Dodaj do ulubionych

Kasjer Radia Maryja

11.04.06, 17:24
Podoba mi sie ten zwrot. Przejdzie do historii ale obawiam sie, ze realizuje
sie obietnica Lecha Walesy, ze odetnie sekte ojca boksera od dolarow. Kasjer
TM bedzie bezrobotny.
Obserwuj wątek
    • grom3 Re: Kasjer Radia Maryja 11.04.06, 18:31
      Teraz trzeba Walesie odciac dostep do dolarow,i postawic jego przed Trybunalem
      narodowym.
      • przyladek.dobrej.nadziei Re: Kasjer Radia Maryja 11.04.06, 19:13
        grom3 napisał:

        > Teraz trzeba Walesie odciac dostep do dolarow,i postawic jego przed
        Trybunalem
        > narodowym.

        Za co?
      • kwakwa11 Re: Kasjer Radia Maryja 11.04.06, 19:16
        Walesa NIGDY nie bedzie odciety od $$. To NASZ czlowiek, palancie. Zebrak, jak
        ty, nie ma glosu waznego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka