Gość: Janek
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
13.10.01, 13:18
Trwają negocjacje w sejmie pisze GW gdzie jakie miejsce ma zająć poszczególna
partia. I okazuje się, że nikt nie chce usiąść na prawej stronie sali sejmowej.
Liga Polskich Rodzin oraz Prawo i Sprawiedliwość to partie centrum. Dożyłem
ciekawych czasów, że pojęcie "prawica" ma bardzo zły odbiór społeczny. A mnie
pojęcie "prawy" człowiek kojarzy się z ludźmi szlachetnymi, uczciwymi i
rzetelnymi. Czyżby już w Polsce takich nie było? Co za czasy.