Dodaj do ulubionych

Linia podziału

19.02.06, 16:00
Dwie Polski
A - "łże elity" (mniejszość/większość?) rozkradające kraj od 17 lat i
pozostawiajace kraj na poziomie PRL
B - obóz "postępu i prawdy" prowadzony przez zakompleksionego karła ze
skłonnościami, no może nie dyktatury, a "robienia" porządku

W zależności od sympatii politycznych można odwrócić numerację.

To tak na serio czy jedynie p{osły) bawią się w "wielką" politykę? Bez
przejmowania się tym, ze cyniczne gierki zawsze pozostawiają ślad, i raz
rozpętane demony mogą być już nie do opanowania?

Mi jest przykro, bo przy wszystkich kłamstwach ostatniej kampanii wyborczej,
nieśmiało wskazywano na zaczątki debaty programowej... A teraz wraca nowe: MY
i ONI, ot polska scena polityczna.
Obserwuj wątek
    • great.one zly poczatek.Wedlug wszystkich wskaznikow 19.02.06, 16:04
      Polska nigdy jeszcze nie byla tak bogata jak dzis,co widzi golym okiem
      kazdy,kto przejedzie sie po kraju.I to mimo wszystkiego,co zdarzylo sie za
      rzadow Millera.Pozostawil marcinkiewiczowi nawet 5 mld. zl nadwyzki,przydalo
      sie na becikowe i nie tylko.Co wniesie do tego PiS,dopiero sie dowiemy.
      • a.adas Re: zly poczatek.Wedlug wszystkich wskaznikow 19.02.06, 17:50
        Ja się tylko boję, że dobór wskaźników się zmieni...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka