a.adas
19.02.06, 16:00
Dwie Polski
A - "łże elity" (mniejszość/większość?) rozkradające kraj od 17 lat i
pozostawiajace kraj na poziomie PRL
B - obóz "postępu i prawdy" prowadzony przez zakompleksionego karła ze
skłonnościami, no może nie dyktatury, a "robienia" porządku
W zależności od sympatii politycznych można odwrócić numerację.
To tak na serio czy jedynie p{osły) bawią się w "wielką" politykę? Bez
przejmowania się tym, ze cyniczne gierki zawsze pozostawiają ślad, i raz
rozpętane demony mogą być już nie do opanowania?
Mi jest przykro, bo przy wszystkich kłamstwach ostatniej kampanii wyborczej,
nieśmiało wskazywano na zaczątki debaty programowej... A teraz wraca nowe: MY
i ONI, ot polska scena polityczna.