Dodaj do ulubionych

Prostytucja Wyborcza

28.03.06, 15:19
"Głosujcie na nas to się uporamy z „córami Koryntu”, aborcją i w ogóle z
rozpasaniem moralnym” - widocznie kiełbasa wyborcza już się skończyła...

KAŻDY KTO MA CHOĆ TROCHĘ ROZUMU wie, że prostytucja istnieje nie od dzisiaj,
a co za tym idzie już niejeden mąż stanu bezskutecznie próbował ukrócić ten
proceder
Obserwuj wątek
    • no.mercy zwlaszcza taki,ktory juz od dawna nie zyje ze swoj 28.03.06, 15:21
      a zona.
    • snajper55 Re: Prostytucja Wyborcza 28.03.06, 15:30
      Niech walkę z qu..mi zaczną od Kurskiego.

      S.
      • inquisition Popieram - zacząć od włąsnego podwórka 28.03.06, 15:41
        łatwo dostrzec źdźbło w oku bliźniego a belki w swoim nie widzą
      • andrzejg nie 28.03.06, 19:32
        ot tego od kamaszy

        A.
    • mariner4 Amerykanie przeprowadzili eksperyment 28.03.06, 19:31
      ze stadem szympansów. Nauczyli małpy posługiwania się pieniędzmi. Były to
      kolorowe żetony z plastiku o róznym kształcie i wartości. Za określony przysmak
      małpa musiała "zapłacić" odpowiednim żetonem. Małpy to w koncu pojęły. Jakie
      było zdziwienie eksperymentatorów, kiedy zauważyli, że samice domagają się
      zapłaty tymi żetonami za seks! Pojawiła sie normalna prostytucje. A te debile
      myśla naiwnie, że zwalczą to, co istnieje od początku ludzkości.
      M.
      • kwakwa11 kaczki sie nie ludza, ale licza ze ty sie ludzisz 28.03.06, 19:33
        i dasz im glos by przekonac sie potem ze oni starali sie , ale nie udalo sie.
      • w11mil to jest argument! skoro szympansy... 28.03.06, 19:36
        mariner4 napisał:

        >że samice domagają się zapłaty tymi żetonami za seks! Pojawiła sie normalna
        prostytucje. A te debile
      • andrzejg Re: Amerykanie przeprowadzili eksperyment 28.03.06, 19:38
        > A te debile
        > myśla naiwnie, że zwalczą to, co istnieje od początku ludzkości.
        > M.

        Już sobie wyobrażam 'krawęzniki ' ganiające za rozpustnikami...
        Nie zwalczą tego.Są rózne sytuacje życiowe ...vide J.Kaczyński, czy Dorn
        (nie sugeruję ,że korzystają, tylko chciałbym wskazać na staryc kawalerów
        i panów lubiących krótkotrwałe związki mażeńskie)

        Czyż nie lepiej wprowadzić legalizację,opodatkować,zmusić do opieki lekarskiej?
        Każda szara sfera wynikająca z zakazami budzi grozę....

        A.
        • po_godzinach nie chodzi o to, czy lepiej, czy nie 28.03.06, 19:40
          tylko o to, ze jesli czegoś nie widać, to tego czegoś nie ma.
        • w11mil a co myslisz o dilerce? marycha, kwas? 28.03.06, 19:40
          andrzejg napisał:
          > Czyż nie lepiej wprowadzić legalizację,opodatkować,
          • po_godzinach to propozycja? :) 28.03.06, 19:42
            • w11mil ciekawym co andrzejg mysli o legalizacji tychże 28.03.06, 19:48
          • snajper55 A po ile sprzedajesz ? 28.03.06, 20:58
            w11mil napisała:

            > andrzejg napisał:
            > > Czyż nie lepiej wprowadzić legalizację,opodatkować,
    • andrzejg i powinni ze słownictwa usunąć słoa typu 28.03.06, 19:33
      'organ'

      A.
    • w11mil i złodziejstwo również 28.03.06, 19:36
      inquisition napisał:
      > KAŻDY KTO MA CHOĆ TROCHĘ ROZUMU wie, że prostytucja istnieje nie od dzisiaj,
    • snajper55 Powyborczy onanizm. 28.03.06, 21:00
      inquisition napisał:

      > "Głosujcie na nas to się uporamy z „córami Koryntu”, aborcją i w ogóle z
      > rozpasaniem moralnym” - widocznie kiełbasa wyborcza już się skończyła...

      A jak zlikwidują prostytucję, to się wezmą za onanistów.

      S.
      • w11mil niepotrzebnie sie boisz 28.03.06, 21:12
        snajper55 napisał:
        > A jak zlikwidują prostytucję, to się wezmą za onanistów.
        • alistair-p Re: niepotrzebnie sie boisz 28.03.06, 21:41
          w11mil napisała:

          > snajper55 napisał:
          > > A jak zlikwidują prostytucję, to się wezmą za onanistów.

          *******************************************

          Miesiąc temu przyznałbym Ci rację.Dzisiaj uwierzę że jest to możliwe.
          • w11mil Naszość sie o nich upomni! 28.03.06, 21:46
            >to się wezmą za onanistów.

            pl.wikipedia.org/wiki/Naszo%C5%9B%C4%87#Parada_onanist.C3.B3w_w_Poznaniu
    • leszab [...] 28.03.06, 21:46
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka