jest uczciwy! Odpowiedz Link Zgłoś
maciejslu Re: transakcja powinna być skontrolowana 05.12.05, 11:43 sawa.com napisała: > Kaminski jest uczciwy! Znasz Go, czy tylko tak Ci się wydaje z Jego wypowiedzi telewizyjnych? Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 04.12.05, 22:18 Prawo (Kaduka) i Sprawiedliwosc (Kalego).To cale pisanie kurskiego to zwykla "sciema dla glupiego narodu",czyli elektoratu .... Odpowiedz Link Zgłoś
parle.parle Raczej pół prawdy, to korzystniejsze dla Kurskiego 04.12.05, 22:19 jagnieszkaa napisał: > Wygląda na to, że pan Kurski mówi prawdę. > Kto łże, w takim razie? > Jagnieszka Odpowiedz Link Zgłoś
janbezziemi Nie wierzyc Kurskiemu 04.12.05, 22:39 Nawet najwiekszy osiol nie powinien wierzyc w to, co mowi Kurski. Pokazał juz swa "klasę".I niech sp..... Odpowiedz Link Zgłoś
diabelek_x Re: Nie wierzyc Kurskiemu 05.12.05, 00:13 Ziemia dla Jana bez ziemi "Jesli moja ziemia jest warta ponad 800 tys., to niniejszym skladam wazne publiczne przyrzeczenie: panie Sterlingow, panie Was! Sprzedam ja wam za 50 tys. zl. Na czysto zarobicie trzy czwarte miliona! Do emerytury nie bedziecie musieli pracowac w zawodzie, w którym tak oszczednie gospodarujecie, prawda." Odpowiedz Link Zgłoś
sauternes Re: Nie wierzyc Kurskiemu 05.12.05, 00:23 nie wierze w to co pisze Kurski i tyle. NIe wierze,bo posluguje sie lzawymi argumentami jaki to zona i dzieeci mialy lzy w oczach; albo krwawica mojej rodziny. Sadze ze nikt nie mial lez o w oczach a raczej zlosc,ze ktos smie tu cos podejrzewac i ze teraz trzeba sie tlumacczyc. Argumentow prawdziwych nie trzeba podpirac lzami...panie KUrski. A tak to wyvhodzi ze krecisz pan cos z ta chalupa i z ta laka i tyle. Dobrze aby urzad antykoupcyjny sie temu przyjrzal i podal spolecznstwu do wiadomosci,aaby bylo jasne ze teraz nie czas na chachmecenie.. Nei bylo zadnych lez panie Kurski tylko zlosc zlosc zlosc.... Odpowiedz Link Zgłoś
cheetah51 Re: Dodaję dla porządku;-))) n/t b/o 04.12.05, 22:53 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=32970852 i reszta... Odpowiedz Link Zgłoś
create Kto mieczem wojuje ten od niego ginie 04.12.05, 23:23 "Rozumiem wymogi walki politycznej, rozumiem, że jest na mnie po ostatnich wyborach swoiste zlecenie, zwracam jednak uwagę, że po przekroczeniu pewnej granicy złej woli dziennikarstwo z zawodu pięknego i szlachetnego może stać się zwyczajnie podłe." No własnie pan panie Kurski już dawno sam się stał zwyczajnie podły. Odpowiedz Link Zgłoś
politologist Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 04.12.05, 23:45 "Po włożeniu 100 tys. zł w remont, wielomiesięcznej krwawicy mojej i rodziny oraz przyjaciół" Jejku, biedactwo, znam ten ból jak musze się zacharowywac kilka miesięcy, żeby zarobic marne 100 tysięcy ;) Bullterrier, a raczej hiena, bądź inny padlinożerca Kaczyńskiego, ma tupet. W kłamaniu w oczy, i w zaparte jest najlepszy Odpowiedz Link Zgłoś
diabelek_x Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 05.12.05, 00:10 > Bullterrier, a raczej hiena, bądź inny padlinożerca Kaczyńskiego, ma tupet. W > kłamaniu w oczy, i w zaparte jest najlepszy ================== Kto stawia drugiemu zarzuty o "klamaniu w zywe oczy" powinien dla przyzwoitosci zacytowac cale zdanie: "Przystapilem do odbudowy. Po wlozeniu 100 tys. zl w remont, wielomiesiecznej krwawicy mojej i rodziny oraz przyjaciól, wywiezieniu pieciu ciezarówek gruzu i smieci Danielówka rzeczywiscie stala sie piekna." Odpowiedz Link Zgłoś
tojajurek Znany z rzetelności, prawdomówności i uczciwości 05.12.05, 00:41 pan Kurski jakoś nie jest w stanie wyjaśnić, jak z dobudówki w ruinie - po włożeniu marnych 100 tys. - zrobiła się cała Danielówka i co się stało z trzema rodzinami, które tam mieszkały? Zagadał je na śmierć? A pięć ciężarówek wywożonego gruzu to z czego było? Bo śmieci to nam p. Kurski wciska do dziś. Czytając zaś o "krwawicy" mało się nie rozpłakałem (ze śmiechu). > "Przystapilem do odbudowy. Po wlozeniu 100 tys. zl w remont, wielomiesiecznej > krwawicy mojej i rodziny oraz przyjaciól, wywiezieniu pieciu ciezarówek gruzu i smieci Danielówka rzeczywiscie stala sie piekna." Odpowiedz Link Zgłoś
diabelek_x Re: Znany z rzetelności, prawdomówności i uczciwo 05.12.05, 01:07 Z GW dowiedzialem sie, ze mieszkala tam jedna rodzina, wyprowadzila sie w latach '80. "Danielówka", dawny domek mysliwski z pruskiego muru, byla przez kilkadziesiat lat sluzbowym mieszkaniem 10-osobowej rodziny lesnika Gierysa. (...) Gierysowie wyprowadzili sie mniej wiecej w tym czasie. (po stanie wojennym) serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,3048269.html Odpowiedz Link Zgłoś
kum.z.antalowki Solidarna rewolucja moralna a zapobiegliwy liberał 05.12.05, 01:07 Ale jaja. Facio - być może "po znajomości", a być może tylko "dzięki życzliwości" lokalnych władz - łatwił sobie dobry interes. Normalnie - czyli sposobem. Najpierw wydzierzawił kawałek obiektu, potem skorzystał z uprawnień przysługujacych "dzierżawcy" i, korzystajac z upustów, tanio kupił atrakcyjnie zlokalizowaną nieruchomość. A w miarę czasu i srodków - roztropnie inwestował, podnoszac wartość uzytkową i handlową tej nieruchomości. Pokażcie mi gminę, miasto, czy miasteczko gdzie, przy okazji "transformacji" stara i nowa prominencja korzystajac z pajęczyny znajomości, takimi (lub podobnymi), cwanymi sposobami nie "rozprywatyzowała" majątku postpaństwowego. Jedni - łykali malutkie kęski, inni - ogromne. Ale dopóki się nie udowodni korupcji, lub innego przekrętu - wszystkie te "wzbogacenia" (de facto kosztem pozbawionej biznesowej kiepełe i "dojść" reszty społeczeństwa) są legalne, a nawet jak zazwyczaj argumentuja ich beneficjenci "są to działania chwalebne" - bo ochroniły substancję cywilizacyjną przed dewastacją przez motłoch". A pana J. Kurskiego nie trzeba po kretacku bronić przed pięknoduchami i zawistnikami, którzy będą go teraz szkalować, że niby uczestnicząc w tym procederze utracił prawo do pouczania innych w kwestiach moralności. I niech sam też nie kręci, tylko niech stanie z podniesioną głową i powie: "Tak, jestem normalnym człowiekiem i kiedy mam okazję zrobić dobry interes, to go robię. A kiedy zamówią u mnie tekst moralizatorski - to go piszę. Bo nigdzie nie jest powiedziane, że drogowskaz, który sam nie chodzi do wskazywanego przez siebie miasta, jest złym drogowskazem". Rzecz bowiem nie w tym, aby wszytko było białe, tylko aby nie łgać w żywe oczy i białego nie nazywać "czarnym", a czarnego - "białym". ====== "Jeszcze nie było takiego co by się zabił o Pałac Kultury, a na g..nie wielu się wywróciło". /porzekadło ludowe/ Odpowiedz Link Zgłoś
diabelek_x Re: Solidarna rewolucja moralna a zapobiegliwy li 05.12.05, 01:20 > A pana J. Kurskiego nie trzeba po kretacku bronic przed pieknoduchami i > zawistnikami, którzy beda go teraz szkalowac, ze niby uczestniczac w tym > procederze utracil prawo do pouczania innych w kwestiach moralnosci. ========= Jacek Kurski jak wiekszosc innych politykow jest cynikiem. Zreszta broni sie sam piszac: "niniejszym skladam wazne publiczne przyrzeczenie: panie Sterlingow, panie Was! Sprzedam ja wam za 50 tys. zl. Na czysto zarobicie trzy czwarte miliona!" Odpowiedz Link Zgłoś
kum.z.antalowki Zawsze odradzam wchodzenie w takie trefne interesy 05.12.05, 01:47 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=32993328&a=33000845 diabelek_x napisał: > > A pana J. Kurskiego nie trzeba po kretacku bronic przed pieknoduchami i > > zawistnikami, którzy beda go teraz szkalowac, ze niby uczestniczac w tym > > procederze utracil prawo do pouczania innych w kwestiach moralnosci. > ========= > Jacek Kurski jak wiekszosc innych politykow jest cynikiem. > Zreszta broni sie sam piszac: > "niniejszym skladam wazne publiczne przyrzeczenie: panie Sterlingow, panie Was! > > Sprzedam ja wam za 50 tys. zl. Na czysto zarobicie trzy czwarte miliona!" Odpowiedz Link Zgłoś
maciejslu Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 05.12.05, 00:28 jagnieszkaa napisał: > Wygląda na to, że pan Kurski mówi prawdę. Przepraszam, a po czym to wnioskujesz? > Kto łże, w takim razie? Od łgarstw jest Kurski. Od zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
diabelek_x Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 05.12.05, 00:32 > > Kto łże, w takim razie? > > Od łgarstw jest Kurski. Od zawsze. > ============ W tym przypadku inni bardzo chca mu dorownac ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
maciejslu Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 05.12.05, 00:43 diabelek_x napisał: > > > > Kto łże, w takim razie? > > > > Od łgarstw jest Kurski. Od zawsze. > > > ============ > W tym przypadku inni bardzo chca mu dorownac ;-) Ale Mistrzowi trudno dorównać :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
diabelek_x Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 05.12.05, 00:48 > > Od łgarstw jest Kurski ================== Przepraszam, a kiedy łgal. Moze jakis przyklad? Odpowiedz Link Zgłoś
maciejslu Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 05.12.05, 01:02 diabelek_x napisał: > > > Od łgarstw jest Kurski > ================== > Przepraszam, a kiedy łgal. > Moze jakis przyklad? Pierwszy z brzegu - o tym, że dziadek Donalda Tuska zgłosił się na ochotnika do Wehramchtu... Odpowiedz Link Zgłoś
diabelek_x Re: Poseł PiS Jacek Kurski odpowiada na artykuł o 05.12.05, 01:29 > Pierwszy z brzegu - o tym, że dziadek Donalda Tuska zgłosił się na ochotnika do Wehramchtu... ======= Cos tam wspomnial na ten temat, a media Kaczorowi nieprzyjazne podniosly wrzask, ze skandal, ze znieslawienie mialo miejsce, Kurskiego za to wyrzycono z PiSu. Pozniej okazalo sie, ze istnieja dokumenty, z ktorych wynika, ze dziadek w Wehrmahcie jednak sluzyl, czego wnuk historyk podobno nie wiedzial. No i w ten sposob "hak" na Kurskiego zahaczyl Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
kum.z.antalowki KZ Stutthof, KZ Neuengammeani w Wehrmachcie 05.12.05, 02:03 W Konzentrationslager Józef Tusk urodził się w 1907 w Gdańsku w rodzinie pochodzenia kaszubskiego. Miał obywatelstwo Wolnego Miasta Gdańska. Chodził do szkół polskich i niemieckich, potem pracował na Dworcu Głównym PKP jako telegrafista. Należał do Gminy Polskiej Związku Polaków, Zjednoczenia Zawodowego Polskiego, Towarzystwa Śpiewaczego Harmonia organizacji polskich w Wolnym Mieście. 1 września 1939 uciekł z mieszkania podczas najścia niemieckich szturmowców. Niespokojny o los rodziny (miał pięcioro dzieci), udał się na policję, gdzie został zatrzymany. Był więziony wraz z innymi Polakami. Trafił do obozu przejściowego w Nowym Porcie, później był przymusowym robotnikiem rolnym. W marcu 1940 wywieziony do obozu koncentracyjnego w Stutthofie (pracował m.in. w stoczni Schichau w Elblągu). Przesłuchiwany przez gestapo. W sierpniu 1941 z nowym nakazem aresztowania ("polski fanatyk, zagraża bezpieczeństwu Rzeszy") wywieziony do obozu koncentracyjnego w Neuengamme koło Hamburga. W tym obozie podczas wojny umieszczono ok. 17 tys. Polaków. Być może to stamtąd trafił do niemieckiej armii, a potem do wojska polskiego na Zachodzie. Stutthof też nie na ochotnik Odpowiedz Link Zgłoś
diabelek_x Czego Donald Tusk nie wiedzial. 05.12.05, 02:40 Fragment wywiadu z J. Kurskim w tygodniku Angora; Kurski- "Niczego nie wiem na pewno. Powazne zródla na Pomorzu mówia, ze dziadek Tuska zglosil sie na ochotnika do Wermachtu. Na Pomorzu zdarzalo sie czesto wcielanie do Wermachtu, ale sila. Cokolwiek bylo z jego dziadkiem - nie winie za to Donalda Tuska. Winie go jedynie za tolerowanie plotek na ten temat. Powinien albo zaprzeczyc, albo potwierdzic, a nie milczec. To juz nie jest jego prywatna sprawa. Tusk nie kandyduje na prezydenta Sopotu, tylko prezydenta Polski. Wyjasnienie tej kwestii jest dlatego takie wazne, ze Tusk w swojej publicystyce historycznej prezentuje czesto niemiecki punkt widzenia. Czyni takze wiele proniemieckich gestów. (...) wiadomosci.gazeta.pl/wybory2005/1,67805,2962683.html Reakcja sztabu Tuska: "Kandydat Platformy uznal, ze Lech Kaczynski nie nadaje sie na urzad prezydenta. W ten sposób zareagowal na publiczna wypowiedz Jacka Kurskiego, sztabowca kandydata PiS. - Powazne zródla na Pomorzu mówia, ze dziadek Tuska zglosil sie na ochotnika do Wehrmachtu - powiedzial Kurski tygodnikowi "Angora". Tusk odpowiedzial krótko: - To oszczerstwo. - Przepraszam - trzykrotnie powtórzyl Lech Kaczynski póznym wieczorem w debacie w TVN. - Przyjmuje przeprosiny, ale nie usprawiedliwiam metod - odparl Tusk. wiadomosci.gazeta.pl/wybory2005/1,67805,2962762.html Odpowiedz Link Zgłoś
kum.z.antalowki I z tego powodu Kurski "sprywatyzował" leśniczówkę 05.12.05, 10:05 a ci jej byli mieszkańcy, którzy zostali wydutkani, to pewnie też wehrmachtowcy... Odpowiedz Link Zgłoś
jezul Panie Kurski! Ja chetnie kupie te ziemie za 50 tys 05.12.05, 05:08 Prosze zostawic adres emailowy to sie z panem skontaktuje. Chyba, ze to jeszcze jedno klamstwo! Odpowiedz Link Zgłoś
smok5 Jacuś kontra GoWno 05.12.05, 06:11 Ogłaszam jednogłośne zwycięstwo na punkty Jacusia. I jak wam teraz kłamcy od adsia sz? Odpowiedz Link Zgłoś
monty2 I kto to mówi! 05.12.05, 08:46 Uwierzycie, że to cytat z Kurskiego: "...po przekroczeniu pewnej granicy złej woli dziennikarstwo z zawodu pięknego i szlachetnego może stać się zwyczajnie podłe." Żałosne.. Odpowiedz Link Zgłoś
i4y Nosił wilk... 05.12.05, 09:13 Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe... itd. itp. :))) Odpowiedz Link Zgłoś
rolf48 Popłakać się można nad biednym, szlachetnym 05.12.05, 10:15 Kurskim gdyby się go nie znało. Gdy ten człowiek powie że 2+2=4 to radzę sprawdzić. Każde słowo wypowiedziane przez Kurskiego traci swoje znaczenie i "wzbogaca się" o podłość, fałsz, obłudę...... Odpowiedz Link Zgłoś