piaf.e
15.02.06, 12:22
Oglądam sejm w telewizji.
Można nie lubic SLD, ale słucham gpana Olejniczaka w sejmie i przyznaję że to
bardzo inteligentny polityk.Mówił o wielu problemach i zgadzam sie z jego
ocena problemów , które powinny byc na bieząco rozwiązywane