Dodaj do ulubionych

LPR się dzieli

01.11.02, 21:27
Gratuluje LPRowi i zycze mu dalszych podzialow, az do stanu -
ilosc bylych poslow LPR rowna sie ilosc nowych kol
parlamentarnych ;-)))))

Lukasz Drozd

PS. ale to chyba niemozliwe, bo kolo musi miec min.3 czlonkow
(chyba), ale co to dla poslow LPR - pomodla sie o cud i juz ;-)
Obserwuj wątek
    • Gość: Natalka Re: LPR się dzieli IP: *.97-200-24.mtl.mc.videotron.ca 01.11.02, 23:49
      A szczegolne slowa uznania naleza sie panu M. Jestem fanem jego
      dzialalnosci! Przy takich czlonkach jak on, tak zwanej "prawicy"
      nie potrzebni sa wrogowie.
    • Gość: Natalka Re: Jednego nie rozumiem IP: *.97-200-24.mtl.mc.videotron.ca 01.11.02, 23:55
      Jednego tylko nie rozumiem (a raczej jednej z wielu rzeczy).
      Grabowska porownuje Borowskiego do "aniola" i psioczy na zarzad
      LPR, mozna by wiec sadzic, ze Macierewicz & Co. opuszczaja klub
      bo im sie ostatnia burda nie podobala (co nota bene dobrze by o
      nich swiadczylo). Ale sprawdzilam na stronie sejmowej, ze cala
      piatka byla obecna podczas glosowania nad odwolaniem marszalka i
      glosowala "za". To ja sie zapytuje, co im sie nagle stalo?
      • Gość: robas Pieniadze i wladza. IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 02.11.02, 05:07
        Badz tez wladza i pieniadze. Nie chca sie z nami nimi dzielic,
        to pojdziemy gdzie indziej.
    • Gość: jacek Re: LPR się dzieli IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 02.11.02, 08:39
      Chore amdicje "wodza" nie pierwszy raz dzielą prawicę.
      Sądzę,że każdemu wodzowi trzeba dać jedną partie,jedno wiaderko,
      jedną łopatkę i koniecznie jedną piaskownicę.
      Brawo,granicę śmieszności dawno macie panowie politycy "prawicy"
      za sobą !!!
      • Gość: Broker Re: LPR się dzieli IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 02.11.02, 10:04
        Jedyną stabilną formacją polityczną w Sejmie jest -jak dotąd-
        SLD. Cała polityczna prawica jest do tego stopnia zatomizowania,
        że w końcu nie wiadomo kto i kiedy wyskoczy z nowym tworem
        partyjnym, aby próbowac zrealizować swój prywatny interes. To
        jest poprostu paranoja.
    • Gość: czyzunia Re: LPR się dzieli IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 02.11.02, 10:11
      smieszne jest to ze ludkowie dalej na tych gamoni glosują.pa
    • Gość: Stefan Re: Prezydent Maciarewicz IP: *.zlotoria.sdi.tpnet.pl 02.11.02, 12:14
      Społeczeństwo Warszawy nie dojrzało do tego,aby wybrać na
      swojego prezydenta zrównoważonego intelektualistę Antka.Pięknie
      by było gdyby Warszawą rządził Antek.Również Gertych popełnia
      błąd odcnając mu drogę do władzy w LPR.Ludzie opamiętajcie się!
    • indris A może LPR się oczyszcza ? 02.11.02, 14:14
      Gdzie Macierewicz tam rozróba - to sprawdza się od początku III RP. Odejście p.
      Macierewicza może tylko WZMOCNIĆ formację z której odchodzi.
    • Gość: pawel Re: LPR się dzieli IP: *.in-addr.btopenworld.com 02.11.02, 20:26
      a to nowina! macierewicz nigdy dotad nic nie dzielil; ciekawe
      jaki to wazny powod doprowadzil go do tak krytcznej decyzji.
      na szczescie Giertych ma glowe na karku i odpowiedni do tego
      stosunek.
    • Gość: pawel Ech Macierewiczu! IP: *.in-addr.btopenworld.com 02.11.02, 20:27
      a to nowina! macierewicz nigdy dotad nic nie dzielil; ciekawe
      jaki to wazny powod doprowadzil go do tak krytcznej decyzji.
      na szczescie Giertych ma glowe na karku i odpowiedni do tego
      stosunek.
    • Gość: pawel Re: LPR się dzieli IP: *.in-addr.btopenworld.com 02.11.02, 20:28
      a to nowina! macierewicz nigdy dotad nic nie dzielil; ciekawe
      jaki to wazny powod doprowadzil go do tak krytcznej decyzji.
      na szczescie Giertych ma glowe na karku i odpowiedni do tego
      stosunek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka