przyladek.dobrej.nadziei 11.04.06, 17:24 Podoba mi sie ten zwrot. Przejdzie do historii ale obawiam sie, ze realizuje sie obietnica Lecha Walesy, ze odetnie sekte ojca boksera od dolarow. Kasjer TM bedzie bezrobotny. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
grom3 Re: Kasjer Radia Maryja 11.04.06, 18:31 Teraz trzeba Walesie odciac dostep do dolarow,i postawic jego przed Trybunalem narodowym. Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei Re: Kasjer Radia Maryja 11.04.06, 19:13 grom3 napisał: > Teraz trzeba Walesie odciac dostep do dolarow,i postawic jego przed Trybunalem > narodowym. Za co? Odpowiedz Link Zgłoś
kwakwa11 Re: Kasjer Radia Maryja 11.04.06, 19:16 Walesa NIGDY nie bedzie odciety od $$. To NASZ czlowiek, palancie. Zebrak, jak ty, nie ma glosu waznego. Odpowiedz Link Zgłoś